Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 26, 2024, 05:58:10 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 278 279 [280] 281 282 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2145859 krát)
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4185 kdy: Únor 16, 2010, 06:50:03 pm

No nevim, v nasem spolku sme neuklidili ani jeden  ponk, mame vsechny a nijak nas to nevysava... je to jen na obirani systemu o penize, ktere zase obratem doplnujeme na pokladu. Navic tech 500 tydne pro jednotlivce ve svych domech taky neni takova castka, aby je to donutilo vyhodit ponk na hlavni remeslo a tahat matros do verejnych dilen.

Ludekku kraftil jsi nekdy? nejak mi prijde,ze ti unika vsechno kolem kraftu...

Edit: abys pochopil,  tato zmena nema zadny smysl a nic nevylepsi, akorat obtezuje tim, ze holt musime i na male poklady, na ktere jsme driv nechodili.
Poslední změna: Únor 16, 2010, 06:54:36 pm od Tashara Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4186 kdy: Únor 16, 2010, 07:31:25 pm

Je to tak. Lidi z domů tohle rozhodně nevyžene.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #4187 kdy: Únor 16, 2010, 07:37:53 pm

Je to tak. Lidi z domů tohle rozhodně nevyžene.
ZRUŠTE DOMY!!! BUDE PAK KLID !!!
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4188 kdy: Únor 16, 2010, 07:40:01 pm

Nojo, když se tu rozhazují milióny, tak se pak není čemu divit.

Ale jsou i drobnější řemeslníci, co si to řemeslo nepodporují z pokladů, aby si mohli hrát Sims, a ti třeba ven vylezou. 500 k 1000 nájmu je docela dost pro takové jedince. A milerád jejich služby využiju i kdyby byli 2x dražší než melfové nebo jiný libovolný spolek domáckých krafterů, co na to kašle a dělá jen pro sebe. Hlavně když je vůbec seženu.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4189 kdy: Únor 16, 2010, 07:49:05 pm

Po poslednu uprave ti novy krafter nic nevyrobi a nejspis ani nikam nevyskiluje, pokud nema  na to, aby si platil najem 1000 + 500 za ponk, rozhodne neutahne nastroje, ktere ted stoji majlant, jenze tomu neporozumis, jestli jsi kraft nedelal na nejake urovni...
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4190 kdy: Únor 16, 2010, 07:50:48 pm

Je to tak. Lidi z domů tohle rozhodně nevyžene.
ZRUŠTE DOMY!!! BUDE PAK KLID !!!

Jiste budem nosit  500 dracich kuzi 500 provazku a 800 esenci na hrbu do dilen, ovsem nevim odkud nosit, kdyz budem hledat recept na petkovou robu...
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4191 kdy: Únor 16, 2010, 08:01:24 pm

A to je ten další problém co jsem tu už někde zmiňoval. Všichni chtějí mít všechno hned. Hned se vycraftit a mít potřebu obrovského množství nástrojů za krátkou dobu, případně objevit pětkový recept za půl hodiny.

Craftil jsem, ale pomalu. Dostal jsem se na čtyřkové výrobky v alchymii a krejčovství, kde jsem taky uměl zdobit. V nástrojářství jsem to dotáhnul jen k trojkovým nástrojům a velmi zlehka jsem koketoval s truhlařinou a kovařinou. Všechny tyhle mé aktivity utnul wipe nebo smrt postavy. Teď craftím asi takovým způsobem, že mám cca 20 bodů v krejčovině a nehodlám nikam spěchat. Předpokládám, že během příštích dou týdnů udělám zhruba dalších 5 bodů.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Amelor
Host
Odpověď #4192 kdy: Únor 16, 2010, 08:19:29 pm

Neptejte se co muže udelat K2 pro vas. ptejte se co vy mužete udelat pro k2.  Smích Smích Smích
Luidekk ma pravdu, nekteri mi  tady pripadaji jako neskutečne lini, pohodlni co premyšli jen jak by to šlo lip jim, ostatni je nezajima

Danny když začinal s truhlarinou, kupoval si (3)dlata od Mina, tušim 5k za ks. A šlo to.
Zaznamenáno
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #4193 kdy: Únor 16, 2010, 08:20:43 pm

Je to tak. Lidi z domů tohle rozhodně nevyžene.
ZRUŠTE DOMY!!! BUDE PAK KLID !!!

Jiste budem nosit  500 dracich kuzi 500 provazku a 800 esenci na hrbu do dilen, ovsem nevim odkud nosit, kdyz budem hledat recept na petkovou robu...
S tim by samozřejmě musel fugovat nějaký veřejný sklad. Stejně jako tomu bylo na K1. S tim, že pokud by tam někdo vložil, tak by se mu nějaká část, třeba dejme tomu 5% z vloženého množství, se daruje na charitu. Tím by se zamezilo potřebě mít v baráku miliony truhel. Ano krafter by musel běhat po městě pro materiál jak blázen, ale to jsme přeci chtěli, ne? Byla by větší šance ho někde potkat atd. Další věc, ať v soukromých barácích nefujgujou časový XP a je to. Určitě by pak spousta lidí vyšla do ulic a sice by se schovali do nějakých temných koutů, kam jen tak někdo nezabloudí, ale aspoň by byla nějaká reálná šance se k těm lidem dostat a oni by si pak sakra rozmysleli, jestli budou přelikávat okno jednou za 5 minut, nebo jestli budou normálně hrát...
Toť můj názor na problém absence lidí ve světě.  
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #4194 kdy: Únor 16, 2010, 08:25:08 pm

Podle mě je tady moc málo lidí a moc otevřených měst. Se podívejte kolik hraje teďko lidí a kde asi tak mužou být?
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4195 kdy: Únor 16, 2010, 08:35:14 pm

Vtesina z nas je prumerny clovek, hledajici ve hre odpocinek a zabavu. Na K2  se posledni dobou zacaly dit upravy, ktere nezvysuji hratelnost, zabavu a dokonce nemaji zadny smysl. viz poplatky za ponky, vyber penez za ne nicemu neprospeje jen obtezuje hrace a kazdy se s tim smiri a bude za ne platit.

Chcete presunout kraft ven z baraku? Udelejte pevne verejne dilny s dostatecnou kapacitou pro  vsechny hrace a zakazte veskere vyrobni pristroje mimo ne, ovsem v tom pripade musite  vyresit  obrovsky odkladaci prostor  typu trezor, s kapacitou nekolika  truhel. nebo drasticky snizit narocnost na material,ale to bysme se vratili na K1.

Blaznivym zpusobem se tu resi ''problem'' a vymysli se nejaka uprava kraftu,ktera  vlastene  zvysi jen naklady na vyrobu ale nezvysi, ani nikoho nedonuti  zvysit rabat z tohoto vyrobku...
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4196 kdy: Únor 16, 2010, 08:43:20 pm

add Trepik: opravdu si myslis ze behani z jednoho baraku do druheho zvysi hratelnost? Dalsi opruzovani hrace...

Vetsina lidi krafti kvuli dvema vecem :

1. zabavnost kraftu, kterou mu chces znicit nechutnym behanim z baraku do baraku pro hrozna kvanta materialu

2. hra je nuti zustavat ve hre, i kdyz nemaji zadnou zabavu, aby nabrali time expy a kraft jim tuto prazdnou chvili vyplnuje.

Ver ze vetsina lidi kteri pobezi z dilen do skladu pro material na tebe nebude reagovat, protoze maji plnou hlavu toho kde zrovna skoncil pri hledani receptu apd...

U Ponku mu vetsina textu  odjede v logu driv nez si ji precte (pri vkladani materialu do ponku, popripade pokud budes mluvit jinym jazykem nez obecnou, zmizi v  druhem logu jeste rychleji...)
Poslední změna: Únor 16, 2010, 08:47:35 pm od Tashara Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #4197 kdy: Únor 16, 2010, 08:52:25 pm

add Trepik: opravdu si myslis ze behani z jednoho baraku do druheho zvysi hratelnost? Dalsi opruzovani hrace...

Vetsina lidi krafti kvuli dvema vecem :

1. zabavnost kraftu, kterou mu chces znicit nechutnym behanim z baraku do baraku pro hrozna kvanta materialu

2. hra je nuti zustavat ve hre i kdyz nemaji zadnou zabavu aby nabrali time expy a kraft jim tuto prazdnou chvili vyplnuje.

Ver ze vetsina lidi kteri pobezi z dilen do skladu pro material na tebe nebude reagovat, protoze maji plnou hlavu toho kde zrovna skoncil pri hledani receptu apd...

U Ponku mu vetsina textu  odjede v logu driv nez si ji precte pri vkladani materialu do ponku popripade pokud budes mluvit jinym jazukem nez obecnou zmizi v  druhem logu jeste rychleji...

jo to věřim, že na mě nebudou mít chuť reagovat, ale když nic jinýho, tak budeš vědět, že tam někdo takovej je a že s nim můžeš zkusit komunikovat. A pokud přijdeš za řemeslníkem s tim, že po něm chceš něco udělat, tak bude určitě chtít něco vidělat, takže na tebe zas tak dlabat nebude. To že bude mít hlavu plnou receptů, mno dobře ale z vlastní zkušenosti vím, že každej kdo nějak kraftí a hledá recepty, tak má velde poče třeba papír na který si píše poznámky o tom, co už zkusil a co ne atd...
Tohle ale byl jen takový nedotažený nápad a netrvdim, že je to jediný řešení Mrknutí ...

Taky mě mrzí, že když si chci oddychnout, tak pořádně ani nemůžu, protože, když nikoho nepotkám, tak ani na poklad sám pořádně nemůžu, resp. bude poklad téměř prázdný. Snad se lidi nad tim vším trochu zamyslí a nebudou chtít mít všechno hned, o čemž pochybuju Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #4198 kdy: Únor 16, 2010, 08:59:27 pm

Neptejte se co muže udelat K2 pro vas. ptejte se co vy mužete udelat pro k2.  Smích Smích Smích
Proto na tom jako člen teamu tvrdě makáš.
Luidekk ma pravdu, nekteri mi  tady pripadaji jako neskutečne lini, pohodlni co premyšli jen jak by to šlo lip jim, ostatni je nezajima
A někteří kterým to nejde, přemýšlí jak to ztížit ostatním, když jim samotným to nejde.
Danny když začinal s truhlarinou, kupoval si (3)dlata od Mina, tušim 5k za ks. A šlo to.
A kde Danny skončil? A jde to ještě?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #4199 kdy: Únor 16, 2010, 09:11:04 pm

A to je ten další problém co jsem tu už někde zmiňoval. Všichni chtějí mít všechno hned. Hned se vycraftit a mít potřebu obrovského množství nástrojů za krátkou dobu, případně objevit pětkový recept za půl hodiny.
Takže si se dostal do poloviny kraftu, a to jestli, a už víš jaké to je dělat 5-kové věci, za půl hodiny, jupí. Potom se nedivím, že v teamu na tom tvrdě makáš na tajném fóru. Chtělo by to trošku poslouchat i ty dole co něco vykraftili. Já mám alchymistu už půl roku a dělám jen lektvary a to mám celkem solidní přístup k surovinám a umím 6ks lepších lektvarů 5.

PS: možná se ti pletou hráči co s jednou postavou objevovali a teď s druhou už jen skilujou. Ale to nijak neošetříš. Jedině dělat všechny věci jedinečné pro každou postavu už od 0.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Stran: 1 ... 278 279 [280] 281 282 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS