Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červenec 01, 2024, 05:55:55 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 282 283 [284] 285 286 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2151320 krát)
Orbi
Host
Odpověď #4245 kdy: Březen 03, 2010, 12:22:53 am

no to by sa museli zaviest wow metody:
- rychle expenie
- rychly a lahky prisun penazi
- setove veci uz od nizkych levelov

A hlavne ako bolo vystizne v jednom clanku napisane, kazdu  silnu vec pomenovat "super uber mega drtic" a podobne.
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #4246 kdy: Březen 07, 2010, 11:45:05 am

Kdy se predelavali tajne chodby pod Vetrovem?
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #4247 kdy: Březen 07, 2010, 03:23:12 pm

Jen tak pro info, zase nejde DB.
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Amelor
Host
Odpověď #4248 kdy: Březen 07, 2010, 07:38:00 pm

Už to tu raz tušim bylo ale odpoved nikde: Neda se neco udelat s tim editovanim prispevku v IC sekci?
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4249 kdy: Březen 07, 2010, 07:49:11 pm

Jo, ptala jsem se já  Smích. Odpověd nebyla a tak zatím žiju v domění že ne
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Amelor
Host
Odpověď #4250 kdy: Březen 08, 2010, 05:38:49 pm

Dostanu prosím vypis dalši nepsanych pravidel, jako že v utery se nenosi žlute deštniky nebo mužu dostat vynadano?
Zaznamenáno
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #4251 kdy: Březen 08, 2010, 05:47:20 pm

Přestaňte se vztekat. Za tohle jsem já dostával tresty ještě dávno před wipe. V pravidlech je to napsáno trochu neobratně, to přiznávám. Co se Amy týče, není to zdaleka ani druhý případ. A to byly i mnohem horší. To že na to někdo upozornil jen potvrdilo že se to děje dál.
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Amelor
Host
Odpověď #4252 kdy: Březen 08, 2010, 05:49:15 pm

Ja se nevztekam, jen chci vedet jestli mužu nadale nosit v utery svuj žluty deštnik.
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #4253 kdy: Březen 08, 2010, 06:13:42 pm

Přestaňte se vztekat. Za tohle jsem já dostával tresty ještě dávno před wipe. V pravidlech je to napsáno trochu neobratně, to přiznávám. Co se Amy týče, není to zdaleka ani druhý případ. A to byly i mnohem horší. To že na to někdo upozornil jen potvrdilo že se to děje dál.

A od vtedy "sa to" nedokazalo dostat do pisanych pravidiel. To je dost smutne.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #4254 kdy: Březen 09, 2010, 08:21:43 am

a zkusi to nekdo inteligentne sepsat? a nebo to zase budu muset delat ja?
Zaznamenáno
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4255 kdy: Březen 09, 2010, 10:37:10 am

Citace: Neus

velikost pokladu: ve zmrzle dire jsem mel asi 20k, byl jem tam poprve a jsem na 20lvl
nevim jakou mas postavu ale jestli je to 40lvl, tak navsteva 3lvl pokladu je snad pod jeji uroven, chtelo by to zvladnou nejakou vyzvu treba zeleznou vez...
jestli vez sam nevladnes, je to dobry duvod zkusit svolat nejakou druzinu... pro "skoro mozna slechtice" to snad nebude problem


Mam tomu rozumet tak, ze na 40tem lvlu, kdy bych chtel mit nejlepsi vybavu a potrebuju nejvic penez, + najmy + dane za ulozeni penez, nemam sanci dostat zadne penize z okladu mensiho nez (4) a to na serveru kde poklady maji  respawn pro hrace 4 real dny? neni to trosku postavene na hlavu?
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Orbi
Host
Odpověď #4256 kdy: Březen 09, 2010, 11:04:26 am

a zkusi to nekdo inteligentne sepsat? a nebo to zase budu muset delat ja?

ono v podstate staci pouzit vetu, ktoru pouzivaju Dm pri rozhodnuti takehoto priestupku ... pravidlo som uz pisal vyssie, len zmizlo ... skusim pozriet vsetky pravidla a upravit ich tak, aby tam neboli paradoxne situacie
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4257 kdy: Březen 09, 2010, 06:48:11 pm

Citace: Neus

velikost pokladu: ve zmrzle dire jsem mel asi 20k, byl jem tam poprve a jsem na 20lvl
nevim jakou mas postavu ale jestli je to 40lvl, tak navsteva 3lvl pokladu je snad pod jeji uroven, chtelo by to zvladnou nejakou vyzvu treba zeleznou vez...
jestli vez sam nevladnes, je to dobry duvod zkusit svolat nejakou druzinu... pro "skoro mozna slechtice" to snad nebude problem


Mam tomu rozumet tak, ze na 40tem lvlu, kdy bych chtel mit nejlepsi vybavu a potrebuju nejvic penez, + najmy + dane za ulozeni penez, nemam sanci dostat zadne penize z okladu mensiho nez (4) a to na serveru kde poklady maji  respawn pro hrace 4 real dny? neni to trosku postavene na hlavu?
Mně to přijde logické. Ty poklady na 4- levelu si dává jedna samotná postava. Proč by měli dávat nějaký větší objem peněz. Naopak 5kové poklady jsou pro většinu buildů obtížné a nutí je (záměrně) se sdružovat do skupin a dělat výpravy.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #4258 kdy: Březen 10, 2010, 12:19:45 am

Naopak 5kové poklady jsou pro většinu buildů obtížné a nutí je (záměrně) se sdružovat do skupin a dělat výpravy.
Na RP serveru Buildy?!
To máš jako namysli z 10 hráčů ,na serveru ,dělat skupiny napříč přesvědčením ,rasou a odporem  a lotovat poklady ?? Že jsi to nemyslel vážně,nebo hrajeme každý na jiném serveru .
Příklad :
Udělal jsem si na 40 lv ,zmrzlou díru a trpasličí vesnici ,když jsem šel kopat sienit .Chtěl jsem si testnout slavné ,levné ucelovače ...Výsledek 3 ks hůlek ,jeden prsten ,10 lektvarů a katana +3 tuším s jednim přidaným element zranením … .Dokonce  jsem si počkal na obchodníka ,abych mu ty krámy prodal ,leč vykoupil jen zbraň za cca 1300 zl a zbytek  putoval do koše – nepoužitelné a k H…..
Co je lot ,už 3 měsíce nevím .

Teorie a „keci“ na foru je věc jedna ,realita věc druhá .
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4259 kdy: Březen 10, 2010, 12:49:25 pm

Naopak 5kové poklady jsou pro většinu buildů obtížné a nutí je (záměrně) se sdružovat do skupin a dělat výpravy.
Na RP serveru Buildy?!
To máš jako namysli z 10 hráčů ,na serveru ,dělat skupiny napříč přesvědčením ,rasou a odporem  a lotovat poklady ?? Že jsi to nemyslel vážně,nebo hrajeme každý na jiném serveru .
Příklad :
Udělal jsem si na 40 lv ,zmrzlou díru a trpasličí vesnici ,když jsem šel kopat sienit .Chtěl jsem si testnout slavné ,levné ucelovače ...Výsledek 3 ks hůlek ,jeden prsten ,10 lektvarů a katana +3 tuším s jednim přidaným element zranením … .Dokonce  jsem si počkal na obchodníka ,abych mu ty krámy prodal ,leč vykoupil jen zbraň za cca 1300 zl a zbytek  putoval do koše – nepoužitelné a k H…..
Co je lot ,už 3 měsíce nevím .

Teorie a „keci“ na foru je věc jedna ,realita věc druhá .


Myslel jsem tím formiči, že existujou buildy, které ti 'sami' dokáží vybrat 5kový poklad. Případně vymlátit celý ostrov králů.
Naproti tomu jsou buildy, které tuto možnost nemají. Těm nezbývá jíná alternativa, než udělat na poklad výpravu s jinými postavami, jiných schopností, které např. doplní schopnosti první postavy. Teprve tehdy budou schopni 5-kový poklad získat.

P.S.:A ano, na RP serveru existují buildy. V momentě, kdy jako hráč dostáváš možnost volby schopností a vlastností postavy. Chceš snad takovou věc popřít?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 ... 282 283 [284] 285 286 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS