Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 20, 2024, 10:40:55 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 25
  Tisk  
Autor Téma: Řešení častého problému  (Přečteno 139304 krát)
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #30 kdy: Prosinec 06, 2009, 09:09:26 pm

Chtel bych se zeptat jestli mi nekdo neporadi, mam uz delsi dobu problem stim, ze vidim u postav zcela jine hlavy nez veskutecnosti maji. Zkousel jsem nekolikrat preinstalovavat a premazavat override ale nepomohlo to.
nemaji helmu? Škleb
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #31 kdy: Prosinec 06, 2009, 09:10:42 pm

ne tim to neni Úsměv a neni to jen na tohle servru ale na vsech
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #32 kdy: Prosinec 06, 2009, 09:23:43 pm

jde o to je jestli to ta postava ma porad a nebo jen nekdy
jestli to ma porad, muze to byt tim ze ma na svem pocitaci rozsireni, ktery neni slucitelny s CEP2.1
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #33 kdy: Prosinec 07, 2009, 06:49:36 am

Chtel bych se zeptat jestli mi nekdo neporadi, mam uz delsi dobu problem stim, ze vidim u postav zcela jine hlavy nez veskutecnosti maji. Zkousel jsem nekolikrat preinstalovavat a premazavat override ale nepomohlo to.

Co tym konkretne myslis? Napis nejaky priklad, aka je to skutocna hlava a aku ju vidis ty.
Zaznamenáno
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #34 kdy: Prosinec 07, 2009, 11:11:15 am

No proste napriklad postava nejakeho hrace ma hlavu elfky s kratkymi vlasy a ja misto toho vidim hlavu lidske zeny s dlouhymi vlasy az po zadek apodobne. U hobitky jsem mel i orči hlavu,a nekdy je to jen mirne, treba u elfky s culikem vidim elfku bez culiku.
Asi to bude tim, ze mam v override dost hlav mimo cep, akorad ze nevim jak ty hlavy ktere do cepu nepatri vyhledat. Cep jsem zkousel nekolikrat preinstalovavat a nic
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #35 kdy: Prosinec 07, 2009, 11:14:34 am

No proste napriklad postava nejakeho hrace ma hlavu elfky s kratkymi vlasy a ja misto toho vidim hlavu lidske zeny s dlouhymi vlasy az po zadek apodobne. U hobitky jsem mel i orči hlavu,a nekdy je to jen mirne, treba u elfky s culikem vidim elfku bez culiku.
Asi to bude tim, ze mam v override dost hlav mimo cep, akorad ze nevim jak ty hlavy ktere do cepu nepatri vyhledat. Cep jsem zkousel nekolikrat preinstalovavat a nic

Doporučuji překopírovat celý soubor override od někoho komu to funguje normálně.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #36 kdy: Prosinec 07, 2009, 11:27:13 am

a nebo smazat override
kazdy tam ma neco jineho a navzajem si hraci nevidi obrazky oblicejiku a jak je videt ani dalsi veci Mrknutí
je to poznat ve hre ze u dost postav je misto obrazku hlavy ten obrazek bez obliceje (a hrac mysli jake ma dokonale "foto")

jestli neco davate do override, tak jen veci co vytahate z cepu a ne z jinych zdroju
Zaznamenáno
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #37 kdy: Prosinec 07, 2009, 12:11:03 pm

No proste napriklad postava nejakeho hrace ma hlavu elfky s kratkymi vlasy a ja misto toho vidim hlavu lidske zeny s dlouhymi vlasy az po zadek apodobne. U hobitky jsem mel i orči hlavu,a nekdy je to jen mirne, treba u elfky s culikem vidim elfku bez culiku.
Asi to bude tim, ze mam v override dost hlav mimo cep, akorad ze nevim jak ty hlavy ktere do cepu nepatri vyhledat. Cep jsem zkousel nekolikrat preinstalovavat a nic

Doporučuji překopírovat celý soubor override od někoho komu to funguje normálně.

Tohle uz jsem taky zkousel a nepomohlo Úsměv, musel bych teda smazat cely override, jenze nevim jestli mi to za to stoji, protoze bych prisel o hrozne veci a tezko bych je znova schanel( to nemyslim ty hlavy)
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #38 kdy: Prosinec 07, 2009, 12:12:11 pm

To jsem si taky myslel, při poslední instalaci ale věř že o nic důležítého nepřijdeš  Mrknutí
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #39 kdy: Prosinec 07, 2009, 12:19:02 pm

tak si povytahuj hlavy z klasickeho nwn a cepu, a nahraj si ich do override ... tym prepises tie, ktore mas ine

tie klasicke hlavy sa budu dat mozno najst na vaulte
Zaznamenáno
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #40 kdy: Prosinec 07, 2009, 12:41:21 pm

Tak tohle jsem myslel ze uz pomuze, vyhledal jsem si v override vsehny soubory ktere meli v sobe nazev head a smazal je a pote jsem nakopiroval do override hlavy z cepu, a vubec to nepomohlo
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #41 kdy: Prosinec 07, 2009, 01:59:06 pm

Kdo ví, jestli je to v override, doporučil bych to přeinstalovat od začátku a zdroje znova stahnout (CEP a tak), je dost možný, že se nějak poškodil soubor, nebo se někde přepsalo označení a vše se posunulo.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #42 kdy: Květen 27, 2010, 08:22:24 am

Ahoj lidi, sem tu zas  Úsměv a hned mám zase technical problem  Škleb

Nainstaloval jsem konečně celý nwn a nacpal tam vše co bylo třeba, ale nastal problém s updatem na verzi 1.68. Automat mě hází fail a když ji stáhnu jako instalaci, tak mi to píše že nemohu instalovat s mou verzí nwn....Při automatickym updatu mi to píše nějakou  verzi 1.57 tušim...

Neví někdo jak ho přesvědčit že to jde?  Hněv
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #43 kdy: Květen 27, 2010, 09:04:23 am

Sihani rucne patchy 1.68 a 1.69 a sku to tak patchnut ale teraz neviem presne kdu su tie patchy
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Temnastrana
Nováček

Příspěvků: 10


Zobrazit profil
Odpověď #44 kdy: Květen 27, 2010, 09:54:10 am

patch 1.68 nepotřebuješ - patch 1.69 je tady a měl by ti stačit jen ten
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 25
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS