Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červenec 08, 2024, 02:42:11 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2157954 krát)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3075 kdy: Říjen 11, 2009, 12:41:27 am

Nestratil si lvl?
Ne, bylo to tušim 398nnn -> 390nnn a 28.->29.level je  tuším 378000->406000.

Jako je to jedno, ale právě mi to přišlo divný, protože jsem měl za to, že by to ten poměr měnit nemělo a hodně mě překvapilo, že expim to samé za pár hodin znova s jinými čísly. Jako kdyby to bylo o jeden, tak si řeknu nějak blbě (nepříznivě) se mi dělí ten poměr, změněný těmi časovými, ale o dva?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #3076 kdy: Říjen 11, 2009, 07:25:31 am

tohle je naprosto bezne ze smrt ti snizi prijem expu ... nerikam ze prijmene ale je to tak pokazdy ... zrejme je to dano ciste tim ze timeexpu ma clovek vetsinou mene nezli kill expu a tudiz se tam projevi ten pokles vyrazneji. Jine vysvetleni pro to nemam.
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3077 kdy: Říjen 11, 2009, 11:11:00 am

tohle je naprosto bezne ze smrt ti snizi prijem expu ... nerikam ze prijmene ale je to tak pokazdy ... zrejme je to dano ciste tim ze timeexpu ma clovek vetsinou mene nezli kill expu a tudiz se tam projevi ten pokles vyrazneji. Jine vysvetleni pro to nemam.

pruchod ocistcem, nezmeni pomer xp za cas a potvory

Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #3078 kdy: Říjen 11, 2009, 11:48:01 am

takže důvod ke snížení je jaký?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Orbi
Host
Odpověď #3079 kdy: Říjen 11, 2009, 12:17:58 pm

no v extreeeeemnych pripadoch by sa pri odobrati z celkovych expov znizili casove na taku mieru, ze by sa pri vypocte expov za potvoru tieto znizili, pricom pomer casovych a mob expov by zostal rovnaky ... cize pomer by bol rovnaky, ale rozdiel medzi nimi by bol maly
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #3080 kdy: Říjen 11, 2009, 04:23:10 pm

no nevím co je extremní případ, ale tuším, že se to stalo už snad všem  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #3081 kdy: Říjen 11, 2009, 04:51:08 pm

Mám dotaz tzv "požehnana" zbran funguje jen u paladina nebo i u bg? mám namysli ty zbrně které když vemeš do ruky maj efekt svatý mstitel a zvednutí magické odl.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #3082 kdy: Říjen 11, 2009, 05:11:05 pm

Je to klasicky Holy Avenger zbran, takze paladin
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3083 kdy: Říjen 12, 2009, 01:36:05 am

no v extreeeeemnych pripadoch by sa pri odobrati z celkovych expov znizili casove na taku mieru, ze by sa pri vypocte expov za potvoru tieto znizili, pricom pomer casovych a mob expov by zostal rovnaky ... cize pomer by bol rovnaky, ale rozdiel medzi nimi by bol maly

Poslední příspěvek, řešit už to nebudu.


Tohle by mohlo být o jeden exp (prostě zaokrouhlení), ale o dva se ten poměr zmenit nemůže, ne?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Orbi
Host
Odpověď #3084 kdy: Říjen 12, 2009, 06:28:27 am

Presny vypocet vie len Neus, ale osobne sa domnievam, ze tam bude viacej parametrov vratane celkovej vysky exp a lvl moba.

Ten extremny pripad je, ked mas celkovo 150 exp a zomries. Vtedy sa ti pomer nemusi zmenit, ale nebudes mat dostatok casovych expov. Úsměv
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #3085 kdy: Říjen 12, 2009, 07:05:44 am

Pripadne to moze dat rozdiel 2 expy, ked sa to zaokruhluje viac krat. Napr. pri prepocte pomeru po smrti prvy krat a potom pri prepocte voci potvore druhy krat.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3086 kdy: Říjen 12, 2009, 11:10:44 am

Pripadne to moze dat rozdiel 2 expy, ked sa to zaokruhluje viac krat. Napr. pri prepocte pomeru po smrti prvy krat a potom pri prepocte voci potvore druhy krat.
Jo, tohle je fakt. Nevíme, jak ten výpočet probíhá, takže tohle je alternativa.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #3087 kdy: Říjen 16, 2009, 08:21:59 pm

Mám otázku jak fungují ty krytycké a nepříjemné zásahy zatím mi to připadá že největší pravděpodobnost má luk= bodné pak sečné a pak tupé. Nebo se to počítá jinak?
zalezi na slozeni povolani a featech jake ma postava
Se mi to nezdá moje postava používá řembdih a za celou dobu co hraju jsem sním nedal jedinej nepřijemnej zásah ani na npc co jsoui  na to náchylná. Zatím co u ostatních se sečnejma zbraněma (dlouhe meče sekery atd) to padá furt a přitrtom maj např jen tzameřeí a vylepšený krytyk nemaj ještě ani  epik zaměření jako já.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3088 kdy: Říjen 16, 2009, 11:23:14 pm

Mám otázku jak fungují ty krytycké a nepříjemné zásahy zatím mi to připadá že největší pravděpodobnost má luk= bodné pak sečné a pak tupé. Nebo se to počítá jinak?
zalezi na slozeni povolani a featech jake ma postava
Se mi to nezdá moje postava používá řembdih a za celou dobu co hraju jsem sním nedal jedinej nepřijemnej zásah ani na npc co jsoui  na to náchylná. Zatím co u ostatních se sečnejma zbraněma (dlouhe meče sekery atd) to padá furt a přitrtom maj např jen tzameřeí a vylepšený krytyk nemaj ještě ani  epik zaměření jako já.

Máš asi pech. Já jsem už dal nepříjemnej zásah i dýkou s wizardem.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #3089 kdy: Říjen 17, 2009, 08:41:05 am

Mám otázku jak fungují ty krytycké a nepříjemné zásahy zatím mi to připadá že největší pravděpodobnost má luk= bodné pak sečné a pak tupé. Nebo se to počítá jinak?
zalezi na slozeni povolani a featech jake ma postava
Se mi to nezdá moje postava používá řembdih a za celou dobu co hraju jsem sním nedal jedinej nepřijemnej zásah ani na npc co jsoui  na to náchylná. Zatím co u ostatních se sečnejma zbraněma (dlouhe meče sekery atd) to padá furt a přitrtom maj např jen tzameřeí a vylepšený krytyk nemaj ještě ani  epik zaměření jako já.

Máš asi pech. Já jsem už dal nepříjemnej zásah i dýkou s wizardem.
Pak nevím čím to je jestli padaj nepřijemné podle featu a složení povolání tak nechápu když mám DD epik zaměření vylepšenej krytyk atd že mi nepadl ještě ani jeden. Asi si od někoho pujčím meč a pujdu testnout jestli se ty nepřijemné zásahy nerozhoupou.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Stran: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS