Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 02:56:56 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3 ... 25
  Tisk  
Autor Téma: Řešení častého problému  (Přečteno 138330 krát)
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
kdy: Červen 19, 2009, 09:21:15 pm

Vzhledem k tomu, že se na mě a ostatní členy DM teamu množí dotazy na problémy, které vznikají při tvorbě postavy, připomínám diagram, který byl vytvořen, aby předcházel tomuto problému.

http://k2wiki.cagus.cz/index.php/Jak_zalo%C5%BEit_postavu
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
theureg
Mob
*
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Červen 20, 2009, 10:59:15 am

Když už vznikla taková místnost rád bych se také na něco optal. Ani tak nejde o tvorbu postav, ale spíš mám problem s veřejným cd klíčem.
Když jsem stáhl program který mi vyjel tento klíč u sebe na počítači bylo mi při registraci zděleno že tento klíč je již používám a tudíž bylo registraci zabráněno. K
Pokusil jsem se to vyřešit tak že jsem program stáhl na počítači spolubydlícího což se zdařilo a klíč jsem dostal takový který mě registraci povolil. Problem je v tom že při lognutí do hry mě to upozorní na odlišnost klíčů zřejmě na počítači a na registru a následně mě to vyhodí. Mužete mi poradit jak dál? předem díky
Zaznamenáno

Theureg z rodu Darwolf: Poslední z rodu, zmítaný osudem.
Arash
Host
Odpověď #2 kdy: Červen 20, 2009, 11:05:14 am

Když už vznikla taková místnost rád bych se také na něco optal. Ani tak nejde o tvorbu postav, ale spíš mám problem s veřejným cd klíčem.
Když jsem stáhl program který mi vyjel tento klíč u sebe na počítači bylo mi při registraci zděleno že tento klíč je již používám a tudíž bylo registraci zabráněno. K
Pokusil jsem se to vyřešit tak že jsem program stáhl na počítači spolubydlícího což se zdařilo a klíč jsem dostal takový který mě registraci povolil. Problem je v tom že při lognutí do hry mě to upozorní na odlišnost klíčů zřejmě na počítači a na registru a následně mě to vyhodí. Mužete mi poradit jak dál? předem díky

Tzn. máš originální nwn?
V tom registru na stránkách musíš mít stejný jako máš v reálu proto že se to kontroluje.
Tzn. musíš registrovat ze svého počítače.

Jako první věc bych zkusil v souboru nwncdkey.ini prohodit jednotlivé cd-keye. A pak zkusit tu registraci veřejného znova.
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #3 kdy: Červen 20, 2009, 11:07:23 am

Pokud to nebude fungovat tak to znamená že si někdo pomocí nějakého generátoru vygeneroval stejný klíč jako máš ty. 
Takže pokud to nebude fungovat napiš mi PM, a já ti poradím jak dál.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Červen 20, 2009, 11:23:46 am

a nebo, jestlimas original koupene nwn a tekdo pouziva tvuj cd-key, tak napis PM me Úsměv
tomu piratovi to ukradene cd-key zrusime
Zaznamenáno
theureg
Mob
*
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Červen 20, 2009, 11:28:12 am

nwn mám origoš takže tam bych problem neviděl. Doposavad jsem s jakýmkoliv hraním kdekoliv problem neměl. jen te´d mě to vykazuje kvuli tomu veřrejnému klíči...
Poslední změna: Červen 20, 2009, 11:31:11 am od theureg Zaznamenáno

Theureg z rodu Darwolf: Poslední z rodu, zmítaný osudem.
theureg
Mob
*
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Červen 20, 2009, 01:00:47 pm

Přesněji mi to píše že učet theuregdarwolf je registrován s jiným public cd-key
Zaznamenáno

Theureg z rodu Darwolf: Poslední z rodu, zmítaný osudem.
Orbi
Host
Odpověď #7 kdy: Červen 20, 2009, 02:28:54 pm

Přesněji mi to píše že učet theuregdarwolf je registrován s jiným public cd-key

Ano, lebo si do registracii zadal kluce z pocitaca A, ale logujes sa z pocitaca B, ktory ma kluce ine ... skus to prehodenie klucov v subore nwncdkey.ini ako pisal Arash

Inak nemas nwn zo SCOREcka?
Zaznamenáno
theureg
Mob
*
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Červen 20, 2009, 02:40:33 pm

Nwn ze score nemám... problem je že při případném prohození cd_key z druhého počítače by sice vyřešio tenhle problem, ale zamezí mi následnému navratu na jiné servry viz Demona. Nic mě tam sice netáhne, ale co kdyby
Zaznamenáno

Theureg z rodu Darwolf: Poslední z rodu, zmítaný osudem.
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Červen 20, 2009, 02:46:45 pm

nic ti nebrání si zálohovat svoje cdkey na demonu a na K2 použít jiné
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Orbi
Host
Odpověď #10 kdy: Červen 20, 2009, 03:37:58 pm

veru, len si zalohuj ten spominany subor, a len si ich budes prehadzovat ... ale najprv napis Neusovi
Poslední změna: Červen 20, 2009, 03:43:14 pm od Orbi Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #11 kdy: Červen 20, 2009, 03:39:14 pm

Nwn ze score nemám... problem je že při případném prohození cd_key z druhého počítače by sice vyřešio tenhle problem, ale zamezí mi následnému navratu na jiné servry viz Demona. Nic mě tam sice netáhne, ale co kdyby


Sákra.. kdysi jsem jednoho Theurega znal! Úsměv Byl to docela čilej ork/půlork co si usmyslel ze zůstane v záhrobí Úsměv

Nei.
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Červen 25, 2009, 03:38:44 pm

Nic neměň.. máš originál, takže si upravíš/opravíš registraci na stránkách K2. Dohodni se s Neusem, nejspíš mu budeš muset poslat svůj "originální" veřejný CD klíč, aby našel ten generovaný.. Prostě tady ti pomůže jen Neus Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Mognar
Nováček

Příspěvků: 2


Oh no!


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Červen 28, 2009, 04:29:02 pm

Zdravím,mám úplně stejný problém s veřejným CD Keyem,hru mám originální.Zkoušel jsem změnit cd keye v nwncdkey,generátor potom sice vygeneroval jiný public cd key ale i u toho mi to při žádosti o změnění napíše že už ho někdo používá.Nevím si rady a chtěl bych si poprvé v životě na Kandelabrii zahrát  Šok
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #14 kdy: Červen 28, 2009, 04:31:05 pm

Ak mas original, tak napis sukromnu spravu Neusovi.

Myslim, ze kedysi niekto pisal, ze sa moze vygenerovat rovnaky verejny kluc z roznych CD klucov. Este skus prehodit tie CD kluce v nwncdkey.ini a vytvor novy verejny kluc.
Poslední změna: Červen 28, 2009, 04:32:36 pm od Orbi Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 25
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS