Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 13, 2024, 06:01:15 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2090486 krát)
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #4170 kdy: Únor 14, 2010, 11:24:19 pm

Neusi....muzes mi jeste rict komu mam prodavat vyrobky jako drow?
Když bys pozměnil slowo drow ( ten přeci nemaká ,má na to lidi ) ,tak je to dobrej dotaz  Mrknutí
A jeje....pro puntickare: pro podtemnaky.

Proč se opravuješ, když nemá pravdu?  Šok
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #4171 kdy: Únor 15, 2010, 12:20:37 am

Neusi....muzes mi jeste rict komu mam prodavat vyrobky jako drow?
Když bys pozměnil slowo drow ( ten přeci nemaká ,má na to lidi ) ,tak je to dobrej dotaz  Mrknutí
A jeje....pro puntickare: pro podtemnaky.

Proč se opravuješ, když nemá pravdu?  Šok
Protoze tu resim uplne jinou vec, nez to jestli makaj drowove nebo bohove. Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #4172 kdy: Únor 15, 2010, 08:42:25 am

Možná mi někde uniklo ,
ale může mi někdo písnout ,copak se stane s věcmi ,co jsou již dlouho v prodeji ve vitrínách ,truhlách a inventářích ( batozích ) ,které neobsahují „kvantovej urychlovač“ ( utavovač ) .
PS:
Proč pak nemá alchmista potřebu utavovače .Ten by ho potřeboval jako sůl ,pač plni špinavý lahve patoky?! Mrknutí
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #4173 kdy: Únor 15, 2010, 09:37:31 am

Vo vitrinach sa veci po urcitom case zmiznu (myslim ze to 1 alebo 2 IC roky) a zo vysnimi vecami sa nic nestane.
A alchymista nevyraba veci ktore vydrzia aj mesiac. On vyraba veci ktore na seba skladaju a daju sa pouzit iba niekolko krat ci v tom pripade ustalovac nehra rolu.
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4174 kdy: Únor 15, 2010, 09:48:50 am

Podle mne hraje roli,alchymista vyrabi veci na kterych se prave da vydelavat, tak nechapu proc je zvyhodneny, kdyz nastroje,ktere jsou spotrebni zbozi a znicis jich za den nekolik maji stajnou hodnotu jako, veci ktere budes nosit i OOC rok. Navic se obnosene veci budou prodavat ve vytrinach... 

Super uprava, porad mi nikdo neodpovedel, kde ma zacinajici  krafter vydelat penize na takhle drahy kraft, kdyz jste mu znemoznili prodavat.   
Poslední změna: Únor 15, 2010, 09:59:19 am od Tashara Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #4175 kdy: Únor 15, 2010, 10:08:49 am

Vo vitrinach sa veci po urcitom case zmiznu (myslim ze to 1 alebo 2 IC roky) a zo vysnimi vecami sa nic nestane.
Asi jsem se nevyjádřil dost jasně .
Příklad - plná vitrína zbraní ,vyrobenych bez urychlovače + šperky u postav ,brnění atd - vše vyrobeno bez urychlovače - zůstanou funkční ,či se rozsekaj pri prvním boji .....?!
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #4176 kdy: Únor 15, 2010, 10:11:58 am

Vo vitrinach sa veci po urcitom case zmiznu (myslim ze to 1 alebo 2 IC roky) a zo vysnimi vecami sa nic nestane.
Asi jsem se nevyjádřil dost jasně .
Příklad - plná vitrína zbraní ,vyrobenych bez urychlovače + šperky u postav ,brnění atd - vše vyrobeno bez urychlovače - zůstanou funkční ,či se rozsekaj pri prvním boji .....?!
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #4177 kdy: Únor 15, 2010, 11:29:56 am

Je pravdou že jsem dost slovenštinu pozapomněl a tak předpokládám že  spojení slov zo vysnimi …..znamená se zbylými věcmi se nic nestane .
To víš jistě ,či jedna paní povídala ?!
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4178 kdy: Únor 15, 2010, 03:11:05 pm

Zatím všechno nasvědčuje tomu, že se s těmi věcmi nic nestane a úprava je udělána jen na nové výrobky.
To bylo také to, co se na oligarších dohodlo, ovšem je pravda, že tam se dohodla úplně jiná úprava, takže... Neus ví.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
Host
Odpověď #4179 kdy: Únor 15, 2010, 03:17:43 pm

Vyrobených věcí před úpravou se to netýká. Ucelovač se přidává jen do nových výrobků !
Zaznamenáno
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #4180 kdy: Únor 15, 2010, 09:58:29 pm

Prosim tě asi blbě počítám ale:

U drowů dole máme

hl crafty věci: Stav, Truhlářskej ponk
Vedlejší: Koza, sušák, destilační amarát

Takže bychom měli podle tvých slov platit 1k za dílny. Tak proč platíme o 500 víc?
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4181 kdy: Únor 15, 2010, 10:00:43 pm

Prosim tě asi blbě počítám ale:

U drowů dole máme

hl crafty věci: Stav, Truhlářskej ponk
Vedlejší: Koza, sušák, destilační amarát

Takže bychom měli podle tvých slov platit 1k za dílny. Tak proč platíme o 500 víc?
asi...

truhlar - truhlarsky ponk, koza
krejci - stav
alcha - destilarna

3x500=1500
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #4182 kdy: Únor 15, 2010, 10:02:23 pm

Prosim tě asi blbě počítám ale:

U drowů dole máme

hl crafty věci: Stav, Truhlářskej ponk
Vedlejší: Koza, sušák, destilační amarát

Takže bychom měli podle tvých slov platit 1k za dílny. Tak proč platíme o 500 víc?
asi...

truhlar - truhlarsky ponk, koza
krejci - stav
alcha - destilarna

3x500=1500

Citace
Zřízení a údržba dílny každého hlavního řemesla stojí 500 zl týdně majitele domu a nebo lokace, ve kterém dílna stojí. Například: tři kovadliny jsou jedna dílna, ale kovadlina a truhlářský ponk jsou už dílny dvě.

Destila není HL řemeslo...
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #4183 kdy: Únor 16, 2010, 04:40:13 pm

Maš tam tovaryše, ten taky nežije ze vzduchu že ano...

Je to dobrá otázka. Můžeš mi říci, z čeho žili řemeslníci doposud, ty necelé dva roky co běží K2?
 
 


   Stížnost řemeslnických odborů.
 Teď se má tovaryšům platit za dílnu podle počtu stolů z různých hlavních řemesel. Jak tovariš
vysvětlí nebohému majiteli(řemeslníku) domu, který si doma za poslední peníz zařídil konečně živnost, že obstarat 10 kovadlin je jednoduší a lacinější, než obstarat kovadlinu a truhlářský ponk? Jak se takový předražený tovaryš řemeslníkům vyplatí a co získají více za jeho placené služby? Vždyť ty ničemné flákače nikdo neviděl uklízet ponky a piliny kolem nich. Natož, aby si vzali kartáč a pořádně vydrhli alchymistický kotel, který používají akorát na spaní.
Navíc k práci mají asi takový postoj, že jeli nějaká vykonávána, zdržují se většinou co nejdéle v odlehlé části domu a neodpovídají na volání. Takže nebohý řemeslník musí nechat veškeré práce a jít vzbudit tovaryše, postiženého opakovanou náhlou hluchotou. Nebo jen okouní kolen s rukama v zadu, natož, aby něco přidrželi, či odnesli nebo přinesli z truhel.Takže vše v četně úklidu si musí řemeslník dělat sám. Jakou to má výhodu, že musí řemeslník platit za pracovní stůl ve svém domě? Navíc stůl který si nepronajímá od nikoho, ale koupí ho za své těžce našetřené zlaťáky?
  Tovaryš by téměř k ničemu nebyl, jelikož s jeho zásobeností výrobky nejhorší kvality dobrému řemeslníkovi dlouhodobě příliš nepostačuje. Nedej bože, mu dát něco spravit, pokud to nezničí hned,
je to ve velmi krátké době na vyhození. 
 A tak se navíc začalo stávat, že z neznámých důvodů se dosud běžně vyráběné věci nedají použít a je potřeba jakési patladlo, které má k dispozici pouze kartel zkorumpovaných tovaryšů, z jejichž strany to zavádí cílenou sabotáží dosud vyráběných výrobků.

 Co vy na to?
 
Zaznamenáno

Sid
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4184 kdy: Únor 16, 2010, 06:19:28 pm

A jéje, kverulant se probral.

Ty prachy za ponky se platí, proto, aby řemeslníci zvedli zadky a šli craftit do veřejných dílen. Je totiž těžké je vůbec nějak sehnat. Většina z nich je zalezlá ve svých domech a hraje si sims sama pro sebe. Předpoklad je v tom, že jednotliví řemeslníci si to nemůžou dovolit, ale města (a vesnice, když lekce utáhnou opasky strážím) ano. A taky by na to měly mít dosud neexistující cechy, které až na to někdo přijde, budou skvělým nástrojem k monopolu a tudíž k moci.

Rule of acqisition nr. 10: Greed is eternal.  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Stran: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS