Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 23, 2024, 07:28:58 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 297 298 [299] 300 301 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2131576 krát)
Awadar
Nováček

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
Odpověď #4470 kdy: Červen 25, 2010, 11:08:30 pm

Mám zde pár poznatků a dotazů k dnešní výpravě Drowů na povrch.

1)   Uznávám, že (boj poslepu) vytrénuje zrak drowů k pobytu na světle (a naopak), dále kouzlo TS pomůže zlepšit zrak. Ale myslím, že není nejzdravější pro drowi pobyt na slunci za pravého poledne a určitě by si to ani sami jen tak nevybrali (ale je to jen na Vás, hru nikomu kazit nechci).
2)   Když se Vás můj trpaslíček snažil vlákat do Kráteru, aby vás tam místní aspoň trochu polekali (byť tam nejsou stráže, tak i takoví půlorčí prodavač se rve o svůj život a že jich tam není nejmíň), tak od Vás nebylo příliš TAKTNÍ tam naběhnout ve třech a z moci svého lvl tam všechny NPC vyvraždit.

Tak a ještě jeden dotaz na který mě přivedla Twinkee a na ten žádám o vyjádření Neuse. Nevím, zda se to tu již řešilo, ale nenašel jsem to.
 Jedná se o kapuci:  -     Dle Twinkee není obličej pod kapucí vůbec vidět(nelze poznat drow).
                                     -    Dle mého je obličej pod kapucí špatně vidě, ale rozhodně dost nato aby bylo poznat, zda je kůže černá či světlá (dle mého pokud si někdo stáhne kapuci tak, aby mu nebyl vidět obličej, nemůže přes ni vidět sám)

Děkuji všem za příspěvek a pevně doufám, že tu nebude někdo jen tak plácat . Dále žádám i o postřehy vedení k těmto dotazům. Jen doufám, že tu nebudou psát jen ty DM, kterých se to přímo týká (samozřejmě i jejich příspěvek si rád přečtu).

Děkuji všem a přeji pěkný víkend
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4471 kdy: Červen 25, 2010, 11:18:01 pm

1)Kdy mame teda chodit na povrch? za tri hodiny az bude tma a hraci tam nebudou? To ma potom jiste smysl ze ano? Uplne ten nejvetsi.
2)Nevyvrazdili sme vsechny NPC,skoro 99% jich zdrhlo.
Zaznamenáno

BaldorKT
Mob
*
Příspěvků: 65



Zobrazit profil
Odpověď #4472 kdy: Červen 25, 2010, 11:19:14 pm

Ohledně kapucí .. Asi si neviděl Aragorna v LOTR 1 ? Smích
A to sem tam žvástal já jak můžeš poznat pod kápěma naši farbu Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Bolgar
PWN PK IK OP
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4473 kdy: Červen 25, 2010, 11:22:50 pm

A navic nam samotna cesta na povrch zabrala nejmin hodinu..
Zaznamenáno

BaldorKT
Mob
*
Příspěvků: 65



Zobrazit profil
Odpověď #4474 kdy: Červen 25, 2010, 11:28:05 pm

Hádal bych se o 2 Smích
Zaznamenáno

Bolgar
PWN PK IK OP
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4475 kdy: Červen 25, 2010, 11:30:51 pm

Tak mozna tys je skoro vsechny zabil Mrknutí
Zaznamenáno

BaldorKT
Mob
*
Příspěvků: 65



Zobrazit profil
Odpověď #4476 kdy: Červen 25, 2010, 11:37:10 pm

Spis oni zabijeli mně Smích:D
Zaznamenáno

Bolgar
PWN PK IK OP
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #4477 kdy: Červen 26, 2010, 01:14:55 am

drow nema na povrchu za svetla co delat - kdyz uz tam je tak by se mel vyvarovat vojenskych akci a jakekoliv interakce se spinou matrona ani valsharess by jiste neskakali radosti ze jsou prozrazeny drowi aktivity

to ze ma nekdo na sobe kapi podle me neznamena ze je neodhalitelny mam kapi nikdo me nepozna je nesmysl brani v poznani obliceje nikoliv rasy na toto tema je diskuze na oligarsich
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4478 kdy: Červen 26, 2010, 01:48:58 am

drow nema na povrchu za svetla co delat - kdyz uz tam je tak by se mel vyvarovat vojenskych akci a jakekoliv interakce se spinou matrona ani valsharess by jiste neskakali radosti ze jsou prozrazeny drowi aktivity

to ze ma nekdo na sobe kapi podle me neznamena ze je neodhalitelny mam kapi nikdo me nepozna je nesmysl brani v poznani obliceje nikoliv rasy na toto tema je diskuze na oligarsich

Tak tak. Nevím, jestli je to nějak zaneseno v pravidlech, ale většina se tam na tom shodla. Rasa se pozná, identita je asi tak nějak na rozumné úvaze hráčů. Což si dokžu představit, že mnozí hráči to moc rozumně brát nebudou (a neberou).
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #4479 kdy: Červen 26, 2010, 07:55:38 am

takze kdyz sem ve fullplate a mam helmici se spustenym hledim tak i tak se pozna jestli sem drow nebo elf?popripade trpaslik/duergar?
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Sedostinka
Host
Odpověď #4480 kdy: Červen 26, 2010, 09:07:29 am

takze kdyz sem ve fullplate a mam helmici se spustenym hledim tak i tak se pozna jestli sem drow nebo elf?popripade trpaslik/duergar?

Když už nic, tak podle materiálů, ze kterých je tvé oblečení. (Tedy pokud neaplikují všichni drowové a dueagaři hru jistého odborníka co prý "Sundal prádlo ze snůry"¨)
Lyc mi svého času poslal pár knížek, který otázky na poznání drowů docela vyjasní. Jsou tak divní, že jsou podezřelí hned od pohledu. Setkání Elf x Drow je pak samo o sobě sebevražda pro jednu stranu (V tomto případě Elfa)
Zaznamenáno
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4481 kdy: Červen 26, 2010, 10:36:33 am

Mno, jdna z vas mela hole ruce a uplne cerne, ani kape te nezachrani, pokud se poradne neobliknes.

Ja si taky myslim ze drowove se holt po porvchu pohybovat ve dne musi,  at uz kvuli drevu, nebo kuzim, ale presne jak psal deion, jakakoliv akce proti obyvatelum povrchu, by mela byt az po tme.

Moje postava  si stejne porad mysli ze to byli zlodejsti cikani, bo to co ji rikala babicka o drowech, se s temahle vubec neda srovnavat.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4482 kdy: Červen 26, 2010, 10:40:49 am

a vite vy v jaky lokaci jsme byli? v TEMNEM LESE - U TABORA! Tam je jaksi temno,nemate to mit tak svetle.
Takze sme moc na svetle nebyli,ale jak chcete vracime se dolu,a vy si trhnete..

Kdyz uz chcete chytracit,tak aspon poradne bych prosila panove
Zaznamenáno

Amelor
Host
Odpověď #4483 kdy: Červen 26, 2010, 10:46:19 am

Pripominam dnes od 14 00 se do te 15 00 max slezte v Horske, pujdem se projit  Mrknutí
Zaznamenáno
BaldorKT
Mob
*
Příspěvků: 65



Zobrazit profil
Odpověď #4484 kdy: Červen 26, 2010, 10:54:44 am

Mně by pořád zajímalo jak je to s tou kápí a rasou. Fakt mi přijde fascinující že se pod kápí pozná rasa měli ste někdy na sobě kápi ? Smích já jo a nikdo mně nepoznal ze všech přítomných kámošů leda po hlase.

Zas tu někdo začíná provozovat svoje biblický pravdy xD
To že si přečtete 100 knížek o tom jak to s kápí je než si uděláte svuj názor neznamené že to je pravda. Opravdu doporučuji vyjděte si někdy v přítmí ven s kápí Úsměv)

To Amelor: Jakej srázek a pro koho ? xD
Zaznamenáno

Bolgar
PWN PK IK OP
Stran: 1 ... 297 298 [299] 300 301 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS