Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 02:59:46 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2068990 krát)
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #6000 kdy: Březen 18, 2013, 08:32:11 pm

Hmm no na banky mam urcite podobny nazor, urok 9% sa mi zda vela. Pride mi to ako cista lichvarina a dane 130% Úsměv of course....

Banky bojkotujem aj v reale a tak iste aj v hre, ale spat k veci. Hrat sa da pekne aj bez banky, nesies sice riziko ze ti ich niekto zoberie, ale davat banke desiatku za vkazdy vklad, to teda fakt nie ... Osvedcila sa mi taktika nosit vsetko u seba, nakupovat suroviny a peniaze radsej drzat vo forme lektvarov popr. materialu alebo kniziek, nakupit do zasoby viac lektvarov a paliciek a mat potom jednoduchsi boj. Tiez dobra investicia je doplatit si par 1000XP ... naco je niekomu na sukr. ucte 100, 200 000 zlatych? Komu sa nepacia uroky v banke tak ju jednoducho nepouzivajte, da sa to a je to niekedy ovela vacsia zabava.



Ked potrebujem nazbierat na dalsi lvl pomaly 90k tak to neni sranda cely cas nosit u seba. A mat peniaze vo forme lektvarov mi v tom pripade tiez moc nepomoze. Cize mi ostava davat to do banky a kinkinovi Smích. Zas na druhu stranu sa musim zastat Veledruidky, lebo v ramci RP odo mna odkupila epicke knizky za slusnu sumu, ktore by som inak hodil do kosa. Ked si to zratam, tak co som zaplatil na daniach sa mi v tejto (a inej) forme vracia.
Co???
na 40lvl je myslim potreba 20k

To je pravda, ale ja si financirujem aj skusenosti. Zrovna teraz mi chyba 83k. Úsměv
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Mek
Nováček

Příspěvků: 14


derpy derp


Zobrazit profil
Odpověď #6001 kdy: Březen 18, 2013, 08:37:59 pm

Já vám do toho skočím, s dovolením Úsměv

Jak funguje uctívání bohů a tyhle věci okolo? Protože když jdu okolo oltáře a pokloním se, víceméně se nic nestane. Musí se u toho mluvit, nebo je to na počet pokleknutí, případně je v tom nějaký jiný fígl? (Anebo - má vůbec význam něco s oltáři dělat? )

K výše zmíněné otázce mě totiž dovedly hlášky o přírodě, že se prý odvrací, ale že bych tušil jak ji převrátit naopak se říct tedy nedá Úsměv
Zaznamenáno
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #6002 kdy: Březen 18, 2013, 08:46:57 pm


Jak funguje uctívání bohů a tyhle věci okolo?
Nic sa nestane na prvy pohlad. Aku mas oblubenost u boha ovlyvnuje kolko expov stratis pri smrti (ale aj ci sa postavis, ked mas pod 0  a krvacas a dalsich urcite vela veci, na ktore si nespomeniem). O oblube rozhoduje: Pocet clerikov pri obrade, ktoreho si ucastny (aj pocet veriacich), taktiez aj tvoje presvedcenie vzhladom k bohu atd, atd ... Neus to vymakal. K prirode sa nemodli ak nejsi druid, alebo nemas nemoc, ktorej sa potrebujes zbavit. Pomodlenie pri prirodnom oltari tusim premaze tvoje sucasne pomodlenie (a naopak). Sila tvojho pomodlenia (obradu) s casom klesa a objavi sa ti hlaska, ze bohovia zacinaju s teba zvracat Smích. Klerici a druidi vtedy napriklad nemozu kuzlit a pod. Je toho vela. Urcite ma nejaky chytrak doplni.
Zaznamenáno

Thorwulf
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #6003 kdy: Březen 18, 2013, 08:48:29 pm

Já vám do toho skočím, s dovolením Úsměv

Jak funguje uctívání bohů a tyhle věci okolo? Protože když jdu okolo oltáře a pokloním se, víceméně se nic nestane. Musí se u toho mluvit, nebo je to na počet pokleknutí, případně je v tom nějaký jiný fígl? (Anebo - má vůbec význam něco s oltáři dělat? )

K výše zmíněné otázce mě totiž dovedly hlášky o přírodě, že se prý odvrací, ale že bych tušil jak ji převrátit naopak se říct tedy nedá Úsměv

Arian asi vynechal to najpodstatnejsie.

Ked sa od teba odvracia priroda tak sa musis modlit u "druidskeho" oltaru.  Spoznas ho podla troch velkych kamenov obklopujucich jeden maly plochy kamienok Smích
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6004 kdy: Březen 18, 2013, 08:55:37 pm

to neni pravda ze se musis pomodlit u prirodniho oltare. u prirodniho oltare se MUSI modlit druidi jine postavy ne. ja se u nej modlim jen kdyz vim ze budu behat nekde kde sou zvirata aby na me neutocili. ale jinak vzdy normalni oltar...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Mek
Nováček

Příspěvků: 14


derpy derp


Zobrazit profil
Odpověď #6005 kdy: Březen 18, 2013, 08:59:54 pm

Jasné, takže jako neklerika mně teda zajímají oltáře klasické, přírodní jen v případě že začne prudit přiroda Úsměv

A aby se něco dělo tak buď dojít na bohoslužbu nebo vzít do ruky svatý symbol a tlouct hlavou o oltář.

Pochopil jsem to správně?
Zaznamenáno
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #6006 kdy: Březen 18, 2013, 09:05:34 pm

to neni pravda ze se musis pomodlit u prirodniho oltare. u prirodniho oltare se MUSI modlit druidi jine postavy ne. ja se u nej modlim jen kdyz vim ze budu behat nekde kde sou zvirata aby na me neutocili. ale jinak vzdy normalni oltar...

Ved pisal ze sa od neho odvracia priroda. Od klerikov a magov sa odvracaju bohovia.

Mek: Takze ak si druid, tak sa modli u prirodneho a to staci. Ak drzis v ruke symbol, tak si don "dobijes namodlenie". Cize v pripade ze sa ti zacne priroda odvracat, vytiahnes symbol a mas dost viery na 4-6kuziel a mozno aj viac.
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6007 kdy: Březen 18, 2013, 09:24:49 pm

hh spatne,odvraci se od tebe to kde ses modlil naposledny, kdyz se pomodlis u prirodniho odvraci se od tebe priroda a je jedno jestli se pak pomodlis u normalniho nebo prirodniho. neni to striktne dane ze proste jednou se pomodlis u prirodniho a tak kdyz ti to napise ze se od tebe odvraci priroda ze musis bezet a hned se modlit u prirodniho oltare Smích , pokud to neni kouzlici postava tak je to jedno kde se modli. u nekouzlicich postav bych spis preferoval presvedceni boha. auril zlo normlani oltar. ON dobro normalni oltar. Dannan neutral prirodni oltar atd.
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #6008 kdy: Březen 18, 2013, 09:25:40 pm

A kde se ten symbol dá koupit? Jsem klerik.
Zaznamenáno
spencer
Host
Odpověď #6009 kdy: Březen 18, 2013, 09:27:56 pm

A kde se ten symbol dá koupit? Jsem klerik.

Zlatníci umí vyrábět symboly, ale nejsem si jist jestli se jedná o tyto.
Zaznamenáno
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #6010 kdy: Březen 18, 2013, 09:42:39 pm

hh spatne,odvraci se od tebe to kde ses modlil naposledny, kdyz se pomodlis u prirodniho odvraci se od tebe priroda a je jedno jestli se pak pomodlis u normalniho nebo prirodniho. neni to striktne dane ze proste jednou se pomodlis u prirodniho a tak kdyz ti to napise ze se od tebe odvraci priroda ze musis bezet a hned se modlit u prirodniho oltare Smích , pokud to neni kouzlici postava tak je to jedno kde se modli. u nekouzlicich postav bych spis preferoval presvedceni boha. auril zlo normlani oltar. ON dobro normalni oltar. Dannan neutral prirodni oltar atd.

A nehrajes nahodou klerika ktory sa moze modlit u vsetkeho? Druidi sa mozu len u druidskych, aspon co ja viem...

Edit: Aha pardon, vyssie si uz pisal ze druid len u druidskeho Úsměv
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #6011 kdy: Březen 18, 2013, 10:49:43 pm

Mohu otázku? Jak funguje spot vs. hide?

Př. za světla z lampy se přede mnou schová někdo do hidu (Hide o 2 menší než já spot) a nevidím ho po pár sekund určitě ne, nezkoušeli jsme vytrvalecký souboj... Ale tak jako tak jsem si myslel, že když je spot vyšší než hide je úspěch do 1 kola automatický..  :-/
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #6012 kdy: Březen 18, 2013, 10:56:50 pm

Mohu otázku? Jak funguje spot vs. hide?

Př. za světla z lampy se přede mnou schová někdo do hidu (Hide o 2 menší než já spot) a nevidím ho po pár sekund určitě ne, nezkoušeli jsme vytrvalecký souboj... Ale tak jako tak jsem si myslel, že když je spot vyšší než hide je úspěch do 1 kola automatický..  :-/

viz http://nwn.wikia.com/wiki/Spot
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #6013 kdy: Březen 18, 2013, 11:27:33 pm

To je pěkný, jenže podle toho bych ho měl taky vidět ... tak si říkám v čem je problém?
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #6014 kdy: Březen 19, 2013, 08:56:02 am

K oltářum: Nezapomněli jste náhodou na Rangera? Ten se taky musí modlit u přírody.
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Stran: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS