Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červenec 05, 2024, 06:35:56 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2153865 krát)
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #3210 kdy: Listopad 04, 2009, 09:14:15 am

este mozes pouzit hosts subor ... windows/system32/drivers/etc/

tam dopises nieco ako 127.0.0.1 nwmaster.bioware.com  ... neviem ci som to napisal presne, ale tak nejak
Napsal jsi to přesně Úsměv
PS: Ještě někteří používaj přímo IP adresu ale to je stejné.... Úsměv
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3211 kdy: Listopad 04, 2009, 02:22:32 pm

Přesně to jsem myslel tím firewallem...

Nějaká jiná možnost není?
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #3212 kdy: Listopad 04, 2009, 02:55:12 pm

Tohle ale není firewall.

Já to mám třeba bloknuté přímo v routeru tu IP adresu + ještě asi 3 další co má nwserver.

To v tom hosts je asi systémově nejjednodušší a nejčistší. Ale dá se to řešit i přes určitý warez, ale to nebudu tady veřejně psát.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Orbi
Host
Odpověď #3213 kdy: Listopad 04, 2009, 03:25:23 pm

alebo vytiahnutim kabla pri prihlasovani  Škleb
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #3214 kdy: Listopad 04, 2009, 03:27:54 pm

alebo vytiahnutim kabla pri prihlasovani  Škleb

To sme vzdy delali Stormovi kdyz este hral  Škleb
Zaznamenáno

Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3215 kdy: Listopad 04, 2009, 05:27:44 pm

Tohle ale není firewall.

Já to mám třeba bloknuté přímo v routeru tu IP adresu + ještě asi 3 další co má nwserver.

To v tom hosts je asi systémově nejjednodušší a nejčistší. Ale dá se to řešit i přes určitý warez, ale to nebudu tady veřejně psát.

Hm, máš pravdu, firewall to není, ale v podstatě to tak funguje. Výsledkem je, že to filtruje odchozí traffic na daný pojmenovaný server takovou hnusnou balamutící cestou.

Ale já jsem to myslel jinak. Existuje nějaké systémové nenásilné řešení? Řekněme že se chci stále moct svým zaregistrovaným aliasem přihlásit na Bioware server, ale taky hrát s jiným aliasem na herním serveru. Jde to?
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #3216 kdy: Listopad 04, 2009, 09:55:17 pm

Tohle ale není firewall.

Já to mám třeba bloknuté přímo v routeru tu IP adresu + ještě asi 3 další co má nwserver.

To v tom hosts je asi systémově nejjednodušší a nejčistší. Ale dá se to řešit i přes určitý warez, ale to nebudu tady veřejně psát.

Hm, máš pravdu, firewall to není, ale v podstatě to tak funguje. Výsledkem je, že to filtruje odchozí traffic na daný pojmenovaný server takovou hnusnou balamutící cestou.

Ale já jsem to myslel jinak. Existuje nějaké systémové nenásilné řešení? Řekněme že se chci stále moct svým zaregistrovaným aliasem přihlásit na Bioware server, ale taky hrát s jiným aliasem na herním serveru. Jde to?
Můžu se zeptat jaký máš důvod se přípojovat na bioware server?
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3217 kdy: Listopad 04, 2009, 10:08:43 pm

Můžu se zeptat jaký máš důvod se přípojovat na bioware server?

O tom jsem taky uvažoval  Smích

Jen mě tak napadlo, že Neus tu už párkrát hrozil, že znepřístupní hru těm bez originálního NWN co nejsou registrovánu u Bioware a tak mě napadlo, že tím asi půjde do kopru systém alternativních acc.  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #3218 kdy: Listopad 04, 2009, 10:24:00 pm

Můžu se zeptat jaký máš důvod se přípojovat na bioware server?

O tom jsem taky uvažoval  Smích

Jen mě tak napadlo, že Neus tu už párkrát hrozil, že znepřístupní hru těm bez originálního NWN co nejsou registrovánu u Bioware a tak mě napadlo, že tím asi půjde do kopru systém alternativních acc.  Mrknutí

vic acc muze byt, jen jsou vsechny zaregistrovany spolecne a nevim jak presne je kontroluje bioware
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #3219 kdy: Listopad 04, 2009, 11:25:59 pm

kedysi sa dalo u bioware zaregistrovat normalne, potom to podmienili cdkeyom sa mi vidi
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #3220 kdy: Listopad 06, 2009, 08:38:59 pm

Druhé kolo ??!! Jsem v rozpacích Jsem v rozpacích Jsem v rozpacích

Zajímal by mne výpočet (řešení ) ztrát expů za smrt ,při všech variantách „návratu do světa“ ( průchod oltářem ,oživení bez modlení atd ) u postav na + 40 lv .
Zkušenosti neustále přiskakují a postava se nezdokonaluje .Logicky tedy usuzuji ,že čím později postava umře ,tím bude ztráta  exp větší (dnes to může být 30 k ,za měsíc 3 lv ) .
 Počítá se  zastavením přídělu expů ,či následnou kompenzací ztráty atd ?

PS: Jak se případná smrt ,podepíše na stavu ( počet bodů ) církve.Myslím je li úměrnost mezi LV ,či počtem expů,či dní ,kdy klerik nezemře k bodům v církvi ?
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #3221 kdy: Listopad 06, 2009, 11:41:03 pm

Potrebujem pomoc dal som druhu grafiku do kompu a trha mi NWN tak potrebuju zohnat alternativne ovladace na Ati Radeon x1550 Series mozte mikto nieco poradit
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Orbi
Host
Odpověď #3222 kdy: Listopad 06, 2009, 11:42:31 pm

ak trha nwn, tak skus vypnut v-sync v nastaveni nwn
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #3223 kdy: Listopad 06, 2009, 11:51:23 pm

Vsetko mam na minime a stale to ide ako v lete na saniach
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3224 kdy: Listopad 07, 2009, 12:10:07 am

Zkus jiné ovladače. Mně jednou pomohly http://www.tweakforce.com/
Nicméně na současnou mašinu se mi je jaksi nepodařilo nainstalovat.... Takže to ber s rezervou.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Stran: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS