Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červenec 03, 2024, 11:10:32 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2152489 krát)
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #1605 kdy: Duben 01, 2009, 09:09:04 am

Boje ve meste holt straze nemaji rady, co se tyce upiru, tak pravidlo je ze tohle delaji kdyz je den...nemaji zrovna moc radi slunicko Mrknutí

Deku dodame
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Snekoun
Host
Odpověď #1606 kdy: Duben 01, 2009, 09:12:21 am

Boje ve meste holt straze nemaji rady, co se tyce upiru, tak pravidlo je ze tohle delaji kdyz je den...nemaji zrovna moc radi slunicko Mrknutí

Deku dodame

Tak to je docela promakane  Škleb funguje to i kdyz nekdo upira vyvola a je den ?
Zaznamenáno
Mithrandir
Host
Odpověď #1607 kdy: Duben 01, 2009, 10:05:35 am

Boje ve meste holt straze nemaji rady, co se tyce upiru, tak pravidlo je ze tohle delaji kdyz je den...nemaji zrovna moc radi slunicko Mrknutí

Deku dodame

Tak to je docela promakane  Škleb funguje to i kdyz nekdo upira vyvola a je den ?

neprehanaj  Úsměv
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #1608 kdy: Duben 01, 2009, 10:25:15 am

Boje ve meste holt straze nemaji rady...
Možná mi něco uniklo ,oprav mne mýlím li se .
Wipe ( údajný bod 0 )
Hráči (všechny rasy druhy světa ) v jedné lokaci na jedné hromadě ,řekl bych menší Chicago 40 let.
Správce města žádný,stráž žádná a do toho „starostlivý“ bankéř ,tovaryš,co má strach o zdraví a  úspory soupeřících rivalů?!
Jo pokud by PC  napadl ,NPC pak je to o něčem jiném ,ale případ souboje ,mezi nepřátelskými rasami NPC ničím neohrožuje a majetek jim zůstane .naopak ,souboj se přímo nabízí a systém nedělá rozdíl mezi útočníkem a obranou …
PS: Umožněte pro hráče jinou variantu přikl.oltář mimo město….
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1609 kdy: Duben 01, 2009, 10:39:32 am

Vem to tak ze NPC to nemusi videt cele, rvete se mu u obchudku az krev strika vsude okolo...
ma strach utece a rozhlasi to vsude ty a ty se rvou a zabijeji tamhle na ulici
Nez se situace uklidni a vse se nejak vysvetli, tak jste vytrznici.
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #1610 kdy: Duben 01, 2009, 10:43:55 am

mam dotaz. Pomocnici tiez ziskaju lvl (do 30) ked ziskam aj ja alebo nie?
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Snekoun
Host
Odpověď #1611 kdy: Duben 01, 2009, 10:45:47 am

mam dotaz. Pomocnici tiez ziskaju lvl (do 30) ked ziskam aj ja alebo nie?


Ano jejich level roste s Tebou. Takhle to alespon bylo pred Wipem  Škleb
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #1612 kdy: Duben 01, 2009, 10:58:03 am

Vem to tak ze NPC to nemusi videt cele, rvete se mu u obchudku az krev strika vsude okolo...
ma strach utece a rozhlasi to vsude ty a ty se rvou a zabijeji tamhle na ulici
Nez se situace uklidni a vse se nejak vysvetli, tak jste vytrznici.
Já to chápu ,leč jinou variantu teď nenabízíte . Vyřadíš hráče na dobu restartu bez možnosti si cokoli koupit ,vybrat peníze ,suroviny či se jen v hospodě vyspat .
PS:Zřejmě je problém  ,nějak to přijatelně ošetřit či to dočasně vypnout ,aspon v kráteru kde pobíhá "svoloč" světa...Už vůbec nemluvím o tom že jsem dnes bojoval  těsně za vstupem do lokace města s NPC (hlodavci  Smích) ,ale to asi máš ošefované ,či to prodavač neregistroval ,či jsem měl proste kliku ..
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Arash
Host
Odpověď #1613 kdy: Duben 01, 2009, 11:00:33 am

Vem to tak ze NPC to nemusi videt cele, rvete se mu u obchudku az krev strika vsude okolo...
ma strach utece a rozhlasi to vsude ty a ty se rvou a zabijeji tamhle na ulici
Nez se situace uklidni a vse se nejak vysvetli, tak jste vytrznici.
Já to chápu ,leč jinou variantu teď nenabízíte . Vyřadíš hráče na dobu restartu bez možnosti si cokoli koupit ,vybrat peníze ,suroviny či se jen v hospodě vyspat .
PS:Zřejmě je problém  ,nějak to přijatelně ošetřit či to dočasně vypnout ,aspon v kráteru kde pobíhá "svoloč" světa...Už vůbec nemluvím o tom že jsem dnes bojoval  těsně za vstupem do lokace města s NPC (hlodavci  Smích) ,ale to asi máš ošefované ,či to prodavač neregistroval ,či jsem měl proste kliku ..
Jenže nějaký blbec nalákal krysi - do krateru, já jsem ji zabil a ted mám odpor na vše.  Demence.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #1614 kdy: Duben 01, 2009, 11:04:50 am

Kdyby to bylo v elfi vesnici tak to chápu ... tam mají rádi všechny zvířátka, ale v kráteru se krysy běžně opékají  Škleb
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1615 kdy: Duben 01, 2009, 11:24:01 am

Vem to tak ze NPC to nemusi videt cele, rvete se mu u obchudku az krev strika vsude okolo...
ma strach utece a rozhlasi to vsude ty a ty se rvou a zabijeji tamhle na ulici
Nez se situace uklidni a vse se nejak vysvetli, tak jste vytrznici.
Já to chápu ,leč jinou variantu teď nenabízíte . Vyřadíš hráče na dobu restartu bez možnosti si cokoli koupit ,vybrat peníze ,suroviny či se jen v hospodě vyspat .
PS:Zřejmě je problém  ,nějak to přijatelně ošetřit či to dočasně vypnout ,aspon v kráteru kde pobíhá "svoloč" světa...Už vůbec nemluvím o tom že jsem dnes bojoval  těsně za vstupem do lokace města s NPC (hlodavci  Smích) ,ale to asi máš ošefované ,či to prodavač neregistroval ,či jsem měl proste kliku ..
Jenže nějaký blbec nalákal krysi - do krateru, já jsem ji zabil a ted mám odpor na vše.  Demence.
tak to bylo necim jinym...
ja v krateru postrilel "hejno" krys a nikdo proti me nic nemel
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #1616 kdy: Duben 01, 2009, 11:40:24 am

Ad to je čímkoli ,je to problém  ;)Být "sfině" ,s jednou postavou, hraní "zpříjemním"všem co pujdou kolem ...
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
night
Nováček

Příspěvků: 39



Zobrazit profil
Odpověď #1617 kdy: Duben 08, 2009, 11:17:17 am

Zdarec sorry zě vam přerušuju vaši debatu ale chtěl bych se vrátit k názvu topicu.

Bylo nejak DC vrahova smrtícího utoku upraveno nebo jde stále přes int ? dík za odpoved.
Poslední změna: Duben 08, 2009, 11:20:44 am od night Zaznamenáno


Zeke
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #1618 kdy: Duben 08, 2009, 11:27:08 am

Zdarec sorry zě vam přerušuju vaši debatu ale chtěl bych se vrátit k názvu topicu.

Bylo nejak DC vrahova smrtícího utoku upraveno nebo jde stále přes int ? dík za odpoved.

Je pres inteligenci, nemenilo se to, zmeny a upravy hry najdes v manualu (sekce ke stazeni an strankach) a nebo na wiki Mrknutí
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Yokinimaro
Nováček

Příspěvků: 46


Zobrazit profil
Odpověď #1619 kdy: Duben 08, 2009, 02:08:04 pm

Abych se jako měnavec mohl proměnit se potřebuju modlit ku druidským bohům? Pokud ano tak z jakého důvodu?
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS