Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 01:50:24 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2068850 krát)
Smrk
Mob
*
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
Odpověď #1455 kdy: Březen 16, 2009, 07:26:49 pm

Hele omezit to jde, pokud se budou ty vzácný rudy obnovovat cca jednou za 2 hodiny, a bude tam dost monster tak tam nikdo 2 hodiny nevydrží. A pokud bude vstup 10 a víc k tak uvidíš, jaký boj to bude si natěžit ty nejlepší suroviny. Ale dál to nemá cenu asi komentovat záleží na Neusovy jaká je jeho představa. Hau

edit: Ješte se mi líbí, jak si každej hájí ten svůj craft, aby se neztížil.
Poslední změna: Březen 16, 2009, 07:28:34 pm od Smrk Zaznamenáno

Morgan
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #1456 kdy: Březen 16, 2009, 07:31:56 pm

A ako by si zabezpecil aby tam ten clovek natazil to na co tam dosiel. Napriklad dojde Verd. dolu bude tam 10 zil a s toho iba 2 hromadky rudy. to ak je stastie. Skor ide o to ludi naucit utracet penize co nie je lahke.   
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1457 kdy: Březen 16, 2009, 07:39:49 pm

Já teda nevim, ale podle mě má systém jeden závažný problém, který však není asi řešitelný standartním postupy.
Nejsou tady hráči. Resp. je jich málo. Ten systém by měl šanci na úspěch pouze, pokud by bylo hráčů víc.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Smrk
Mob
*
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
Odpověď #1458 kdy: Březen 16, 2009, 07:50:13 pm

Re MinoDL:
Já bych to nezabezpečoval, prostě si došel do dolu na něco a natěžil něco jiného.  Smůla riziko podnikání, teď máš dvě možnosti, buďto to vyhodíš(prošustroval si prachy a čas) a nebo to někomu prodáš (s tímhle problémem se bude potýkat každý hráč takže je dost veliká šance že to od tebe koupí za rozumný peníze nebo vymění za něco jiného(navíc Neus chce aby se obchodovalo je to interakce mezi hráčema)).
Jako momentálně v modulu takové množství surovin a peněz, že se to k lepšímu změní až doopravdy za dlouho. Není to rychle řešení, ale lepší než licence a hnití železa. 
Re Cagus:
A předpokladu, že všichni nebudou craftit, protože by to bylo plus mínus to samé ale ve velkém. Jistě byli by tu nějaké malé obchody mezi sólo hráči, ale to je asi tak všechno. Počet hráčů neřeší to že si pro suroviny dojde každý bez problémů.
Zaznamenáno

Morgan
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #1459 kdy: Březen 16, 2009, 07:53:54 pm

Smrk tak si najskor skus spravim No PB posatvu a dost si to nejakych takzsich dolu sam. Ani jednu posatvu nemam PB lebo moc nevim a kebyze to vim tak to nedelam lebo kazi hru.
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1460 kdy: Březen 16, 2009, 08:11:52 pm

Re Cagus:
A předpokladu, že všichni nebudou craftit, protože by to bylo plus mínus to samé ale ve velkém. Jistě byli by tu nějaké malé obchody mezi sólo hráči, ale to je asi tak všechno. Počet hráčů neřeší to že si pro suroviny dojde každý bez problémů.


V momentě, kdy bude víc hráčů, nebudou všichni ve spolku, a nedostanou všechnu výbavu od spolkových crafterů. Pokud bude víc hráčů, bude víc dostupnmých crafterů, a hráči nebudou mít potřebu dělat další. Navíc celý systém prostě počítá s tím, že se bude obchodovat ve velkém počtu obchodních (nebo raději obchodujících) elementů.

Smrk tak si najskor skus spravim No PB posatvu a dost si to nejakych takzsich dolu sam. Ani jednu posatvu nemam PB lebo moc nevim a kebyze to vim tak to nedelam lebo kazi hru.
No nevim.. PB.... byl jsem na většině dolů. Myslim, že není nutné mít level 35+. Většina PB se opravdu dobrými stávají až tehdy (pokud jsou koncipované na 40 level). Jinak z vlastních zkušeností stačí takový čistý klerik a nemá problém si někam zajít... no a přidej 1 level monka a nemá problém ani to pobít.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1461 kdy: Březen 16, 2009, 08:34:32 pm


No nevim.. PB.... byl jsem na většině dolů. Myslim, že není nutné mít level 35+. Většina PB se opravdu dobrými stávají až tehdy (pokud jsou koncipované na 40 level). Jinak z vlastních zkušeností stačí takový čistý klerik a nemá problém si někam zajít... no a přidej 1 level monka a nemá problém ani to pobít.

Hehe, už tě chci vidět, jak s čistým klerikem okolo 30. levelu půjdeš do syenitovýho dolu.Potkáš akolytu a nazdar bazar. Nebo do verdicitovýho/rubicitovýho - tam si zase neodemkneš. Samotnej klerik si zajde leda tak do mithrilovýho a celkem solidně se zapotí při pobíjení golemů. Problém je v tom, kde vlastně natrénovat těžbu, když se do rubicitovýho/verdicitovýho/syenitovýho dolu nedostane. Trénovat to na smaragdech v jednom nejmenovaném kopci je na dlouhá léta. To jenom tak aby se zhroutila ta tvoje veselá teorie o chození do lepšího dolu s jednou nPB postavou Škleb A pokud s tím svým klerikem (a pochybuju, že máš čistýho) dáš bez problémů akolytu, tak to máš rozhodně PB jako prase nebo jsi objevil něco zázračnýho.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1462 kdy: Březen 16, 2009, 08:47:07 pm


No nevim.. PB.... byl jsem na většině dolů. Myslim, že není nutné mít level 35+. Většina PB se opravdu dobrými stávají až tehdy (pokud jsou koncipované na 40 level). Jinak z vlastních zkušeností stačí takový čistý klerik a nemá problém si někam zajít... no a přidej 1 level monka a nemá problém ani to pobít.

Hehe, už tě chci vidět, jak s čistým klerikem okolo 30. levelu půjdeš do syenitovýho dolu.Potkáš akolytu a nazdar bazar. Nebo do verdicitovýho/rubicitovýho - tam si zase neodemkneš. Samotnej klerik si zajde leda tak do mithrilovýho a celkem solidně se zapotí při pobíjení golemů. Problém je v tom, kde vlastně natrénovat těžbu, když se do rubicitovýho/verdicitovýho/syenitovýho dolu nedostane. Trénovat to na smaragdech v jednom nejmenovaném kopci je na dlouhá léta. To jenom tak aby se zhroutila ta tvoje veselá teorie o chození do lepšího dolu s jednou nPB postavou Škleb A pokud s tím svým klerikem (a pochybuju, že máš čistýho) dáš bez problémů akolytu, tak to máš rozhodně PB jako prase nebo jsi objevil něco zázračnýho.

Ty myslíš ty akolity, které dáváme ve 2 klericích od 20 levelu? jo a mam klerika + 1 lvl mnicha a 1 lvl sd Mrknutí
Poslední změna: Březen 16, 2009, 08:49:18 pm od Cagus Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #1463 kdy: Březen 16, 2009, 08:49:10 pm

Jak to sleduji zacina tu inak podstava veci. Toto je len hra, Clovek sa tu ma zabavit popripade uvolnit a vypnut od normalneho sveta. A ne zabijat takmer nezabitlne hordy monster aby zaplatit za vstup nehorazne prachy + aby sa prebyjel hordami takmer zabitelnych monster a natazil minimum preco dosel. A este k tomu stravit hromadu casu sa tam dostat, ktory dost casto neni.  
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Smrk
Mob
*
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
Odpověď #1464 kdy: Březen 16, 2009, 08:52:18 pm

Re Cagus:
Hele možná máš pravdu, možná nemáš, to já nevím a nevíš to ani ty. Já nevím, jestli ve svých názorech mám pravdu, proto snad vedeme tuto diskuzi ne? Jinak tvůj potažmo Neusův model počítá s velkým počtem hráčů online, což naráží na dvě věci: a.) Kde se vezmou? b.) Utáhne to připojení? Ani na jednu otázku odpověď neznám. Ale jaký model zvolit je na Neusovy a opravdu mu to moc nezávidím.
Re MinoDL:
No to je další aspekt problému nastavit systém tak aby bylo vše dostupné pro no PB postavy (PB postavy se tomu budou smát) nebo pro PB postavy (no PB postavy se nikam nedostanou). Já sem proto to nastavit pro BP postavy, ať už kuli tomu že když to bude pro no PB tak systém zkolabuje s příchodem jednoho PB. Nebo pro to protože hranice mezi PB a no PB není jasná a definovaná.

Jinak hraju PB stavěl sem si PB v shadowrunu, v D&D . A nevidím důvodu to nedělat, protože mě baví počítat postavy a bejt smutnej když se při naklikání spletu.

Jinak hrál sem tu klerik minch sd by Mustafa prošel sem všude sám no problémo na 27 levlu.

EDIT: A je hratelný všichni maj vše, hojnost všeho zvítězí nad zlem a nenávistí světa?
Poslední změna: Březen 16, 2009, 08:56:32 pm od Smrk Zaznamenáno

Morgan
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1465 kdy: Březen 16, 2009, 09:48:05 pm

Mino se blíží mému názoru. Místo toho, aby se hra udělala nějak zajímavou pro další hráče a aby se tu rozproudilo RP, tak se vymýšlí nástrojáři, nová monstra pro PB úchyly a pět typů krumpáče. Kdejaká vedlejší blbost dostává víc prostoru než onen avizovaný "příběh". A úplně nejlepší jsou kafralové typu Smrk nebo Eruru, co tu vlastně ani nehrajou a mají názor na všechno. Už mě začíná unavovat každé dva týdny řešit nějakou novinku v craftu, abych si vůbec vyrobil pitomý plášť +3 k síle. Kde že je ta Equilibrie?  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1466 kdy: Březen 16, 2009, 09:57:26 pm

Mino se blíží mému názoru. Místo toho, aby se hra udělala nějak zajímavou pro další hráče a aby se tu rozproudilo RP, tak se vymýšlí nástrojáři, nová monstra pro PB úchyly a pět typů krumpáče. Kdejaká vedlejší blbost dostává víc prostoru než onen avizovaný "příběh". A úplně nejlepší jsou kafralové typu Smrk nebo Eruru, co tu vlastně ani nehrajou a mají názor na všechno. Už mě začíná unavovat každé dva týdny řešit nějakou novinku v craftu, abych si vůbec vyrobil pitomý plášť +3 k síle. Kde že je ta Equilibrie?  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Frajere já tu hraje častěji než si myslíš Smích A že sem četl týden ty sračky co ste vymýšlely a pak jsem něco napsal? No promiň mistře ale to spíš vaše názory vyznívají jako "já vím všechno nejlíp a co řeknu to je pro server the best" Smích Smích Smích Mě je u pí.. jestli tenhle server chcípne nebo přežije ale mám stejné právo napsat svůj názor či nápad jako ty ikdybych rok nehrával.
Poslední změna: Březen 16, 2009, 10:01:27 pm od Eruruu Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Arash
Host
Odpověď #1467 kdy: Březen 16, 2009, 09:58:50 pm

Mino se blíží mému názoru. Místo toho, aby se hra udělala nějak zajímavou pro další hráče a aby se tu rozproudilo RP, tak se vymýšlí nástrojáři, nová monstra pro PB úchyly a pět typů krumpáče. Kdejaká vedlejší blbost dostává víc prostoru než onen avizovaný "příběh". A úplně nejlepší jsou kafralové typu Smrk nebo Eruru, co tu vlastně ani nehrajou a mají názor na všechno. Už mě začíná unavovat každé dva týdny řešit nějakou novinku v craftu, abych si vůbec vyrobil pitomý plášť +3 k síle. Kde že je ta Equilibrie?  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Kdybyste byli chytří tak by jste si tady založili taky forum na radění ohledně buildů jako mají na demoně, tzn. tvorba PB by se dostala i mezi ty co to neumějí a celkově by se postavy srovnali.
Jinak v téhle souvislosti nesnáším takové ty kafraly, co pořád kafrají o tom že oni nestaví PB z principu, protože to pak není RP postava.  Jenže realita je jiná RP a PB se nevylučuje.
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #1468 kdy: Březen 16, 2009, 10:02:02 pm

Mino se blíží mému názoru. Místo toho, aby se hra udělala nějak zajímavou pro další hráče a aby se tu rozproudilo RP, tak se vymýšlí nástrojáři, nová monstra pro PB úchyly a pět typů krumpáče. Kdejaká vedlejší blbost dostává víc prostoru než onen avizovaný "příběh". A úplně nejlepší jsou kafralové typu Smrk nebo Eruru, co tu vlastně ani nehrajou a mají názor na všechno. Už mě začíná unavovat každé dva týdny řešit nějakou novinku v craftu, abych si vůbec vyrobil pitomý plášť +3 k síle. Kde že je ta Equilibrie?  Nevím co si myslet/Nerozhodný

Původně jsem nechtěla ale myslím, že Ludek má pravdu. To co se tady poslední dobou děje není nic co bych viděla ráda. Žádné rozvíjení příběhu, žádné povídání. Děláte si z toho místo pro ekonomisticko-šovinistické pokusy pánové.
Kdyby jste místo vymýšlení hyper technických řešení sedli ke klávesnici, uvařili si čas a sepsali příběh vašich postav udělali by jste možná dvakrát tak lépe ...
Zaznamenáno
Smrk
Mob
*
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
Odpověď #1469 kdy: Březen 16, 2009, 10:11:42 pm

Mino se blíží mému názoru. Místo toho, aby se hra udělala nějak zajímavou pro další hráče a aby se tu rozproudilo RP, tak se vymýšlí nástrojáři, nová monstra pro PB úchyly a pět typů krumpáče. Kdejaká vedlejší blbost dostává víc prostoru než onen avizovaný "příběh". A úplně nejlepší jsou kafralové typu Smrk nebo Eruru, co tu vlastně ani nehrajou a mají názor na všechno. Už mě začíná unavovat každé dva týdny řešit nějakou novinku v craftu, abych si vůbec vyrobil pitomý plášť +3 k síle. Kde že je ta Equilibrie?  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Tak hrál sem tu chvíli, to je pravda (cca 3 měsíce), viděl sem dost. Když sem byl WB na K1 tak jste jí podřízli jako prase na porážce. Nechci to soudit. Je to jeden z důvodů proč nehraju, jenom ze zvyku sem si četl fórum, ani tu nechci rozebírat, co se stalo s fórem K1. A jenom, už sem to neudýchal, rozhodně se stačí podívat do statistik serveru a je vidět kam to spěje. Prezentoval sem tu svůj názor nikdy sem netvrdil, že mám pravdu. Myslel jsem to dobře, ale na tohle nemám.
Zaznamenáno

Morgan
Stran: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS