Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 08:33:30 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3 4
  Tisk  
Autor Téma: Podtemno  (Přečteno 19138 krát)
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #15 kdy: Březen 29, 2009, 08:47:33 pm

Tak já si myslím, že IC zákony určuje vládnoucí postavy..., pokud se jim nepodřídíš tak proti nim musíš bojovat. A boj můžeš prohrát, zvlášť když razíš způsob "proti všem a všemu".
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #16 kdy: Březen 29, 2009, 09:15:08 pm

Nejsem vedení, ale zareguji. Jestliže to má bý drow, měl by dodržovat všechny náležitosti pro ně náležející. Pokud by je totiž nedodržoval, nebyl by důvod ho nazývat drowem, ale třebas... huhuláem.

Podle me je drow rasa elfa ktery zije v podzemi pod vladou nejake matriarchy,je cerny a ma bile vlasy,obcas ma taky hruzostrasne meno.
Ale chovat se jako uplny vysazenec nemusi,hral si drowa a vis co to obnasi Cagusi ?
Samotna pravidla uz te odradi od zalozeni neceho takovyho  Úsměv
To muceni za kazdou blbost je totiz prehnany,a zabijeni taky ..

Jako zakládat drowa - chlapíka - kněze je pro mě prostě blbost. To jsou pravidla, o kterých mluvím já.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Březen 30, 2009, 10:31:08 am

Vzhledem k tomu, že nechceš hrát drowa tak je bezpředmětné se zajímat o to co musíš jako drow z FR dodržovat. A vzhledem k tomu že jsem neviděl striktní pravidla pro tvorbu postav pro podtemno dle FR, tak je myslím jedno co budeš dělat. Nehledě na to, že snad ve všech spolcích/rodech/rodinách jsou výjimky.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Arash
Host
Odpověď #18 kdy: Březen 30, 2009, 10:34:02 am

Vzhledem k tomu, že nechceš hrát drowa tak je bezpředmětné se zajímat o to co musíš jako drow z FR dodržovat. A vzhledem k tomu že jsem neviděl striktní pravidla pro tvorbu postav pro podtemno dle FR, tak je myslím jedno co budeš dělat. Nehledě na to, že snad ve všech spolcích/rodech/rodinách jsou výjimky.
Mi nejde ale o drowy to jsem nikde nepsal, jde mi spíše o to jak se ke drowům chovat....
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Březen 30, 2009, 10:41:05 am

jde mi spíše o to jak se ke drowům chovat....
polopaticky to znamená, hrej si jak Ty chceš, oni budou hrát na Tebe podle svých pravidel.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Březen 30, 2009, 10:42:56 am

Vzhledem k tomu, že nechceš hrát drowa tak je bezpředmětné se zajímat o to co musíš jako drow z FR dodržovat. A vzhledem k tomu že jsem neviděl striktní pravidla pro tvorbu postav pro podtemno dle FR, tak je myslím jedno co budeš dělat. Nehledě na to, že snad ve všech spolcích/rodech/rodinách jsou výjimky.
Mi nejde ale o drowy to jsem nikde nepsal, jde mi spíše o to jak se ke drowům chovat....
kdyz jich bude malo, tak pobit... urcite by si chteli delat casem otroky (z vas)
kdyz jich bude hodne tak se ztratit Úsměv
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #21 kdy: Březen 30, 2009, 03:52:27 pm

To je podvod chtěl jsem si zalozit půlorci klan v podtemnu, ale problem je v tom že když dám jako podrasu půlorka tak ta postava pak neumí půlorsky, nedalo by se to nějak pořešit?

Když si dám podrasu otrok tak mi to vezme jazyk půlorků
Poslední změna: Březen 30, 2009, 04:00:06 pm od Arash Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Březen 30, 2009, 03:58:10 pm

uměj, aspoň mi to jeden člověk tvrdil, že má půlelfa a mluvil elfštinou plynule
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Amy
Host
Odpověď #23 kdy: Březen 30, 2009, 04:51:37 pm

!! Naučil se.  Úsměv
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #24 kdy: Březen 30, 2009, 05:15:06 pm

No půlelf je rasa a logicky má elštinu a člověčinu (obecnou), stejně to má elf.
Půl ork, jako rasa by měl umět půlorkštinu a člověčinu, jestli to tak není, tak bych to směřoval na neuse.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Březen 30, 2009, 05:41:56 pm

v podtemnu je pulork otrok, dlouhe generace vezneny tvoreckove, z puvodni rasy maji jen "pracovitost"
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #26 kdy: Březen 30, 2009, 07:28:15 pm

Je to podtemno uděláno zámětně tak těžce že když vylezu z vesnice uprchlíků kterým-koli východem tak mě vždykcy něco hned zabije, když vylezu nalevo tak je to umber hulk, když se vydám nalevo a dolů, tak tam mě ohen zranuje pořád, a když se vydám nahoru tak mě hned v té první lokaci lesa zabije Erie (vypadá to jako dráček, a v popisku to má napsáno že to je divoké prase)
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #27 kdy: Březen 30, 2009, 08:04:56 pm

v podtemnu je pulork otrok, dlouhe generace vezneny tvoreckove, z puvodni rasy maji jen "pracovitost"
kdyz o tom premyslim asi by sel udelat jazyk otroku, ktery by byl rodnym jazykem vsech otroku
casem....
Zaznamenáno
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #28 kdy: Březen 31, 2009, 08:52:16 am

No půlelf je rasa a logicky má elštinu a člověčinu (obecnou), stejně to má elf.
Půl ork, jako rasa by měl umět půlorkštinu a člověčinu, jestli to tak není, tak bych to směřoval na neuse.
Tady na to pozor, musíš si přece uvědomit, že jazyk neni vrozený, ten se člověk učí v mládí, tudíž závisí na komunitě, kde vyrůstá. V podtemnu nežijí lidé volně, půlork zpravidla vzniká znásilněním lidské ženy orkem, protože člověk muž by na orkskou ženu nešáhl  Úsměv. V jaký komunitě ten půlork pak vyroste, to je otázka. Na povrchu je to většinou lidská komunita, a to platí ještě striktněji pro půlelfy, protože půlelf je pro elfa odpad, elf by se v zásadě s člověkem nepářil, proto většina půlras na povrchu vyrůstá mezi lidmi, zde také v opovržení... No možná to přehánim, tak milenecké bár ras člověk a elf se ještě pochopit dá, ale rasy ork a člověk?  Úsměv

K topicu: Pokud chceš mermomocí půlorka v podtemnu, tak čekej nižší postavení mezi otrokama než ork či člověk, většina slabých ras žije v otroctví, protože dřívě či později narazí na drowy, kteří je zabijí/zotročí. Stranou nechme silné skupiny, jako jsou illithidi,  svirfneblini (s drowy se nenávidí, žijí ve vlastních městech, převážně jenom těží, povahou hodně podobní povrchňanům, žádní zlouni!), a duergaři (od povahy zlí, drowy taky nesnáší, ale vyplatí se jim s nimi obchodovat).
Musel bys mít tedy dost početnou skupinku a žít mimo drowí území, jinak bys musel hrát otroka, jazyk závisí na výchově, jestli by tě chtěli vychovávat orkové a jestli se vůbec v podtemnu najde dost lidských žen ke vzniku takového klanu, to už mi celkem hapruje  Úsměv.
Poslední změna: Březen 31, 2009, 08:54:32 am od Zax19 Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #29 kdy: Březen 31, 2009, 09:51:45 am

Je to podtemno uděláno zámětně tak těžce že když vylezu z vesnice uprchlíků kterým-koli východem tak mě vždykcy něco hned zabije, když vylezu nalevo tak je to umber hulk, když se vydám nalevo a dolů, tak tam mě ohen zranuje pořád, a když se vydám nahoru tak mě hned v té první lokaci lesa zabije Erie (vypadá to jako dráček, a v popisku to má napsáno že to je divoké prase)
Hele a nechceš zkusit něco jinýho než áčkaře? Třeba Svirfneblina nebo Gnóma? Sháním lidi na gnomskou komunitu... :-)
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Stran: 1 [2] 3 4
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS