Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 04:44:02 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Anketa
Otázka: Jak rychle ma plynout cas na K2  (Hlasování ukončeno: Červen 11, 2008, 12:53:45 pm)
1 mesic = 1 real. den (soucasne nastaveni) - 4 (6.7%)
1 mesic = 2 real. dny - 23 (38.3%)
1 mesic = 3 real. dny - 7 (11.7%)
1 mesic = 4 real. dny - 8 (13.3%)
1 mesic = 5 real. dnu - 14 (23.3%)
nejak jinak - 4 (6.7%)
Celkem hlasů: 53

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 11
  Tisk  
Autor Téma: Rychlost casu (stridani dne/noci)  (Přečteno 61923 krát)
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #30 kdy: Červen 12, 2008, 01:29:22 pm

Citace: "Darien"
Bohužel těch cca 16, co hlasovalo před tím, než jsme tu napsali ta zdůvodnění ještě delšího dne a noci, si tohle možná neuvědomilo...

bohužel jsem hlasoval před tebou a neuvědomil jsem si, že jedině tvé řešení je to nejlepší a správné...tímto se omlouvám všem, které jsem uvedl v omyl a chtěl bych aby byl můj hlas vymazán, protože jsem tupec a nemám vlastní názor. děkuji
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Darien
Hrdina
***
Příspěvků: 402



Zobrazit profil
Odpověď #31 kdy: Červen 12, 2008, 01:36:44 pm

Citace: "Cendaa"
Citace: "Darien"
Bohužel těch cca 16, co hlasovalo před tím, než jsme tu napsali ta zdůvodnění ještě delšího dne a noci, si tohle možná neuvědomilo...

bohužel jsem hlasoval před tebou a neuvědomil jsem si, že jedině tvé řešení je to nejlepší a správné...tímto se omlouvám všem, které jsem uvedl v omyl a chtěl bych aby byl můj hlas vymazán, protože jsem tupec a nemám vlastní názor. děkuji


Velmi se ti omlouvám, pokud se tě můj příspěvek dotkl tak hluboce, že tě přivedl až k napsání tohoto ironického komentáře.  Myslel jsem to pouze tak, že Neus příliš nerozepsal souvislosti všech variant a tak to leckdo mohl přejít.  Je mi velice líto, že ses cítil negativně zasažen tímto mým příspěvkem a věř, že si hluboce vážím tvého názoru.  Sice s ním nesouhlasím, ale udělám maximum pro to, abys ho mohl svobodně vyjádřit. Věřím, že učiníš totéž.  :idea:
Zaznamenáno

Vylezeme společně na K2?Úsměv
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #32 kdy: Červen 12, 2008, 02:16:53 pm

Na unos a utok pres noc ti bohate 48 minut staci, vim z vlastni zkusenosti... a jsou horsi veci na slunicku nez slepota..treba 20 divine dmg/round:) A 48 minut bohate staci..coz je 2* tolik nez ted.. :wink:
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Darien
Hrdina
***
Příspěvků: 402



Zobrazit profil
Odpověď #33 kdy: Červen 12, 2008, 02:21:25 pm

Nezbývá, než se přiznat ke kruté pravdě.... můj druid se v noci v lese bojí  :cry:  :cry:  :cry:
Zaznamenáno

Vylezeme společně na K2?Úsměv
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #34 kdy: Červen 12, 2008, 02:21:58 pm

Hahahaha :lol:
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #35 kdy: Červen 13, 2008, 09:41:35 am

Citace: "Darien"
Nezbývá, než se přiznat ke kruté pravdě.... můj druid se v noci v lese bojí  :cry:  :cry:  :cry:


 :lol:
A co bude chudák dělat, když logneš někdy v 7 večer (IC)? 4 hodiny real budeš hrát druida klepajícího se v koutku? :twisted:  :twisted:  :twisted:
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Darien
Hrdina
***
Příspěvků: 402



Zobrazit profil
Odpověď #36 kdy: Červen 13, 2008, 09:44:59 am

Citace: "Geralt z Rivie"
Citace: "Darien"
Nezbývá, než se přiznat ke kruté pravdě.... můj druid se v noci v lese bojí  :cry:  :cry:  :cry:


 :lol:
A co bude chudák dělat, když logneš někdy v 7 večer (IC)? 4 hodiny real budeš hrát druida klepajícího se v koutku? :twisted:  :twisted:  :twisted:



Craftit ne?Úsměv Milovat se elfkami, ne? Posedím v hospůdce, ne?Úsměv
Zaznamenáno

Vylezeme společně na K2?Úsměv
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #37 kdy: Červen 13, 2008, 09:52:19 am

Citace: "Darien"
Citace: "Geralt z Rivie"
Citace: "Darien"
Nezbývá, než se přiznat ke kruté pravdě.... můj druid se v noci v lese bojí  :cry:  :cry:  :cry:


 :lol:
A co bude chudák dělat, když logneš někdy v 7 večer (IC)? 4 hodiny real budeš hrát druida klepajícího se v koutku? :twisted:  :twisted:  :twisted:


Craftit ne?Úsměv Milovat se elfkami, ne? Posedím v hospůdce, ne?Úsměv


Pokud skončíš v lesní lokaci, tak ti budu držet palce Smích a někdy se to stát musí, ať se snažíš sebevíc :wink:

PS: jinak nápady dobrý, oceňuju :lol:
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Weles
Lord
****
Příspěvků: 899



Zobrazit profil WWW
Odpověď #38 kdy: Červen 13, 2008, 11:29:54 am

No chtěl bych upozornit, že když se prodlouží ten čas, tak je třeba drowý slepotu řešit.

Sranda totiž je, že když bude časovej interval takhle dlouhej, tak bude mít drow spoustu času ve tmě na povrchu, ve které mají ostatní postihy.

A je to drow, kdo určuje, kdy půjde na povrch, takže z toho může bejt hodně velká výhoda.

I proto před sto lety v jedné diskusi na drowském foru na K1 jsme se shodli, že bude lepší drowovi ty postihy snížit, než uvalit postihy na ostatní.
Zaznamenáno

"I am all singing all dancing crap of the world!"
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #39 kdy: Červen 13, 2008, 12:33:01 pm

nemusíš na povrchu nic řešit, když vytáhneš pochodeň a totéž platí o podtemnu, žádná drowí výhoda, realita
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #40 kdy: Červen 13, 2008, 12:36:19 pm

Musíš, v podtemnu nikdy není světlo a hráčí zpovrchu přicházejí o možnost použití štítu při každé možnosti.
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #41 kdy: Červen 13, 2008, 12:45:41 pm

a co chceš řešit? že si budeš muset svítit? nemusíš, můžeš jít potmě se štítem. A ani potom nemusíš jít potmě:
Upravené kouzla
Světlo - osvítí zasaženou oblast
Zářívé světlo (přejmenované trvalé světlo) - na delší dobu osvítí zasaženou oblast
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Sathiran
Hrdina
***
Příspěvků: 407



Zobrazit profil
Odpověď #42 kdy: Červen 13, 2008, 12:48:43 pm

I v Podtemnu je svetlo, kde mame postihy, navic kazdy muze mit pochoden a kazdy druhy vycarovat svetlo
Zaznamenáno



Inthuul Chath Olath - Je libo prsten ci amulet od nejvycuranejsiho z drow?
Ilztdaer Arkenund Olath - Nejmladsi arachnomancer v historii zname i nezname
Acc: BhaaL69, ale pozor, nejsem ten Bhaall
Wyskas
Nováček

Příspěvků: 10


Zobrazit profil
Odpověď #43 kdy: Červen 13, 2008, 07:34:22 pm

Citace: "Weles"
Nevím, co kandoška, ale podle mě je ideální časový poměr tak zhruba 1:4, tzn 4 hodiny ve hře by trvali jednu hodinu real.

Co se nájmu na kandošce týče, tak to by se muselo doladit spíš v závyslosti na přírůstku peněz v oběhu, než za časovou jednotku.

A myslím, že je nutné, aby kouzla zůstaly načasovaný tak, jak jsou teď, tzn aby to na ně nemělo vliv, což myslím jde taky zařídit.


Souhlasim s Welesem 1:4 je dobrý čas navíc ty nájmy jsou až moc přehnané vemte si dům za 1-3k za msíc jsou rozprodané=  ty za 5k to 150k za měsíc aby ti vydržel a tolik prachů v oběhu určo ani není.Tak by se to ekonomicky líp vyrovnalo.
Zaznamenáno

Přízračná Mirio-claymore chráníci lidi pred yoma.
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #44 kdy: Červen 15, 2008, 11:57:41 am

Citace: "Weles"
No chtěl bych upozornit, že když se prodlouží ten čas, tak je třeba drowý slepotu řešit.

Sranda totiž je, že když bude časovej interval takhle dlouhej, tak bude mít drow spoustu času ve tmě na povrchu, ve které mají ostatní postihy.

A je to drow, kdo určuje, kdy půjde na povrch, takže z toho může bejt hodně velká výhoda.

I proto před sto lety v jedné diskusi na drowském foru na K1 jsme se shodli, že bude lepší drowovi ty postihy snížit, než uvalit postihy na ostatní.


S timhle nemáš pravdu. Umožní to drowum aspon nějak se učastnit i dění na povrchu a nejen trčet zalezlí. když vemeš velikost lokací pokud nebudeš mít permahaste nebo monka tak trvá třeba i 5 minut než někam doběhneš. a jestli má noc pul hodiny tak ti držim palce něco udělat a o RP si mužeš nechat zdát Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 11
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS