Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 01:37:40 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2068978 krát)
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2910 kdy: Září 10, 2009, 12:40:02 pm

...

uprime bez nejake zaujatosti vuci zminovanym i nezminovanym svetum si myslim ze typ hrace jako ty a bracha kdyz okusi EQ tak tam i zustanou. Mentalita hracu a moznost zabavneho hrani (bez expeni) i na 1-5 lvlu je proste hodne velke lakadlo. Ja tam za asi rok a pul udelal 14lvl ale musim rict ze ta postava z EQ skutecne zije a starne.
Zaznamenáno

Orbi
Host
Odpověď #2911 kdy: Září 10, 2009, 12:44:19 pm

Len poopravim. K2 ma historiu i realie.
Zaznamenáno
Goro
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #2912 kdy: Září 10, 2009, 12:56:42 pm

Prosím řekněte mi někdo, jak se mažou postavy. Někde to tady sice je, ale nemůžu to najít. Díky.
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #2913 kdy: Září 10, 2009, 12:58:36 pm

Musis sa prihlasit na hlavnej stranke. A potom dole je "zoznam postav ...".
Zaznamenáno
Goro
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #2914 kdy: Září 10, 2009, 12:59:38 pm

Jo ale já tam žádný nevidim.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #2915 kdy: Září 10, 2009, 01:06:58 pm

Přihlásíš se na webu kandelabrie pod svým acc a heslem ( pozor bere to malá a velká písmena ). Dostaneš se na stránku:  "Editace účtu (tvoje jméno )" maš tam tabůlku a pak text s nadpisem vysvětlivky. Pod tímto textem je kolonka s názvem : seznam postav účtu ( tvoje jméno ). Na tu kolonku klikneš a dostaneš se na tabůlku všech tvých postav. Zaškrtneš postavu co chceš smazat a potvrdíš. Pak se zpět vrátíš na Editaci účtu. Aby se postava smazala je dobré před tímto krokem s ní lognou do hry. Mě se například stalo že v tabůlce ve hře ji nemam ale na webu ještě pořád je. Co už mě tolik netrápí.
Zaznamenáno
Goro
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #2916 kdy: Září 10, 2009, 01:09:19 pm

Všechno tohle sem udělal, než jsem sem psal. Bohužel postavy tam prostě nevidim. Asi bude zrada někde jinde.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #2917 kdy: Září 10, 2009, 01:09:50 pm

Všechno tohle sem udělal, než jsem sem psal. Bohužel postavy tam prostě nevidim. Asi bude zrada někde jinde.

Hmm divné a jak dlouho jsi s nima ve hře hrál ?
Zaznamenáno
Goro
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #2918 kdy: Září 10, 2009, 01:12:19 pm

Problém vyřešen. I když sem po přihlášení na účet Goro měl hned za nim v závorce Goroxxx, tak tam nebyli. Po přihlášení se přímo na Goroxxx, což sem ani nevěděl že de, je tam už mám. Díky rady.
Zaznamenáno
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #2919 kdy: Září 11, 2009, 06:40:00 am

Len poopravim. K2 ma historiu i realie.

Hezké ráno, možná jsem se špatně vyjádřil. Neměl jsem na mysli historii a reálie světa jako takového i když .......
Měl jsem na mysli reálie typu panteon božstev, ucelené reálie subras typu drowowé, krvavý orkové atd., k tomuto jsou třeba jen střípky v rámci sekce IC na fóru atd..
Jinak o tohle není třeba se přít, uznávám řčení jaký si to uděláš takový to máš, takže pokud má lidová tvořivost alespoň špetku zdravého rozumu proč ne.  Úsměv
Jen je pak dobré to v rámci IC sepsat srozumitelnou formou pro všechny aby nedocházelo ke zbytečným rozmíškám ve hře ohledně těchto drobností. Třeba teď už vím, že drowové nejsou noční tvorové, že se pohybují po povrchu kdykoli a nečiní jim to obtíž. V tomto byla moje mysl tzv. pokřivená, pokroucená či zdegenerovaná a bral jsem to jako nesmysl, už jsem si zvykl, ale dočíst se o tom jsem neměl možnost před vstupem na tento svět. Tak tyhle drobnosti jsem měl na mysli.  Úsměv
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #2920 kdy: Září 11, 2009, 08:23:36 am

Mno dej si pozor, noční tvorové nejsou jen tady na serveru a Drizzt taky není, jinak by měli být...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #2921 kdy: Září 11, 2009, 08:32:41 am

Mno dej si pozor, noční tvorové nejsou jen tady na serveru a Drizzt taky není, jinak by měli být...
Baba tak jest, právě proto píši,že by to bylo hezké kdyby to bylo hned od začátku patrné a dalo se to někdy vyzjistit, nic víc nic méně v tom není, jen skromné přání za účelem lepšího pochopení světa předtím než na něj vstoupím.  Mrknutí
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #2922 kdy: Září 11, 2009, 08:34:06 am

no ono je to fifty fifty...
podtemnaci jsou "nocni" tvorove, ale behaji i pres den, ale maji postihy
povrchani jsou "denni" tvorove, ale behaji i pres noc, ale maji postihy
Zaznamenáno
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #2923 kdy: Září 11, 2009, 08:40:45 am

no ono je to fifty fifty...
podtemnaci jsou "nocni" tvorove, ale behaji i pres den, ale maji postihy
povrchani jsou "denni" tvorove, ale behaji i pres noc, ale maji postihy


Jasně, nic proti tomu nemám. O tom jsem nechtěl hovořit (psát) byl to jeden vypíchnutý případ, který mě zrovna v práci napadl.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #2924 kdy: Září 11, 2009, 09:46:52 am

Ono je irelevantní používat známe reálie z FR, když K2 není FR, tady můžou být drowové klidně i léčitelé, když to vrchnostem bude vyhovovat...

Jak říkáš ty, chtělo by to sepsat reálie subras K2.
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Stran: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS