Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 30, 2024, 01:11:52 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
Autor Téma: Okovaný deník Adreje Drozda  (Přečteno 18784 krát)
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #30 kdy: Březen 01, 2010, 10:44:18 am

Čas plyne jako řeky proud,.....

     Tak šel čas a já trávil čím dál tim míň času v kovárně. Výpravy na sever a častý vejšlapy až k pyramidám mi navrátily sílu a já tak získal zase svou hbitost a kuráž, která zůstala tam dole v pekelném kotli čertům na zmar. Od té doby se toho moc nepřihodilo, až teprve nedávno. Do kráteru přišel jedem postarší bard. Všichni v tom viděly jenom pozdvižení a nějakou tu novinku kterou přinese ve svých písních. Mě ale jako by polenem praštil. Věděl jsem, že se musí v tomhle nudnym čase něco stát. A taky že stalo. Ten fousáč s sebou přinesl píseň zvěstující novou dobu. Co bych to byl za Drozda kdybych se jí byl nechytil hned? Kráčeje v otcovýc šlépějích hledal sem nejprv v Kráteru. A našel sem. Získal jsem si přízeň pár odvážlivců a už jsem cítil, že plavu v proudu událostí. Uvidíme co se z toho vyklube. Tebe deníčku raděj ušetřím detailů kdyby tě někdo našel. Tím míň někdo z posádky. Strappado bych si vážně užít nechtěl. Poslední chlap na lodi po strappadu dosmrti neměl ruce v pořádku.
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #31 kdy: Březen 06, 2010, 08:55:02 am

S příchodem hvězdy

   Bylo to nedávno co sem na vobloze uviděl tu hvězdu. Zářila víc než všechny ostatní a táhla zasebou červenej ohon. Hvězda králů. Hned sem vytušil, že přichází nová doba. *autor zřejmě konzumoval červené víno, stránka je pokapaná a obarvená* S příchodem krále se na mě usmálo štěstí. Podařilo se mi zprovoznit kovárnu v Horský vsi a zabydlet ten dům. Je to báječný a klidný místo...Dřív bydlívala nedaleko Balsa. Doufal sem, že jí ve městě potkám, když teď patří žoldákům. Ale asi jsem se splet. Nejspíš žije s tim otravnym střážnym bardem v Kandaháru. *větší tlak na brk značí že autor byl rozhořčen* Jo možná že žárlim, ale ten parchant mi nesedí. nesnášim ho!
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #32 kdy: Březen 15, 2010, 06:39:18 pm

Nejde tomu uniknout....

Proč mi ta pitomá písnička pořád zní v palici? Vážně nevím. Asi mi z toho jebne a rozbiju si hlavu o mříže. Ale ne, takovou radost jim neudělam. Sedim tady v kobce už pěkně dlouho.Ta bitva byla předem prohraná. Snaha šetřit vojsko jasně určila směr vývoje. Po těch, co slíbily věrnost se slehla zem a za náma jen bouchly mříže. Dopekla!! Prej že sem kolaborant. PCHE! Já jim ukážu kolaboranta, příště až budou útočit na vyjednavače jim nenecháme kapku krve v žilách...
   Ale co dál? Nečeká mě světlá vyhlídka, to vím už teď. Ti co budou moct, se vymluví na všelicos, jen aby si krk zachránily. Tahle parta vůbec nedrží přisobě. A já? Mě nejspíš popraví. No ano, to protože jdu za svym cílem žejo. Prachy, děvky a chlast. Co jinýho bych asi tak potřeboval. Když se někde nabízí, proč to nebrat. Teď je čas zaplatit. Škoda že sem nepotkal toho bardskýho parchanta. Ale co, když umřít, tak s grácií...Ještě se uvidí kdo se bude smát naposled. A Ten dole? Už mi zřejmě přikládá pod kotel, toho jsem si jist.
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #33 kdy: Březen 17, 2010, 06:52:27 pm

Soud...

 Tohle jsou možná moje poslední zápisky. Dnes bude soud a musim se připravit na tu bandu ušatejch parchantů a jejich pokroucenej zákon. Jednou sem se stal vojákem a král ve mě zřejmě vkládá důvěru. Tak mu prokážu že to nebylo zbytečný. Co udělam? Osvobodím ostatní a zbytek ať už se děje cokoli, musim ustát s kamennou tváří stůj co stůj. Abbadon si na mě brousí drápy! Mam husí hůži, ale necouvnu. Možná bych mohl uniknout, ale co pak? Když mě chytí, popraví mě určitě. Ten parchant mi tu taky nechal navštívenku. Svítící pentagram na podlaze kde sem spal. Nezbejvá než doufat, že to bude rychlá a vojenská smrt. Už jdou, slyším kroky na vlhký podlaze....Tak odvahu drozde, budeš jí potřebovat.
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #34 kdy: Březen 18, 2010, 04:29:20 pm

Upálení

*Soud proběhl rychle a v tichosti. Nikdo se nic nedozvěděl. Odsouzeného Andreje vyvlekly na nádvoří ve starém kandaháru přímo na hranici. Jak barbarské gesto! Rozsudek zněl: "Upálit zaživa!"
Velký žár z jemného klestí rychle spolykal Drozdovo tělo. Pach škvařící se kůže a páleného lidského masa se nesl noční oblohou. Takhle si oelfové představují spravedlnost...Abbadon už čeká u bran pekelných*
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #35 kdy: Březen 31, 2010, 06:59:29 pm

Krvavý návrat...

  Ach! Zase můžu dejchat čerstvou brýzu a cejtit jak přináší sůl od moře...*odplivne si krev* U všech rohatejch, podruhý jsem ho přemluvil. Ten pekelník rád uzavírá dohody. Budu se toho muset držet...*zdvihne vyřezanou sošku obalenou psí kůží a zadívá se na ni* Sakra, jakto že sem tyhle věcičky nepoznal dřív? Ten stařec měl pravdu, je to celkem účinná věc. Pravdu měl i v tom že bych se měl dostat zpátky na moře, Mate Care-fore mě dá brzo do pucu a bude ze mě zase junák. *odplivne krev a ožte rukáv, stránka se zašpiní cákancem* A co dál? Ano je tu král, musím toho nějak využít...na ukradení lodě nemam dost lidí, ale třeba se mu vpletu do přízně ještě jinak. Potřebuju aspoň šalupu která nás doveze k fontáně. Nejmíň dva námořníci se pořád potulujou krajem...Musim se s nima spojit. Do kandaháru se nejspíš nedostanu bez úhony, tam bych je zřejmě našel...Budu muset vymyslet něco jinýho. Teď se půjdu nalodit na královskou fregatu ať se o mě ta mrtvola postará. *stránka je zakončená kaňkou*
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS