Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 26, 2024, 01:28:58 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2147845 krát)
Arash
Host
Odpověď #990 kdy: Srpen 27, 2008, 01:06:48 pm

Citace: "aster3"
Citace: "vanilka"


p.s - flamy kvuli RP? co tim konkretne myslis?


tohle je jeden z prikladu kdy si nekdo mysli ze zahral rp situaci dobre a jinej ze je ten ublizenej


No dyt jo. A o tom to je.
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #991 kdy: Srpen 27, 2008, 01:13:57 pm

Citace: "Orbi"
Citace: "vanilka"
Citace: "Orbi"
...Ak by vsetko malo byt podla reality a logiky, tak by to bolo nehratelne.


..vicemene souhlasim, ale ne v pripade craftu. tam mi soucasna situace (tzn.na stejnou vec potrebuje kazdy jine suroviny) zcela nelogicka a nechapu ani duvod, proc tak mela byt nastavena..


aby bol kraft jedinecny pre kazdeho a zamedzilo sa prave tomu odkukavaniu postupov ... takto je kazdy krafter unikatny a nie kazdy vie vsetko


No já myslím že by to tak bylo lepší.  Kdyby se dali odkupovat, bylo by tam alespon sranda.  A co je nejdůležitější což mě hodně odradilo,  původně jsem chtěl ve spolku 3 zlatníky kteří by si navzájem pomáhali a rychleji by se zjištovali nové recepty. Jelikož má každý jiné tak je tohle absolutně neřešitelné.
Zaznamenáno
vanilka
Mob
*
Příspěvků: 68


Zobrazit profil
Odpověď #992 kdy: Srpen 27, 2008, 01:20:07 pm

Citace: "Orbi"
Citace: "vanilka"
Citace: "Orbi"
aby bol kraft jedinecny pre kazdeho a zamedzilo sa prave tomu odkukavaniu postupov ... takto je kazdy krafter unikatny a nie kazdy vie vsetko

niekto by prisiel na postup ako vyrobit mec +5 1k8 zvuk 1k8 chlad 1k8 hocico a zrazu by ho vedeli vyrobit vsetci


..tedy chces rict, ze duvodem nelogiky soucasneho craftu je jeho nedokonalost?..


nie, to som nepovedal, nevnukuj mi tvoje slova do mojich ust

dokonalostou kraftu je jeho jedinecnost pre kazdu postavu


...v tom pripade mame na vec zcela rozdilny pohled. dokonalost craftu totiz rozhodne nehodnotim (a nejen ja - podivej se na spoustu ostatnich enginu v jinych hrach) z titulu jeho "jedinecnosti ve slozeni surovin" pro tu kterou postavu. je to totiz zcela nelogicke (a to i pro fantasy svet, kde logika hodne casto nema sve misto)...
Zaznamenáno

S'ssiron Ssivah Y'rrnern    ...izil natha su'aco...
Orbi
Host
Odpověď #993 kdy: Srpen 27, 2008, 01:21:27 pm

ja netvrdim ze je to logicke, nikde som to nenapisal

ani "imaginarny" batoch na chrbte do ktoreho popchas 50 tazkych brneni nieje logicky, a predsa je pre hru potrebny
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #994 kdy: Srpen 27, 2008, 01:41:24 pm

Citace: "Orbi"

ani "imaginarny" batoch na chrbte do ktoreho popchas 50 tazkych brneni nieje logicky, a predsa je pre hru potrebny


Právě že je to logické sám jsi to napsal.
Pro normální batoh by to bylo nelogické, ale tohle je "imaginarny" a u toho je to možné....

Jsi sám proti sobě Orbi.
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #995 kdy: Srpen 27, 2008, 01:43:14 pm

je to v uvodzovkach, cize niesom sam proti sebe

k tomu, i kebyze je imaginarny, tak je to nanajvys nelogicke, kedze imaginarny batoh je nehmotny, kvazi nerealny, a tak do neho nemozes nic realne a hmotne dat ... cize davat hmotne veci do prakticky neexistujuceho batoha je nelogicke
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #996 kdy: Srpen 27, 2008, 01:44:55 pm

Ty uvozovky nic neznamenají Úsměv
Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #997 kdy: Srpen 27, 2008, 03:01:34 pm

Věřit v boha je také nelogické?
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #998 kdy: Srpen 27, 2008, 03:40:21 pm

Citace: "Eruruu"
Věřit v boha je také nelogické?


Ehm, už samotné slovo "logika" (kua teď vážně nevím, jaké í/y  :-D ) se vylučuje s vírou
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #999 kdy: Srpen 27, 2008, 04:09:44 pm

Nedělám to často, ale ted s ním musím souhlasit Úsměv
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Arash
Host
Odpověď #1000 kdy: Srpen 27, 2008, 04:12:44 pm

Citace: "maku"
Citace: "Eruruu"
Věřit v boha je také nelogické?


Ehm, už samotné slovo "logika" (kua teď vážně nevím, jaké í/y  :-D ) se vylučuje s vírou


Není pravda.  Logika a víra (v boha nebo přírodní síly)  se navzájem doplnuje.  Ale to už je vyšší logika , kterou ne každý chápe.  Obecně si každý myslí že logika je selský rozum, ale selský rozum je asi setina logiky.
Zaznamenáno
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #1001 kdy: Srpen 27, 2008, 04:15:02 pm

jo logika a vira sou v pohodě např. křižácký výpravy posvětila cirkev, aby si bohatí věřící mohli estě víc napakovat a cirkev, aby taky nebyla škodná  :roll:
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Krigelhoff
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 143


Zobrazit profil
Odpověď #1002 kdy: Srpen 27, 2008, 04:21:14 pm

Ehm.. nie ze byt to bola nezaujimava debata, ale myslim, ze na taketo diskusie su tu ine temy...
Zaznamenáno

Don't be afraid, participate and
Just give us all your trust
Your soul will be saved
Just honour me, I'll set you free so
Get ready to join the
Very last crusade
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1003 kdy: Srpen 27, 2008, 09:56:20 pm

Citace: "vanilka"
Citace: "Orbi"
...Ak by vsetko malo byt podla reality a logiky, tak by to bolo nehratelne.


..vicemene souhlasim, ale ne v pripade craftu. tam mi soucasna situace (tzn.na stejnou vec potrebuje kazdy jine suroviny) zcela nelogicka a nechapu ani duvod, proc tak mela byt nastavena..


tohle chapu a je to snad i dobre pro server aby se nedali kopirovat recepty. tudiz kdyby na jednu vec byl jen 1 recept tak nekdo by vymyslel x receptu, nekdo druhej by vymyselel y receptu a misto toho aby crafteri pokracovali dal v zkouseni receptu tak si je proste vymeni a oba znaji xy receptu hned Úsměv coz je pro hru ne moc dobre, podporuje to bratrickovani atd Úsměv
Zaznamenáno

José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #1004 kdy: Srpen 27, 2008, 10:04:06 pm

Dotaz: Co je špatný na bratříčkování, pokud je v mezí rp?
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Stran: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS