Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 01:54:43 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 36
  Tisk  
Autor Téma: Pár návrhů  (Přečteno 196181 krát)
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #90 kdy: Březen 14, 2009, 04:19:35 pm

Já si myslim že tenhle craft je super. Byla to vlastně jedna ze dvou věcí co mě tady udrželi...
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #91 kdy: Březen 14, 2009, 04:22:26 pm

Odpověď Smrkovi:
 Drahý Smrku, nejdříve jsem Ti chtěl odpověďet reagovat a zahajit polemiku, ale velmi brzo jsem od toho ustoupil. To by nemělo cenu a HLAVNĚ - NEPLEŤ si to toto je forum Kandelabrie a ne místo pro politickou agitku . To už se ty volby a politika dostali až sem?  
To už je  jedna nejmenovaná asi modrá strana tak zoufalá , že musí agitovat i na slušných forech lidí kteří se chtějí jenom bavit ?  
Navrhuji jeho příspěvek smazat , jako nepřípustné politické vměšovaní reálneho světa , aby bylo zabráněno rozhoření politicko-ekonomické diskuse z realneho světa.    
Jinak - Míno cílem příspěvku Smrka nebylo pomoci kandelabrii , ale spíš upozornit na ty banány ale odpověděl  jsi mu velice dobře - díky.


Jako sorry, ale
1) tohle jsi měl napsat do koše (kam to taky patří)
2) on vůbec neagitoval, porovnával kapitalismus s plánovaným hospodářstvím, což jsou termíny ekonomické, nikoliv politické
3) jeho příspěvek byl k tématu, což tvůj není
4) jeho příspěvek má hlavu a patu (smysl, chcete-li), což většina tvých nemá

Neznam Mr.Smrka osobně, ani tebe, jsem v tomhle nestranný, ale to co jsi napsal do konstruktivní diskuze nepatří.


Dále k tématu. Tento ekonomický systém nefunguje z jediného důvodu. Je zde málo hráčů. Punctum.


Kebyze sa dlo spravit do mapy na trvalo poznamky ako vlastne tak i do mapy co kam vede. MOhlo by sa to spravit ze by si hrac kupil mapu a ked by ju aktioval tak by mu zmizla ale dala by do mapu poznaky kde aka je lokacia a mohol by si tam daj aj svoje ktore ostatu po restartu alebo na vlastne poznamky kotre by ta ostali na trvalo mohlo sluzit pero tiez za urciti poplatok
No.. nejsem asi kompetentní, ale vjádřim se.  Persistentní mapa by samozřejmě byla věc dobrá. Mam ale pocit, že je problém v realizaci. No ty ostatní věci se mi zdají dost složité a upřímně.. zbytečné.

Jinak nešlo by na ty návrhy udělat vlastní oddíl na fóru, aby tam vždy každý návrh měl svůj tread (případně i s anketou). Je v tomto docela bordel.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #92 kdy: Březen 14, 2009, 08:53:52 pm

Odpověď Smrkovi:
 Drahý Smrku, nejdříve jsem Ti chtěl odpověďet reagovat a zahajit polemiku, ale velmi brzo jsem od toho ustoupil. To by nemělo cenu a HLAVNĚ - NEPLEŤ si to toto je forum Kandelabrie a ne místo pro politickou agitku . To už se ty volby a politika dostali až sem?  
To už je  jedna nejmenovaná asi modrá strana tak zoufalá , že musí agitovat i na slušných forech lidí kteří se chtějí jenom bavit ?  
Navrhuji jeho příspěvek smazat , jako nepřípustné politické vměšovaní reálneho světa , aby bylo zabráněno rozhoření politicko-ekonomické diskuse z realneho světa.    
Jinak - Míno cílem příspěvku Smrka nebylo pomoci kandelabrii , ale spíš upozornit na ty banány ale odpověděl  jsi mu velice dobře - díky.


Jako sorry, ale
1) tohle jsi měl napsat do koše (kam to taky patří)
2) on vůbec neagitoval, porovnával kapitalismus s plánovaným hospodářstvím, což jsou termíny ekonomické, nikoliv politické
3) jeho příspěvek byl k tématu, což tvůj není
4) jeho příspěvek má hlavu a patu (smysl, chcete-li), což většina tvých nemá

Neznam Mr.Smrka osobně, ani tebe, jsem v tomhle nestranný, ale to co jsi napsal do konstruktivní diskuze nepatří.


Dále k tématu. Tento ekonomický systém nefunguje z jediného důvodu. Je zde málo hráčů. Punctum.

Tak na toto je nehodlám vůbec reagovat , pouze   ja jsem nechtěl napsat konstruktivní příspěvek, jen Smrkův příspěvek nekonstruktivně  odmítnout.
 Cagusi já jsem pochopil že jsem Ti nepadl přímo do oka , proto Ti mohu slíbit že už na mne nebudeš muset reagovat . 

Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Smrk
Mob
*
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
Odpověď #93 kdy: Březen 14, 2009, 11:36:29 pm

Na začátek bych tě chtěl požádat, abys svoje odpovědi nepsal do citací jiných hráčů, je to dost nepřehledné. Tímto ti předem děkuji, že se o to budeš snažit.
Zaznamenáno

Morgan
Amy
Host
Odpověď #94 kdy: Březen 15, 2009, 06:15:48 am

 Co??? Tohle sis taky mohl odpoustit Úsměv
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #95 kdy: Březen 16, 2009, 07:18:30 pm

tak jsem mel chvilku ve vlaku cas a premejslel:
kazeni materialu nic moc... tezko by se to vyvazene dalo nasadit, kazkou postavu by to postihlo jinak, proste nepouzitelne

musite to brat s rezervou, protoze vecina napadu co se sem pise jsou NAPADY, zadny konecny produkt...
tj. jsou urcene k popovidani, nejsem sumerman, abych vsechno vymyslel sam bez nazoru ostatnich, proto to pisu na forum
(osobni utoky, kteri nekteri predvadi me akorat nase... dam si pauzu a radeji se po 2 letech budu trochu vice venovat sve rodine a detem)

a ted dalsi napady, hlavne asi ted chybi neco za co utracet, tak by slo treba:

1) zahadne NPC s prodejem "divnych" veci a ruznych bonusu.... k tomu je treba vymyslet seznam bonusu a divnych veci (zatim moc navrhu nebylo)

2) nakupovani ruznych a rozsirovani mest, ktere jsou ted automaticky
napr. pobocka banky, moznost mit straze, moznost mit obchodniky u vitrin, moznost mit bazary, moznost mit.... (urcite se jeste neco vymysli)

3) "administrativni" poplatky matrikari za velikost spolku... neco jako dokoupeni moznosti zvetseni spolku
napr. 1-5 clenu zdarma
6-10 clenu xxxx zl
11-20 clenu xxxxx zl
21-50 clenu xxxxxx zl
atd.
(s tim by se musele pridat moznost vyhozeni neaktivni postavy)

4) k prestupu na vyzsi lvl nutnost "zauceni" zkusenejsim PC nebo NPC (zkusenejsi postavou  myslim postavu s vetsim lvl v danem povolani)
NPC samozdrejme zaucuje za penize
zacaly by se proste pestovat vztahy ucitel-zak

5) Co???
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #96 kdy: Březen 16, 2009, 07:28:10 pm

ta 4 by byla problém, protože by musel být PC připojen pokaždé, když by 'žák' udělal level. Já třebas to označení nového level na portrétu hrozně nesnášim. Klikam na portrét lékárny a buffy a osobně by to pro mě znamenalo, že udělam level, co nejrychleji odlognu, budu po foru, nebo nějak podobně někoho s levelem klerika schánět, abych pak za nim běžel přes celou mapu.
Navíc, museli by být všude NPCčka se všemi levely. 1) aby se mohl vyučit i učitel. A 2) na prvních levelech nemůžu běžet přes celou mapu.

Ale udělal bych to jinak. Dal bych do každého města trénéra, který umí za peníze učit. Tím myslím, že peníze převádí na expy.
Prostě, přijdu k němu, dam mu 5000 zlatých a dostanu 5000 expů.
A pokud hledáš nějaký outflow, tak tohle věř že by požralo hodně peněz.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #97 kdy: Březen 16, 2009, 07:33:18 pm

4) nemyslel jsem uceni kazdeho lvl, ale nejak primerene.... treba jen 1lvl (nauceni se dalsiho povolani), 10lvl, 20lvl, 25lvl, 30lvl, 33lvl, 36lvl, 38lvl 40lvl
kdyz nebude PC ucitel porad se jeste muze pouzit NPC, ktery nekde bude vzdy

a nebo by slo vyuceni koupit "do zasoby"... treba neco jako knizka "tajemstvi bojovnika 11lvl"
Poslední změna: Březen 16, 2009, 07:39:29 pm od Neus Zaznamenáno
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #98 kdy: Březen 16, 2009, 07:40:20 pm

to jak píše cagus je taky dobrý. Třeba v poměru 1xp za 5 zlatek. A  to NPC by mohlo bejt schovaný někde v nějakym pekelnym dugeonu... Nebo by jich mohlo být víc. Třeba 4: 1-10 lvl, 11-20lvl atd.
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #99 kdy: Březen 16, 2009, 08:01:08 pm

A co třeba opak? že by se dalo obchodovat s EXP? Za expy nějaký účet u prodejce a tomu by se spawnovali nějaký věci...Ja vim že sem taham moc tu demonu, ale je to šikovný a tahle hra je na některý nápady omezená....dalo by se k tomu platit.....stálo by něco třebas plácnu 40k XP a 100k goldu :-)
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #100 kdy: Březen 16, 2009, 08:04:02 pm

jeskovo voci...  prevadet bezne xp<->zl je dost divocina
spis si myslim ze to zkazi hru, protoze si kazdy bude moct nabrnknout co bude treba
zalozi postavu, "zdedi" 5M a hle kde se vzala tu se vzala 40lvl postava
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #101 kdy: Březen 16, 2009, 08:18:23 pm

jeskovo voci...  prevadet bezne xp<->zl je dost divocina
spis si myslim ze to zkazi hru, protoze si kazdy bude moct nabrnknout co bude treba
zalozi postavu, "zdedi" 5M a hle kde se vzala tu se vzala 40lvl postava
jak by asi ty peníze zdědil?
A kde by vzal 5M?

A i kdyby některý hráč nahrál 5M, tak bych ho klidně nechal si ty prachy převést, protože mít.. já nevim .. čtvrtu peněz na serveru.. to může klidně uzavřít smlouvu s ďáblem.

Ale s tím převádět XP na peníze zase pravda nesouhlasim já, protože to se nedá RP okecat. Přemejšlim na tom.. ale prostě nedá. Chápu, že zaplatim a někdo mě něco naučí... ale že mi někdo bude platit za zapomínání?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #102 kdy: Březen 16, 2009, 08:26:50 pm

jeskovo voci...  prevadet bezne xp<->zl je dost divocina
spis si myslim ze to zkazi hru, protoze si kazdy bude moct nabrnknout co bude treba
zalozi postavu, "zdedi" 5M a hle kde se vzala tu se vzala 40lvl postava
Mno ono nejde o to, zdědit, ale jak jsem psal, potřeboval by se tam nějak dostat do těch, řekněme 4 lokací, aby byl 40lvl. To už by potřeboval asi fakt doprovod a sám by se tam nedostal...
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Smrk
Mob
*
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
Odpověď #103 kdy: Březen 16, 2009, 09:10:18 pm

Jenom jedna technická, odsajete ze serveru peníze dobře, ale co ty tuny surovin co mají lidi doma (Už vůbec tady nebudu rozebírat ten bug s truhlami namnožováním věcí co šlo dělat, když padal o velkých prázdninách server)?

Jinak na ultimě se poškozovali věci jako tady, ale při opravování se vždycky snížila maximální hodnota zdraví  věci. Takže se jednoho dne rozbila definitivně.
Zaznamenáno

Morgan
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #104 kdy: Březen 16, 2009, 09:27:28 pm

Jedni o koze ,druzí o voze další o PB .
Nic se nezměnilo ,jen  hráči ubývají .
Jak tu ,či jinde poznamenal Arasch ,deion a jiní,vše je komplikované  a podmínky očividně nerovné .
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 36
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS