Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Září 29, 2024, 04:24:49 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2201416 krát)
Amelor
Host
Odpověď #1755 kdy: Duben 21, 2009, 11:30:11 am

Najde se nekdo hodny kdo mi pomuže?

Jdu si tim Hvozdem elfu když me to z ničeho nic hodi do tunelu pod Elfi vesnici, je to tam opravdu hezke ale nemohl by me nekdo vratit tam kde jsem byl?

ED: DEKUJU ZA POMOC
Poslední změna: Duben 21, 2009, 11:39:37 am od Amelor Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #1756 kdy: Duben 21, 2009, 11:46:22 am

Vyreseno
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #1757 kdy: Duben 21, 2009, 04:40:47 pm

Hele, ja trpaslíka připoutal u baru a normálně vyběhl ven a začal mláti všechny kolem, nakonec ho zabili a mě zabil Sidův trpoš... takže opravdu to není ideální  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Já v kráteru vlezl do hospy a napadl mě hned ve dveřích neviditelný najímatelný trp - podle hlasu. Před tím jsem měl najmutou elfici a chcípli jsme. Postavu mám půlork, zlou.
Jo a myslím, že by pomocník nemusel hned z party když mám -1 života, ale mohl by zkusit pomoct léčením. Lékárny měl.

Taky nechápu, když tě sundá cizít trp, (pokud to není schválně) tak že ho nezastaví, pochybuju, že by tě sundal 1 ranou a kdy ž se to stane, že ti nepomůže na svět živých...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Death-Wind
Hrdina
***
Příspěvků: 475



Zobrazit profil
Odpověď #1758 kdy: Duben 21, 2009, 04:46:36 pm

vazne? pani ja je odsuzova ae asi nebudou tak spatny ty trposi... pokosi to, ja seberu prachy a je to chyba AI a ani nebudu mit status PK, no vyborne 8-)
Zaznamenáno

Black is the night, metal we fight
Power amps set to explode
Energy screams, magic and dreams
We chime the bell, chaos and hell
Metal for maniacs pure.
Fast melting steel, fortune on wheels
Brain hemorrhage is the cure
For BLACK METAL
lay down your soul to the gods rock `n' roll
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #1759 kdy: Duben 21, 2009, 04:50:27 pm

Jinak chtěl sem se zeptat, co mám dělat v případě, že sem byl v upířím hradu- pak mtrev a nakonec v očistci... nasledovně hra padla a nešlo se mi přihlásit, tzn mě nemůžou odnést tělo a tím pádem ani vzkřísit... tak se ptám, dá se s tím něco dělat, nebo mi někdo pomůže dostat se ven?

PS: Doufam, že nedostanu odpověd typu - Chyba nwn; nebo nedostatek hry; či se s tím nedá nic dělat, musíš projít...


vazne? pani ja je odsuzoval ale asi nebudou tak spatny ty trposi... pokosi to, ja seberu prachy a je to chyba AI a ani nebudu mit status PK, no vyborne 8-)
Asi tak  Škleb Škleb Škleb... prostě k pláči a jejich majitele na to se...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1760 kdy: Duben 21, 2009, 05:02:18 pm

Jinak chtěl sem se zeptat, co mám dělat v případě, že sem byl v upířím hradu- pak mtrev a nakonec v očistci... nasledovně hra padla a nešlo se mi přihlásit, tzn mě nemůžou odnést tělo a tím pádem ani vzkřísit... tak se ptám, dá se s tím něco dělat, nebo mi někdo pomůže dostat se ven?

PS: Doufam, že nedostanu odpověd typu - Chyba nwn; nebo nedostatek hry; či se s tím nedá nic dělat, musíš projít...


vazne? pani ja je odsuzoval ale asi nebudou tak spatny ty trposi... pokosi to, ja seberu prachy a je to chyba AI a ani nebudu mit status PK, no vyborne 8-)
Asi tak  Škleb Škleb Škleb... prostě k pláči a jejich majitele na to se...
jestli neuplynulo moc casu, tak te muzou mrtvolu sebrat i po tvem navratu do hry
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #1761 kdy: Duben 21, 2009, 05:06:01 pm

no uplynulo bylo to okolo 17:17 a do ted mi to nejde....
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1762 kdy: Duben 21, 2009, 10:39:09 pm

pravidla
#
Technické problémy
# Pokud dojde k jakékoliv ztrátě v důsledku bugu v modulu nebo pádem serveru, PC nemusí být poskytnuta žádná náhrada! Hráč nemá právo náhradu vyžadovat.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1763 kdy: Duben 22, 2009, 02:01:23 am

No moc dobry v boji nevypadal Smích orka umlati to je pravda ale když ho ti 2 ranaři tehdy skritizovali tak sem teda koukal jak mu těch 400 hp zmizelo Vyplazuji jazyk

predpokladam ze nemas vice jak 20 lvl a teda spolecnik je taky kolem te dvacitky ... Rekni mi ktera PC postava vydrzi napor 2 orci ranar stylem boj na blizko (bez utikani, carovani) proste jen sekanim  Mrknutí Ten pomocnik je jen pomocnik, neni to borec ktery rozseka vse a ty jen shrabnes expy ... Tak si to nezamenuj  Škleb
Zaznamenáno

aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1764 kdy: Duben 22, 2009, 02:12:52 am

Ten automaticky utok pomocnika na odpor je hooodne zajimavy. Hodim si odpor (coz v RP neznamena ze utocim) pomocnik na mne zautoci tak ho sejmu (neneham se predsy zabit kuli ooc systemove nedokonalosti) a majitel pomocnika pak muze ledatak brecet ze mu umrel nosic nebo taky na mne zautocit ...


Mne se to stalo ze hrac byl afk, ja se preklikl a zmenil sem podobu a po celem krateru mne honil ten jeho debilni pomocnik. Umlatil sem ho na smrt a rikam si nebudu svine tak mu ho obvazu at o nej neprijde, takze sem ho obvazal, on vstal (mel asi 10hp) a zas do mne zacal busit. Tak sem utekl do jine lokace protoze jinak bych toho blba musel zabit.

Jo a jeste sem se chtel zeptat :
Projdu kolem NPC v normalni podobe zeny ... Za zdi se zmenim treba v kobolta - NPC mne nevidi ale automaticky na nej dostavam odpor. Kdyz vidim ze se ke mne blizi tak se zmenim zpatky na zenskou - on vykukne na mne spoza rohu a busi do mne stejne... Tak to je jako normalka ?
Zaznamenáno

Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1765 kdy: Duben 22, 2009, 02:36:56 am

Jo a jeste sem se chtel zeptat :
Projdu kolem NPC v normalni podobe zeny ... Za zdi se zmenim treba v kobolta - NPC mne nevidi ale automaticky na nej dostavam odpor. Kdyz vidim ze se ke mne blizi tak se zmenim zpatky na zenskou - on vykukne na mne spoza rohu a busi do mne stejne... Tak to je jako normalka ?

Jo, to už se mi taky stalo se stráží za zavřenejma vratama a podobou pavouka. Přiběhl jsem jako pavouk, změnil se zpět a během proměny se zpoza vrat ozval křik útočícího stražce, kterej rozrazil vrata a nebohou ženskou zabil. A kdosi se mi to snažil vysvětlit tím, že mě ten pazdrát slyšel - což je hovadina, protože se nedá slyšet to, co je vidět.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
night
Nováček

Příspěvků: 39



Zobrazit profil
Odpověď #1766 kdy: Duben 22, 2009, 07:31:12 am

Jo a jeste sem se chtel zeptat :
Projdu kolem NPC v normalni podobe zeny ... Za zdi se zmenim treba v kobolta - NPC mne nevidi ale automaticky na nej dostavam odpor. Kdyz vidim ze se ke mne blizi tak se zmenim zpatky na zenskou - on vykukne na mne spoza rohu a busi do mne stejne... Tak to je jako normalka ?
yea its called autofollow bug ..
Stejny to je aj s hide když na tebe bezi nepřatelsky NPC a daš za rohem hide tak tě stejne v tom hide rube
Zaznamenáno


Zeke
night
Nováček

Příspěvků: 39



Zobrazit profil
Odpověď #1767 kdy: Duben 22, 2009, 07:47:29 pm

Jak presne funguje svetlo a tma se střelnyma zbranema ?

přiklad :
Jsem v noci v lese a mam od sebe  nakych 20 yardu skretveda kdyz na nej normálne střelim tak mam 25% šanci na miss . Tak vykouzlim kouzlo světlo. Ale kam ?
Logicky by se melo kouzlit asi na skretveda.  Ale prakticky bych ho asi mel vykouzlit na sebe ne ?
Abych pak nemel tu šanci na miss.
 
Zaznamenáno


Zeke
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #1768 kdy: Duben 22, 2009, 07:49:41 pm

to kouzli an obě místa a budeš mít jistotu Smích
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Amelor
Host
Odpověď #1769 kdy: Duben 24, 2009, 08:28:34 am

Ehm, kdo to semnou hral toho spravce? a mužem to dohrat dnes radej ješte pred restartem? diky...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS