Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 30, 2024, 10:58:54 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 442 443 [444] 445 446 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2069326 krát)
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6645 kdy: Duben 02, 2016, 11:25:41 am

Bude dneska nějaký kvestík?  Vyplazuji jazyk
//Vím že někomu může připadat neuctivé se na toto ptát, ale myslím, že to je vhodné proto, abych věděl zda tu mám večer být, nebo dělat něco jiného třeba.
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6646 kdy: Duben 13, 2016, 08:09:06 pm

Jako děláte si srandu? hraje tady 5lidí a vy zamknete nejen brány v elfí ale i hlavní budovu? to je trosku moc ne?
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #6647 kdy: Duben 14, 2016, 11:01:56 am

Brány jsou zamklé jen v noci a to protože to má několik důvodů : za prvé , IC probíhá qest kde se očekává utok demonických sil a v noci jsou nejsilnější  , a za druhé několik mladíků  si dalo bodíky do okrádání tak jim to trošku ztěžujeme.  Na vině nejsem já , ale ten kdo na serveru kde hraje 2 - 5 lidí nechá tuto vlastnost volně kvést . Na Demoně a na Thalii s okrádáním razantně zatočili . Bohužel jsem pamětník a pamatuji, jak jeden nejmenovaný půlčík (raději nejmenovaný) vykradl v Kandaharu všechny domy . Takže většina lidí  přestala hrát. Okrádání je problém , třeba na Demoně musí dát postava do okrádání hoodně opravdu hodně bodíků aby něco ukradla a hlavně pokud bude přátelská tak neutrálovi či přítelovi nic neukradne - musí mít odpor aby mohla krást ,( NPC se krade snadněji) to je ovšem pro půlčíka o krk.  Takže až se to tu opraví budou vrata otevřené neustale , další řešení je stát se členem spolku který spravuje Elfí ves.  Stačí napsat a jsi tam a chodíš kdy chceš kam chceš.                                   
Kvuli výtržníkům jsme museli zvednout i uroven strážných na elitní stálo nás to 125 000!. Nemame to snadné.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6648 kdy: Duben 14, 2016, 11:45:12 am

Ic ti pred branami mesta tabori cela armada tak se utoku v noci asi bat nemusis. Myslis ze zamceni brany nekomu zabrani aby vykradal domy? Tomu staci byt ve vesnici ale ostatni lidi kteri nemaji 24hodin na to aby hrali nwn a lognou se aby si zahrali ale nedostanou se z mesta ani do hlavni budovy 12hodin real time je trosku moc nemyslis? Reknu ti to jednoduse vcera vecer sem logl ale jelikoz sem nemohl jic delat tak sem odlogl znechucen. Protoze v mem omezenem case ktery sem si vyhradil pro hru sem nemohl delat vubec nic nez stat na namesti
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #6649 kdy: Duben 14, 2016, 11:19:56 pm

Lubko já tě chápu , ale doba je zlá . Nejsem nesvéprávný ani zlý ani puberťák , ale  dějí se na tomto  serveru divné věci a mám obavy , že pokud si admín neudělá trošku jasno v tom co je a co není dobré pro server tak se to nezmění ba zhorší.   Například když někdo nemá někde přístup tak se tam nemůže dostat , prostě nemůže i kdyby dal do plížení se 200 bodů i kdyby uměl odemykat na 300% prostě tam nesmí. Mluvil jsem s několika hráči jejiž jmena nebudu zveřejnovat ani za nic .   Vykrádání ano je to vykrádání které je vyhnalo ze serveru.     Já vím že ti kluci jenom tak blbnou a nic ve vsi neukradnou protože oni už stejně všechno mají , ale neuvědomují si že nemají uctu hráčů a ta jim bude chvíli trvat než-li ji dosáhnou.                                             
                                                                      Brány otevřu hned ted a doufám že se vše uklidní a vrátí do starých dobrých kolejí.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
spencer
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #6650 kdy: Duben 15, 2016, 03:56:53 am

Proč by se někdo nemohl někam dostat, když jsou zámky s TO 70+ tak to už musí být kvalitní zámečník aby to otevřel, takže nevidím důvod to měnit. Já zase znám pár lidí kteří tady hrají jen protože tady je okrádaní jak je. (taky nebudu jmenovat)   Mrknutí  A navíc pokud zloděj vykrádá truhly a chodí tam kam nemá oprávnění dostane status zločince a stráže po něm půjdou, takže je to ošetřené. Jediné místo kam zloděj nemůže je vězení, což je taky v pořádku z mého pohledu, takže nevím co pořád máte za problém.

K tomu zamykání vesnice.. to mi přijde jako hloupost vzhledem k tomu že se osoba bez práv je totálně odříznutá od světa, teda pokud nejsi nonstop ve hře abys mu dělal vrátného. Nikdy se to tak nedělalo, i přesto že se i kdysi vykrádalo.
Poslední změna: Duben 15, 2016, 04:12:39 am od spencer Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #6651 kdy: Duben 15, 2016, 07:09:51 am

Toto je můj poslední příspěvek tady na tomto foru.  Ano okrádat a vykrádat se tu mohlo a někteří jsou tu kvůli tomu , v pořádku. Zapomněl jsem ale, že je tu denně přez 20 lidí který to šíleně baví. Nedávno  jsem potkal Iskru řekl mi zajímavé věci.  Tvdrdil mi např , že jste jej permanentně vykrádali.  Víte co je divný , že jedni hráči mi říkali at snížím výcvik stráží . Mně se do toho nechtělo , to jsem ještě netušil že se jedná stale o jednu rodinu, pak jsem podlehl a snížil jsem vycvik . Teoreticky bych měl ušetřit 8000 denně , nebylo tomu ale tak.   Jakmile jsem snížil výcvik tak ty samý co mi to radili se najednou objevili v hlášení o vloupání se do prostor vesnice. (vím že nic nesebrali) nechápu proč? Podle Spencera by  měl ten dotyčný byt automaticky zločinec - ale to přece není pravda - není!   Situace je taková nyní , že si myslím že Spencer je šedesáté druhé  acc někoho z rodiny. Mám silné pocity že za jisté postavy hrají různí lidé pak v tom mám guláš a nevěřím už totálně nikomu že není příbuzný toho druhého.           
  Doporučuji strýcům otcům synům bratrům švagrům a celé rodině aby si sedli spolu a řekli si jestli tady má ještě někdy někdo jiný mimo ně hrát.  Protože ono to zpočátku jde ale  pak to ten hráč objeví kdo co kde jak, a začne mu to docházet , to že se ocitl Kostce , v Metrixu , ve hračce , na serveru který je určen pro hraní  jako hračka pro někoho , a začne mu být divně od žaludku a pak možná se začne i chovat zkratkovitě. Bohužel.                       
                                    Pokud tu jsou ale někteří hráči jen pro to že tu mohou okrádat a vykrádat beztrestně , tak by si měli zajit k lékaři s atestací psychologie, něco si tu léčí.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
spencer
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #6652 kdy: Duben 15, 2016, 11:16:22 am

Toto je můj poslední příspěvek tady na tomto foru.  Ano okrádat a vykrádat se tu mohlo a někteří jsou tu kvůli tomu , v pořádku. Zapomněl jsem ale, že je tu denně přez 20 lidí který to šíleně baví. Nedávno  jsem potkal Iskru řekl mi zajímavé věci.  Tvdrdil mi např , že jste jej permanentně vykrádali.  Víte co je divný , že jedni hráči mi říkali at snížím výcvik stráží . Mně se do toho nechtělo , to jsem ještě netušil že se jedná stale o jednu rodinu, pak jsem podlehl a snížil jsem vycvik . Teoreticky bych měl ušetřit 8000 denně , nebylo tomu ale tak.   Jakmile jsem snížil výcvik tak ty samý co mi to radili se najednou objevili v hlášení o vloupání se do prostor vesnice. (vím že nic nesebrali) nechápu proč? Podle Spencera by  měl ten dotyčný byt automaticky zločinec - ale to přece není pravda - není!   Situace je taková nyní , že si myslím že Spencer je šedesáté druhé  acc někoho z rodiny. Mám silné pocity že za jisté postavy hrají různí lidé pak v tom mám guláš a nevěřím už totálně nikomu že není příbuzný toho druhého.           
  Doporučuji strýcům otcům synům bratrům švagrům a celé rodině aby si sedli spolu a řekli si jestli tady má ještě někdy někdo jiný mimo ně hrát.  Protože ono to zpočátku jde ale  pak to ten hráč objeví kdo co kde jak, a začne mu to docházet , to že se ocitl Kostce , v Metrixu , ve hračce , na serveru který je určen pro hraní  jako hračka pro někoho , a začne mu být divně od žaludku a pak možná se začne i chovat zkratkovitě. Bohužel.                       
                                    Pokud tu jsou ale někteří hráči jen pro to že tu mohou okrádat a vykrádat beztrestně , tak by si měli zajit k lékaři s atestací psychologie, něco si tu léčí.

Pokud se něco neměnilo, tak se postava zločincem stane, možná ne po první vloupačce, ale stane (vlastní zkušenost). K ostatním věcem se raději vyjadřovat nebudu.
Zaznamenáno
Ash
Mob
*
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
Odpověď #6653 kdy: Duben 15, 2016, 02:52:22 pm

Toto je můj poslední příspěvek tady na tomto foru.  Ano okrádat a vykrádat se tu mohlo a někteří jsou tu kvůli tomu , v pořádku. Zapomněl jsem ale, že je tu denně přez 20 lidí který to šíleně baví. Nedávno  jsem potkal Iskru řekl mi zajímavé věci.  Tvdrdil mi např , že jste jej permanentně vykrádali.  Víte co je divný , že jedni hráči mi říkali at snížím výcvik stráží . Mně se do toho nechtělo , to jsem ještě netušil že se jedná stale o jednu rodinu, pak jsem podlehl a snížil jsem vycvik . Teoreticky bych měl ušetřit 8000 denně , nebylo tomu ale tak.   Jakmile jsem snížil výcvik tak ty samý co mi to radili se najednou objevili v hlášení o vloupání se do prostor vesnice. (vím že nic nesebrali) nechápu proč? Podle Spencera by  měl ten dotyčný byt automaticky zločinec - ale to přece není pravda - není!   Situace je taková nyní , že si myslím že Spencer je šedesáté druhé  acc někoho z rodiny. Mám silné pocity že za jisté postavy hrají různí lidé pak v tom mám guláš a nevěřím už totálně nikomu že není příbuzný toho druhého.           
  Doporučuji strýcům otcům synům bratrům švagrům a celé rodině aby si sedli spolu a řekli si jestli tady má ještě někdy někdo jiný mimo ně hrát.  Protože ono to zpočátku jde ale  pak to ten hráč objeví kdo co kde jak, a začne mu to docházet , to že se ocitl Kostce , v Metrixu , ve hračce , na serveru který je určen pro hraní  jako hračka pro někoho , a začne mu být divně od žaludku a pak možná se začne i chovat zkratkovitě. Bohužel.                       
                                    Pokud tu jsou ale někteří hráči jen pro to že tu mohou okrádat a vykrádat beztrestně , tak by si měli zajit k lékaři s atestací psychologie, něco si tu léčí.
Já se na forum příliš nevyjadřuju, ale k tomuhle musím napsat názor. Konkrétně narážím na Isru! Zdržím se nadávek, protože bych jich našel fakt hodně. Tomuhle hráči nevěřit ani nos mezi očima. Já se tady vrátil po nějaké době a on byl zrovna "v rozkvětu" a dělal všude neskutečný bordel. Lidi ho vykrádali, ale protože si ukládal věci do skříní a poliček a k tomu není odemykání truhel k zapotřebí. Smích Já s Ellu taky často něco ukradnu a to se mi taky vymstí titulem Zločince a už jsem byl kvůli tomu jednou souzený před nějakou dobou. Mám odemykání na max bodů a odemknu zámky s TO 80, ale za cenu toho, že nepřečtu svitky v boji. Prostě mě to něco stálo a myslím si, že ten systém je zde udělaný dobře.
Ještě bych se vrátil k Isrovi. Když jsem se po nějaké době vrátil a on zjistil, že se bavím s PaulVanDykem, tak si hned usmyslel, že jsem nějaký člen jeho rodiny, nebo dokonce on sám! A jestli ti nakecal, že spencer je taky člen rodiny, tak tě můžu na 100% ujistit, že tomu tak není. Úsměv Ten člověk(Isra) to neměl v hlavě v pořádku, když se mu něco nepodařilo nebo ho někdo IC zabil (když on předtím napadl bez důvodu), tak okamžitě psal do tellu, že si mě podá, nebo že jsem totální tupec. To byla opravdu klasika.

A ještě maličkost Úsměv Psycholog není lékař, to je psychiatr. Úsměv (pardon, to jsem si neodpustil, já to studuju, tak mě to trochu otravovalo) Úsměv
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6654 kdy: Duben 16, 2016, 01:34:37 pm

Jachyme jsi rozumny hrač a jsem rad ,že někdo děla něco pro Elfi a zaleži mu na tom , nenech se zblbnout nakym Isrou , akorat ti hru znechuti ,skusenosti s nim maji asi všichni a rozhodne nejsou dobré.
Ono vykradat a vykradat , Isra rozdal sutry do sveho baraku kde komu a pa se divi ,ze mu mizej veci takze asi tak , ono obvynit někoho je strašne jednoduche.Pokud mas problem s nakou postavou pisni mi PM o kterou jde a zjistim co se deje.

PS : zamykat brany nema cenu akorat tim nastves hrače.
Zaznamenáno
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #6655 kdy: Říjen 02, 2016, 09:44:58 am

Sčítá se v současné době po úpravě pohlcení i pohlcení ze šperků a věcí od krejčího?  (tedy nejen brnění + štít + hůl)
Zaznamenáno

Sid
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6656 kdy: Říjen 03, 2016, 07:37:38 am

pohlceni = max(stit nebo mag.hul)+max(ostatni)
vyjimku ze std. stackovani pohlceni ma tedy jen to co mas v ruce a muzes se tim aktivne branit

snad jsem to neprehnal, stit by mel +/- vyrovnat to co ma obourucni zbran ve zraneni navic... tj. vetsi zaklad zraneni + 1/2 bonusu za silu
snad to "vyrovna" moznosti obrany silnych plechovek proti obratnym uskakovacum... plechovka vsechno schyta, ale hodne odola, uskakovac vetsinou uhne
Zaznamenáno
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #6657 kdy: Říjen 03, 2016, 01:07:09 pm

Radeji popisi zda rozumim spravne.... Secte se postave pohlceni brneni + stit + prvni prsten +druhy prsten +amulet +pasek +boty+plast + helma???
Zaznamenáno

Sid
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #6658 kdy: Říjen 04, 2016, 09:53:53 am

Podle mojich Informací a toho co jsem zkoušel, tak se sečtou jen dvě nejvyšší hodnoty ( co jsem koukal )
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #6659 kdy: Říjen 04, 2016, 06:01:45 pm

Chtěl bych se zeptat proč to dnes tak laguje .. na server jsem se lognul, ale po chvilce mě to koplo .. po opětovném připojení jsme se objevil kousek zpět a předemnou byla moje "kopie" .. ve výpisu hráčů jsem byl jako "cizí" hráč a jeden hráč který na serveru byl, tak nebyl vidět protože jsem ho "zakrýval" kopii.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 442 443 [444] 445 446 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS