Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 01, 2024, 02:07:40 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 441 442 [443] 444 445 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2069347 krát)
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6630 kdy: Březen 25, 2016, 08:36:19 am

Pokud vlezes do Vetrova a utocej na tebe straze , tak je nepratelstvi oboustrane , pokud ma jen tvoje postava odpor je chyba v nastaveni vztahu spolku.
Je to oboustrané. A zajímá mě, co s tím. Jako nevidím důvod, proč by to tak mělo i nadále být. Zřejmě se jedná o pozůstatek nějakého IC dění. Až bude čas, tak to chci změnit.
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #6631 kdy: Březen 25, 2016, 10:04:10 am

Pokud vlezes do Vetrova a utocej na tebe straze , tak je nepratelstvi oboustrane , pokud ma jen tvoje postava odpor je chyba v nastaveni vztahu spolku.
Je to oboustrané. A zajímá mě, co s tím. Jako nevidím důvod, proč by to tak mělo i nadále být. Zřejmě se jedná o pozůstatek nějakého IC dění. Až bude čas, tak to chci změnit.
Ano Větrov je pozůstatek starého příběhu a nevím přesně jak kdo nastavoval ty vztahy, ale Větrov na konci příběhu ovládla jistá zlá bytost pokud si někteří pamatují a tím příběh skončil.
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6632 kdy: Březen 25, 2016, 10:44:22 am

Takže ta zlá bytost tam pořád vládne a je to tedy v pořádku (současná situace)? Úsměv
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #6633 kdy: Březen 25, 2016, 10:55:07 am

postava Lagnara II absolutně nemohla vědět že si drow
budu az po vecernim restartu , tak at te bud pusti Lagnar nebo te pustim s Grabem


Žádné pouštěníčko nebude .. Nevím proč bych ho měl pouštět .. a proč by moje postava nemohla vědět že to je drow popřípadě vrah ?
Víš co to je ? takový IC popis jeho drowky jako vraha Úsměv Takže jsem měl plné právo jí zatknout alespon k výslechu ..
A komu se to nelíbí at mi .. no však to znáte ..
To prophet : Hříchy minulosti tě dostihly ?
Jde o to jestli má Lagnar přístup k těmto informacím. Pokud ano tak je to v pořádku pokud ne tak není.
Jedině , že by Horská vydala zatykač na danou postavu, anebo nějakým způsobem informovala obyvatelstvo o hledané osobě, nebo osobách pokud jich je víc.
Jinak má tyto informace jen zpráva vesnice a stráže což je jasné.
Takže stačí napsat někam, že se hledá ten a ten, nebo upozornění na drowa, který se pohybuje v okolí, aby se to někdy nechalo dohledat.
Když půjde moje postava a potká tuto postavu tak nebude vědět, že ji hledají v Horské za vraždy stráží protože to neví i když OOC info mít bude.
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #6634 kdy: Březen 25, 2016, 11:02:09 am

Takže ta zlá bytost tam pořád vládne a je to tedy v pořádku (současná situace)? Úsměv
Zlá bytost tam pořád vládne, ale jak sem psal já nenastavoval vztahy spolků takže ti nemohu říct za jakých okolností to vzniklo a kdo to tak nastavil a jaké měl informace.
Možná někdo kdo měl vedení JEHO církve měl tehdy nějaké informace o kterých ostatní neví a tak vznikl tento stav. To budeme muset vyřešit, anebo nějak zahrát pokračování příběhu  Úsměv
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6635 kdy: Březen 25, 2016, 01:00:02 pm

Pokud se pamatuji dobre , Q vedla sedostinka a Vetrov "tajne okupovali" drowove aspon tak se to tenkrat hralo ,jak to dopadlo presne nevim  .Takze odpor bude nastaven od frakce .ktera vladne momentalne Vetrovu.

A co se tyce Lagnara informace ma takze by to tim melo byt vyreseno.
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6636 kdy: Březen 25, 2016, 01:06:35 pm

Armádu nemrtvých doplňují posily lichů , demilichů a nemrtvých pirátů z Myse Beznaděje . Míří na sever , očekává se obrovská bitva mezi orky a nemrtvými . Avšak démoni zbržďují přesun nemrtvých na sever .
A nechces si to taky odehrat ? abychhom ty luze nemrtvy mohly dat pres kosti ?  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6637 kdy: Březen 25, 2016, 01:13:24 pm

proč je nastaven odpor na větrov už si věru nepamatuju... ale můžu ten odpor zrušit alesponň ze strany JEHO církve...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #6638 kdy: Březen 25, 2016, 04:19:29 pm

proč je nastaven odpor na větrov už si věru nepamatuju... ale můžu ten odpor zrušit alesponň ze strany JEHO církve...
Zrušit odpor mezi spolky není problém jde o pokračování příběhu, který se nějak zakončil.
Jestli nějak začít pokračování, nebo na to zapomenout.
Protože drowové tam vládnou pořád, ale nikdo o tom neví  Úsměv
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6639 kdy: Březen 25, 2016, 04:41:27 pm

To zalezi na nich asi  Mrknutí

Není problém vše sehrát jen se do toho moc nezamotejte, aby to mělo nějakou logiku a smysl.

To neni zamotavani  jen to co se sehralo  Mrknutí
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #6640 kdy: Březen 25, 2016, 04:44:56 pm

Jinak ano lagnar ty informace má .. vyscreenoval jsem to za druhou postavu protože jsem šel expit což mi připomíná ..
Sněhoá hora- obří jeskyně .. Proč tam je prosím skoro na každém rohu Akolyta bojovník ? ti by měli být až v druhém patře a ne tam kde jsou ti mraci .. chtěl jsem jít expit ale moc to nejde když ten akolyta má kritika za 100 ..
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #6641 kdy: Březen 25, 2016, 06:48:12 pm

Nejsem si jistej jestli se ti Akolyté neobjevují podle lvl postavy co tam vleze  Úsměv
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #6642 kdy: Březen 25, 2016, 08:57:19 pm

Dakže když tam vlezu s 22 je tam jeden .. s 24jich tma bude kolik ? 2 ? o.o
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6643 kdy: Březen 25, 2016, 09:04:45 pm

Dakže když tam vlezu s 22 je tam jeden .. s 24jich tma bude kolik ? 2 ? o.o

Budou tam asi 3 pac 3x100 staci abys umrel  Smích
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6644 kdy: Březen 25, 2016, 09:44:20 pm

Dakže když tam vlezu s 22 je tam jeden .. s 24jich tma bude kolik ? 2 ? o.o

Budou tam asi 3 pac 3x100 staci abys umrel  Smích
Někdy mě ten tvůj černý humor opravdu dostane do křečí.  Smích Škleb Škleb Škleb Pěkně se tu lámu smíchy. Smích Škleb
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 441 442 [443] 444 445 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS