Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 26, 2024, 01:25:20 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2147819 krát)
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #975 kdy: Srpen 27, 2008, 12:00:08 pm

Citace: "aster3"
"ja si myslim ze citronova zmrzlina se vyrabi z merunek a ze jahodovej syrup neni sladkej ale je slanej !!!
Ale jestli sis nevšiml tak na K2 smícháš beton, mák a olej a máš citronový koláč, smíchá to někdo jiný a má raketomet Smích
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Orbi
Host
Odpověď #976 kdy: Srpen 27, 2008, 12:03:36 pm

Citace: "Eruruu"
Citace: "aster3"
"ja si myslim ze citronova zmrzlina se vyrabi z merunek a ze jahodovej syrup neni sladkej ale je slanej !!!
Ale jestli sis nevšiml tak na K2 smícháš beton, mák a olej a máš citronový koláč, smíchá to někdo jiný a má raketomet Smích


Dolezity je i postup. Úsměv Ja ked som varil podla receptu, tak mi vzniklo jedlo, ktore sa nedalo ani jest.  :wink:
Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #977 kdy: Srpen 27, 2008, 12:04:36 pm

Ale z jiných surovin nevyrobíš tu samou věc. Což na K2 uděláš, naprostá blbost a těch je tu víc Úsměv
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Orbi
Host
Odpověď #978 kdy: Srpen 27, 2008, 12:09:18 pm

Niekedy musi byt nieco "blbost" aby to fungovalo spravne. Ak by sa vsetko malo riadit podla logiky a reality, tak to nieje hra.
Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #979 kdy: Srpen 27, 2008, 12:10:56 pm

No počkej ale to by tu nesmělo zaznět, že craft je logický.
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Orbi
Host
Odpověď #980 kdy: Srpen 27, 2008, 12:14:35 pm

Citace: "Eruruu"
No počkej ale to by tu nesmělo zaznět, že craft je logický.


Ano, logicky, nie realny. Úsměv A k tomu to logicky bolo v zmysle, ze postup sa da odhadnut logikou. Napriklad ze ked na kvalitu 0 potrebujem dub, na kvalitu 1 jilm, tak asi na kvalitu 2 budem potrebovat lepsie drevo a na kvalitu 3 este lepsie. To je logicke, nie?  :roll:
Zaznamenáno
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #981 kdy: Srpen 27, 2008, 12:17:57 pm

Proč by měl byt jilm horší než třeba mahagon? De jen o zpusob použití tj. logika na kterou poukazuješ je tak no lehce zvrácená  :?
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #982 kdy: Srpen 27, 2008, 12:20:03 pm

Jo takhle.. takže když vidím super meč který se mě libí a zeptám se kováře zda by mě taky naučil vyrábět takové meče tak nastoupím jako učeň a 30 let budu makat jak debil u kovadliny a nakonec zjistím, že když meč, vykovaný ze stejného kovu jako dělá i mistr, brousím o stejný kámen jako mistr tak to stojí za houby a pořád je tupý jak... ano to je logické jak prase, když to jeden nabrousí a druhý ne o stejný šutr. Taky brousíš doma nože o papír?
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Orbi
Host
Odpověď #983 kdy: Srpen 27, 2008, 12:22:22 pm

Citace: "José"
Proč by měl byt jilm horší než třeba mahagon? De jen o zpusob použití tj. logika na kterou poukazuješ je tak no lehce zvrácená  :?


nieje, logikou dospejes k tomu, ze na lepsiu kvalitu ti treba ine drevo ... netreba ti cojaviem vodu zo studne ani jitrocel, ale ine drevo
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #984 kdy: Srpen 27, 2008, 12:23:55 pm

Citace: "Eruruu"
Jo takhle.. takže když vidím super meč který se mě libí a zeptám se kováře zda by mě taky naučil vyrábět takové meče tak nastoupím jako učeň a 30 let budu makat jak debil u kovadliny a nakonec zjistím, že když meč, vykovaný ze stejného kovu jako dělá i mistr, brousím o stejný kámen jako mistr tak to stojí za houby a pořád je tupý jak... ano to je logické jak prase, když to jeden nabrousí a druhý ne o stejný šutr. Taky brousíš doma nože o papír?


Taky si doma nosis na chrbte niekolko obleceni? Vravim, nie vsetko je logicke. Ak by vsetko malo byt podla reality a logiky, tak by to bolo nehratelne.
Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #985 kdy: Srpen 27, 2008, 12:27:06 pm

No já nevím já používám brousek ale jistě by se na K2 našel někdo kdo by to o papír nabrousil :twisted: Už vím proč tomu babička říká fantasmagoria.. člověk musí byt magor aby to pochopil :?
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
vanilka
Mob
*
Příspěvků: 68


Zobrazit profil
Odpověď #986 kdy: Srpen 27, 2008, 12:28:17 pm

Citace: "Orbi"
...Ak by vsetko malo byt podla reality a logiky, tak by to bolo nehratelne.


..vicemene souhlasim, ale ne v pripade craftu. tam mi soucasna situace (tzn.na stejnou vec potrebuje kazdy jine suroviny) zcela nelogicka a nechapu ani duvod, proc tak mela byt nastavena..
Zaznamenáno

S'ssiron Ssivah Y'rrnern    ...izil natha su'aco...
Orbi
Host
Odpověď #987 kdy: Srpen 27, 2008, 12:30:45 pm

Citace: "vanilka"
Citace: "Orbi"
...Ak by vsetko malo byt podla reality a logiky, tak by to bolo nehratelne.


..vicemene souhlasim, ale ne v pripade craftu. tam mi soucasna situace (tzn.na stejnou vec potrebuje kazdy jine suroviny) zcela nelogicka a nechapu ani duvod, proc tak mela byt nastavena..


aby bol kraft jedinecny pre kazdeho a zamedzilo sa prave tomu odkukavaniu postupov ... takto je kazdy krafter unikatny a nie kazdy vie vsetko

niekto by prisiel na postup ako vyrobit mec +5 1k8 zvuk 1k8 chlad 1k8 hocico a zrazu by ho vedeli vyrobit vsetci
Zaznamenáno
vanilka
Mob
*
Příspěvků: 68


Zobrazit profil
Odpověď #988 kdy: Srpen 27, 2008, 12:53:14 pm

Citace: "Orbi"
aby bol kraft jedinecny pre kazdeho a zamedzilo sa prave tomu odkukavaniu postupov ... takto je kazdy krafter unikatny a nie kazdy vie vsetko

niekto by prisiel na postup ako vyrobit mec +5 1k8 zvuk 1k8 chlad 1k8 hocico a zrazu by ho vedeli vyrobit vsetci


..tedy chces rict, ze duvodem nelogiky soucasneho craftu je jeho nedokonalost?..
Zaznamenáno

S'ssiron Ssivah Y'rrnern    ...izil natha su'aco...
Orbi
Host
Odpověď #989 kdy: Srpen 27, 2008, 01:03:29 pm

Citace: "vanilka"
Citace: "Orbi"
aby bol kraft jedinecny pre kazdeho a zamedzilo sa prave tomu odkukavaniu postupov ... takto je kazdy krafter unikatny a nie kazdy vie vsetko

niekto by prisiel na postup ako vyrobit mec +5 1k8 zvuk 1k8 chlad 1k8 hocico a zrazu by ho vedeli vyrobit vsetci


..tedy chces rict, ze duvodem nelogiky soucasneho craftu je jeho nedokonalost?..


nie, to som nepovedal, nevnukuj mi tvoje slova do mojich ust

dokonalostou kraftu je jeho jedinecnost pre kazdu postavu
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS