Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 19, 2024, 06:51:59 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  
Autor Téma: Podtemno  (Přečteno 19186 krát)
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #45 kdy: Březen 31, 2009, 06:13:09 pm

No systémově, to je problém, to nemusí kolikrát souhlasit s konkrétní postavou no, pokud dáte půlrasám na výběr, tak kdo to bude dodržovat (vychován lidmi, tudíž neumim orksky, vychován orky, nemumim lidsky...).
A půl-elf rozumí elfštině a obecné řeči z jakého důvodu tedy?
Copak jsem řekl, že to je dobře?  Úsměv Neříkam ani, že to je špatně, jen to neni samozřejmost. Rozuní oběma, pokud ho vychovali praví rodiče. Pokud byl pohozel (či cokoli jiného) u lidí/elfů, pak umí jen lidsky/elfsky...
To mu ale nebrání se to během života (hraní) doučit...
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #46 kdy: Březen 31, 2009, 08:06:21 pm

Hlee Zaxi, nechápu ale, k čemu jsi se vlastně původně vyjadřoval.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #47 kdy: Březen 31, 2009, 11:37:29 pm

No k tomu, že půlrasy by měli mít automaticky oba jazyky jako rodné, což přece závisí na původu (kde a kým je vychován), teda pokud to už člověk chce řešit  Úsměv.
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #48 kdy: Březen 31, 2009, 11:49:51 pm

No k tomu, že půlrasy by měli mít automaticky oba jazyky jako rodné, což přece závisí na původu (kde a kým je vychován), teda pokud to už člověk chce řešit  Úsměv.
A oni nemají?
Pokud já vím, tak ano.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #49 kdy: Duben 01, 2009, 03:37:41 pm

No k tomu, že půlrasy by měly mít automaticky oba jazyky jako rodné, což přece závisí na původu (kde a kým je vychován), teda pokud to už člověk chce řešit  Úsměv.
A oni nemají?
Pokud já vím, tak ano.
No to viď že mají, proto říkám, že to je špatně  Smích, asi jsem měl napsat spíš "mají" a ne "by měly mít", prostě že oba jazyky by neměly být samozřejmost. x)
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #50 kdy: Duben 01, 2009, 04:12:58 pm

No k tomu, že půlrasy by měly mít automaticky oba jazyky jako rodné, což přece závisí na původu (kde a kým je vychován), teda pokud to už člověk chce řešit  Úsměv.
A oni nemají?
Pokud já vím, tak ano.
No to viď že mají, proto říkám, že to je špatně  Smích, asi jsem měl napsat spíš "mají" a ne "by měly mít", prostě že oba jazyky by neměly být samozřejmost. x)
no a jak by jsi to chtěl určovat? Pulelf narozenej mezi lidma, půlelf narozenej mezi elfama? myslím že tahle diskuze je k ničemu.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #51 kdy: Duben 01, 2009, 05:11:49 pm

Navíc, je to tak udělané ještě na podporu těchto subras, protože jinak nemají žádnou výhodu. Tak aby se více hráli.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS