Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 01, 2024, 06:49:22 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25
  Tisk  
Autor Téma: Řešení častého problému  (Přečteno 140245 krát)
Pan Wries
Nováček

Příspěvků: 39


Zobrazit profil
Odpověď #165 kdy: Květen 17, 2011, 08:32:10 am

Peníze sehnat jdou v tom není problém, horší je že za 2-3 hodinový shánění peněz je okamžitě utratím za úrověn a můžu jít znovu. A ikdyž se chci vyhýbat utrácení a expení, tak stejně expím protože hraju RP s druidama Úsměv

Neni? Juchu konecne nekdo koho ve hre znam a ma informace a (dle meho dosavadniho nazoru) neni lakomec, a vy ostatni si trhnete nohou!
Zaznamenáno
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #166 kdy: Květen 17, 2011, 09:12:55 am

Peníze sehnat jdou v tom není problém, horší je že za 2-3 hodinový shánění peněz je okamžitě utratím za úrověn a můžu jít znovu. A ikdyž se chci vyhýbat utrácení a expení, tak stejně expím protože hraju RP s druidama Úsměv

Neni? Juchu konecne nekdo koho ve hre znam a ma informace a (dle meho dosavadniho nazoru) neni lakomec, a vy ostatni si trhnete nohou!

No vidíš, tak už znáš 2 vlastně 3 (i s bráchou) co ví kde sehnat peníze.  Mrknutí
S druidama se moc fajn hraje (což je soudu z vlastní zkušenosti známo), ale přijde mi (můj vnitřní pocit), že to strašně ženete. Jeden den jsem měl oproti vám 5 lvl náskok a druhý den 3 lvl ztrácí, neřku, že to co jsem s Kerolusem předtím nahrával 2 měsíce je odexpeno za týden. Za dobu co se někteří vyšvihli z 1 - 12 lvl já uděl ze 7 skoro 9. To pak vážně peníze musí chybět to uznávám. Teď jestli to ale není opatření také proti příliš rychlému vyexpení, napadlo to někoho?
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Orbi
Host
Odpověď #167 kdy: Květen 17, 2011, 09:49:41 am

Ako druidi mate dve velke vyhody. Nepotrebujete tak velmi vybavu a vybava sa vam nerozpada.  Mrknutí

PS: Ja osobne by som uvital zmenu, ktoru navrhoval kedysi Formator. Zrusit postih za nakup svojich vyrobkov inymi postavami. Moja nova postava si nema ako kupit stit a nechtiac som jej tak isto kupil "moje" brnenie z bazaru. Ja osobne si vazne nepametam, ktore vyrobky su vo vytrinkach a bazaroch moje.
Zaznamenáno
Pan Wries
Nováček

Příspěvků: 39


Zobrazit profil
Odpověď #168 kdy: Květen 17, 2011, 09:58:14 am

Ja na tom taky nebyl s casem nejak skvele, s druidama jsem byl vsehovsudy dvakrat v hradu, ale je pravda ze dva levely sem tam zarobil no Úsměv jinak ja jsem hranicar, jak nemam buffy tak nezabiju ani bandity s tema vecma co mam xD
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #169 kdy: Květen 17, 2011, 09:59:14 am

kde sehnat penize pokracovani...

4) sluzbou pro krale
par postav, ktere se dali do sluzeb, maji nejaky prijem z dani... vecina minimalni, takze to je spis o takovem prispevku
poradne si vydela jen general a veleknezka
tenhle prijem je ted pochybny, protoze kralovska pokladna diky "mekosti" krale, nizkym danim a malemu poctu podanych dostava poradne nafrak Úsměv

--

s postavou se kterou hraji nemam nikdy problem, nejake penize sehnat,
ve vitrinach ma par kousku zbozi, ktere se obcas nekomu hodi a tak ma "prispevek" od ostatnich, (po 1-2 tydenni sluzebni ceste me na ucetech ceka cca 10k zl... jak kdy)

kdyz nahodou dostanu zachvat expeni a utecu zkusenostma mimo sve financni moznosti,
tak se vydam do nejakeho vzdaleneho mista, ktere pokud mozno poradi hospodsky a kam pravdepodobne noha jinych PC dlouho neslapla Úsměv
a projdu tam par moznych pokladu a zisk vecinou byva 5-10k zl

v soucasne chvili mam neco pres 20 lvl, takze priklad posledni vypravy:
- cesta na sever a navsteva napr. sirotcince na vetrove, vetrovske krypty, pro zvednuti adrenalinu zkusit vybrat hradiste
- par hodin expeni na orkach, pripadne pokracovani v expeni pristi den
- mam dalsi lvl, tak cesta zpet
- zase projdu poklady jako predtim, byl jsem na severu celkem dlouho, takze uz budou zase plne (alespon castecne)
- zpatky to tentokrat vezmu pres hory a potesim navstevou kyklopa
- dojdu do mesta, udelam lvl a zbyvaji mi penize temer na dalsi lvl nebo opravy nebo nove vybaveni

takove vypravy se daji udelat prakticky na kazdem lvl, je lepsi si k tomu nabrat kamarady, ale to se mi uz delsi dobu nejak nedari

staci to jako priklad, jak sehnat penize? Úsměv
hadam ze priste budu muset jit nekam jinam, protoz vsichni hraci s fantazii, me do te doby nez se vratim domu sever kompletne vyrabuji
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #170 kdy: Květen 17, 2011, 10:55:10 am

takove vypravy se daji udelat prakticky na kazdem lvl, je lepsi si k tomu nabrat kamarady, ale to se mi uz delsi dobu nejak nedari
Škleb pobavilo mě to
Jen by možná stálo změnit nastavení rozdílu levelů při expení na větší rozsah, dát zpátky levely postav ve výpisu, aby šlo rozumě tvořit party.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Amelor
Host
Odpověď #171 kdy: Květen 17, 2011, 02:37:49 pm

Puvodne sem mel nutkani na mnohe reagovat napisu vsak jen že by tobylo zbytecne.

Vlaakith to celkom slusne vystihla, at delam co chci vetšinu času ve hre proste musím travit shanenim penez, což je važne otrava.
Driv nebo pozdeji si proste musite vydelat aspon na ten lvl, což je važne problem pokud nemate cas (prace, realny zivot).
Ne každy ve hre muže byt (a ani nechce) vysoce postavena funkce, ktera dostava od krale treba 1000 zl za každy den, jestli hraje nebo ne.

Aby tady zachvili nehralo par vyvolenych + ti ktere bavi delat jim spodinu a cekat kde co kapne, takhle muže fungovat podtemno, nahore se vam to nepovede.

Neus:

a projdu tam par moznych pokladu a zisk vecinou byva 5-10k zl

Nic ve zlem ale silne pochybuju ze mas prakticke zkusenosti a predstavu kolik casu a nervu zabere vydelat ve hre s beznou postavou 5k...
Kolik lvlu si za tech 5k muzu dovolit? Hodne brzo ani 1/2.

Co snad jeste stoji za to rict, pokud je Vam tohle vsechno jedno a zda se vam svet takhle lepši, v poradku ci dokonce idealni.
Uvedomte si aspon to ze lidi by možna nerešili takove a podobne veci kdyby jim server nabidl kvalitu jinde.
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #172 kdy: Květen 17, 2011, 02:48:46 pm



Však ty příjdeš, že chceš kamy. Asi ti naúčtuju řádnou cenu :-) Matrono Vyplazuji jazyk
Poslední změna: Květen 17, 2011, 02:54:11 pm od Šedostínka Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #173 kdy: Květen 17, 2011, 03:24:15 pm

"vyvoleni" vyse postaveni dostavaji penize jen kdyz hraji... kdyz nehrajou, tak kral alespon usetri Úsměv

nevim co myslis praktickou zkusenosti... to co jsem popsal vyse je asi 14 dni stara akce, tak nevim jestli je to dost prakticka zkusenost Úsměv
postava nema zadny vzlastni prijem, neni clenem zadneho spolku, do akce jde vecinou sama a nebo s kymkoliv, kdo se da k necemu premluvit
Zaznamenáno
Vlaakith
Nováček

Příspěvků: 33



Zobrazit profil
Odpověď #174 kdy: Květen 17, 2011, 03:41:26 pm

Jde o to, že ti kdož hrají pravidelně prostě nemají ty finance. Půl dne sháníš peníze a pak je utratíš za úroveň.

Například dneska jsme šli parta šesti lidí na Drákulu. Dung těžkej nemít takovej počet lidí + podporu záhadného dědka, tak sme tam ani nedošli. No a ve finále nám z toho káplo 3000(každý) + nějaký serepatičky. To bylo tak 1 a 1/2 hodiny. Měla sem ještě 1300 z předešlé výpravy, takže ted mám 4800. Na úroven potřebuju 8500 a už mám téměř půl druhé úrovně a to nechodím expit, to sem nahrabala, když sme šli sbírat poklady.

Prostě nějakou změnu by to chtělo...i ten vetěšník by se šiknul, když by vykupoval všechno a vykupoval za přiměřené ceny.
Zaznamenáno

Nain'a - Mladá, ale odhodlaná druidka. Členka budoucího Kandahárského Kruhu.
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #175 kdy: Květen 17, 2011, 03:56:25 pm

a jaky je rozdil mezi temi co hraji porad a nepravidelne?
zadny, poklady pri plneni koukaji na odehrany cas postavy

zalezi na vyberu cile a spolecnosti, kterou si na vypravu vezmes
nevim kdo byl s vami u drakuly, nemam ted pristup k logum
takze je nekolik moznosti:
1) drakula dost blizko a proflakly poklad, takze i kdyz da zabrat, tak tam chodi kazdy a proto je nekvalitni
2) meli jste sebou postavy, ktere se vas "prizivili" a sli s vami i kdyz poklad pred chvilkou vybrali, takze pro ne v pokladu uz nic nebylo, ale o zisk se ochodne podelili

lepsi je se vypravovat do vzdalenejsich mist s nizkym provozem, tam maji potvory vic nasetreno Úsměv
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #176 kdy: Květen 17, 2011, 04:47:26 pm

Zrušte prosím už ten omyl s "nemocema" ...
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Vlaakith
Nováček

Příspěvků: 33



Zobrazit profil
Odpověď #177 kdy: Květen 17, 2011, 05:12:22 pm

Rozdíl mezi postavami co hrají pravidelně je, že jim roste úroven mnohem rychleji, takže i výdaje.
Zaznamenáno

Nain'a - Mladá, ale odhodlaná druidka. Členka budoucího Kandahárského Kruhu.
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #178 kdy: Květen 17, 2011, 05:13:46 pm

vybava sa vam nerozpada.  Mrknutí

Opravdu nechapu kdes na tohle přišel... Co??? Šok

Jinak si říkám baví vás se tady bavit o tom jak shanět penize?  Úsměv Peníze se sehnat dají, a i kdyby ne, tak není na škodu jednou hrát chudeho... případně pokud nemate na výbavu, tak si sežente někoho kdo umi kouzlit, a vybavu nepotřebujete Mrknutí
Poslední změna: Květen 17, 2011, 05:20:59 pm od GeForce Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #179 kdy: Květen 17, 2011, 05:16:50 pm

protoze se v promenach nepouziva? ale jen jeji vlastnosti?
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 25
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS