Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 11:25:52 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2069937 krát)
Orbi
Host
Odpověď #4740 kdy: Březen 11, 2011, 04:34:17 pm

Ako hrac mozem len poradit, drzte sa realii a nevymyslajte ziadne nove rasy abo spolky odporujuce tymto rasam. A ak som dobre pochopil, podtemno ma tiez svoju NPC obdobu krala na povrchu.

Orbi nejde o realie jako takove jde o to mit chut hrat , a s kym .

"drowove davaji obrovsky prostor pro IC hrani" s timhle souhlasim jen staci myslet hlavou a vymyslet jak hrace zabavyt , aby se bavyli obe strany , je to hra dobra a zla na to nejsou potreba nove rasy ani nic jineho staci najit solidni hrace.

aha, ja som zabudol dat citaciu ... no patrilo to k tym "dobrym drowom"
Zaznamenáno
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #4741 kdy: Březen 11, 2011, 05:25:18 pm

No, podle mě to moc žereš. Taková jsou pravidla a platí všem stejně.
Vlastne bych te mel jeste opravit ; ). Neplati to pro vsechny stejne, protoze jak znamo mnich dostava bonus do obranneho cisla z moudrosti......a uz prvnacek, ktery umi pocitat do deseti si spocita, ze i mnich, ktery nenosi zbroj nebo stit a ma moudrost pouhych 8(-1) si s maximalni moudrosti nahodi +5AC, tedy pokud ma moudrost celych 12(+1), ma ve vysledku +7AC k dobru, coz je stejne jakoby treba zlodejsky vagabund mel velky stit se zakladem +2 a navic se shield bonusem +5. Ted mi rekni co je ferovejsi a vyrovnanejsi ; ).
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4742 kdy: Březen 11, 2011, 06:09:37 pm

Nešahej mi na Rod Grey  Úsměv Hráli víc a pravidelněji než celý ti "rádobydrowovéconevydrželidvaměsíce" a byla s nima zábava.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #4743 kdy: Březen 11, 2011, 06:15:05 pm

Nešahej mi na Rod Grey  Úsměv Hráli víc a pravidelněji než celý ti "rádobydrowovéconevydrželidvaměsíce" a byla s nima zábava.
Mno tak to byl asi jen muj pocit ze je tu nesnasi vetsina serveru a hlavne vedeni : ). Kazdopdne nebyl zamer kohokoliv urazit.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Orbi
Host
Odpověď #4744 kdy: Březen 11, 2011, 06:21:26 pm

Myslim, ze sa tu nenajde nikto kto by niekoho vyslovene neznasal. Úsměv
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4745 kdy: Březen 11, 2011, 06:40:28 pm

Myslim, ze sa tu nenajde nikto kto by niekoho vyslovene neznasal. Úsměv

A to zas prr, já mám párek favoritů, ne že ne, ale ani jeden z nich nevydržel a je už jinde, naštěstí Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4746 kdy: Březen 12, 2011, 04:11:41 pm

No, podle mě to moc žereš. Taková jsou pravidla a platí všem stejně.
Vlastne bych te mel jeste opravit ; ). Neplati to pro vsechny stejne, protoze jak znamo mnich dostava bonus do obranneho cisla z moudrosti......a uz prvnacek, ktery umi pocitat do deseti si spocita, ze i mnich, ktery nenosi zbroj nebo stit a ma moudrost pouhych 8(-1) si s maximalni moudrosti nahodi +5AC, tedy pokud ma moudrost celych 12(+1), ma ve vysledku +7AC k dobru, coz je stejne jakoby treba zlodejsky vagabund mel velky stit se zakladem +2 a navic se shield bonusem +5. Ted mi rekni co je ferovejsi a vyrovnanejsi ; ).

Není co opravovat. Vskutku to platí pro všechny stejně. Každý může hrát mnicha, každý může hrát barda, každý může hrát paladina. Nikdo ti v tom nebrání. Pokud si chceš zvolit nějaké povolání, musíš jen sám uvážit, jestli přijmeš výhody a nevýhody z něj plynoucí. Když se ti to nelíbí, hraj si třeba zloděje. Každý by mohl něco křičet, třeba: Já chci, aby měl paladin o 2 útoky navíc, protože to je cool nebo protože jinde to tak je. Tady to tak prostě není. Část kouzla sočívá právě v tom, že ne všechny servery jsou stejné. Spíš bys měl místo svých PB řešit způsoby, jak se zabavit. Protože když se budeš nudit, ani ten nejsilnější PB ti nepomůže. Jak tu někde psala Amy: Pilujte své postavy a příběhy.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #4747 kdy: Březen 12, 2011, 05:09:55 pm

No, podle mě to moc žereš. Taková jsou pravidla a platí všem stejně.
Vlastne bych te mel jeste opravit ; ). Neplati to pro vsechny stejne, protoze jak znamo mnich dostava bonus do obranneho cisla z moudrosti......a uz prvnacek, ktery umi pocitat do deseti si spocita, ze i mnich, ktery nenosi zbroj nebo stit a ma moudrost pouhych 8(-1) si s maximalni moudrosti nahodi +5AC, tedy pokud ma moudrost celych 12(+1), ma ve vysledku +7AC k dobru, coz je stejne jakoby treba zlodejsky vagabund mel velky stit se zakladem +2 a navic se shield bonusem +5. Ted mi rekni co je ferovejsi a vyrovnanejsi ; ).

Není co opravovat. Vskutku to platí pro všechny stejně. Každý může hrát mnicha, každý může hrát barda, každý může hrát paladina. Nikdo ti v tom nebrání. Pokud si chceš zvolit nějaké povolání, musíš jen sám uvážit, jestli přijmeš výhody a nevýhody z něj plynoucí. Když se ti to nelíbí, hraj si třeba zloděje. Každý by mohl něco křičet, třeba: Já chci, aby měl paladin o 2 útoky navíc, protože to je cool nebo protože jinde to tak je. Tady to tak prostě není. Část kouzla sočívá právě v tom, že ne všechny servery jsou stejné. Spíš bys měl místo svých PB řešit způsoby, jak se zabavit. Protože když se budeš nudit, ani ten nejsilnější PB ti nepomůže. Jak tu někde psala Amy: Pilujte své postavy a příběhy.
Proc do toho cpes PB? Clovek se jen zmini o zakladni mechanice hry a hned si ho zaskatulkujes nekam. Vis co. Vlastne bych vubec ocenil...kdyz se na neco zeptam, tak mi bud dej odpoved k veci, nebo zadnou......uvahy o me osobe si nech bud pro sebe, nebo mi je posli PM a ja je v klidu hodim do kose : ). Nevim proc uplne jednoducha otazka musi vzdycky vyvolat tunu nepodstatnejch reakci.

"Proc neni shield bonus?"........"Protoze bla bla." Diky za vysvetleni...timhle to asi muzem uzavrit, pac se stejne jako vzdy dozvim prd ; ).
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4748 kdy: Březen 12, 2011, 08:50:49 pm

Neusi, K2 se mi dost seká v případech kdy se kolem mě pohybuje více než 6 NPC.
Kontrolovala jsem si připojení, všechno ok. Na Thalii kde občas hraju všechno jde dobře, takže to u mě asi nebude. Nemůže to být náhodou zase tím UPC cosik jak minule?
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4749 kdy: Březen 12, 2011, 11:17:01 pm

tos jeste asi nezazila kdyz se setkaji dva crafteri v jedne dilne, to je lagec :-)
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #4750 kdy: Březen 13, 2011, 08:16:36 pm

mam dve otázky

Ako zistím či som vyliečení likantropie?? Okrem toho že sa nepremenim čo práve nie je 2x záruka, lebo práve keď by som mal byť premeneni nemusím hrať

a do zabijanie zvere sa počíta i keď ju zabije moj spoločník???
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #4751 kdy: Březen 13, 2011, 09:01:18 pm

a ešte jedná aktuálna. Keď som sa začal byť s lupičom tak ma napadli bojovnicí s čarodejom prečo?? predtým boli modrý
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4752 kdy: Březen 13, 2011, 09:50:14 pm

Za seknutí do židle dostanu status zločince? Ale no tak ... stálo mě to xp a náladu...

Navíc, po nasazení a sundání helmy, mi to status vzalo, ale ostatní tvrdí že ho pořád mám. Sranda?
Poslední změna: Březen 13, 2011, 09:57:02 pm od Amy_Sedostinka Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Orbi
Host
Odpověď #4753 kdy: Březen 13, 2011, 10:38:44 pm

Po par dnoch som sa dockal vetesnika aby som si mohol zmenit zle zvolene remesla. Zial lektvar zapomneni stoji 30k a je az od 11. levelu. Najlepsim a najrychlejsim riesenim bude asi zacat postavu odznova.
Zaznamenáno
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #4754 kdy: Březen 13, 2011, 10:48:12 pm

ta likantropie je nemoc jen za zabijeni zvere? odnas ji chytl clen za to ze sme vybijeli kobku nemrtvych Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS