Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 16, 2024, 05:01:37 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2090866 krát)
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #1965 kdy: Květen 26, 2009, 03:38:24 pm

mam taku otazku.
Dalo by sa nejak spravit aby sa dali rezervovat verejny kluc na dane prihlasovacie meno, lebo Scoffi Gess alebo Tane Sparker ma rovnake verejny kluc ako ja a haldat dalsi na to nemam nervy a hlavne ked tento pouzivam aj na inych serveroch.

ED: uz som takto par krat hladat CDkey aj hodinu a nic s toho

Mas originalku?
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1966 kdy: Květen 26, 2009, 03:41:58 pm

2Clayfish: No, samozřejmě musíš obětovat, ty bys chtěl mít třídu, která je lepší než bojovník a caster zároveň? On ten klerik k tomu má nejblíž (a jakože dost blízko).

Jinak jasně, ATM říká pravdu, máš to na 12-6=6 hod, když hodíš víc jak 6, tak se sestřelíš.
Pmko to má přirozeně, ostatní mágové mají 'imba' buff v tom shasdowshieldu s imkou, že.

2Arsh: A nevím jak je to s tím komplikovanějším klerikem, jediná změna u něj je, že má vyšší DC za levely nad 20. Tím je to snad snažší, ne? Jestli jsi myslel, že konkrétně build Clc/SD nejde dělat s 1 levelem SD na Hips, tak to je jiná otázka.
A jednou jeden  kamarád pronesl, že imploze z hipsu je největší srabárna Úsměv


myšlenka navíc: hele, maximum na DC imploze je 10+6+10+9+20+3=58. To mág jen tak nedá a hlavně, kdo to má hodit.

A jinak chcete tu větší dosah na tohle kouzlo? bojíte se, že vám přiběhne nepřítel? To asi počítáte s 1v1. No kdybyste dělali party, jak je doporučeno, neřešili byste to. A kdo vám hodí 58 na fortitudu. Ne, kouzlo je dle mě dost silné.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #1967 kdy: Květen 26, 2009, 03:50:23 pm

Nemam a myslim ze mi by bola asi tak na dve veci ked by som musel menit cdkey lebo nehram iba tu. a na 95% je to Scoffi Gess
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1968 kdy: Květen 26, 2009, 04:20:46 pm

No kdybyste dělali party, jak je doporučeno, neřešili byste to.
pán asi nebyl v partě na blatech ...  Kroutím očima
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #1969 kdy: Květen 26, 2009, 04:33:52 pm

Nemam a myslim ze mi by bola asi tak na dve veci ked by som musel menit cdkey lebo nehram iba tu. a na 95% je to Scoffi Gess

prave ze nebyla, ja ji mam a nemam s timhle problem, proste se autorizujes u bioware a tvuj klic nikdo jiny nema, takze mas klid...a kdyz se lognes na server a reknes mam originalku registrovanou u bioware a nekdo jiny pouziva klic, presneji ten a ten tak mas paku aby ho donutili to zmenit..bez toho ne..
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1970 kdy: Květen 26, 2009, 05:29:31 pm

No kdybyste dělali party, jak je doporučeno, neřešili byste to.
pán asi nebyl v partě na blatech ...  Kroutím očima
Hm...? Ty chodíš na blata s implozema? Nechápu asociaci.


P.S.: Na blatech jsem byl sám... jako odpověď na tvojí otázku, ale moc jsem netrefoval a nikdo tam se mnou chodit nechtěl.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Goro
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #1971 kdy: Květen 26, 2009, 05:47:52 pm

No ještě je nutno podotknout, že když má klerda velký TO na implozi, tak má velkou magickou odolnost, takže ho zkosí řekněme tak každá pátá imploze v průměru. Ale i to je hodně velký riziko. Jinak to že by se jí mohl prodloužit dosah neni špatnej nápad. By už byla docela v poho použitelná.

Ehm ted nevim jak predpokladas ze magicka odolnost funguje, kazdopadne pokud si ji klerik zakouzli da mu 12 + CL mag. odolnosti a na prorazeni haze k20 a ve chvili kdy hodi 12 tak ji sam sobe prorazi, takze pri kazde implozi ma 45% sanci ze musi celit jejimu ucinku, rozhodne ne 20% a pokud ma jeste prorazeni jako featy, tak je to az 75% pravdepodobnost ze prekona svuj spelres = normalne celi tak kazde druhe, pri featech s prorazenim celi 3 ze 4 implozi pokud je sesle na sebe... holt se ted musi vice taktizovat..

No jestli se nepletu, tak jak imploze tak magická odolnost sou vodvozený vod klerika. Na průrazný kouzlo (nebo jak se to menuje) sem pravda zapomněl, ale ve vejš zmíněnym buildu 5sd/1mnich/34klerik, kde maxuješ TO na implozi, ti na průrazný kouzlo stejně nezbydou featy a to TO s magickou odolností by měly vyjít skoro stejný.
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #1972 kdy: Květen 26, 2009, 06:27:07 pm

Clayfish: No, samozřejmě musíš...
Hněv Hněv Hněv
Hele ty jeden, nevím, jestli schválně komolíš moje jméno, ale vadí mi to... nevím, jestli neumíš číst nebo co, ale nevymlouvej se, že ses překlepl "L" a "R" je daleko od sebe.
Já ti taky neříkám Globus nebo Cachtus atd...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #1973 kdy: Květen 26, 2009, 06:30:18 pm

No ještě je nutno podotknout, že když má klerda velký TO na implozi, tak má velkou magickou odolnost, takže ho zkosí řekněme tak každá pátá imploze v průměru. Ale i to je hodně velký riziko. Jinak to že by se jí mohl prodloužit dosah neni špatnej nápad. By už byla docela v poho použitelná.

Ehm ted nevim jak predpokladas ze magicka odolnost funguje, kazdopadne pokud si ji klerik zakouzli da mu 12 + CL mag. odolnosti a na prorazeni haze k20 a ve chvili kdy hodi 12 tak ji sam sobe prorazi, takze pri kazde implozi ma 45% sanci ze musi celit jejimu ucinku, rozhodne ne 20% a pokud ma jeste prorazeni jako featy, tak je to az 75% pravdepodobnost ze prekona svuj spelres = normalne celi tak kazde druhe, pri featech s prorazenim celi 3 ze 4 implozi pokud je sesle na sebe... holt se ted musi vice taktizovat..

No jestli se nepletu, tak jak imploze tak magická odolnost sou vodvozený vod klerika. Na průrazný kouzlo (nebo jak se to menuje) sem pravda zapomněl, ale ve vejš zmíněnym buildu 5sd/1mnich/34klerik, kde maxuješ TO na implozi, ti na průrazný kouzlo stejně nezbydou featy a to TO s magickou odolností by měly vyjít skoro stejný.

Ty pletes TO dohromady s magickou odolnosti, to jsou dve totalne odlisne veci.....

TO = 10 + lvl kouzla(9) + 3 bonus imploze + vlastnost (max +20) + featy (max +6) + K2 uprava, max +10 = max 58

spelres = 12 + lvl klerika sesilajiciho = max 52, ale muzes mit s lvlem 34 klerika TO 55 a spelress 46, ale proti spelresu nehazis to TO, ale hazis hod:

1k20 + lvl sesilatele (max 40) + featy pruraznosti (max 6) proti spelresu....a staci srovnat..., takze spelres 67 nejde prorazit..
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1974 kdy: Květen 26, 2009, 07:11:01 pm

Nechápu asociaci.
P.S.: Na blatech jsem byl sám... jako odpověď na tvojí otázku, ale moc jsem netrefoval a nikdo tam se mnou chodit nechtěl.
Qvoknuto bylo jen doporučení o partě, nic o implozi  Škleb
Doporučuješ chodit v partě, no tak sežeň 5tipartu a běž na blata vyhrát poklad. Dovtípíš se, až tam budeš  Kroutím očima
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Goro
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #1975 kdy: Květen 26, 2009, 07:25:25 pm

Nepletu magicou odolnost s TO, jen sem chtěl říct, že se to voboje počítá z levlu krerika, takže je to shruba stejný. Což si dokázal těma výpočtama s max hodnotama.  A to znamená, že když máš velký TO na implozi, kerá je pro sesilatele smrtící, tak to ještě neznamená, že to projde přes tu magickou odolnost. Sme si možná blbě rozuměli.
Poslední změna: Květen 26, 2009, 07:33:47 pm od Goro Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1976 kdy: Květen 26, 2009, 07:28:35 pm

Clayfish: No, samozřejmě musíš...
Hněv Hněv Hněv
Hele ty jeden, nevím, jestli schválně komolíš moje jméno, ale vadí mi to... nevím, jestli neumíš číst nebo co, ale nevymlouvej se, že ses překlepl "L" a "R" je daleko od sebe.
Já ti taky neříkám Globus nebo Cachtus atd...
Jej, to se omluvám se, nepřeklepl jsem se, ale myslel jsem že je to clayfish, jakože hliněná rybička.Cray nevim co je. Proto ta chybka. Sorry.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1977 kdy: Květen 26, 2009, 07:30:50 pm

Nechápu asociaci.
P.S.: Na blatech jsem byl sám... jako odpověď na tvojí otázku, ale moc jsem netrefoval a nikdo tam se mnou chodit nechtěl.
Qvoknuto bylo jen doporučení o partě, nic o implozi  Škleb
Doporučuješ chodit v partě, no tak sežeň 5tipartu a běž na blata vyhrát poklad. Dovtípíš se, až tam budeš  Kroutím očima


Tenhle server je primárně určen pro party.
Jestli narážíš na ten jejich jed, tak jsou postavy, co na to mají imku. Třebas mnich 11levelů, drud 9, je na to setovka, jsou hůlky neutralize poison, je to jako kouzlo a tak dále.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1978 kdy: Květen 26, 2009, 07:36:59 pm

Tenhle server je primárně určen pro party.
jo, nebyl jsi tam v partě, to stačí  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1979 kdy: Květen 26, 2009, 07:40:02 pm

Tenhle server je primárně určen pro party.
jo, nebyl jsi tam v partě, to stačí  Škleb
Naposledy na K1
ale  jestli ti to stačí, jsem rád, bude klid
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS