Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 10:52:24 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 313 314 [315] 316 317 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2069935 krát)
Snelda
Nováček

Příspěvků: 33


Zobrazit profil
Odpověď #4710 kdy: Březen 08, 2011, 09:09:05 pm

chci se zeptat ohledne te lycantropie... muze me v premene nakazit???
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #4711 kdy: Březen 09, 2011, 01:52:54 pm

Je nejake tajne, pečlive strezene misto, treba zde na foru, kde se clovek docte neco ohledem vývoje sveta?  Co???
Jeden priklad: orci v Krateru
Zaznamenáno
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #4712 kdy: Březen 09, 2011, 02:04:36 pm

Tak uvidime jaka odpoved se mi dostane na Rp otazky : P. Funguje v podtemnu uz nejaky rod drowu, nejaka Valsharess, knezky, atd?
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4713 kdy: Březen 09, 2011, 05:39:49 pm

Nefunguje,protože to nikdo nechce dělat. A navíc to Neus ani nechce,podtemno byla totiž vždy jen menšina hráču a byli zapomenuti. Radši hraj na povrchu nebo se tam dole unudíš
Zaznamenáno

xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #4714 kdy: Březen 09, 2011, 06:16:09 pm

Proc se teda podtemno s wipem nezrusilo? Vlastne se teda nic nezmenilo.....vedeni a hraci povrchu se ted budou tvarit, ze podtemno vlastne neexistuje, nekdo prijde, zalozi se par postav a az budou dost silne, zacne se zase nekdo vrtat v jejich hre, namisto toho, aby to resil ve chvili kdy nekdo zajem hrat dole projevil?
Poslední změna: Březen 09, 2011, 06:27:23 pm od xxxMajkyxxx Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Scoffi
Mob
*
Příspěvků: 98



Zobrazit profil
Odpověď #4715 kdy: Březen 09, 2011, 06:42:56 pm

Tak at se tam zavrou mesta a je to vyreseny, pochybuju ze tam nekdo pujde hrat kdyz nebude mit kde koupitl level, vybaveni nebo neco podobnyho, podle me tu zase tolik hracu jeste nehraje, aby se to delilo zase na dva tábory a nakonec to vyšlo tak, že nehraje nikde nikdo.
Zaznamenáno

Ogren - Kapitán Kandelábrijské legie !
Pelien Kley - Trpaslík co se vrátil domů...
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #4716 kdy: Březen 09, 2011, 06:54:18 pm

No zajem hrat by i mozna byl.......oslovil mne PiAn0, s tim jestli se nechci vratit k drowum na K. Po wipe celkem vhodna doba, kdy nikdo nema jaksi zadne vyhody a zacina se vse od zacatku. Ale pokud je podtemno jen misto s par lokacema, ktere pouze zaplnuji misto na serveru, tak opravdu neni o cem dal uvazovat. V neposledni rade bych doufal, ze se spousta lidi z drivejsich dob, co se tyce drowu, poucilo - ale asi jsem najivni : ). Povrchnany uz mam rozehrane jinde a v tomhle smeru nemam zrovna potrebu zacinat jeste zde, i kdyz nove upravy vypadaji slibne a zajimave.......Btw, takova otazka mimo.....jak by jste se tvarili na tzv. hodne Eilistaree drowy?
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #4717 kdy: Březen 09, 2011, 06:55:38 pm

Nie som si isty ale myslim ze sa podtemno uvazovala skor citsto NPC a podobne ale nie som isty ci sa nahodou nemyslim a necital to niekde inde

No neviem ci by drowy presli z hladiska povrchu a historie a atd.
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Snelda
Nováček

Příspěvků: 33


Zobrazit profil
Odpověď #4718 kdy: Březen 09, 2011, 07:15:22 pm

Ja sem pro pro kazdou zapletku
Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #4719 kdy: Březen 09, 2011, 09:26:50 pm

Nie som si isty ale myslim ze sa podtemno uvazovala skor citsto NPC a podobne ale nie som isty ci sa nahodou nemyslim a necital to niekde inde

No neviem ci by drowy presli z hladiska povrchu a historie a atd.
To jsem navrhoval já, ale já jsem jen pěšák. Kandelabrie je hodně velká, myslím, že by jí to prospělo. To že je podtemno v menšině je jenom dobře.  Mrknutí I tak může zasahovat na povrchu, kterej bude určitě více roztříštěnej.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4720 kdy: Březen 09, 2011, 09:37:07 pm

Nie som si isty ale myslim ze sa podtemno uvazovala skor citsto NPC a podobne ale nie som isty ci sa nahodou nemyslim a necital to niekde inde

No neviem ci by drowy presli z hladiska povrchu a historie a atd.
To jsem navrhoval já, ale já jsem jen pěšák. Kandelabrie je hodně velká, myslím, že by jí to prospělo. To že je podtemno v menšině je jenom dobře.  Mrknutí I tak může zasahovat na povrchu, kterej bude určitě více roztříštěnej.

Až na to že právě když podtemno zasahovalo na povrchu tak se z toho mohl každej s prominutím posrat
Zaznamenáno

(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4721 kdy: Březen 09, 2011, 09:43:54 pm

Nie som si isty ale myslim ze sa podtemno uvazovala skor citsto NPC a podobne ale nie som isty ci sa nahodou nemyslim a necital to niekde inde

No neviem ci by drowy presli z hladiska povrchu a historie a atd.
To jsem navrhoval já, ale já jsem jen pěšák. Kandelabrie je hodně velká, myslím, že by jí to prospělo. To že je podtemno v menšině je jenom dobře.  Mrknutí I tak může zasahovat na povrchu, kterej bude určitě více roztříštěnej.

Až na to že právě když podtemno zasahovalo na povrchu tak se z toho mohl každej s prominutím posrat
kdyz drow nekoho potkal tak ho zabil... cekas ze te za to bude kazdy milovat? :-)
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #4722 kdy: Březen 09, 2011, 10:44:38 pm

A obracene to fungovalo jak? : ).....No, zjednodusim tu otazku na minimum......Ma nekdo problem s tim, kdyz se dole zalozi par drowich postav?

Btw.......kdyz odmyslim, ten prapodivny incident v dobe kdy jsem tu tehda zacinal hrat, ve verdicitovem dole.....prihlaste se ti komu jsem kdy zabil nejakou postavu v neferovem boji bez RP. thx.
Poslední změna: Březen 09, 2011, 10:59:29 pm od xxxMajkyxxx Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Snelda
Nováček

Příspěvků: 33


Zobrazit profil
Odpověď #4723 kdy: Březen 09, 2011, 11:17:52 pm

bude to skvele sem pro.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #4724 kdy: Březen 10, 2011, 01:09:58 am

podtemno je funkcni a ve stejnem stavu jako povrch,
ale osobne pochybuji, ze se pro nej najde dost hracu, aby zacalo fungovat, protoze si myslim ze moc hracu nezvladne dlouho a poradne hrat podtemnaky (vsechen ten utlak, atd. berou moc osobne)
radeji bych doporucoval v tomhle poctu hracu hrat na povrchu
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 313 314 [315] 316 317 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS