Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Září 29, 2024, 06:27:26 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 257 258 [259] 260 261 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2201504 krát)
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #3870 kdy: Únor 02, 2010, 06:26:23 pm

Ten kdo se nechce nechat soudit,  holt musi zit s karmou ne? Je problem ze npc nemuzou hrat podle podle rp pravidel, nadruhou stranu se to tyka jen mest a tam je porad dost svedku aby popsali dotycnou postavu. Jasne prijde zase milion namitek bla bla bla. Je to udelane proto,aby hraci ve mestech byli chraneni... Proste to tak je a nikdo to nezmeni, nevim proc to resite... chcete hrat zlo? nebudte zli ve meste ale maskujte se tam i svym chovanim, na zabijeni mate  spooooooooustu jinych lokaci nez jsou mesta...

Jenže ono nejde jen o "zabíjení ve městě" byť s tím nesouhlasím, tak to lze pochopit... přecijen se může asi najít někdo, kdo dotyčného dokáže poznat či dokonale popsat. Ale s tím zabíjením mimo město nemáš pravdu - zkusil si to někdy? Karmu dostaneš stejně a okamžitě o tobě NPC ví, že si grázl a nemůžeš do města, což je dost nemožné.
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #3871 kdy: Únor 02, 2010, 06:38:27 pm

povest postavy mimo mesto se zhorsuje o moooc pomaleji (kdyz nemate smulu na svedky)

ted placnu, ve meste na namesti je sance 80% ze si nekdo vsimne vrazdy
nekde na zastrcenem miste daleko od cest, to klidne muze byt 10%

opravdu zalezi na tom jak se to hraje, problem je ze vecina "inteligentnich" zlocincu vrazdi na tom namesti a nebo u ohniste na ceste Úsměv
Zaznamenáno
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #3872 kdy: Únor 02, 2010, 06:54:21 pm

povest postavy mimo mesto se zhorsuje o moooc pomaleji (kdyz nemate smulu na svedky)

ted placnu, ve meste na namesti je sance 80% ze si nekdo vsimne vrazdy
nekde na zastrcenem miste daleko od cest, to klidne muze byt 10%

opravdu zalezi na tom jak se to hraje, problem je ze vecina "inteligentnich" zlocincu vrazdi na tom namesti a nebo u ohniste na ceste Úsměv


Teď hraju dole, tak že mi to celkem už jedno. Ale prostě s tím nesouhlasím, což víš. Co nadělám,no. Pokud by na té cestě občas prošel defaultně nějaký NPC pocestný, tak to beru. Nic takové se neděje a pokud mne žádné PC neuvidí, tak to nemá kdo komu vyžvanit.  Úsměv

Btw - ono to není tak, že okolo ohniště nebo na cestě tě může někdo vidět. Práskne tě systém ať seš kdekoliv.
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #3873 kdy: Únor 02, 2010, 08:02:13 pm

Je to placená NPC ochrana a ten kdo platí vyžaduje plnění. Proto je tam ta možnost soudu, kde se může každý obhájit.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #3874 kdy: Únor 02, 2010, 08:09:00 pm

Je to placená NPC ochrana a ten kdo platí vyžaduje plnění. Proto je tam ta možnost soudu, kde se může každý obhájit.

Ale co si platíš? Ty si platíš za to, že tvoje stáže poznají zločince po čichu? To potom není moc RP. Jak jsem řekl, že poznají vraha, když vraždí ve městě chápu - byť s tím nesouhlasím. Ale aby identifikovali vraha, který zabil támhle Lojzu Vomáčku někde v bažinách, kde nebyl nikdo jiný PC/NPC a stráže ho přesto naprosto bezpečně poznali... Nevím, tobě to vážně nepřijde dost přitažené za vlasy? A obhájit se před soudem? Musel si někdy využít soudu? Než se ho člověk dočká, tak je to často věčnost a jak se budeš obhajovat? Že si nikoho nezabil? Systém ví, že si ho zabil a tím pádem to ví stráže, takže si ho prostě zabil. Tím to končí.
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #3875 kdy: Únor 02, 2010, 08:24:21 pm

Neus jasně napsal, že šance, že si zabil Lojzu v bažině je 10% když to přeženu a ještě si hodíš kostkou a v tomhle poměru by si ho musel sejmout 80x aby si dosáhl odporu od NPC, tak jsem to pochopil. To že kiluješ na náměstí nebo ve městě v domku, tak poměr se obrátí. To že si kilnul tovaryše a nikdo tě neviděl, tak si minimálně podezřelý u ostatních NPC, někdo ví, že maká u tebe v domku, mamina zjistila že nepřišel dom a v hospodě nesedí, děcka ryčí hlady, hlava nedonesla peníže  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #3876 kdy: Únor 02, 2010, 08:30:20 pm

Neus jasně napsal, že šance, že si zabil Lojzu v bažině je 10% když to přeženu a ještě si hodíš kostkou a v tomhle poměru by si ho musel sejmout 80x aby si dosáhl odporu od NPC, tak jsem to pochopil. To že kiluješ na náměstí nebo ve městě v domku, tak poměr se obrátí. To že si kilnul tovaryše a nikdo tě neviděl, tak si minimálně podezřelý u ostatních NPC, někdo ví, že maká u tebe v domku, mamina zjistila že nepřišel dom a v hospodě nesedí, děcka ryčí hlady, hlava nedonesla peníže  Škleb

Tak v tom případě ten poměr mimo město je nějak rozbitej :-) zkus to  Mrknutí Zabiješ jednou a dostaneš odpor do restartu.. zabiješ zase a NPC po tobě jdou jak slepice po ....  Mrknutí Nicméně je pravda, že hazardní hry mi nikdy nešly a mám na hry typu kostky vyložene smůlu, takže to bude tím?  Kroutím očima
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #3877 kdy: Únor 02, 2010, 08:50:40 pm

no asi by neměl být problém to ukázat DM, zjistí ti karmu a ukázat jim jak za 1 (jedno, ne první) zabití dostaneš odpor na celý server  Škleb
PS: taky jsem byl u toho, jak jsem v domku srazil postavu ve spolku, v družině a přišel strážný a dorazil ho, ne mě  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3878 kdy: Únor 03, 2010, 02:53:31 am

Chci se zeptat, jak má fungovat ta manah, protože z ní nic nevypadává, a do zadních místností se nedá nijak dostat (Search 69 nic neobjevil).

Tak jesli někdo neví, zda-li s tim něco neni.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3879 kdy: Únor 03, 2010, 06:15:38 pm

Byl jste tam někdo?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3880 kdy: Únor 03, 2010, 06:22:58 pm

Ostrov králů? Tam jsem s amynou bez spotu problém neměl.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3881 kdy: Únor 03, 2010, 06:27:06 pm

Ostrov králů? Tam jsem s amynou bez spotu problém neměl.
To neodpovídá na otázku, zda-li ta manah funguje správně, resp. zda-li z ní nemá něco vypadnout.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3882 kdy: Únor 03, 2010, 06:30:24 pm

Určitě mě místní borci opraví, pokud se pletu, ale myslím, že tam nebyl fígl v padání. Její smrt otevírala něco dál. Nicméně já tam byl naposledy před wipe.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3883 kdy: Únor 03, 2010, 07:50:04 pm

Ok, budeme zkoušet dál, bohužel zatím 7-8 smrtí nic neotevřelo, proto se raděj zeptám, jestli to není 'známé issue'.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Mithrandir
Host
Odpověď #3884 kdy: Únor 03, 2010, 08:37:15 pm

Zabijat Manah nemusis, jej smrt neotvara ziadnu cestu..
Skor sa obavam, ze budes mat maly search, co asi velmi nepotesi  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 257 258 [259] 260 261 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS