Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 27, 2024, 07:29:32 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
Autor Téma: Půlork postih za světlo  (Přečteno 16470 krát)
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #30 kdy: Červen 17, 2009, 03:24:28 pm

Nas problem je ze mame vic zdroju (ja a Ludekk BG2) od vic autoru, a nase zdroje maji drobne odlisnosti a tady je zakopanej pes.

Jo, s něčím podobným jsem se setkal třeba u Warhammeru 40000: Někteří jejich primární autoři (třeba Dan Abnett) mají tendence občas vyrobit nějakej kopanec ve svých románech. Když vznikne nějakej dohad, tak se za bernou minci považuje oficiální materál od výrobce hry, zatímco romány je nutno brát s rezervou. Tudíž čert vem BG2 i Salvatoreho, správné vlastnosti adamantitu by měly být popsány někde v materiálech k D&D. Já se v tom teda nevyznám, ale tipnul bych si Book of Vile Darkness nebo Monster Manual.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #31 kdy: Červen 17, 2009, 03:57:30 pm

Mimochodem Drizzdovy scimitary prisly o magickou moc? Kdyz sem je videl, tak jeden byl +5, a druhej +3+2obrana jestli si spravne pamatuju. Takze ocarovany az az.

Sakra kde se daj videt tyhle zbrane nazivo ? Šok

the +5 Defender and the +3 Frostbrand

ale naživo je asi neuvidíš, za prvé už jsou dávno mrtvé a zadruhé je to fantasie  Škleb Škleb
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #32 kdy: Červen 17, 2009, 04:06:06 pm

Mimochodem Drizzdovy scimitary prisly o magickou moc? Kdyz sem je videl, tak jeden byl +5, a druhej +3+2obrana jestli si spravne pamatuju. Takze ocarovany az az.

Sakra kde se daj videt tyhle zbrane nazivo ? Šok

the +5 Defender and the +3 Frostbrand

ale naživo je asi neuvidíš, za prvé už jsou dávno mrtvé a zadruhé je to fantasie  Škleb Škleb
Tak kde se dá dozvědět tohle? Úsměv přece si to nevymýšlíte
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Snekoun
Host
Odpověď #33 kdy: Červen 17, 2009, 04:13:51 pm

Mimochodem Drizzdovy scimitary prisly o magickou moc? Kdyz sem je videl, tak jeden byl +5, a druhej +3+2obrana jestli si spravne pamatuju. Takze ocarovany az az.

Sakra kde se daj videt tyhle zbrane nazivo ? Šok

the +5 Defender and the +3 Frostbrand

ale naživo je asi neuvidíš, za prvé už jsou dávno mrtvé a zadruhé je to fantasie  Škleb Škleb
Tak kde se dá dozvědět tohle? Úsměv přece si to nevymýšlíte

Mam nekde doma krabici FR celeho sveta do AD&D 2,5 edice , nekde tam jsou snad popisy charakteru. Myslim ze se to tam nekde pise Škleb
Jde o to jestli to pak v D&D 3 a 3,5 edici nebylo jinak Co???


Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #34 kdy: Červen 17, 2009, 04:17:47 pm

ale naživo je asi neuvidíš, za prvé už jsou dávno mrtvé a zadruhé je to fantasie  Škleb Škleb

Fakt ?? Myslel jsem ze existujou podle tech dohadu  Škleb

.... no jdu si nabrousit svuj mec ( obyc zelezny +0 ) na vikend budu rezat svedy hlava nehlava v Olomouci  Mrknutí
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #35 kdy: Červen 17, 2009, 05:46:31 pm

Hrrr na ně! Úsměv
Zaznamenáno
Vampire
Mob
*
Příspěvků: 80



Zobrazit profil
Odpověď #36 kdy: Červen 17, 2009, 05:55:58 pm

Myslite ze si delam prdel nebo co? Úsměv Normalne jsem je mel doma, obcas si zasermuju  Škleb
Zaznamenáno
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #37 kdy: Červen 17, 2009, 06:48:03 pm

Dobry, jenze tenhle celej clanek se tyka prave tohodle kovu adamantitu, nebo si snad myslis ze kdyby drowaci pozehnali zelezu, medi, nebo cemukoliv ze by to dostalo bonus +4 jen tak? Prave ze se mi zda ze Salvatore do toho prinesl bordel kdyz chtel vymyslet zajimavou zbran pro Wulfgara  Škleb

Jako priklad ti muzu dat ze jsem cetl novelu o Starcraftu (jo sem blazen  Škleb) a autor tam pouzil spoustu nepresnosti, jako ze treba Missile turret je automaticka zbran (ve skutecnosti v ni sedi clovek), nebo spatne popisoval jak se oblika skafandr pro marinaka.


Nas problem je ze mame vic zdroju (ja a Ludekk BG2) od vic autoru, a nase zdroje maji drobne odlisnosti a tady je zakopanej pes.

Mimochodem Drizzdovy scimitary prisly o magickou moc? Kdyz sem je videl, tak jeden byl +5, a druhej +3+2obrana jestli si spravne pamatuju. Takze ocarovany az az.
O jeho zbraních musíš mluvit s určitou časovou souvislostí, tam, kde jsem naposledy přestal (Siege of Darkness) měl Twinkle a Icingdeath, to nejsou žádné Drowí zbraně a jsou to pravděpodobně tytéž zbraně, o kterých mluvíš, ty si ale přece z Podtemna nepřinesl. Navíc tyhle knihy vzniky dříve než BG2.
Z wiki: "The computer game is considered non-canon. "
Z Sojourn:
"His piwafwi, the magical drow made cloak that had so many times in the Underdark shielded him from probing enemy eyes, had finally succumbed to the daylight. The magic in the cloak had begun fading weeks before, and the fabric itself was simply melting away. Wide holes appeared as patches of the garment dissolved, and the drow pulled his arms in tightly to salvage as much as he could. It wouldn’t make any difference, he knew, the cloak was doomed to waste away in this world so different from where it had been created."

"...he knew that the less exposure his scimitar had to the sun, the longer it would retain its edge of magic."
O první scimitar přišel v podstatě krádeží, když se k němu dostal znova, byl zlomený úmyslně.

"His scimitar, enchanted in the magic of the Underdark, had seen too much of the surface light. It drove against the stonelike skin of the fifteen foot giant, bent nearly in half, and snapped at the hilt. Drizzt bounced back, betrayed for the first time by his trusted weapon."
Takhle přišel o svůj druhý scimitar, celkově to bylo hádám něco mezi 4 a 10 měsíci o vstupu na povrch. Takže ty zbraně by se pravděpodobně rozpadly, ale nebylo by to zas tak brzo...
Jinak pak měl scimitary od Mooshieho, pak s Wulfgarem získal Icingdeath, pak Twinkle. Chvíli měl Khazid'hea, ale vycítil temnotu zbraně a tam kde jsem ho používá Catti-brie.
Co z toho plyne, co Drowové okouzlí a vyrobí převážně pomocí magie, to se postupně na slunci rozpadá. Jestli je nějaký rozdíl mezi adamantitem z Podtemna a z meteoritů, to netušim. na Aegisův tesák to vliv nemělo, pravděpodobně protože nebyl očarovaný Drowy.
Poslední změna: Červen 17, 2009, 06:51:42 pm od Zax19 Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #38 kdy: Červen 17, 2009, 07:01:11 pm

Óóóó pán viděl Claymore Škleb
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Vampire
Mob
*
Příspěvků: 80



Zobrazit profil
Odpověď #39 kdy: Červen 17, 2009, 08:10:43 pm

Okay, evidentne mas nastudovano vic nez ja, a davam ti teda za pravdu.

Chtelo by to tu Sathirana  Škleb
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #40 kdy: Červen 17, 2009, 10:36:42 pm

tady sem upnul knížky co mám s Drizztem
Kód:
http://share-rapid.com/stahuj/212638/r-a-salvatore.rar
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #41 kdy: Červen 18, 2009, 05:37:04 am

omg, to je jen pro přihlášené uživatele.. Kroutím očima zkus to dát jinam Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #42 kdy: Červen 18, 2009, 07:27:50 am

tady sem upnul knížky co mám s Drizztem
Kód:
http://share-rapid.com/stahuj/212638/r-a-salvatore.rar
Kód:
http://uloz.to/1961620/r.a.salvatore.rar
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #43 kdy: Červen 18, 2009, 08:06:21 am

díky moc Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #44 kdy: Červen 18, 2009, 08:33:06 am

Jinak já to mam jako balík 28 knížek od R.A. Salvatora, je to jak v PDF, tak v audioknížkách. Kvalita je trochu horší, je to nahraný z kazet, ale dá se to poslouchat a člověk si tak šetří oči, můžete v klidu "číst" kdekoli, za chůze...
Samozřejmě anglicky, ale taková klasická středoškolská úroveň. (A zdroj se takový "standartní", neni potřeba propagovat, dostupné.)

Vždycky mě vytáčí, když se někdo dohaduje o prkotinách, no koukam že mě to postihuje víc než často. Tak pardon, jestli jsem to tady nějak rozvířil  Škleb.
Musim se přiznat, že BG2 jsem dohrál jen do toho souboje s družinou v druhém patře hospody. Sice jsem je po několika taktických variacích zabil, ale hra mě prostě už tak nechytala... Jestli to je věkem, nevim. Třeba Fable mě pohltil úplně, velice dobrá záležitost.
A nebýt pro mě podivného vzhledu podtemna na DH2, tak bych do teď neměl přečteno nic jiného než IWD. Díky tomu jsem si to přečetl a musel uznat, že tohle je prostě nejvěrnější podtemno co jsem kdy viděl  Úsměv.

PS:Hehe, Sig na motiv Claymore už mam snad půl roku, uvažoval jsem o změně, ale spíš se teď podívám na animelist sig a na NWN portréty.
Poslední změna: Červen 18, 2009, 08:36:14 am od Zax19 Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS