Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 10:19:15 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8
  Tisk  
Autor Téma: Horská vesnice  (Přečteno 55009 krát)
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #90 kdy: Prosinec 18, 2015, 07:47:03 pm

Nic studovat nehodlam  Úsměv otazkou je z ceho cerpaš ty zakony ? ani nevim ze Horska ves ma sedm bodu trestnihp prava  Škleb nemotej realitu se hrou , a najdi si to v pravidlech co se tyka zakonu na uzemi a nasledky ktere postava muze utrpet pokud je bude porusovat.
Hold clovek poda prst a vybafne na nej bubak  Škleb
Poslední změna: Prosinec 18, 2015, 08:14:13 pm od Isidur Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #91 kdy: Prosinec 18, 2015, 08:11:12 pm

//to Isidur: Neadekvátnost Fandajkova příspěvku posuzovat nebudu. Rád bych však slyšel, v čem spatřuješ neadekvátnost příspěvku mého? Jde přeci o konstatování faktu, který vyvrátit nelze. Problém spíše bude v tom, že jsi nepochopil obsah sdělení. Jde o to, že soudní řízení má několik stádií a nazývat obviněnou (správně by bylo podezřelou, ale to už by na vás bylo asi moc) vražedkyní ještě před hlavním líčením znamená porušit jednu ze zásad celého řízení a tou je presumpce neviny. Říkáš Isidure, že se soudy již máš zkušenosti a nabízíš se jako soudce. Vřele tedy doporučuji dostudovat stadia trestního řízení (je jich jen 5) a obecné zásady (je jich 7 a presumpce je jednou z nich).

// Správce nám tam vyklopil ted už asi 30 vražd ... asi si to nebude vymýšlet že ... + nojo jsem nevěděl oni v roce 1400 ++ měli Demokracii, Měli krajské soudy a soudnictví bylo takové jak ho známe dnes .. za chvilku tam budou Chodit Agenti FBI a budou říkat "máte právo na obhájce, pokud si ho nemůžete dovolit, bude vá mpřidělen soudem" Smích
Zaznamenáno
Isra
Nováček

Příspěvků: 23


Zobrazit profil
Odpověď #92 kdy: Prosinec 20, 2015, 07:21:35 am

  Doporučil jsem ti nastudovat stadia trestního řízení, aby jsi uměl rozlišit pojmy podezřelá/obžalovaná/odsouzená (za vraždu např.).              O zákonech tu řeč nebyla.
  Sehrát RP ohledně soudu Shaky je pouze má benevolence, aby se ve hře vyřešilo, kdo stojí za tolika úmrtími trpasličích stráží a elfích řemeslníků. Realné prohřešky jako urážky do tellu, krádeže i několikanásobné PK však hodlám řešit s dospělými lidmi (DM, Neus).
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #93 kdy: Prosinec 20, 2015, 08:32:18 am

  Doporučil jsem ti nastudovat stadia trestního řízení, aby jsi uměl rozlišit pojmy podezřelá/obžalovaná/odsouzená (za vraždu např.).              O zákonech tu řeč nebyla.
  Sehrát RP ohledně soudu Shaky je pouze má benevolence, aby se ve hře vyřešilo, kdo stojí za tolika úmrtími trpasličích stráží a elfích řemeslníků. Realné prohřešky jako urážky do tellu, krádeže i několikanásobné PK však hodlám řešit s dospělými lidmi (DM, Neus).

máš tam 15 vražd ( nových ) a to už se bere jako IC důvod pro zatčení prostě zápletka pro IC .. Předtim si tam měl 4 vraždy nebo 5 .. uviděl jsem tě v horské, šel jsem k tobě, po nějake chvilce jsme šli do komnat ( ještě s jedním hráčem s  postavou paladina Úsměv ) a tam jsem to na tebe vyklopil, někdy jsem měl potíže chápat co blábolíš a ten hráč taky ( psal mi to do tellu Smích ) Prostě kecáš blbosti co tam nepatří.. dohodli jsme se na 30k ( na "pozůstalé" ) a dni real ve vězení ( cca 7 dní IC ) .. Jdeme k bankéři, ty vybereš všechno, začneš utíkat tak na tebe palach hodí pracku .. ty napíšeš něco jako "Zlost oplácím stejně" nebo tak něco .. Zabiju tě, prachy vezmu a dám na učet horské .. Mohl si z toho vyjít lehce IC 7 dní a 30k .. mi neříkej že to je hrozně velká částka Úsměv .. Tobě to nestačilo ,, prošel si očistcem a za cca 10 minut hlášení o poplachu v horské vsi .. zabil jsem tě, napsal do tellu že tě oživím za městem ... PO nějakém psaní jsem se domluvili, že ti vrátím 30k ( jelikož si hňup a vybereš všechno z konta .. ) .. Nevzal jsem si je sebou protož  jsem chtěl nejdřív vědět jestli budeš dělat problémy stále ... dojdu tam a ty nevim co to mělo být furt "už jsou" "už tu budou" ... potom "už jdou" a vyzkoušel si sražení na mě ... Nejsem blbej nenechám se jen tak zabíjet ..

PS : IC důvod k zabíjení shaka měla, protože jí tam prej zabili "karavanu" ( Emana ) který byl naložený Úsměv
Zaznamenáno
Isra
Nováček

Příspěvků: 23


Zobrazit profil
Odpověď #94 kdy: Prosinec 20, 2015, 09:08:59 am

Bohužel je težké tuto patlaninu jen číst, natož chápat. Mimochodem, oslovuji zde celou dobu Isidura, ne tebe. Nebo jsem nakonec měl pravdu, že za jedno acc bojuje více hráčů?  Bylo by to dost nemilé, jelikož hodlám Neusovi dokazovat mnohem širší souvislosti o prohřešcích acc PVD. Ty nesmysly, které tu teď píšeš, se pokusím přelouskat až přijdu z práce.  Zatím si s bráchou procvičte pravidla českého pravopisu,  abychom se vůbec dorozuměli.
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #95 kdy: Prosinec 20, 2015, 10:31:19 am

Bohužel je težké tuto patlaninu jen číst, natož chápat. Mimochodem, oslovuji zde celou dobu Isidura, ne tebe. Nebo jsem nakonec měl pravdu, že za jedno acc bojuje více hráčů?  Bylo by to dost nemilé, jelikož hodlám Neusovi dokazovat mnohem širší souvislosti o prohřešcích acc PVD. Ty nesmysly, které tu teď píšeš, se pokusím přelouskat až přijdu z práce.  Zatím si s bráchou procvičte pravidla českého pravopisu,  abychom se vůbec dorozuměli.

Mě je jedno co si myslíš .. je mi jedno koho oslovuješ .. Jsem součástí toho tvého "IC" pokud se to tak dá napsat ..
PS : tady se neřeší pravopis .. jestli máš tendenci někoho opravovat za nějaká písmenka a pod. jdi do školy a řekni že chceš práci .. Úsměv
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #96 kdy: Prosinec 20, 2015, 10:39:00 am

hodlám Neusovi dokazovat mnohem širší souvislosti o prohřešcích acc PVD. Ty nesmysly, které tu teď píšeš, se pokusím přelouskat až přijdu z práce.  Zatím si s bráchou procvičte pravidla českého pravopisu,  abychom se vůbec dorozuměli.
Tak za prve tvoje dokazovani Neusovi ohldedne acc co zminujes nema s Horskou nic spolecneho a za druhe vynech osobni utoky a za treti to do IC fora Horske  nepatri  prosim o presun do kose ci jinam dekuji
Naucte se respektovat vlakna fora nejsou tu pro nic za nic
Poslední změna: Prosinec 20, 2015, 10:44:09 am od Isidur Zaznamenáno
spencer
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #97 kdy: Prosinec 20, 2015, 06:09:28 pm


máš tam 15 vražd ( nových ) a to už se bere jako IC důvod pro zatčení prostě zápletka pro IC


Když zabiju v lese strážného, ale nikdo to neviděl, tak ti správce stejně vypíše v seznamu toto zabití. Jde to potom použít v IC hře?
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #98 kdy: Prosinec 20, 2015, 06:22:53 pm

V lese asi těžko .. Navíc poplach byl v horské .. a pokud se záhadně nepřemístila strážní věž trpasliků ( která nikde ani nestojí ) tak je to v horské ..
a jestli se ptáš přímo na tenhle dotaz, ptej se v lepším vlákně Úsměv Nebo rovnou na Neuse
Zaznamenáno
Isra
Nováček

Příspěvků: 23


Zobrazit profil
Odpověď #99 kdy: Prosinec 21, 2015, 10:49:46 pm


máš tam 15 vražd ( nových ) a to už se bere jako IC důvod pro zatčení prostě zápletka pro IC


Když zabiju v lese strážného, ale nikdo to neviděl, tak ti správce stejně vypíše v seznamu toto zabití. Jde to potom použít v IC hře?

Velmi trefná poznámka. Strážného ani nemusíš zabíjet. Stačí, aby za tebou běželi a pročistili to až ke kosákům. Dál půjdeš sám, pač i kdyby tam uspěli...časem zmrznou)
Zaznamenáno
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #100 kdy: Prosinec 22, 2015, 07:35:35 am

Byl jsem kdesi v topicu zminen, tak lehce zareguji svym nazorem,ktery jen nabizim a nikomu ho nevnucuji. Nekazte si hru dalsim dohadovanim, z predchoziho textu neni patrna vule ke vzajemne dohode.K tomu je vzdy potreba obou stran a ne jen jedne.- 30 vrazd bohate dostacuje k dozivotnimu odporu k postave(masoveho vraha vetsinou nikdo nevita) Jako oligarcha uzemi,bych se o nicem jiz nebavil. -  Naprosto zbytecne urazky hracu pres forum. Naparil bych odopor strazi na vsechny postavy ACC. Nez se dotycny probere... Lidi neblaznete, kdyz o na nekoho ukazete prstem,ze je to napr. magor,nezapomente, ze tri prsty jeste ukazuji zpatky na vas. Budou vanoce,nadelte si pohodu a mir do hry.
Zaznamenáno

Sid
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #101 kdy: Prosinec 22, 2015, 08:46:27 am

Byl jsem kdesi v topicu zminen, tak lehce zareguji svym nazorem,ktery jen nabizim a nikomu ho nevnucuji. Nekazte si hru dalsim dohadovanim, z predchoziho textu neni patrna vule ke vzajemne dohode.K tomu je vzdy potreba obou stran a ne jen jedne.- 30 vrazd bohate dostacuje k dozivotnimu odporu k postave(masoveho vraha vetsinou nikdo nevita) Jako oligarcha uzemi,bych se o nicem jiz nebavil. -  Naprosto zbytecne urazky hracu pres forum. Naparil bych odopor strazi na vsechny postavy ACC. Nez se dotycny probere... Lidi neblaznete, kdyz o na nekoho ukazete prstem,ze je to napr. magor,nezapomente, ze tri prsty jeste ukazuji zpatky na vas. Budou vanoce,nadelte si pohodu a mir do hry.

Já vuli měl chtěl jsem to vyrovnat .. mohl to uhrát na 30 k a den real ve vězení ( v tu dobu asi za 5 vražd ) .. On chtěl utéct .. potom nadával tak jsme se s ním dohodnul že mu z jeho peněz vrátím 30 k, jdu před horsou (tušil jsem že bude dělat problémy jako vždy tak jsem si je nevzal sebou ) on začne kecat blbosti a potom mě napadne ... Mě by bylo jedno že tam zabil 5 6 obyvatel nebo stráží, chtěl jsem to Uzavřít i OOC .. Dát mu prachy aby dal už pokoj .. nepomohlo .. neříkej mi že jsem neměl snahu já ty prsty asi ukazujou jiným směrem..

a Prosím diskuze do běžných dotazů třeba tam se to ted řeší .. Dm to asi potom ještě přesune Smích
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #102 kdy: Únor 07, 2016, 08:24:58 pm

Horskou vsí se začíná šířit zpráva o chystaném obřadu zasvěcení tamních oltářu* MORADINOVI* patronovi a ochránci trpasličí rasy.
Podle neověřených zpráv vše bude spojeno s oslavou a hodokvasem, trhem a zápasem jakož i ostatní zábavou.
Učast je očekávána značná na své si jistě přijdou všichni kdož se zůčastní.

//sobota nebo neděle 13.2.-14.2.podle dohody
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #103 kdy: Únor 18, 2016, 10:12:11 am

Po domluvě se správcem Horské vsi se Církev Moradina rozhodla uspořádat Velký trh.
Na tomto trhu se bude dražit vybrané zboží z Tržiště a prodávat Nástroje pro začínajicí řemeslníky.
V pozdější fázi dražby se budou dražit velice kvalitní  výrobky pro zkušené dobrodruhy.
Výdělek půjde na zlepšení života v horské a vylepšení hlavního sálu.
Poslední změna: Únor 18, 2016, 10:46:23 am od PaulVanDyke Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #104 kdy: Únor 18, 2016, 12:19:30 pm

// Počítám s podporou DM nějaké pokladové věci do Aukce popřípadě svitek kováře jeden od Obchodníků třeba. Děkuju.
// Sobota 20.2. v 18:15 začátek Úsměv Snad se dostaví co nejvíce lidí Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS