Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 01:34:01 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
Autor Téma: Půlork postih za světlo  (Přečteno 16472 krát)
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Duben 22, 2009, 06:53:32 pm

když mu nefunguje, jak ho ma pořídit? to spíš at si koupí novou klavesnici (doufam že nemá notebook Smích)
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Death-Wind
Hrdina
***
Příspěvků: 475



Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Duben 24, 2009, 02:04:05 pm

pismena mam vsechny jen od jedne prihody mechanickeho charakteru L nefunguje a sem tam num 2... holt je to 50 na 50 kdyz sem na tamtom kompu sem bez l, tady ho zas mam xD
Zaznamenáno

Black is the night, metal we fight
Power amps set to explode
Energy screams, magic and dreams
We chime the bell, chaos and hell
Metal for maniacs pure.
Fast melting steel, fortune on wheels
Brain hemorrhage is the cure
For BLACK METAL
lay down your soul to the gods rock `n' roll
Vampire
Mob
*
Příspěvků: 80



Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Červen 15, 2009, 09:47:11 pm



s orkem by to meo byt stejne jak s kockou, to same s shadowdancerem atd... efove maj jen ow ight vision tech se to nedotkne... i kdyz v bg2 mei infravision, to byo zajimavejsi... u drowu to je upne jinak, drowove nemaj zadnou sepotu, ty proste spravne jak vyezou nasunko sesmazi se na prach i s veskerou drowskou vybavou, ae to by na mmo nebyo to prave orechove asi Mrknutí

Heh ty jsi hral BG2 a dokazes vypustit z pusy takovou blbost ze by se drowove meli na slunci sesmazit na prach?

Veci z podtemna jo, protoze obsahujou kov Adamantit, a ten se pri styku s paprsky fakt rozpadne na prach. Ale Viconii jsi asi nepotkal ze?

Drowove na slunci maji fakt neprijemny pocity asi jako ty kdybys celej zivot zil v jeskyni a pak vylezl na slunce. ALE kdyz uz si zvyknes tak ti slunce vadi casem min a min, viz Viconia.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Červen 15, 2009, 11:49:34 pm



s orkem by to meo byt stejne jak s kockou, to same s shadowdancerem atd... efove maj jen ow ight vision tech se to nedotkne... i kdyz v bg2 mei infravision, to byo zajimavejsi... u drowu to je upne jinak, drowove nemaj zadnou sepotu, ty proste spravne jak vyezou nasunko sesmazi se na prach i s veskerou drowskou vybavou, ae to by na mmo nebyo to prave orechove asi Mrknutí

Heh ty jsi hral BG2 a dokazes vypustit z pusy takovou blbost ze by se drowove meli na slunci sesmazit na prach?

Veci z podtemna jo, protoze obsahujou kov Adamantit, a ten se pri styku s paprsky fakt rozpadne na prach. Ale Viconii jsi asi nepotkal ze?

Drowove na slunci maji fakt neprijemny pocity asi jako ty kdybys celej zivot zil v jeskyni a pak vylezl na slunce. ALE kdyz uz si zvyknes tak ti slunce vadi casem min a min, viz Viconia.

A kdyby jenom Viconii. Někde se tam potuloval i Drizzt.  Škleb
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Twinkee
Host
Odpověď #19 kdy: Červen 16, 2009, 10:32:33 am

chudak vam na to odpovedet nemuze  Škleb
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #20 kdy: Červen 16, 2009, 11:17:53 am

Hehe, to bylo trefné... Show must go on.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Vampire
Mob
*
Příspěvků: 80



Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Červen 16, 2009, 03:26:16 pm

On ma ban? O  tom jsem nevedel. Jestli chce muze mi odpovedet na icq ale myslim si ze neni co resit.
Zaznamenáno
Twinkee
Host
Odpověď #22 kdy: Červen 16, 2009, 04:04:32 pm

ten by si porad mlel svy... ver mi  Smích Smích Smích Smích
Zaznamenáno
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Červen 16, 2009, 05:28:16 pm



s orkem by to meo byt stejne jak s kockou, to same s shadowdancerem atd... efove maj jen ow ight vision tech se to nedotkne... i kdyz v bg2 mei infravision, to byo zajimavejsi... u drowu to je upne jinak, drowove nemaj zadnou sepotu, ty proste spravne jak vyezou nasunko sesmazi se na prach i s veskerou drowskou vybavou, ae to by na mmo nebyo to prave orechove asi Mrknutí

Heh ty jsi hral BG2 a dokazes vypustit z pusy takovou blbost ze by se drowove meli na slunci sesmazit na prach?

Veci z podtemna jo, protoze obsahujou kov Adamantit, a ten se pri styku s paprsky fakt rozpadne na prach. Ale Viconii jsi asi nepotkal ze?

Drowove na slunci maji fakt neprijemny pocity asi jako ty kdybys celej zivot zil v jeskyni a pak vylezl na slunce. ALE kdyz uz si zvyknes tak ti slunce vadi casem min a min, viz Viconia.
To rozhodně neni otázka adamantitu, viz, Aegisův tesák a další zbraně, ale hlavně jejich "eqip" je vysoce okouzlenej a okouzlení a schopnost kouzel drowů se na slunci vytrácí, viz. R. A. Salvatore  Úsměv.
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Vampire
Mob
*
Příspěvků: 80



Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Červen 16, 2009, 06:07:01 pm

Dukaz misto slibu Úsměv
http://forgottenrealms.wikia.com/wiki/Adamantine  -   posledni odstavec.

S tim tesakem je to zajimavy. Salvatora jsem necetl. Mozna teda pravda bude nekde uprostred, rad si poctu co mi napises.




Zaznamenáno
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Červen 17, 2009, 08:44:02 am

Dukaz misto slibu Úsměv
http://forgottenrealms.wikia.com/wiki/Adamantine  -   posledni odstavec.
S tim tesakem je to zajimavy. Salvatora jsem necetl. Mozna teda pravda bude nekde uprostred, rad si poctu co mi napises.
No vždyť to tam přesně je:
".Adamantine is used often by Drow elves of the underdark, and their adamantine weapons are usually swords that are magically blessed. Their magical strength and sharpness fade if brought into contact with direct sunlight."
Totiž Drizzt po opoštění Podtemna přišel o možnost levitace, překvapivě mu zbyla možnost tmy a faerie fire. Ale být to mág, tak přijde o většinu magických sil. Jeho equip, třeba právě scimitary, plášť, tohle přišlo o magickou moc, která tam hrála vekou roli. Mě třeba taky zarazilo, že většina Drowů běhá s okouzlenejma adamantinovejma zbraněma, to mi přišlo extrémně silný. Jenže si to člověk nesmí představovat, že ta zbraň má 1k12 positive či co  Úsměv. Máš tam třeba takový velký kraby a i Drizzt měl problém s těma zbraněma proříznout jeho krunýř. Tohle je třeba potvora, který se radši Drowí hlídka vyhne.
U Wulfgara Bruenor použil adamantin na rukojeť, na hlavici mitril, ale celá síla spočívá v tom, že to je něco jako Bruenorova nejlepší zbraň, kterou kdy vykoval a vykove. Použil na ni magické runy ze zděděného svitku, takže zbraň má magicky vylepšenou sílu a hlavně se teleportuje do Wulfgarovy ruky, protože barbaři rádi hází zbraněmi typu kladivo a sekera.
Určitě se najdou další zbraně povrchu, které v sobě mají adamntin, tohle je opravdu otázka Drowí magie.
Ale nemyslel jsem to nijak zle, jen jsem to chtěl upřesnit.  Úsměv
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Červen 17, 2009, 12:30:43 pm

V tom případě je v BG 2 chyba, protože tam se fakt rozpadají na prach - v inventáři ti zbyde hromádka popela.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Vampire
Mob
*
Příspěvků: 80



Zobrazit profil
Odpověď #27 kdy: Červen 17, 2009, 02:33:23 pm

Dobry, jenze tenhle celej clanek se tyka prave tohodle kovu adamantitu, nebo si snad myslis ze kdyby drowaci pozehnali zelezu, medi, nebo cemukoliv ze by to dostalo bonus +4 jen tak? Prave ze se mi zda ze Salvatore do toho prinesl bordel kdyz chtel vymyslet zajimavou zbran pro Wulfgara  Škleb

Jako priklad ti muzu dat ze jsem cetl novelu o Starcraftu (jo sem blazen  Škleb) a autor tam pouzil spoustu nepresnosti, jako ze treba Missile turret je automaticka zbran (ve skutecnosti v ni sedi clovek), nebo spatne popisoval jak se oblika skafandr pro marinaka.


Nas problem je ze mame vic zdroju (ja a Ludekk BG2) od vic autoru, a nase zdroje maji drobne odlisnosti a tady je zakopanej pes.

Mimochodem Drizzdovy scimitary prisly o magickou moc? Kdyz sem je videl, tak jeden byl +5, a druhej +3+2obrana jestli si spravne pamatuju. Takze ocarovany az az.
Poslední změna: Červen 17, 2009, 02:40:06 pm od Vampire Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #28 kdy: Červen 17, 2009, 02:49:17 pm

Mimochodem Drizzdovy scimitary prisly o magickou moc? Kdyz sem je videl, tak jeden byl +5, a druhej +3+2obrana jestli si spravne pamatuju. Takze ocarovany az az.

Sakra kde se daj videt tyhle zbrane nazivo ? Šok
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #29 kdy: Červen 17, 2009, 03:05:02 pm

Mimochodem Drizzdovy scimitary prisly o magickou moc? Kdyz sem je videl, tak jeden byl +5, a druhej +3+2obrana jestli si spravne pamatuju. Takze ocarovany az az.
Sakra kde se daj videt tyhle zbrane nazivo ? Šok
Jo, taky se rád kouknu Smích
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS