Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červenec 08, 2024, 12:40:37 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 353 354 [355] 356 357 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2157779 krát)
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #5310 kdy: Únor 06, 2012, 07:06:44 pm

mam dotaz. ve meste sem vzal quest upiri, v kterem se pise ze musim zabit 10upiru kteri se potuluji v temnem lese a donest dukaz ze sem je zabil. no upiru co se potuluju v temnem lese sem zabil dokonce 4x za sebou tj 40 questovych upiru a porad nic
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5311 kdy: Únor 06, 2012, 07:11:55 pm

mam dotaz. ve meste sem vzal quest upiri, v kterem se pise ze musim zabit 10upiru kteri se potuluji v temnem lese a donest dukaz ze sem je zabil. no upiru co se potuluju v temnem lese sem zabil dokonce 4x za sebou tj 40 questovych upiru a porad nic

Zmizel ti, prosím tě ten "papír"  s Q co jsi koupil? Myslím, jestli ti zmizel z batohu.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #5312 kdy: Únor 06, 2012, 07:12:41 pm

nezmizel mi. proste upiru sem zabil mnohem vic nez sem mel ale stale mi nespadl quest item ktery potrebuju
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5313 kdy: Únor 06, 2012, 07:35:34 pm

nezmizel mi. proste upiru sem zabil mnohem vic nez sem mel ale stale mi nespadl quest item ktery potrebuju

Aha ,psal jsem ti pm. Zabíjel jsi v temném lese, nebo i jinde?
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #5314 kdy: Únor 06, 2012, 07:38:32 pm

no uz sem se na to i ptal a pry je mam zabijet v tabore kde se spi.tam se jich vzdycky obejvi presne 10
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Awadar
Nováček

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
Odpověď #5315 kdy: Únor 07, 2012, 12:09:01 pm

Mám stejný problém a to upíru padlo přes sto.

Bráchovi to přitom fungovalo dobře,  začal z likvidací upírů u tábořiště a pak se přesunul do hradu. Nejdřív prolítl věží a pak zhruba v třetí místnosti hradu dostal dýku.   
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5316 kdy: Únor 07, 2012, 04:26:00 pm

pokud ti nezmizelo zadání ukolu tak je někde chyba ale to asi mi nevyřešíme jedině Neus jinak se to zadávalo na upíry v lese u tábořiště ale zřejmě můžeš i do hradu jak se psalo ,ale kde to selhalo ti nepovím takže zkusíme nějaké řešení -náhradu  Mrknutí  je možný že to blbne ale nevím kdy se dostanu do hry ted moc přes týden není šance zítra určitě ne snad čtvrtek nebo pátek a víkend určitě tak vyhledej generálku nějak to vyřešíme ,ale nevím proč to někomu jde a někomu ne
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5317 kdy: Únor 07, 2012, 04:27:36 pm

jo přihlašte se všichni komu to nejde samozřejmě  Úsměv
Zaznamenáno
Awadar
Nováček

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
Odpověď #5318 kdy: Únor 07, 2012, 04:30:57 pm

Děkuji za odpověď, rozhodně to nespěchá.  Až se potkáme tak se potkáme, mezitím to ještě budu zkoušet. 
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5319 kdy: Únor 07, 2012, 04:49:42 pm

Děkuji za odpověď, rozhodně to nespěchá.  Až se potkáme tak se potkáme, mezitím to ještě budu zkoušet. 
stejně nechápu jak je to možné že někomu to jde a někomu ne je to divný ale osobně co jsem zkoušel tak mohu potvrdit že mi to sice šlo ale musel sem pobít o 4-7 víc třeba což může někoho kdo si to počítá odradit že mu padne dejme tomu 30 zombí a nic tak se sebere a jde pryč s tím že to nejde což odradí asi hlavně nováčky ale je třeba se nebát a poptat se nějak se to pořeší aspon se mnou teda  Mrknutí
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5320 kdy: Únor 07, 2012, 05:08:07 pm

problem by mohl byt v:
- upiry zabil (skoro zabil) nekdo jiny... treba nejaky silny doprovod
- mozna muze byt vic druhu upiru (tady si nejsem jisty, vsechno si z hlavy nepamatuju), slabe PC dostavaji slabe upir, silne PC dostavaji silne upiry, takze zadani teoreticky muze byt na jiny druh potvory, nez se objevuje postave ... zadavajici by si na to mel davat pozor
- to ze se nekde musi pobit vic potvor nez je v zadani se muze stat z podobneho duvodu...
napr. nekde pobihaji kostlivci, nektery s mecem a nektery s lukem (treba), zadani je na jen na kostlivce (ale jen 1 druh)
takze je dobre to zadani nedelat (a nebrat) uplne presne na ks, protoze se na nekterych potvorach nejde dopocitat

zadani jde napsat treba takhle: pobij veci mnozstvi kostlivcu
nebo lupici ukradli ucetni knihu, najdi ji a zabij lupice
nebo ... to zadani zabij (presne) 30 upiru mi prijde dost OOC
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #5321 kdy: Únor 07, 2012, 05:16:11 pm

no,ale kdyz uz ty upiry zacnes pocitat do stovek a porad nic zak asi neco spatne bude
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5322 kdy: Únor 07, 2012, 05:34:43 pm

problem by mohl byt v:
- upiry zabil (skoro zabil) nekdo jiny... treba nejaky silny doprovod
- mozna muze byt vic druhu upiru (tady si nejsem jisty, vsechno si z hlavy nepamatuju), slabe PC dostavaji slabe upir, silne PC dostavaji silne upiry, takze zadani teoreticky muze byt na jiny druh potvory, nez se objevuje postave ... zadavajici by si na to mel davat pozor
- to ze se nekde musi pobit vic potvor nez je v zadani se muze stat z podobneho duvodu...
napr. nekde pobihaji kostlivci, nektery s mecem a nektery s lukem (treba), zadani je na jen na kostlivce (ale jen 1 druh)
takze je dobre to zadani nedelat (a nebrat) uplne presne na ks, protoze se na nekterych potvorach nejde dopocitat

zadani jde napsat treba takhle: pobij veci mnozstvi kostlivcu
nebo lupici ukradli ucetni knihu, najdi ji a zabij lupice
nebo ... to zadani zabij (presne) 30 upiru mi prijde dost OOC


Jako doprovod, počítá se summon? Protože kolega je mág a likviduje všecko summonem.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Awadar
Nováček

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
Odpověď #5323 kdy: Únor 07, 2012, 05:53:57 pm

S těma summonama nevím, leda by to šlo ovlivnit při zadání.
Třeba úkol z ještěřákama jsem udělal celej pomocí summona (achron – svázání plání) a fungovalo to.
Upíry jsem likvidoval za přítomnosti bráchy, pak sám se summonem.  A nakonec jsem je pižlal i úplně sám, ale sám sem jich pobil jen tak cca. 30ks.
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #5324 kdy: Únor 07, 2012, 07:00:52 pm

mam dotaz k novince a to moznost ziskat skritka. jak se da ziskat?co to obnasi? a k cemu je vlastne dobry?
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Stran: 1 ... 353 354 [355] 356 357 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS