Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 29, 2024, 07:24:38 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2150983 krát)
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #840 kdy: Srpen 20, 2008, 11:23:20 am

Hm... Maku napiš mi pls PM kde a jak ted budem hrát??

Řekněme že Nariia neměla strach ze smrti když chytla berserk... ale každy pruměrný smrtelník se smrti bojí protože logicky to znamená jeho konec...

A myslim že kdybyste někoho mučili vypotil by ze sebe opravdu vic než jen Au. Pravidla pro RP nejsou stanovená timpadem každy dělá co chce.
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #841 kdy: Srpen 20, 2008, 11:36:20 am

Jo maku rozhodni se už kde chceš byt at vime esi s tebou počitat.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #842 kdy: Srpen 20, 2008, 11:41:13 am

Citace: "José"
Jo maku rozhodni se už kde chceš byt at vime esi s tebou počitat.


No myšlenku Thalie jsem už opustil. Doteď jsem myslel, že craft tam je čistě teoretickou záležitostí (něco jako tady rp).Jenže on tam ten craft vážně brzo bude, takže nemám důvod tam jít.

Takže řeším otázku: Zustat tady v podtemnu, zustat tady ale ne v podtemnu, vypašlat se na NWN.
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #843 kdy: Srpen 20, 2008, 11:44:23 am

RP tu je. Úsměv To, že pro tebe nic pod hru černého nacisty není RP je tvůj problém Úsměv
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
vanilka
Mob
*
Příspěvků: 68


Zobrazit profil
Odpověď #844 kdy: Srpen 20, 2008, 11:54:17 am

...vykaslat se na NWN by bylo asi tou nejlepsi volbou. hned na druhy misto bych dal "zustat tady a hrat v podtemnu"... :wink:
Zaznamenáno

S'ssiron Ssivah Y'rrnern    ...izil natha su'aco...
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #845 kdy: Srpen 20, 2008, 12:00:33 pm

Citace: "Eruruu"
RP tu je. Úsměv To, že pro tebe nic pod hru černého nacisty není RP je tvůj problém Úsměv


Se mi nediv... dějepis byl můj nej. předmět. Užívám si toho, že tady ve hře není nazi trestné  :-D  a tak se snažím pochpit, co Adolfa a spol k tomu vedlo. Vážně mám v hře drowů čistě společenský umysl.. *píská si* Valím oči! Super!  :twisted:  :roll: A zatím ze svého bádání musím uznat, že jejich role je docela příjemná  :lol:
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #846 kdy: Srpen 20, 2008, 12:04:34 pm

Áda byl rakušáckej kretén. Blbej jak troky akorat měl vysokou charizmu.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #847 kdy: Srpen 20, 2008, 12:07:40 pm

Citace: "José"
Áda byl rakušáckej kretén. Blbej jak troky akorat měl vysokou charizmu.


Byť bych normálně souhlasil s tím, že rakušan=píp, tak tady souhlasit nemůžu. Ada byl Němec. :wink:
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #848 kdy: Srpen 20, 2008, 12:13:07 pm

Áda byl rakušák, kterej dostal německý občanství čili pro mě rakušák. Ten dějepis tě asi tak moc nebavil.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
vanilka
Mob
*
Příspěvků: 68


Zobrazit profil
Odpověď #849 kdy: Srpen 20, 2008, 12:13:44 pm

Citace: "maku"
Byť bych normálně souhlasil s tím, že rakušan=píp, tak tady souhlasit nemůžu. Ada byl Němec. :wink:


..a paradoxne s zidovskymi predky..
Zaznamenáno

S'ssiron Ssivah Y'rrnern    ...izil natha su'aco...
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #850 kdy: Srpen 20, 2008, 12:17:30 pm

Citace: "José"
Áda byl rakušák, kterej dostal německý občanství čili pro mě rakušák. Ten dějepis tě asi tak moc nebavil.


Aha  :-D  Takže já jsem podle tebe tedy Čech a sudečtí němci jsou také Češi  :-D  P.S. O něm. občanství jsem si musel taky požádat dodatečně jako Ada.. to ze mě nedělá čecha  :-D
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #851 kdy: Srpen 20, 2008, 12:19:47 pm

Maku ty máš dycky pravdu a ja sem jen hovno na tvý patě. S tebou nemá cenu diskutovat.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #852 kdy: Srpen 20, 2008, 12:22:36 pm

Citace: "José"
Maku ty máš dycky pravdu a ja sem jen hovno na tvý patě. S tebou nemá cenu diskutovat.


No co je... jestli řekneš, že já jsem čech a že sudečtí němci jsou češi. Tak máš pravdu a ada je rakušák.  :wink:
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #853 kdy: Srpen 20, 2008, 12:30:00 pm

Pokud vím tak sudečtí němci to český občanství dostali, protože byli součástí novýho státu. Áda si o to musel žádat sám. Krom toho, co vim tak vyrůstal v rakousích a nikdy jsem neslyšel jakýho původu byli jeho rodiče, ale pokud byl předtim rakušák tak se musel v rakousku i narodit.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #854 kdy: Srpen 20, 2008, 12:34:08 pm

Citace: "José"
Pokud vím tak sudečtí němci to český občanství dostali, protože byli součástí novýho státu. Áda si o to musel žádat sám. Krom toho, co vim tak vyrůstal v rakousích a nikdy jsem neslyšel jakýho původu byli jeho rodiče, ale pokud byl předtim rakušák tak se musel v rakousku i narodit.


Sudečtí němci mají české občanství (o německé si museli popřípadě požádat). Ale to, že mají občaství neznamená nic jiného, než že se tady narodili popř že tady dlouho žijou. Já jsem se taky narodil v Praze a 80% života jsem v praze. To ze mě ale nedělá Čecha.

Nech me toho... kdyť je to jedno
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Stran: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS