Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 01:51:43 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 319 320 [321] 322 323 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2068982 krát)
Gočan
Nováček

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
Odpověď #4800 kdy: Březen 21, 2011, 01:23:25 pm

Může prosím někdo poradit jak dlouho se musí postava modlit aby bylo možné odstranit kletbu?  Pláč Nevím co si myslet/Nerozhodný Pláč
Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #4801 kdy: Březen 21, 2011, 01:26:13 pm

Může prosím někdo poradit jak dlouho se musí postava modlit aby bylo možné odstranit kletbu?  Pláč Nevím co si myslet/Nerozhodný Pláč
Zajdi do knihovny, měla by tam bejt kniha, v které je napsáno jak odstraňovat kletby a nemoce.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #4802 kdy: Březen 21, 2011, 04:27:59 pm

Může prosím někdo poradit jak dlouho se musí postava modlit aby bylo možné odstranit kletbu?  Pláč Nevím co si myslet/Nerozhodný Pláč
Nemusí se modlit ,stací když si nebude neustale kupovat  věci z pochybnejch zdrojů .Jednou Ti to nestačilo ,drndo . -) - )
BWT ,k čemu je cleric se svými schopnostmi a kouzly ( odstran prokletí , chorobu atd atd ) když tu máme údajně knihovnu ,že .
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4803 kdy: Březen 21, 2011, 04:31:55 pm

No... pořád je třeba klerika přece (nebo jsem tě nepochopila)?
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #4804 kdy: Březen 21, 2011, 06:42:56 pm

No... pořád je třeba klerika přece (nebo jsem tě nepochopila)?
Jasně že je potřeba klerika, to se v té knize taky dočteš.  Smích
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Gočan
Nováček

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
Odpověď #4805 kdy: Březen 21, 2011, 10:37:01 pm

Vše co tady píšete o tom prokletí to dávno vím, jen mě zajímalo jak dlouho to prokletí přetrvává. Když sem to prokletí dostal tak sem se celej večer modlil jak blázen, pak došla kněžka Solana Thel a stejně kletba nepovolila. Naprd mám to že sem prokletej hned dvakrát, takže všechny vlastnosti -4 body.  Jsem v rozpacích
Zaznamenáno
Tarun
Nováček

Příspěvků: 16


Zobrazit profil
Odpověď #4806 kdy: Březen 21, 2011, 10:59:08 pm

No hele, dle toho co bylo pred wipem, tak dlouho, dokud to z tebe nesundal nejaky kler. No a kdyz se na me vykouzlili vsichni klerici na serveru (15lvl a výše) a ja stal 3real dny v prokleti, takze jsem si 3dny nezahral jen proto, ze jsem zkusil pokladovy mec, tak jsem to uz z totalniho nasr... bugnul :-) Kazdopadne za me to mel sundat na 100% kler s  20lvl klerika,  ale 100% to nefungovalo, resp. to nefungovalo vubec. Takze spis poprosit nejaky to DM, aby to z tebe sundalo a tys nemel zkazenou hru na dalsich par dnu.
Poslední změna: Březen 21, 2011, 11:12:30 pm od Tarun Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #4807 kdy: Březen 21, 2011, 11:40:10 pm

No... pořád je třeba klerika přece (nebo jsem tě nepochopila)?
Tady je odpověď:
..............pak došla kněžka Solana Thel a stejně kletba nepovolila.......
-Mimochodem 38 lv clerica .
Možná to vidím ,opět ,pesimisticky ,ale výsledkem je kandidát na odchod ze serveru  a výzvy na foru o umístění ,byt placeného PC ,který by kledbu sejmul ,při absenci DM , se minuli účinkem .

PS. Jestli byl gočan v knihovně a přečetl všechny knihy ,to netuším ,Sol pouze kouzlila .Jen doufám že to není podmínkou pro sejmutí kledby pro léčitele ...
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #4808 kdy: Březen 22, 2011, 12:28:39 am

No... pořád je třeba klerika přece (nebo jsem tě nepochopila)?
Tady je odpověď:
..............pak došla kněžka Solana Thel a stejně kletba nepovolila.......
-Mimochodem 38 lv clerica .
Možná to vidím ,opět ,pesimisticky ,ale výsledkem je kandidát na odchod ze serveru  a výzvy na foru o umístění ,byt placeného PC ,který by kledbu sejmul ,při absenci DM , se minuli účinkem .

PS. Jestli byl gočan v knihovně a přečetl všechny knihy ,to netuším ,Sol pouze kouzlila .Jen doufám že to není podmínkou pro sejmutí kledby pro léčitele ...


Už je to vyřešeno  Mrknutí
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #4809 kdy: Březen 22, 2011, 04:50:03 am

Může prosím někdo poradit jak dlouho se musí postava modlit aby bylo možné odstranit kletbu?  Pláč Nevím co si myslet/Nerozhodný Pláč
Nemusí se modlit ,stací když si nebude neustale kupovat  věci z pochybnejch zdrojů .Jednou Ti to nestačilo ,drndo . -) - )
BWT ,k čemu je cleric se svými schopnostmi a kouzly ( odstran prokletí , chorobu atd atd ) když tu máme údajně knihovnu ,že .
Zamer , sice nevim jaky ale je.
"Horkost" taky nejde odstanit jen tak i kdyz jsem vyskousel vse mozne nic nepomahalo.
Za " *Trese se zimou* jsem utratil pres 3000 zl a vysledek zadnej odstran chorobu za 240 zl x krat a cekal jsem herniho casu pres den mi nepomohl , je to jak s danema v tomhle state plat plat a plat. Za ty zlaty neber to  Škleb   
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #4810 kdy: Březen 22, 2011, 07:04:00 am

asi jsi to divne pochopil (jen doufam ze jedina tahle nemoc nema chybku)
klidne to vyzkousis jste 1 pod dozorom ststneho osetrovatele Úsměv
Zaznamenáno
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #4811 kdy: Březen 22, 2011, 07:11:20 am

Horkost jsem měl už 3x a vždy jsem se vyléčil, šupnul jsem do sebe 5 příslušných lektvarů za cenu 60 zl. a nakouzlil sám na sebe odstraň chorobu a bylo. Myslím si že léčení funguje dobře (alespoň u Horkosti a Zápalu mozkových blan).
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4812 kdy: Březen 22, 2011, 05:28:03 pm

jen bych to omezila, četnost. Jedekrát za x IC dní... Mít mor dvakrát do roka je trochu moc Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4813 kdy: Březen 22, 2011, 08:17:31 pm

je dobře, že po vypití dvou lekvarů léčení (1) dostanu okamžitě otravu? To je nejspíš chyba ne? Vždyt pak je to neprodejné ...
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #4814 kdy: Březen 23, 2011, 01:21:58 am

je dobře, že po vypití dvou lekvarů léčení (1) dostanu okamžitě otravu? To je nejspíš chyba ne? Vždyt pak je to neprodejné ...
Uz to tu bylo na foru psano , lektvary jsou omezene na vypiti do vyspani jinac to "zaludek" postavy nezvladne Smích

Nevim jak je to s kombynacema lektvaru , ale to je spis otazka na Neuse , pokud by to pocitalo lektvar jako takovy tak to alchaci muzou zavrit a jako remeslo se nevyplati .
Poslední změna: Březen 23, 2011, 01:27:58 am od Isidur Zaznamenáno
Stran: 1 ... 319 320 [321] 322 323 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS