Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 20, 2024, 03:26:53 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 [3] 4
  Tisk  
Autor Téma: co to má být?  (Přečteno 24263 krát)
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #30 kdy: Duben 24, 2009, 09:22:17 pm

 Škleb no v podstate si to vystihol ...
Zaznamenáno

Amy
Host
Odpověď #31 kdy: Duben 24, 2009, 10:07:51 pm

Astere to maš pravdu... souvisi to asi s tim hovnem ktery tady někdy někdo napsal už davno když sem se ptal jestli postava nema z ničeho strach??

Odpověděli že je to RPG a to pry znamena hra na hrdiny... Ja vyprskl smichy a kopl 2 piva abych se vzpamatoval... Role playing game /hraní role/ a ne imbameghaneporazitelnych charu. Vaše postava by měla mit povahu... uvažovani... věci co se ji líbí/nelíbí nějaké vztahy... to je to na čem staví EQ. Jediny problem EQ je asi to lvlovani a brutalni postihy za smrt ale i to si myslim hrače udržuje v nějake pozici. Tady?? potka postava postavu... /zabiju tě!/Né já zabiju Tebe!/prásk prásk jeden mrtvej a pak na foru bééééééééé on mě zabiiiil... ale RP nulovy...

Neviděl jsem tě na demoně?  Co???
Zaznamenáno
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #32 kdy: Duben 24, 2009, 10:14:44 pm

Ano... beru to jako odreagovani... ted nemam moc času nahrani tak na EQ nechci rozjiždět věci když nevim jestli je dohraju... radě si zaPvPim a zamlatim creepy...

Tady mě to unavuje z toho duvodu že člověk se o něco snaži zbytečně... nevim co mužu čekat a nechci se pouštět do dlouheho rozjižděni když nevim jestli to tady ma vubec smysl.
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Amy
Host
Odpověď #33 kdy: Duben 25, 2009, 07:32:25 am

 Smích Smích Smích
Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #34 kdy: Duben 25, 2009, 10:48:49 am

vtipný je, že za tu skvělou komunikativní RP hru obdrželi 125xp  Škleb
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Hrusticka
Nováček

Příspěvků: 4



Zobrazit profil
Odpověď #35 kdy: Duben 25, 2009, 12:00:29 pm

Ano... beru to jako odreagovani... ted nemam moc času nahrani tak na EQ nechci rozjiždět věci když nevim jestli je dohraju... radě si zaPvPim a zamlatim creepy...

Tady mě to unavuje z toho duvodu že člověk se o něco snaži zbytečně... nevim co mužu čekat a nechci se pouštět do dlouheho rozjižděni když nevim jestli to tady ma vubec smysl.
Tak tu furt nemel ty srance co tu meleš opravdu mně začínáš unavovat. bééé Pláč
Zaznamenáno

Miz'ri Yril'Lysaen
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #36 kdy: Duben 25, 2009, 06:45:26 pm

1. Bez žaloby není zločin, proto se holt tyhle věci řeší na foru.

2. Nevidím žádné porušení pravidel ze strany těch dvou, podle toho screenu od clayfishe. Na ban to opravdu neni.

3. Doufám, že se shodneme, že problém není v serveru, ale v hráčích.

Tím bych to ukončil.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Death-Wind
Hrdina
***
Příspěvků: 475



Zobrazit profil
Odpověď #37 kdy: Duben 26, 2009, 10:10:09 am

1. Bez žaloby není zločin, proto se holt tyhle věci řeší na foru.

2. Nevidím žádné porušení pravidel ze strany těch dvou, podle toho screenu od clayfishe. Na ban to opravdu neni.

3. Doufám, že se shodneme, že problém není v serveru, ale v hráčích.

Tím bych to ukončil.

nechci ti kazit radost ale uz to bylo ukoncene nez si prisel xD dukaz budiz to ze se to zase zvrhlo v offtopic, hell yeah!
Zaznamenáno

Black is the night, metal we fight
Power amps set to explode
Energy screams, magic and dreams
We chime the bell, chaos and hell
Metal for maniacs pure.
Fast melting steel, fortune on wheels
Brain hemorrhage is the cure
For BLACK METAL
lay down your soul to the gods rock `n' roll
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #38 kdy: Duben 26, 2009, 04:05:28 pm

A za co si je chtěl trestat, když ne za bezdůvodný napadení?

Stejně tyhle spory pramení z toho, že tu každej hraje neohroženýho hrdinu a sebevědomýho frajera, kterej se ničeho nebojí... On ti psal, že ti nechce ublížit a ty ho provokuješ se slovy, abych neublížil já tobě... To se opravdu divíš, že to dopadlo jak to dopadlo? Když se nechceš bít, tak se nehádám, sklopím uši a odejdu  Mrknutí A kdyby si to tak udělal, tak ani nemáš špatnou karmu, nikdo tě nenutil je zabíjet


Jinak, když si dovoluje nějaká bábovka, to si mám nechat líbit?
Jak mám sklopit uši, když oni šli po mě? Šok a když mě napadnou, tak jako mám utéct? Smích si ze mě děláš srandu ne?
A zabíjet mě nikdo nenutil, ale když onichtěli zabít mě, to sem je měl nechat, aby se pak vyléčili a šli an druhý kolo???
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #39 kdy: Duben 26, 2009, 04:19:54 pm


Jinak, když si dovoluje nějaká bábovka, to si mám nechat líbit?
Jak mám sklopit uši, když oni šli po mě? Šok a když mě napadnou, tak jako mám utéct? Smích si ze mě děláš srandu ne?
A zabíjet mě nikdo nenutil, ale když onichtěli zabít mě, to sem je měl nechat, aby se pak vyléčili a šli an druhý kolo???


A můžeš mi detailně vysvětlit jak si poznal že je to bábovka a ne nějakej šílenej válečník?

Věřím tomu, že když se trochu zamyslíš, napadne tě hned několik způsobů jak ses mohl vyhnout tomu co se nakonec stalo... a to nemluvím o tom, že se máš nechat zabít když tě někdo napadne... mluvím o tom jak tomu předejít Mrknutí
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #40 kdy: Duben 26, 2009, 04:30:08 pm

no, předejéít šlo těžko, když jsem si nahodil pravdivé vidění a oni tam stali nabufovaní v invisu a šli po mě... A jinak šlo to poznat podle toho, že měl uplně obyčejný hady, a má postava o něm nikdy neslyšela, kdyby byl velký válečník, jeho jméno by bylo známé... Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Mithrandir
Host
Odpověď #41 kdy: Duben 26, 2009, 04:31:44 pm

no, předejéít šlo těžko, když jsem si nahodil pravdivé vidění a oni tam stali nabufovaní v invisu a šli po mě... A jinak šlo to poznat podle toho, že měl uplně obyčejný hady, a má postava o něm nikdy neslyšela, kdyby byl velký válečník, jeho jméno by bylo známé... Vyplazuji jazyk

aha...to meno co im svieti nad hlavou ti nebolo zname  Úsměv
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #42 kdy: Duben 26, 2009, 04:33:47 pm

aha...to meno co im svieti nad hlavou ti nebolo zname  Úsměv

Když je to známá postava, tak už znáš její styl, čím bojuje jaké nosí oblečení atd... (takže vždy nemusíš znát jméno, aby jsi věděl, o koho se jedná) Jinak, byl to odhad (a ani ooc si člověk nemůže být ničím jistý Smích)
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #43 kdy: Duben 26, 2009, 05:28:38 pm

aha...to meno co im svieti nad hlavou ti nebolo zname  Úsměv

Když je to známá postava, tak už znáš její styl, čím bojuje jaké nosí oblečení atd... (takže vždy nemusíš znát jméno, aby jsi věděl, o koho se jedná) Jinak, byl to odhad (a ani ooc si člověk nemůže být ničím jistý Smích)

Co nějakej tulák? Dobrodruh který odněkud přicestoval? Už sme zase u toho o čem sem mluvil.. tvá postava určitě všechno ví a všechno zná  Mrknutí
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #44 kdy: Duben 26, 2009, 05:29:43 pm

aha...to meno co im svieti nad hlavou ti nebolo zname  Úsměv

Když je to známá postava, tak už znáš její styl, čím bojuje jaké nosí oblečení atd... (takže vždy nemusíš znát jméno, aby jsi věděl, o koho se jedná) Jinak, byl to odhad (a ani ooc si člověk nemůže být ničím jistý Smích)

Co nějakej tulák? Dobrodruh který odněkud přicestoval? Už sme zase u toho o čem sem mluvil.. tvá postava určitě všechno ví a všechno zná  Mrknutí

ne neví, však jsem psal, že to byl její odhad... (jinak, jak bych to já mohl vědět ooc? Šok)
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Stran: 1 2 [3] 4
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS