Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 16, 2024, 02:21:14 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2090817 krát)
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2280 kdy: Červen 30, 2009, 12:21:28 pm

Nejde potom udelat vice prirodnich oltaru v neutralnich lokaci ve hvozdech ? Takhle mam na výběr pouze starý les v Kandahárském Hvozdu. Když chci být připoutaný u elfího hvozdu. Pokud tedy není ještě jiné místo ?

Nevím co myslíš tím neutrální, ale na povrchu existujou ještě minimálně 3 oltáře.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Snekoun
Host
Odpověď #2281 kdy: Červen 30, 2009, 12:57:05 pm

Nejde potom udelat vice prirodnich oltaru v neutralnich lokaci ve hvozdech ? Takhle mam na výběr pouze starý les v Kandahárském Hvozdu. Když chci být připoutaný u elfího hvozdu. Pokud tedy není ještě jiné místo ?

Nevím co myslíš tím neutrální, ale na povrchu existujou ještě minimálně 3 oltáře.

Neutralni myslim to misto kde se mohu pripoutat.
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #2282 kdy: Červen 30, 2009, 02:50:03 pm

Taky bych byl pro nějakou změnu nebo ůpravu. Mému hraničáři se nepovedlo za celou jeho existenci seslat kouzlo. Vzdy to píše, že se od něj příroda odvrátila. Zajímavé je, že krátce před tím nebo po tom, to psalo: příroda se od tebe začíná odvracet (ne že se odvrátila). Několikrát jsem se i modlil u zminovaných oltářů v přírodě a nic se nezlepšilo. A to jsem k nim musel delsi dobu cestovat. Nevim proč je hraničář (a druid) tímto znevýhodněn oproti paladinu (knězi), který má otář v každé vsi a může ho mít navíc v domě. Chápu, že oltář je umístěn v přírodě ke které se vztahuje, ale stále mi to přijde nespravedlivé.
Argumenty typu: nemáš hrát to co hraješ a máš hrát něco jiného, sem radši nikdo nepište.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #2283 kdy: Červen 30, 2009, 03:27:35 pm

Úsměv
bude treba si vyjasnit nazory s ostatnima, kteri tvrdi ze K2 je delana pro druidy

druidskych oltaru jsou na svete myslim 5ks (1 v hajku... ktery se ted neda pocitat)
kouzla sesilane diky prirodnim bohum vyzaduji modleni v prirode
tj. solista druid nebo hranicar, ktery nepatri do cirkve a nechodi na spolecne obrady si dlouhy vylet z lesa neudela
(to plati hlavne o druidech, hranicar ma vecinu vlastnosti nezavyslich na prizni prirody)
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2284 kdy: Červen 30, 2009, 04:50:04 pm

Taky bych byl pro nějakou změnu nebo ůpravu. Mému hraničáři se nepovedlo za celou jeho existenci seslat kouzlo. Vzdy to píše, že se od něj příroda odvrátila. Zajímavé je, že krátce před tím nebo po tom, to psalo: příroda se od tebe začíná odvracet (ne že se odvrátila). Několikrát jsem se i modlil u zminovaných oltářů v přírodě a nic se nezlepšilo. A to jsem k nim musel delsi dobu cestovat. Nevim proč je hraničář (a druid) tímto znevýhodněn oproti paladinu (knězi), který má otář v každé vsi a může ho mít navíc v domě. Chápu, že oltář je umístěn v přírodě ke které se vztahuje, ale stále mi to přijde nespravedlivé.
Argumenty typu: nemáš hrát to co hraješ a máš hrát něco jiného, sem radši nikdo nepište.

Jedinej rozdíl je, že jsou v lese a ne ve městě.
Hele on klerik bez příslušnosti k nějaké církvi taky nic moc nezakouzlí.

Takže pokud se přidáš k církvy nějakého druida, tak vše bude ok.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #2285 kdy: Červen 30, 2009, 05:12:24 pm

Takže pokud se přidáš k církvy nějakého druida, tak vše bude ok.
Spíš pokud si nezaloží vlastní, ne? Nebo je ve hře nějaký bůh pro druidy?
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2286 kdy: Červen 30, 2009, 05:37:07 pm

Takže pokud se přidáš k církvy nějakého druida, tak vše bude ok.
Spíš pokud si nezaloží vlastní, ne? Nebo je ve hře nějaký bůh pro druidy?
Měl jsem za to že nějakej ten Banderanus je druidskej... nebo ne?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
Host
Odpověď #2287 kdy: Červen 30, 2009, 05:45:03 pm

Cely na pytel je ze kdyz jde postava modlici na nejakou vetsi akci tak si moc nezakouzli. Zazil jsem to na ostrove kralu pred wipem. Padnul nam knez a mohl se jit klouzat i kdyz jsme ho zvedli. Neslo by udelat modleni i mimo oltare pomoci nejakych svatych symbolu, ktere by sli ziskat treba v pokladech a meli mensi ucinek ( musel by se knez, druid casteji modlit ). Preci jenom to bude radsi druid nebo knez zalezlej v baraku v obave ze mu padne prizen. jelikoz neexistuje zpusob jak zjistit kdy ti to padne.

V tomhle mi pripada cely ten system viry na prd. Budu se modlit klidne kazdych deset minut kdyz budu mit neco v ruce ( treba zlate jmeli je to fuk ), ale tu moznost bych rozsiril.
Nejsem prvni ani jedinej kdo si na to stezuje ... nestoji to za uvahu ?
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #2288 kdy: Červen 30, 2009, 05:46:28 pm

No svate symboli zvysuju vydrz viery. Po smrti, staci nasadit symbol do ruky a este co to sa da kuzlit.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #2289 kdy: Červen 30, 2009, 05:50:45 pm

No svate symboli zvysuju vydrz viery. Po smrti, staci nasadit symbol do ruky a este co to sa da kuzlit.

hmm nehoupes me trosku ? Nejdriv postav si oltar kde chces ted symboly ..........Pokud vim tak svate symboly zvedaji viru pri obradu a oltare se stavet nedaji vsude na nautralnim uzemi.
Tak kde je pravda ?
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #2290 kdy: Červen 30, 2009, 05:56:59 pm

No svate symboli zvysuju vydrz viery. Po smrti, staci nasadit symbol do ruky a este co to sa da kuzlit.

hmm nehoupes me trosku ? Nejdriv postav si oltar kde chces ted symboly ..........Pokud vim tak svate symboly zvedaji viru pri obradu a oltare se stavet nedaji vsude na nautralnim uzemi.
Tak kde je pravda ?


Neviem, to sa musi vyjadrit niekto, kto to ma vyskusane.  Úsměv
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2291 kdy: Červen 30, 2009, 06:18:06 pm

Symbol berem tak ze je akasi mala "zasobaren" bozej priazne ked je najhorsie. Proste ked sa pomodlis so symbolom v ruke tak nejaka cast tej priazne prejde do symbolu. a az sa od teba priroda odvrati (napr po smrti) a vytiahnes symbol, tak by si mal byt schopny zakuzlit par kuziel aby si bol schopny odist z miesta kde si umrel. Podla mna to je celkom dobre spravene, pretoze sa mi nezda moc dobre riesenie ked niekde umres, ressnu ta a bojujes akoby sa nic nestalo znova a znova Úsměv
Zaznamenáno

Amelor
Host
Odpověď #2292 kdy: Červen 30, 2009, 07:25:43 pm

Na wiki mate špatne odkazy:
http://k2wiki.cagus.cz/index.php/Jak_se_připojit

Na stary web...
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #2293 kdy: Červen 30, 2009, 09:14:06 pm

nahoře je tlačítko editovat, ale už sem to změnil  Mrknutí
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Amelor
Host
Odpověď #2294 kdy: Červen 30, 2009, 09:19:57 pm

nahoře je tlačítko editovat, ale už sem to změnil  Mrknutí

Ja ho vidim ale línost zase zvítězila  Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS