Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 07:58:22 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2068911 krát)
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #6015 kdy: Březen 19, 2013, 09:25:21 am

No pokud si chce zakouzlit tak jo  Smích
Zaznamenáno

Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6016 kdy: Březen 19, 2013, 09:27:53 am

K tomu vašemu modlení, co tady furt šmudláte, je to takhle:
Je základní solo modlení a obřad. Obřad vydrží déle a pokud je opravdu velký (mass mass Úsměv ), může dá ti bonus v podobě savů a že vás bohyně sama zvedne, pokud umřete pod -10.
Smrt (cesta do očistce) silně vyčerpává vaše 'namodlení', ale na druhou stranu chrání před ztrátou expů (jestli se tady za stávajícího nastavení dá mluvit o ztrátě). Normálně je ztráta tuším 200 za level, s namodlením 50, silný obřad možná i k nule (nebo je tam minimum 20). Irrelevantní.

Jsou dva typy oltářů. Jeden je normální a druhý přírodní.
U normálního se musí modlit Klerik, Paladin, CoT, BG aby mohli používat své 'božské' schopnosti.
U přírodního se musí modlit Druid, Ranger a výše zmínění aby mohli používat své 'božské' schopnosti.

Pokud jste např Fighter, co se pomodlí u přírody, tak to potom píše příroda se odvrátila (namodlení vyprchalo), ale je jedno jestlise pomodlíte u přírodního nebo normálního oltáře. U fightera doporučuju co nejbližší oltář.

Symboly pomáhají 'udržet' trocha namodlení v sobě, pokud padnete a už nebudete schopni jako klerik nic začarovat, pokud vytáhnete symbol umoožní vám to ještě 'něco málo' zakástit. Dělá je zlatník. Pro ty v podtemnu dávám nějaké do vitrín za symbolickou cenu. Vyrábějí se zlatníkem z dvou ingotů zlata a nějakým kamenem, který mění vzhled.

Poslední změna: Březen 19, 2013, 09:36:40 am od Cagus Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6017 kdy: Březen 19, 2013, 09:35:55 am

Mohu otázku? Jak funguje spot vs. hide?

Př. za světla z lampy se přede mnou schová někdo do hidu (Hide o 2 menší než já spot) a nevidím ho po pár sekund určitě ne, nezkoušeli jsme vytrvalecký souboj... Ale tak jako tak jsem si myslel, že když je spot vyšší než hide je úspěch do 1 kola automatický..  :-/

No, tak říkáš, že když jste to zkoušeli, tak jste si vyměňovali číslíčka (největšíí blbost, co hidař může udělat), a pokud jste běhali u světla nebo den/noc mohli se podmínky měnit.
Předpokládám ale, že tenhle argument smeteš, tak potom tě ještě upozorním, že je mnoho featů, které aplikují nějaký bonus pouze za určitých podmínek a v ten moment se nepíšou ve výpisu Charakteru, jako příklad u toho hide uvedu Trackless step, který se tam nepíše, ale přidává se k hodu, takže taky on mohl mít o 2 body lepší hide a potom ještě smůla, že jsi hodil 1 nebo 2 na hodu.

Můžu vědět, kdo to byl, resp jaké class měl, pak by se dalo přijít na to, jaký bonus tam mohl mít 'schovaný'.
Druhá alternativa je ještě, že ti neřekl pravá čísla Úsměv

Jinak pokud máš větší spot, tak se ti ani neschová.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
Odpověď #6018 kdy: Březen 19, 2013, 11:17:28 am

To je pěkný, jenže podle toho bych ho měl taky vidět ... tak si říkám v čem je problém?

Ked sa mu podari skryt a je ukryty a beha okolo teba nehadze sa potom na listen ?
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #6019 kdy: Březen 19, 2013, 11:26:06 am

To je pěkný, jenže podle toho bych ho měl taky vidět ... tak si říkám v čem je problém?

Ked sa mu podari skryt a je ukryty a beha okolo teba nehadze sa potom na listen ?

Ne, haze se na oboji pokazde...

Jine dotazy:
Nebyl si rozrusen?(v boji)
Byl primo pred tebou a ne treba za tvymi zady?

Proste si precti na te wiki ty modifikatory.
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6020 kdy: Březen 19, 2013, 11:44:03 am

Akorát mě ještě napadá, k čemu je technicky to, že je nějaký oltář OOC pojmenovaný po nějakém bohu. Myslím tím to zasvěcení. A hlavně jakým způsobem se to dá překonvertovat.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #6021 kdy: Březen 19, 2013, 04:51:56 pm

Já jsem si ty modifikátory přečetl a nevidím důvod, proč by mi řekl špatná čísla (která podle mě k jeho lvlu adekvátní) A dokonce jsme zohlednili i světlo v osvětlené místnosti. No, udělám více testů a uvidím, zda-li to zlobí, či ne. Ted mám asi málo dat na to, aby se udělal rozumný závěr.
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6022 kdy: Březen 19, 2013, 05:03:22 pm

Odpovím ti za tebe. Nezlobí Úsměv
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #6023 kdy: Březen 19, 2013, 06:33:00 pm

Treba to neni treba brat celkem jako OOC.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #6024 kdy: Březen 19, 2013, 07:23:48 pm

Akorát mě ještě napadá, k čemu je technicky to, že je nějaký oltář OOC pojmenovaný po nějakém bohu. Myslím tím to zasvěcení. A hlavně jakým způsobem se to dá překonvertovat.

Provedeným obřadem. Ber to tak, že při obřadu na oltář "napíšeš" jméno svého boha  Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #6025 kdy: Březen 20, 2013, 08:49:19 am

Jak se na tomhle serveru hledí na ostatní npc?

Myslím to z pohledu tohoto:
Jsme ve shromaždišti, předpokládám že krom nás pc a npc co tam jsou vidět, tam jsou i jinačí npc (nevidíme je) ale jsou tam.
V hospodě je určitě více npc než je vidět.
Chrám jeho, i když JEHO PC hráči nejsou lognutí, po chrámu se potulují věřící a jiní.
Stráží je vidět jen pár, ale věřím že jich je ve vesnici daleko více.

Je to tak, nebo se pletu?

Ptám se proto, že ne všichni toto berou na vědomí. A jelikož jsem z jiného serveru, kde i na tohle se bere zřetel, tak se ptám.

EDIT:
Dotaz na vitríny:
Všiml jsem si že obchodník navyšuje cenu o 20% ceny původní (vámi vyřčené). Po ani ne real dni se cena konečná snížila o 5% - bude se snižovat dále? Co půl real dne? Co reál den? Bude se snižovat až na jaké minimum?
Poslední změna: Březen 20, 2013, 09:22:14 am od -darkvision- Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6026 kdy: Březen 20, 2013, 09:18:52 am

Vecina akci napriklad znesveceni chramu jak ted probehlo IC probiha za dohledu nezaujaty strany /DMs/ a je na hracich co vymysli jak se s tim poperou  Mrknutí aby danou vec vyresily /DMs tam neni na to aby za hrace myslel a jednal jen vymysli zapletku a reseni je na hracich / ted bych z pozice vericiho ocekaval dve veci a to znovu vysvecení chramu a hledaní pachatele  Smích
Pokud se nenajde ocity svedek (PC) tak se da predpokladat ze se pachatel nenajde  Škleb to by pak kazda akce mela hned priznak neuspechu coz si myslim je blbost a takove zapletky povzbudi hrace k akcim a nikde neni psano ze vzdy musi koncit uspesne aspon z meho pohledu  Mrknutí to si jen hraci mysli ze musi pokazde vyhrat muj nazor  Škleb

Ale finalni odpoved ti na danou vec daji urcite DM
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #6027 kdy: Březen 20, 2013, 09:19:09 am

Jak se na tomhle serveru hledí na ostatní npc?

Myslím to z pohledu tohoto:
Jsme ve shromaždišti, předpokládám že krom nás pc a npc co tam jsou vidět, tam jsou i jinačí npc (nevidíme je) ale jsou tam.
V hospodě je určitě více npc než je vidět.
Chrám jeho, i když JEHO PC hráči nejsou lognutí, po chrámu se potulují věřící a jiní.
Stráží je vidět jen pár, ale věřím že jich je ve vesnici daleko více.

Je to tak, nebo se pletu?

Ptám se proto, že ne všichni toto berou na vědomí. A jelikož jsem z jiného serveru, kde i na tohle se bere zřetel, tak se ptám.


Co ti zase vadí?

Nikdo nikoho neviděl, a tak to prostě bude. Máte hledat kdo to byl, ne se zeptat npc jestli náhodou někoho neviděl, ten ukáže na viníka a hurá viníkovi setnout hlavu..
Jste moc pohodlní, až to hezký není. Buď hledejte a zkoumejte nebo se na to vyprdnu  Úsměv
Zaznamenáno

-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #6028 kdy: Březen 20, 2013, 09:25:21 am

Jak se na tomhle serveru hledí na ostatní npc?

Myslím to z pohledu tohoto:
Jsme ve shromaždišti, předpokládám že krom nás pc a npc co tam jsou vidět, tam jsou i jinačí npc (nevidíme je) ale jsou tam.
V hospodě je určitě více npc než je vidět.
Chrám jeho, i když JEHO PC hráči nejsou lognutí, po chrámu se potulují věřící a jiní.
Stráží je vidět jen pár, ale věřím že jich je ve vesnici daleko více.

Je to tak, nebo se pletu?

Ptám se proto, že ne všichni toto berou na vědomí. A jelikož jsem z jiného serveru, kde i na tohle se bere zřetel, tak se ptám.


Co ti zase vadí?

Nikdo nikoho neviděl, a tak to prostě bude. Máte hledat kdo to byl, ne se zeptat npc jestli náhodou někoho neviděl, ten ukáže na viníka a hurá viníkovi setnout hlavu..
Jste moc pohodlní, až to hezký není. Buď hledejte a zkoumejte nebo se na to vyprdnu  Úsměv

A proč si na mě nepřijemná?
Já jen podal dotaz, protože z jiného serveru mám jinačí zkušenosti a dost jsem tam díky tomu uklouzl (protože jsem s okolními npc nepočítal).
Isidur mi odpověděl v pohodě.
A ty hned co mi vadí. Nevadí mi nic. Jen se ptám na to, v čem si nejsem jist.  Mrknutí (nic vůči Tvé osobě v tom nehledej  Polibek )
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #6029 kdy: Březen 20, 2013, 09:31:17 am

..

jestli sem na tebe zautočila tak promiň, ale už mne prostě dochází nervy. Člověk se tu o něco snaží a sklízí jen nespokojenost a kritiku. Promýšlela sem to několik dní, celou zápletku, jak to provést atd.. a když to konenčě udělám tak jak to udělám. Dostanu sprda že sem nestihla - kvůli malýmu - napsat IC. Nikomu sem nedala vědět. Hold ne každý má čas pařit od rána. Já myslela, že to někoho potěší.. když se začnou řezat dvě frakce ikdyž třeba jen takhle zatím bez PvP. No ale koukám že tady je to PvP vyžadováno.

Ber to prostě tak, že nikdo viděný nebyl. Stráž byla zaměstnaná, a v chrámu nikdo. Kostra co tam zůstala byla kněze co tam byl. Pochybuju že v noci tam byli další NPC..
Teď můžete hledat viníka, zkoumat kdo to byl.. způsob provedení může zavést kamkoliv ke zlýmu mágovi/klerikovi...
Stačí jen trochu myslet a sledovat okolí.

Minule byli viděný dokonce dvě postavy jak hází do oken chrámu kameny a různý bordel. Několik postav proběhlo kolem. Stačí si fakt jen všímat..
I zatlučený dveře mohli trochu napovědět  Kroutím očima
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS