Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Září 21, 2024, 04:24:36 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 379 380 [381] 382 383 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2199363 krát)
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5700 kdy: Únor 15, 2013, 06:10:24 pm

Prosím si o radu, nwn mi při zakládání postavy nedovolí vybrat její vzhled, respektive dovolí, nicméně nepředvádí. Nevíte někdo, jak na to a čím to případně obejít?
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Yenefer
Nováček

Příspěvků: 2


Zobrazit profil
Odpověď #5701 kdy: Únor 16, 2013, 08:21:37 am

Jde prosím zrušit nějak titul mistra?
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5702 kdy: Únor 16, 2013, 09:16:03 am

Neaktivitou, myslím.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5703 kdy: Únor 16, 2013, 09:53:09 am

Jde prosím zrušit nějak titul mistra?

Zkus někdy použít vyhledávání ve fóru než položíš otázku Mrknutí
Odpověď #5516 kdy: Leden 16, 2013, 02:53:55 pm
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #5704 kdy: Únor 16, 2013, 11:49:15 pm

Jde prosím zrušit nějak titul mistra?
Zkus někdy použít vyhledávání ve fóru než položíš otázku Mrknutí
Odpověď #5516 kdy: Leden 16, 2013, 02:53:55 pm
Všeobecně dobrá rada, doporučuji Úsměv Jen s dovolením doplním funkční odkaz Mrknutí

A aby tu byla i legální a úplná odpověď, tak:
Jde prosím zrušit nějak titul mistra?
1)
Neaktivitou, myslím.
Ano, neaktivitou to lze. Dobra potřebná pro nehraní dané postavy je někde mezi dvěma týdny a měsícem (sám hádám ten měsíc, ale už je to dlouho..), tedy nejspíš nepřipadá v úvahu.

2) Smrtí. Pokud odcestuješ do očistce a k tvé mrtvolce přijde někdo, kdo je schopný být mistrem místo tebe, může ti titul uzmout násilím.

3) Bohužel, jinak, než první nebo druhou možností to nejde, sám bych byl pro třetí možnost nenásilného zániku, žel taková zde zatím není.. Smutek Ale opět to dávám jako návrh, ať už přes rozhovor u Mistra, nebo přes použití Mistrovského itemu na svoji postavu a potvrzení nebo jakkoli jinak.
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #5705 kdy: Únor 17, 2013, 12:07:53 pm

Jde nejak vypnout ten "drop" šipu, pripadne, šlo by to nejak poresit?
Je to šileny vše sbirat, zvlašt s tema lagama.
Když jde človek nekam čiste jen kuli xpeni tak je to nemožny ukol.

+Ten cistici script je na tohle proste pomaly i když chapu že zrychlit to by bylo naskodu jinde.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Petrana
Mob
*
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
Odpověď #5706 kdy: Únor 17, 2013, 12:33:02 pm

Bez urážky, nevidím nejmenší důvod po sobě neuklízet. Zdržuje to tak strašně při expeni? Já když jdu nejen sama, ale i partě kde střílime 2 nebo 3, to v pohodě po sobě uklidíme. Navíc si velmi dobře pamatuji když jsem tu začínala a nebylo fakt moc zlaťáků ani na obyčejné šípy. Neumím  si představit, že bych 3+ nebo 5+ šípy po sobě nesbírala. Ale každopádně tu jen  říkám svůj názor.  Ono to tu už někde zaznělo, že se někde dokonce válí i pozůstatky se zlaťáky. Asi to musí být "fofrexp" když není čas zvedat pozůstatky 70, 100, 150......
Zaznamenáno

Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.

Platí se za liščí kožich, ne za liščí noru.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5707 kdy: Únor 17, 2013, 01:00:39 pm

Fofr xp, Fofr gold ? Úsměv
To jsou mi hesla.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5708 kdy: Únor 17, 2013, 02:26:07 pm

To mi připomíná jednoho starého nemohoucího pána, co chodil k nám do školní jídelny na obědy. Když jsme vyráželi na oběd my, on byl na začátku toho dvora a když jsme šli zpátky, tak byl někde ve tří čtvrtinach.
Říkali jsme mu "fofr dědek".
Potom začal chodit ještě s nějakou paní, ta byla tak o 2 kroky na hodinu rychlejší, ale stejně jsme začali říkat "hele, fofr dědek v fofr bábou pádí po dvoře".
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #5709 kdy: Únor 17, 2013, 02:38:23 pm

Bez urážky, nevidím nejmenší důvod po sobě neuklízet. Zdržuje to tak strašně při expeni? Já když jdu nejen sama, ale i partě kde střílime 2 nebo 3, to v pohodě po sobě uklidíme. Navíc si velmi dobře pamatuji když jsem tu začínala a nebylo fakt moc zlaťáků ani na obyčejné šípy. Neumím  si představit, že bych 3+ nebo 5+ šípy po sobě nesbírala. Ale každopádně tu jen  říkám svůj názor.  Ono to tu už někde zaznělo, že se někde dokonce válí i pozůstatky se zlaťáky. Asi to musí být "fofrexp" když není čas zvedat pozůstatky 70, 100, 150......

Mozna jak pro koho, ano je to pro me problem když se každy predmet načíta 2 vteriny, nepocitam dalsi akce, jako nez se k nemu postava "prilagne" atd.

Fofr xp, Fofr gold ? Úsměv
To jsou mi hesla.

Odpoved hodna DM.
Muže nekdo k veci prosím a ne jako vždy.

Neus?
Prosím..

+Další vec.
Co ten prekupnik v Timpanii, jakto že ma jine ceny?
Pro koho tam je?
Pro par vyvolenych?

Dekuju.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #5710 kdy: Únor 17, 2013, 03:27:05 pm

prekupnik beha mezi vsemi osidlenymi mesty ne? teda mezi temi kde muze hrac zacit takze teoreticky by mel ted behat mezi elfi,timpanii a vetrovem
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5711 kdy: Únor 17, 2013, 03:40:50 pm

Bez urážky, nevidím nejmenší důvod po sobě neuklízet. Zdržuje to tak strašně při expeni? Já když jdu nejen sama, ale i partě kde střílime 2 nebo 3, to v pohodě po sobě uklidíme. Navíc si velmi dobře pamatuji když jsem tu začínala a nebylo fakt moc zlaťáků ani na obyčejné šípy. Neumím  si představit, že bych 3+ nebo 5+ šípy po sobě nesbírala. Ale každopádně tu jen  říkám svůj názor.  Ono to tu už někde zaznělo, že se někde dokonce válí i pozůstatky se zlaťáky. Asi to musí být "fofrexp" když není čas zvedat pozůstatky 70, 100, 150......

Mozna jak pro koho, ano je to pro me problem když se každy predmet načíta 2 vteriny, nepocitam dalsi akce, jako nez se k nemu postava "prilagne" atd.

Fofr xp, Fofr gold ? Úsměv
To jsou mi hesla.

Odpoved hodna DM.
Muže nekdo k veci prosím a ne jako vždy.

Neus?
Prosím..

+Další vec.
Co ten prekupnik v Timpanii, jakto že ma jine ceny?
Pro koho tam je?
Pro par vyvolenych?

Dekuju.

Máš doma DM, tak to jistě poznáš  Škleb
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #5712 kdy: Únor 17, 2013, 04:25:57 pm

prekupnik beha mezi vsemi osidlenymi mesty ne? teda mezi temi kde muze hrac zacit takze teoreticky by mel ted behat mezi elfi,timpanii a vetrovem
Ne, to si pleteš s Potulným vetešníkem, ten se toulá mezi všemi osídlenými městy a kupuje pokladové věci. Překupník je ten, co kupuje a prodává materiál na craft a každé město má svého vlastního překupníka se vším, co z toho plyne.
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Dajardd
Host
Odpověď #5713 kdy: Únor 17, 2013, 04:29:04 pm

Bez urážky, nevidím nejmenší důvod po sobě neuklízet. Zdržuje to tak strašně při expeni? Já když jdu nejen sama, ale i partě kde střílime 2 nebo 3, to v pohodě po sobě uklidíme. Navíc si velmi dobře pamatuji když jsem tu začínala a nebylo fakt moc zlaťáků ani na obyčejné šípy. Neumím  si představit, že bych 3+ nebo 5+ šípy po sobě nesbírala. Ale každopádně tu jen  říkám svůj názor.  Ono to tu už někde zaznělo, že se někde dokonce válí i pozůstatky se zlaťáky. Asi to musí být "fofrexp" když není čas zvedat pozůstatky 70, 100, 150......

Mozna jak pro koho, ano je to pro me problem když se každy predmet načíta 2 vteriny, nepocitam dalsi akce, jako nez se k nemu postava "prilagne" atd.

Fofr xp, Fofr gold ? Úsměv
To jsou mi hesla.

Odpoved hodna DM.
Muže nekdo k veci prosím a ne jako vždy.

Neus?
Prosím..

+Další vec.
Co ten prekupnik v Timpanii, jakto že ma jine ceny?
Pro koho tam je?
Pro par vyvolenych?

Dekuju.

Ja nemam problem sbirat po sobe sipy a nemam problem ani je sbirat po nekom jinem a taky si po sobě uklizet. Je tu nedostatek truhlaru, tak jsem vzdy rad kdyz neco posbiram.
Komu vadi prekupnik v Timpanii a Vetrove? Nemas 500zl na lod, ze rikas ze to je pro vyvolene? Ja se tam dostanu s jednickovou postavou, kdyz budu chtit. Staci mi elixir neviditelnosti a ani mozna ten ne.
Ale ono by to chtelo asi nejdriv zkusit se tam dostat ze? Coz jde asi tezko, kdyz nemas cas si po sobe uklizet a sbirat sipy.
Zaznamenáno
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #5714 kdy: Únor 17, 2013, 04:45:52 pm

Amy stacilo napsat ze uz se to resi a nespamovat nesmysly.
Dekuju.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Stran: 1 ... 379 380 [381] 382 383 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS