Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 11:09:29 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2068943 krát)
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #6315 kdy: Květen 06, 2013, 09:18:33 am

Nebo lodí, nebo tunelama ... jéje tam toho je Úsměv
Tak tunely, jo? Hmmm. To už jsem byl s bardem i v druidským hájku, ale tunely, co by vedly do Větrov mimo tuty mštný bandity, jsem ještě neviděl. Inu, pořád je na Kandošce se čemu učit Úsměv

Jojo, tuneli to jistí, tamtudy chodim já, pokud se tam vypravím
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6316 kdy: Květen 06, 2013, 09:43:25 am

Dá se ještě založit spolek či církev? Jsem dojel na ostrovní pevnost, našel rovnou dva matrikáře a oni mi tuto možnost nenabízí. Důvodem založení spolku je kvůli sdílení domku ve vesnici, což je docela nutnost. Díky za info, nějak jsem o tom nic nenašel.

Edit: Tak jsem zjistil, že povolení od DM musí být i na spolek, nejen církev. Tedy, jak se dá povolení získat?
Tipuju něco ve smyslu alepsoň tří aktivních hráčů, ale vzhledem k tomu, že to neni ani a serveru, tak nevim nevim čéče.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #6317 kdy: Květen 06, 2013, 01:59:07 pm

Nebo lodí, nebo tunelama ... jéje tam toho je Úsměv
Tak tunely, jo? Hmmm. To už jsem byl s bardem i v druidským hájku, ale tunely, co by vedly do Větrov mimo tuty mštný bandity, jsem ještě neviděl. Inu, pořád je na Kandošce se čemu učit Úsměv

Jojo, tuneli to jistí, tamtudy chodim já, pokud se tam vypravím
Mohu se zeptat, kudy se tam leze? Pokud myslíte ten vchod u hradeb, tak ten ja už jaksi za tim, kam se potřebuju dostat Smích leda by tam šlo od mrazivákůů nějak

Ale každopádně, co jsem chtěl říct, že nechápu, proč musej mít banditi TSko, to je fakt realita, jak... nedáme ho rovnou i skřetvědum? upíři by ho taky mohli mít...
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6318 kdy: Květen 06, 2013, 02:59:07 pm

Pozor pletes si bandity a lupice.banditi sou low ale lupici sou proste imby no.aspon to je trosku vyzva na nizsim lvlu a pokud se do vetrova potrebujes mermomoci dostat tak se dostanes i jinyma cestama :-D
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6319 kdy: Květen 06, 2013, 04:21:20 pm

Nebo lodí, nebo tunelama ... jéje tam toho je Úsměv
Tak tunely, jo? Hmmm. To už jsem byl s bardem i v druidským hájku, ale tunely, co by vedly do Větrov mimo tuty mštný bandity, jsem ještě neviděl. Inu, pořád je na Kandošce se čemu učit Úsměv

Jojo, tuneli to jistí, tamtudy chodim já, pokud se tam vypravím
Mohu se zeptat, kudy se tam leze? Pokud myslíte ten vchod u hradeb, tak ten ja už jaksi za tim, kam se potřebuju dostat Smích leda by tam šlo od mrazivákůů nějak

Ale každopádně, co jsem chtěl říct, že nechápu, proč musej mít banditi TSko, to je fakt realita, jak... nedáme ho rovnou i skřetvědum? upíři by ho taky mohli mít...

Pokud se nepletu dá se vylézt někde u obléhané vesnice. Pak se musíš dostat okolo orků. Snadnější je plout lodí do Větrova. Vyhodí tě přímo v přístavu. Pokud je Větrov obléhaný vyhodí tě to na pobřeží u hřbitova.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #6320 kdy: Květen 06, 2013, 05:26:34 pm


Pokud se nepletu dá se vylézt někde u obléhané vesnice.

Jj.. je tam tunel a pak už jen do hradiště okolo orků a to se dá projít v pohodě až na jeden spawn, kterému se dá utéct Mrknutí
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #6321 kdy: Květen 06, 2013, 06:06:57 pm

No vidíte, jak jste šikovný  Mrknutí
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #6322 kdy: Květen 06, 2013, 07:15:14 pm

 Úsměv
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #6323 kdy: Květen 07, 2013, 10:45:54 pm

No ono já ani do Větrova nepotřebuju, nic tam neni a chodit si tam ukládat do banky za tušim 25% daň nebo kolik to tam je, to fakt nemusim. Ale spíš jde o princip, občas potřebuju jen proběhnout kolem, invis neinvis, tyhle lupiči jsou vystudovaný, ti se pilně učili na čarodějnické akademii, pak si nakradly svitky TSka a samozřejmě někteří z nich jsou dokonce i odpadlící národní gardy s nakradenými speciálními předměty, které v tomto světě nejsou pro PC k sehnání, přidávající pasivní TSKo. Teda, že bych se dal taky na lupiče? Dostávají členové této frakce tyto bonusy autoamticky? Jak se to dělá, nějak přes podrasu?
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #6324 kdy: Květen 08, 2013, 04:53:20 am

Už to neřeš, je to trapné, jak to pořád opakuješ Úsměv

V timpánii a ve větrově jsou obchody, ve kterých se prodávají pokladové výrobky truhláře, kováře, zlatníka atd atd.
Navíc je tam překupník, ke kterému se dají "vozit" komodity, které se mu dají prodat.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #6325 kdy: Květen 08, 2013, 07:06:33 pm

Už to neřeš, je to trapné, jak to pořád opakuješ Úsměv

V timpánii a ve větrově jsou obchody, ve kterých se prodávají pokladové výrobky truhláře, kováře, zlatníka atd atd.
Navíc je tam překupník, ke kterému se dají "vozit" komodity, které se mu dají prodat.
Ještě kdyby mě to tak zajímalo...

Jen mi přijde úsměvný, že se divíte, že tu nikdo nehraje, když se k takovýhle prkotině postavíš s timhle stylem.
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Mok
Mob
*
Příspěvků: 52


Zobrazit profil
Odpověď #6326 kdy: Květen 09, 2013, 11:25:20 am

Já navrhuju dát všude skřety lvl1 s nějakým megalootem. Pak budou všichni spokojení a budou tu hrát tisíce hráčů. Alchymista má pravdu, jsou tu místa, které nelze projít bez adekvátního equipu/strategie/levelu/etc.. a proto tu nikdo nehraje. Můj návrh se skřeťákama by jistě natáhl stovky nových hráčů.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6327 kdy: Květen 09, 2013, 06:46:58 pm

Vidíte, vidíte, takhle se to dělá.
Ten žádné přednášky nepotřebuje, je to talent od přirození.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Karluska
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #6328 kdy: Květen 10, 2013, 01:39:02 pm

Bude se neco na tomhle serveru dit nebo tu bude mrtvo jako každy den a budeme se nudit? se nedivim že všichni zdrhly na Thalii neřeši se problemy a s přibehama se taky nic neděje Tak už stim neco zrobte a ja dam vedět hračum že se něco děje
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #6329 kdy: Květen 10, 2013, 02:37:11 pm

What is it?...bude se něco dít, všichni zdrhli na Thálii. Já nerozumět  Úsměv.

Já spíš rozumět tady tomu...Co si uděláte-me ...to máte-me  Mrknutí

Předci nebude jedno, nebo 10 Dm ...ek žádat, prosit lidi, aby přišli na server a "pohli" s příběhem, nebo ňákým questem.  Smích
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Stran: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS