Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 01, 2024, 12:12:05 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 438 439 [440] 441 442 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2069333 krát)
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6585 kdy: Březen 21, 2016, 10:49:29 am

Mám dotaz a prosbu: Nešlo by už obnovit ty poklady? Jako když s postavou na 1-5 levelu vyberu poprvé nějakou truhlu (ta u medvědů) a dostanu z ní 260xp, pak vyberu další u cesty a dostanu 250xp a 450zl. Vyberu jich deset různých a nejlepší mě dá 880xp (což byl opravdu vyjímečný úspěch). Tak není něco v pořádku. Ano a málem bych zapomněl, obvykle z nich dostanu nějakou věc, kterou vetešník koupí max. za 400zl. Pokud se nejedná výjimečně o příběhovou knihu, která se dá zpeněžit za 1500, ale ne okamžitě. Jinak děkuji za trhy a včerejší vlkodlačí kvestík.
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #6586 kdy: Březen 21, 2016, 11:17:49 am

Ty truhly jsou problém, protože se vybírají často a nejsou to pevné poklady co si pamatují, která postava tam byla, ale jen čas vybrání.
Takže pokud se tam chodí často nikdy se poklad nezlepší a je jedno jestli tam jde postava na 1 lvl nebo 30 lvl.
Je to vlastně jen takové přilepšení a oživení hry.
Určitě jsou i takové , které zatím nikdo nenavštívil a jsou už na místě delší dobu a budou ted než se o nich někdo dozví slušně naplněné.
Ty poklady se budou určitě přesouvat na další místa, aby to nebylo tak jednoduché a nutilo to hráče procházet celou lokaci a né jen proběhnout po cestě nebo dokonce používat teleporty.
Ten kdo proleze lokaci celou může najít něco o čem nikdo neví a využívat toho, nebo se podělit s ostatními podle charakteru postavy  Úsměv
Někdy bude muset i nedobrovolně protože sice najde poklad, ale nedostane se na něj bud z důvodu, že je hlídaný něčím co nezvládne zatím zdolat sám a nebo je poklad zamčený.
Ale je i spousta pokladů které jsou volně přístupné a osamocené jen ukryté a čekající na objevení  Úsměv
Proto ten co jen proběhne po cestě, nebo cestuje pomoci kouzel nic nenajde kdežto nějaký zvědavec má štěstí  Mrknutí
No a jak si psal našel si 10 pokladů a je jich víc tak hledejte Úsměv
Jo a nejlepší na příjem XP a peněz jsou ukoly od NPC aspon pro moje postavy pokud si berete ty dobře splnitelné a nemusíte je hlavně plnit sami.
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6587 kdy: Březen 21, 2016, 11:27:58 am

Jasné. Děkuji za odpověď.Úsměv
Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #6588 kdy: Březen 21, 2016, 12:21:28 pm

Omlouvám se že tu píšu  ,  souhlasím skoro ve všem s Rakosníčkem.
 Zrušte bedny , zrušte mrtvolky a o  30% zvedněte expy a zlatky z NPC a  snižte podmínku příjmu exp a zlatek o 2 lvly dolů a bude to . Je to jedno z mnoha řešení.     
     Co jsem chtěl připomínkovat je , že nemusíte ba neměli by jste plnit ukol samy. Poslechl jsem toto doporučení a ukol jsem nesplnil protože spoluhráči v partě  vám to totiž seberou a nevrátí.  I kdyby jste je prosili a vysvětlovali že oni ten ukol nemají a ty jo . Navrh ti ještě dotyčný vynadá. A máš to . Takže moje doporučení - ukol plň sám a nebo napiš mně protože já ti to neseberu. Smích
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6589 kdy: Březen 21, 2016, 02:56:28 pm

Neni to tak dlouho co jsem to psal ze system pokladu je pretizenej  Mrknutí  protoze high lvl vyberou vse  a postava ktera tam jde jednou za cas ma smulu .
Proto maximalne beru jen ukoly pac tam je jistota ,ze z toho neco bude rozmezi 1000 exp az myslim 3.500 a zlataky , zalezi kde to je.
To Jachym : s kym si proboha byl na ukolu ze ti ho nedal ?
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6590 kdy: Březen 21, 2016, 04:56:26 pm

Omlouvám se že tu píšu  ,  souhlasím skoro ve všem s Rakosníčkem.
 Zrušte bedny , zrušte mrtvolky a o  30% zvedněte expy a zlatky z NPC a  snižte podmínku příjmu exp a zlatek o 2 lvly dolů a bude to . Je to jedno z mnoha řešení.     
     Co jsem chtěl připomínkovat je , že nemusíte ba neměli by jste plnit ukol samy. Poslechl jsem toto doporučení a ukol jsem nesplnil protože spoluhráči v partě  vám to totiž seberou a nevrátí.  I kdyby jste je prosili a vysvětlovali že oni ten ukol nemají a ty jo . Navrh ti ještě dotyčný vynadá. A máš to . Takže moje doporučení - ukol plň sám a nebo napiš mně protože já ti to neseberu. Smích
Zlatky ze zrůd bych zvedl alespoň o 700%. Protože 7-10zl z každé zrůdy at už je to krysa nebo orčí ranař, mě přijde jako legrace. Kdyby z nich padalo 49-70zl např., tak se to vyplatí vůbec sbírat.
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6591 kdy: Březen 21, 2016, 10:33:57 pm

Vratilo by to sevr tam kde byl kdysi , proto se lot z NPC omezil a preslo na system pokladu , lot desne zatezoval system a sevr se staval nehratelnym , se zvedajicim jmenim na uctech postav maji tendenci a je to overeno na lot kaslat .
Stacilo by system pokladu upravit aby si pamatoval ktera postava u nej byla a ktera ne , pokud je to v moznostech sytemu pokladu.
Popripade poklady pro low lvl udelat tak aby k nim mely pristup jen low lvl , bud system dialogu na overeni exp postavy nebo pristupu vrata zamky a podobne ....

Ps : Nasel jsem v craftu alchace bug , a 100% vim ze ho nekteri hraci pouzily ,a ostatni by se neptaly jak je to mozne ... Mrknutí tak az bude mit nekdo cas ...
Poslední změna: Březen 21, 2016, 10:41:24 pm od Isidur Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6592 kdy: Březen 22, 2016, 11:36:26 am

Souhlas, ty poklady jsou už vyhořelé totálně. A na žádný nový nebo neobjevený, ani při důkladném průzkumu, sem nenarazil v lokacích: močály (kompletní), okolí horské a elfí vsi, kanály a krypty v kandaháru (tam sem se pobavil, protože poklad který vydá 400xp hlídá skupinka rozdováděných Bančí), pobřeží a skřetí, broučí, orlí a pavoučí hnízda, Větrov a okolí (krysodlačí krypta a poklad lupičů), Myth tyrion ruiny a poklady které hlídají brouci plus jeden utajený co tam je (tak ten dává o něco víc tak 1000xp, což je snad nejvíc, protože je dobře shovaný) a dole lichův poklad (500xp), pak skřetvědí poklad, medvědí poklad apod. Nevím kolik pokladů znám, ani sem to nepočítal ale hodně. A žádný mě při prvním vybrání nedal víc jak 1000xp, spíš tak 500xp průměr. To samé platí o pokladech na ostrově králů, tam první zabití nějakého bose nepřesáhlo 2000xp. Ale výlet na ostrov králů je pro mě svátek a je to pro namakané postavy. Tak mě napadá otázka k čemu ty poklady vlastně jsou? Ale je pravda, že je to do jisté míry kompenzováno těmi trhy, kde člověk může alespoň dobře prodat nějakou tu zbytečnou věc z pokladů.
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6593 kdy: Březen 22, 2016, 12:17:47 pm

Aby system pokladu zacal normalne fungovat , by hraci musely tak real tyden az dva na ne zapomenout pak by se system vratil do normalniho chodu , kdyz dve tri postavy od rana do vecera nedelaji nic jineho nez behaji po pokladech a to stihnou jeden a ten samej i dvakrat za den tak se neni cemu divit  Mrknutí

Klidne bych od crafteru vyrobky kupoval a kupuju ale taky nemam bezednou pokladnu  Smích
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6594 kdy: Březen 22, 2016, 12:39:20 pm

No ono by možná i stačilo aby z creepu byli normální xp a ne ten výsměch co je. Pak by postavili neexpili tak šíleně přes poklady ale zkoušeli by i mlatít creepy sem tam...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #6595 kdy: Březen 22, 2016, 07:34:50 pm

Ahoj . on to už psal Isudur ten crep je pro admíny ožehavý z toho důvodu , že Kandoška 2 , má uzavřený finanční systém , nebo alespoň měla.  To znamená že Neus nenalije do systemu více peněz.  Ono by to šlo ty peníze zpět otočit a vracet admínům a DM .  Zvykli jsme si že DM dává nám peníze na trhu atd atd , ale mělo by to jít i opačně , tak jak je to v reálu a možností je více : 1 - vyšší daně pro bohaté    2 - DM by jenom nekupoval ale také prodával  a hned se zeptáte co ?  Budete se divit ale možností je mnoho např: Hodnosti  mimo mistra bojového umnění  třeba i tovaryš či mistr řemesla.  Šlechtické tituly např. Svobodný občan (máme středověk) Zeman , panoš , rytíř. atd .  Možností je skutečně velmi mnoho ,  ale nechci to tu psát abych zbytečně nevýřil vody.  Kdyby měl DM zájem vypíšu mu ty možnsti.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6596 kdy: Březen 23, 2016, 01:57:16 am

Napisu to jednoduseji NIC neni ZADARMO  Smích na tom je postaven system ekonomiky K2 .
S tema titulama to neni spatnej napad ale, jsme zpet u pocatku kde na to vzit a nekrást  Mrknutí kdyz postava nedela craft nebo zacina delat a odbyt zbozi neni tak rychlej jak bychom potřebovaly .
Takze budme radi za to ze DM dela trhy  Smích protoze i tam postava muze slusne prodat veci ....a s ekonomikou souvyseji i poklady
Zaznamenáno
Prophet
Nováček

Příspěvků: 3


Zobrazit profil
Odpověď #6597 kdy: Březen 23, 2016, 02:15:05 am

Omlouvám se, že je to mimo téma, ale neveděl jsem kam s tím tak to tu máte.


Běžím z podhůří směr zlatá hora, v pastvinách potkám Lagnara II., kterého za běhu pozdravím a pokračuji si dál po svém (Jo malá drobnost.. hrál jsem postavu drowky   Úsměv ). Než jsem vlezl do horské, tak už na mě letěly dva Lagnarovy šípy. Dobrý, útíkám tedy, ignoruji stráže, s několika dalšími šípy v zádech probíhám zlatou horu, kde šípy vystřídá kouzlo ničení, které jsem přežil. Tady už jsem byl naštvanej a hodil na něj implozi, taky jí odolal. Na konci lokace zlaté hory jsem si dal magickou odolnost a začal kouzlit neviditelnost, ale to už mě zabila jeho imploze. Poté mě zpoutal, oživil a zavedl do žaláře v Horské vesnici. Na otázku jak dlouho tu ztvrdnu mi řekl: Dokud nepřijde DM, nebo tě to po 3 dnech pustí.

Ještě zdůrazním, že až na ten můj pozdrav nepadla ani hláska.

Fajn beru to. Ale až mě pustí a kdybych se čirou náhodou rozhodl dělat to samé a vozit vás v karavanech do podtemna, tak si potom nestěžujte  Valím oči! Super! . Nebo by se takhle hrát nemělo?
Poslední změna: Březen 23, 2016, 02:20:08 am od Prophet Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6598 kdy: Březen 23, 2016, 06:12:00 am

Řešilo se to už milionkrát ale... postava Lagnara II absolutně nemohla vědět že si drow už jen proto že si zahalen od hlavy až k patě a kromě ooc odporu tě jeho postava musela pokladát za elfku...
Já bych to řešil asi tak že jelikož se jednalo o ooc útok bez jákehokoliv RP měli by tě pustit bez soudu nebo čehokoliv jiného...
Já jen nechci aby pak někdo brečel pokud za drowy budeme jednat stejně uděláme lvl a pak kdokoliv bude mít ooc odpor je bez jediného slova pronásledován a zabíjen... Hrajme RP prosím...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6599 kdy: Březen 23, 2016, 07:13:18 am

Omlouvám se, že je to mimo téma, ale neveděl jsem kam s tím tak to tu máte.
.....
Occ nahaneni nema cenu to neni poradna hra ...a i pravidla mluvi jasne kazdemu utoku ma predchazet RP hra aspon minimalni.
Logni pusitm te  Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 438 439 [440] 441 442 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS