Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 12:27:16 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3 4 ... 25
  Tisk  
Autor Téma: Řešení častého problému  (Přečteno 138328 krát)
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Červenec 05, 2009, 06:25:40 pm

Ahoj, tak jsem chtel vyzkouset vas server bohuzel sem to trosicku zvoslil udelal jsem si registraci na strankach na jmeno Godzilla1 bohuzel to neni prihlasovaci ucet nebo login do nwn muj, cimz teda se prihlasim a  hlasi me to ze muj nwn login naopak neni registrovany, kdyz jsem zkousel vygenerovat novy ucet na strankach tentokrat uz stejny jako se hlasim na ucet do nwn tak to neni mozne kvuli verejnemu klici. Prosim Vas tedy o radu jestli je mozne zrusit muj udelany ucet na strankach Godzilla1 abych ho mohl znovu vygenerovat dobre nebo ho prejmenovat na ten ktery mam k nwn.

diky moc
Godzilla1
Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Červenec 05, 2009, 08:04:52 pm

Ahoj, tak jsem chtel vyzkouset vas server bohuzel sem to trosicku zvoslil udelal jsem si registraci na strankach na jmeno Godzilla1 bohuzel to neni prihlasovaci ucet nebo login do nwn muj, cimz teda se prihlasim a  hlasi me to ze muj nwn login naopak neni registrovany, kdyz jsem zkousel vygenerovat novy ucet na strankach tentokrat uz stejny jako se hlasim na ucet do nwn tak to neni mozne kvuli verejnemu klici. Prosim Vas tedy o radu jestli je mozne zrusit muj udelany ucet na strankach Godzilla1 abych ho mohl znovu vygenerovat dobre nebo ho prejmenovat na ten ktery mam k nwn.

diky moc
Godzilla1
Jako veřejný klíč můžeš napsat cokoliv a na druhý účet dát ten správný Úsměv
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Červenec 05, 2009, 08:26:17 pm

Ahoj, tak jsem chtel vyzkouset vas server bohuzel sem to trosicku zvoslil udelal jsem si registraci na strankach na jmeno Godzilla1 bohuzel to neni prihlasovaci ucet nebo login do nwn muj, cimz teda se prihlasim a  hlasi me to ze muj nwn login naopak neni registrovany, kdyz jsem zkousel vygenerovat novy ucet na strankach tentokrat uz stejny jako se hlasim na ucet do nwn tak to neni mozne kvuli verejnemu klici. Prosim Vas tedy o radu jestli je mozne zrusit muj udelany ucet na strankach Godzilla1 abych ho mohl znovu vygenerovat dobre nebo ho prejmenovat na ten ktery mam k nwn.

diky moc
Godzilla1
Jako veřejný klíč můžeš napsat cokoliv a na druhý účet dát ten správný Úsměv

Dekuji moc
Zaznamenáno
Galia
Nováček

Příspěvků: 20


Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Červenec 12, 2009, 08:11:25 am

Ahoj po letech se mi zastesklo po NWN  Škleb ale koupil sem si NWN Deluxe Edition a tam je prvni CDkey psany v takove spatnem fontu takze nektera pismena (treba A-R, O-D, H-K) sou stejna jestli neumite poradit jak to rozbehat?
Zaznamenáno

EXGalia Hent - turbo zlodejka
EXGalingra Galin - klericka
EXJuli Krown - zaklinacka

Od ted nasledovnik nekdejsiho Jerryho Smích
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Červenec 12, 2009, 09:39:05 am

Ahoj po letech se mi zastesklo po NWN  Škleb ale koupil sem si NWN Deluxe Edition a tam je prvni CDkey psany v takove spatnem fontu takze nektera pismena (treba A-R, O-D, H-K) sou stejna jestli neumite poradit jak to rozbehat?
Mám takové tušení, že ikdyž máš originální CDkey tak ho už někdo bude používat. Čili ti bohužel nezbude než použít CDkey z generátoru.
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Červenec 12, 2009, 10:40:58 am

jestli ma originalni CD-Key tak ho bude pouzivat
a smulu ma ten co si ho vygeneroval, protoze mu ho smazu
Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Červenec 12, 2009, 11:37:20 am

jestli ma originalni CD-Key tak ho bude pouzivat
a smulu ma ten co si ho vygeneroval, protoze mu ho smazu
No tak v tom případě musíš smazat půlku serveru.
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Červenec 12, 2009, 12:43:52 pm

klidne...
jak prijde clovicek s original CD_Key, ma prednost
ten co si CD-Key generoval si musi udelat novej
Zaznamenáno
Galia
Nováček

Příspěvků: 20


Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Červenec 12, 2009, 12:49:40 pm

Ja mam orig krabici i Cdcka muzu ukazat treba na webce ale o to nejde.
Ale nemel uz nekto podobnej problem s orig. CD keyem nebo nemoh by nekto kdo umi anglicky probehnout biovare forum nebo neco?
Zaznamenáno

EXGalia Hent - turbo zlodejka
EXGalingra Galin - klericka
EXJuli Krown - zaklinacka

Od ted nasledovnik nekdejsiho Jerryho Smích
Orbi
Host
Odpověď #24 kdy: Červenec 12, 2009, 12:52:56 pm

No tych podobnych pismen tam nebude mozno vela. Skus vsetky kombinacie. Úsměv

Pripadne to naskenuj, zatri vsetky citatelne pismenka a zvysok sa pokusime vycitat mi. Smích
Zaznamenáno
Galia
Nováček

Příspěvků: 20


Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Červenec 12, 2009, 12:58:59 pm

No mozem ale to uz pred rokmi skusal ShaDooW nebo jak se menuje a neporadil si Smích
Zaznamenáno

EXGalia Hent - turbo zlodejka
EXGalingra Galin - klericka
EXJuli Krown - zaklinacka

Od ted nasledovnik nekdejsiho Jerryho Smích
Orbi
Host
Odpověď #26 kdy: Červenec 12, 2009, 01:17:37 pm

No mozem ale to uz pred rokmi skusal ShaDooW nebo jak se menuje a neporadil si Smích

este mozes skusit napisat na support biowaru, pripadne ak je ta hra nova, tak ju reklamovat
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #27 kdy: Červenec 13, 2009, 05:02:04 am

Ahoj po letech se mi zastesklo po NWN  Škleb ale koupil sem si NWN Deluxe Edition a tam je prvni CDkey psany v takove spatnem fontu takze nektera pismena (treba A-R, O-D, H-K) sou stejna jestli neumite poradit jak to rozbehat?

ahoj Úsměv
Mám uplně stejný problém, edice z Tesca vid ...
Mám dva kody pravé a třetí z generátoru. Musím zaklepat, ještě jsem se  s nikým nesrazil.

N.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #28 kdy: Září 15, 2009, 10:33:10 pm

Tesco NWN, nejlepší kvalita za nejnižší cenu.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #29 kdy: Prosinec 06, 2009, 09:06:28 pm

Chtel bych se zeptat jestli mi nekdo neporadi, mam uz delsi dobu problem stim, ze vidim u postav zcela jine hlavy nez veskutecnosti maji. Zkousel jsem nekolikrat preinstalovavat a premazavat override ale nepomohlo to.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 25
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS