Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 27, 2024, 02:32:57 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3 4
  Tisk  
Autor Téma: co to má být?  (Přečteno 24437 krát)
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
kdy: Duben 24, 2009, 02:49:00 pm

Dobrý den, tak jsem přišel z lovu v podobě pavouka k ohni, chvíly jsem to tam obcházel a byl tam jeden člověk, tak zaběhnu za budovu, kde mě nevidí a proměním se zpět. Pak jdu k ohni, a trošku si povídáme o RP se nedá mluvit... Tak tan člověk mi pak řekne šmejde (je to screenu) a tak vznikne hádka, pak se vyspím a mezitím on mi píše, že si se mnou dá souboj, což já IC neslyším, tak ho na to upozornuji, však nedbá a běží pryč.

Když se vyspím, říkám si kůže jsou moc těžké a přetížení mít nemohu, tak chci upéct maso pro začátek, ale v kotli je kuše hůl a pár šipek, což nevím, kterej blb to tam dal, tak to vyházím a konečně upeču jídlo... říkám si, to nestačí, abych neměl přetížení, tak tam hodím pár kůží.

Když si pak říkám, pořád nic, tak jsem se chtěl pojistit, co kdyby na mě šel v invisu, a taky že jo a rovnou dva. Tak hned sesílám vylepšenou neviditelnost, a už přitom se mě snaží zabít. Poté co se mi to povede,  tak utíkám a dohazuju jen páír dalších kouzel, pak je první potyčka, kde jsem se s jedním párkrát posekal a pak si hodil invis, jestli neutečou, vypadali an to že ne, obzlávst, když jdeden napsal "šmejd"... Což mě rozpumpovalo a začal jsem to brát vážně a tak prvního jsem odklidil kouzlem ničení a druhý nedělal problémy... pak je okradu jako potrestání.
Zde je screen (je jich více, ale nejsou tak důležité): http://img8.imgup.eu/PK_2.JPG

Ti co mě napadli měli acc Drean a Snyder.


Tímto žádám o jejich potrestání, za prvé, protože neměli RP důvod, za druhé nevarovali mě, že chtějí změřit síly (to že mi jeden z nich psal ve spánku to neberu a ani jsem jim nic nepřislíbil) za třetí, že s tíím prvním přišel druhý, který vůbec nevěděl o co jde a prostě me chtěl jenom sundat, protože mu to první řekl... a to že přišli v invisu, to je svinárna nevyhnutelná, prostě jen někoho sejmouit, takový hráči tu nemají co dělat... A kdybych neměl předvídavost, že budou až svině takového rázu, tak jsem tam ted ležel...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Duben 24, 2009, 03:02:43 pm

no Donald Snyder me taky sundal kdyz sem byl AFK a jeho RP duvod byl cituji:" Nemuvis zemres"   je trosku malo nemyslite?  skreen mam
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
night
Nováček

Příspěvků: 39



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Duben 24, 2009, 03:04:24 pm

No abych se pripojil  tyhle panáčky sem potkal v jeskyni .. a sranda byla.
Hned mi poslal partu tak bezva šly sme na krysy .. jakmile mi krysy ubrali tak na 3 hp tak po mne střelil kuší ( byl sjem s nim v parte a navic utok bez odporu)  ten to okecal prej že s kuší neumí střílet a že za to nemůže .. Nasledoval přesun do očistce a okradeni penez plus urezani hlavy. Nejak sem to neřešil ale mam screeny kdyby  meli DM zajem
Zaznamenáno


Zeke
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Duben 24, 2009, 03:05:57 pm

zda se, že tyto "retadovaní" lidé jsou tu známí... žádám ban na hodně dlouho...
A díky nim ted mám zase špatnou karmu a odpor na celý server a nekecá se mnou bankéř atd...

PS: retardovaní proto, protože tohle snad normální člověk udělat nemůže....
Poslední změna: Duben 24, 2009, 03:08:27 pm od Crayfish Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Duben 24, 2009, 03:07:34 pm

LOL. Se mnou se taky dali do party u Hradu. Nevím, jestli měli záměr tohodle typu, ale když viděli, jak krájím upíry, tak si to asi rozmysleli. NIcméně upíři nás dostali  Škleb
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Duben 24, 2009, 03:10:02 pm

jako kdyby do me sel a ja byl u PC a mohl se branit tak moc nereknu pac si myslim ze bych ho dal ale kdyz proste u toho PC nejsem a sejme me a okrade to se proste nedela Smích
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Duben 24, 2009, 03:11:32 pm

Crayfish, u tebe na tom screenu nevidim zadne poruseni pravidel takze nevim co chces trestat, to ze nezvladaji rp? Ze te nevaroval podruhe? (napsal ti ze si to vyridite ostreji - to by ti jako varovani melo stacit) a to ze si na pomoc zavolal bratra (asi) nebo ze sel z invisu neni nic proti pravidlum, to ze ti vadi kdyz mluvi a ty spis, mozna psal jeste nez ses rozhodl spat a ani i ja bych se vykaslal to psat znovu az se proberes, jestli to hodlas hrotit tak odpocivej 8 hodin ve hre. Jestli mate screeny s porusenim pravidel tak je sem dejte.
Zaznamenáno



Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Duben 24, 2009, 03:18:46 pm

Crayfish, u tebe na tom screenu nevidim zadne poruseni pravidel takze nevim co chces trestat, to ze nezvladaji rp? Ze te nevaroval podruhe? (napsal ti ze si to vyridite ostreji - to by ti jako varovani melo stacit) a to ze si na pomoc zavolal bratra (asi) nebo ze sel z invisu neni nic proti pravidlum, to ze ti vadi kdyz mluvi a ty spis, mozna psal jeste nez ses rozhodl spat a ani i ja bych se vykaslal to psat znovu az se proberes, jestli to hodlas hrotit tak odpocivej 8 hodin ve hre. Jestli mate screeny s porusenim pravidel tak je sem dejte.

I kdyby nezvládali RP, tak mi ej to prostě u ...  A to že mi něco říkal když spím, to jsem tu spsal, ž eprostě neberu, obzvlášt, když ho upozorním, a že na mě veme OOc svýho kamaráda, nebo brata, tak to ej fakt svinárna, chtěl bych vid+ět tebe, kdybych ti udělal s bratrem něco podobného a eště to pro tebe skončilo špatně, jak bys skákal a nadával...A eště vidíš, že u nich je to opakoané, takže potrestání si zaslouží.
Jo a pokud vím, nejsi DM , ani nic podobného takže ty se tu prosím moc nevyjadřuj, nejlépe vůbec...(případně si přesun pokračování debaty na tento smysl do Hyde Parku)

//bohužel musím an víkend odjet, a nedá se s tím nic dělat, takže v neděli budu dělat co je v mých silách, abych tu byl co nejdříve.
Poslední změna: Duben 24, 2009, 03:22:10 pm od Crayfish Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Duben 24, 2009, 03:32:23 pm

Byl bych nasrany jak brygadyr ale o to nejde, ten druhy mohl byt invis celou dobu, ty nemas pravo nic pozadovat aaaa ja se muzu vyjadrovat, nejedna se o spam, pravidla fora neporusuju.
Zaznamenáno



Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Duben 24, 2009, 03:47:36 pm

Mam právo požadovat... a byl bych opravru rád, kdyby se vyjádřili DM místo tebe.
PS: to že ten druhý mohl mít invis, o tom pochybuju a i kdyby, tak ten první neměl...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Duben 24, 2009, 04:04:15 pm

Byl bych nasrany jak brygadyr ale o to nejde, ten druhy mohl byt invis celou dobu, ty nemas pravo nic pozadovat aaaa ja se muzu vyjadrovat, nejedna se o spam, pravidla fora neporusuju.

Co že tak zběsile argumentuješ? Byla snad nějaká z těch dvou postav tvoje?  Úsměv
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Duben 24, 2009, 04:11:54 pm

Můj názor je takový, že o PK nešlo... neříkám že se mi líbí to jak to proběhlo, hlavně ty nadávky, ale jistá předehra tam byla a varování taky... a pokud de o to, že si ho neslyšel, tak za to si můžeš sám, to jsou taky nápady jít si lehnout uprostřed rozhovoru  Mrknutí
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Duben 24, 2009, 04:15:28 pm

Můj názor je takový, že o PK nešlo... neříkám že se mi líbí to jak to proběhlo, hlavně ty nadávky, ale jistá předehra tam byla a varování taky... a pokud de o to, že si ho neslyšel, tak za to si můžeš sám, to jsou taky nápady jít si lehnout uprostřed rozhovoru  Mrknutí

To jsem opravdu rád, že jsi řekl že o PK nešlo.. obzvlášt, když jsem je skolil já, ale tady vo tohle vůbec nejde a to že jsem si lehnul, není moje chyba, když se tam chvíly nic neříkalo... A i kdyby, tak pokud vidíš, je tu na ně více stížností... Takže až se někdy logneš do hry, připravím ti podobnou situaci, když to nebudeš čekat a uvidíme, jaký an to budeš mít pohled... Smích každopádnmě už odjíždím, takže až v neděli si to přečtu.

PS: když jim nechceš dát ban, tak mi aspon oprav karmu, sice jsem asi 10 dní čekal an soud, ale už na to dlabu... a opravit žádám pro to, protože jen díky nim mám zase problémy, že nemůžu craftit, ač mám objednávky a nemůžu uložit nic do trezoru atd...
Poslední změna: Duben 24, 2009, 04:17:35 pm od Crayfish Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Duben 24, 2009, 04:23:48 pm

To jsem opravdu rád, že jsi řekl že o PK nešlo.. obzvlášt, když jsem je skolil já, ale tady vo tohle vůbec nejde a to že jsem si lehnul, není moje chyba, když se tam chvíly nic neříkalo... A i kdyby, tak pokud vidíš, je tu na ně více stížností... Takže až se někdy logneš do hry, připravím ti podobnou situaci, když to nebudeš čekat a uvidíme, jaký an to budeš mít pohled... Smích každopádnmě už odjíždím, takže až v neděli si to přečtu.

PS: když jim nechceš dát ban, tak mi aspon oprav karmu, sice jsem asi 10 dní čekal an soud, ale už na to dlabu... a opravit žádám pro to, protože jen díky nim mám zase problémy, že nemůžu craftit, ač mám objednávky a nemůžu uložit nic do trezoru atd...

A za co si je chtěl trestat, když ne za bezdůvodný napadení?

Stejně tyhle spory pramení z toho, že tu každej hraje neohroženýho hrdinu a sebevědomýho frajera, kterej se ničeho nebojí... On ti psal, že ti nechce ublížit a ty ho provokuješ se slovy, abych neublížil já tobě... To se opravdu divíš, že to dopadlo jak to dopadlo? Když se nechceš bít, tak se nehádám, sklopím uši a odejdu  Mrknutí A kdyby si to tak udělal, tak ani nemáš špatnou karmu, nikdo tě nenutil je zabíjet
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Sip
Nováček

Příspěvků: 1



Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Duben 24, 2009, 04:38:31 pm

Taky přidám svou trošku do mlýna. Tyhle dva mě bezduvodně sejmuli v jeskyni v kráteru, za což dostali napomenutí od DM.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS