Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 03:42:21 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1662503 krát)
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1860 kdy: Září 16, 2009, 10:27:25 am

arian píše nejsme policajti - kdo neumí přehodit je idiot
ATM píše, každé DM to dělá jak chce - policejní nevyzpytatelnost
Neus píše tj. bude asi postupny prechod od demokracie k tyranii Úsměv
asi nynější pravidla stylem varování, malý ban, velký ban, asi nejsou to pravé, chápu přínosnější pro hru není policajtování. Tak je možná lepší nepolicajtovat, nechat to být a vyhneme se flejmování na všechny zákroky DM.
Anebo Formatora nechat vypracovat trestní ceník.  Škleb Prosím. Kdyby chtěl děkovat.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #1861 kdy: Září 16, 2009, 12:06:19 pm

Ve většině bodů oba víme o čem je řeč tak si vyhrň rukávy a dej se do díla
d)uved připad a dodej screeny...
Stačí Ti sekce prohřešků a stížnosti hráčů na jiné PC??!!Pokud ne logni jako DM a čmuchej po ose  acc , IP , postava  Smích Smích Smích Smích

f)atd,atd,atd padej do hry a neflamuj furt:)
V odpadkáči si mohu flamovat jak chci  Mrknutí Mrknutí Mrknutí

Anebo Formatora nechat vypracovat trestní ceník.  Škleb Prosím. Kdyby chtěl děkovat.
Nechtěl děkovat  - Kréťane !!BWT ,na prd je Ti ceník ,když přidělovaní cen, je naprosto rozdílné ,dle toho ,kdo v čim pozadí má momentálně hlavu . Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #1862 kdy: Září 17, 2009, 04:45:29 pm

*Kouká, kam by hlavu schoval.* Ajéé, já už tu vlastně nehraju, tak kam se teď mam vecpat?
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #1863 kdy: Září 19, 2009, 05:13:00 pm

// Jen chci upozornit že už je DM ohlášen útok Acronů na horskou ves či kráter na stejný termín a čas. Při dvou akcích bude cokoliv nehratelné skrz velké odezvy serveru a navíc spousta lidí bude zainteresována v obou případech. Zvážil bych jiný termín.
Třeba je to schválně na stejný čas, podtemňáci jsou holt neřádi zákeřní
Zaznamenáno



Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1864 kdy: Září 19, 2009, 05:17:20 pm

A třeba to bude jen na jednu z vísek...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #1865 kdy: Září 19, 2009, 05:33:39 pm

A třeba to bude jen na jednu z vísek...

že váháš. Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Armin
Mob
*
Příspěvků: 70



Zobrazit profil
Odpověď #1866 kdy: Září 19, 2009, 05:40:39 pm

Je to schválně. Již jsem byl poučen   Škleb
Zaznamenáno

Nwn DE, 1.69 x86 linux client on Ubuntu 13.04 64bit on ASUS M2N-E, AMD X4 840 3.2GHz, 2MB L2, 8GB DDR2 800, Nvidia 8800GTS-512(G92), 320 GB + 500 GB HDD, SB X-Fi Xtreme Music, Fortron BlueStrorm II FSP500-60GLN ₊ Windows 7 32bit on Acer AOD 257, iAtom N570 1.67 GHz, 1MB L2, 2GB DDR3, 128GB SSD
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #1867 kdy: Září 21, 2009, 06:43:56 pm

//Vsetkym sa ospravedlnujem, ale dnesnu Acronsku akciu o 20.00 musime odlozit. Neucast Vetrovanov negativne ovlyvni ucast hracov v dedinach a tym poskodi nejaku stranu. Kedy to dame ovsem znova dokopy neviem asi niekedy cez vikend.

Neberte to prosím jako mrmlání, nebo flajm... jen tolik:

Když jsem naznačoval, že se nebude několik lidí z kráteru moci učastnit obrany, bylo mi naznačeno, že mam holt smulu, že se utok konat bude.
Zdůvodněno to bylo tím, že jsou třeba 3 DM a je docela těžké je sehnat naráz v konkrétní čas.

Akceptoval jsem to, bez mrmlání. Dokonce jsem kvůli tomu šel dřív z práce Úsměv

A ted čtu, že z VĚTROVA nemůžou a tak se to celé kvůli nim přeloží.
Minimálně mi to příjde smutné ...
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Mad
Hrdina
***
Příspěvků: 290



Zobrazit profil
Odpověď #1868 kdy: Září 21, 2009, 06:45:42 pm

//Vsetkym sa ospravedlnujem, ale dnesnu Acronsku akciu o 20.00 musime odlozit. Neucast Vetrovanov negativne ovlyvni ucast hracov v dedinach a tym poskodi nejaku stranu. Kedy to dame ovsem znova dokopy neviem asi niekedy cez vikend.

Neberte to prosím jako mrmlání, nebo flajm... jen tolik:

Když jsem naznačoval, že se nebude několik lidí z kráteru moci učastnit obrany, bylo mi naznačeno, že mam holt smulu, že se utok konat bude.
Zdůvodněno to bylo tím, že jsou třeba 3 DM a je docela těžké je sehnat naráz v konkrétní čas.

Akceptoval jsem to, bez mrmlání. Dokonce jsem kvůli tomu šel dřív z práce Úsměv

A ted čtu, že z VĚTROVA nemůžou a tak se to celé kvůli nim přeloží.
Minimálně mi to příjde smutné ...

nám bylo původně řečeno to samé, jednoduše záleží na tom kdo to říká Mrknutí
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #1869 kdy: Září 21, 2009, 07:17:32 pm

Ano, je pravda, že nejsem druid a tímpádem jsem méněcenný. to jsi myslel chytrolíne? Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Mad
Hrdina
***
Příspěvků: 290



Zobrazit profil
Odpověď #1870 kdy: Září 21, 2009, 07:44:51 pm

Ne tím jsem chtěl říct, že jedno dm nás za to že nemáme čas, jak Kráter tak Větrov sjezdilo a nás začalo navíc urážet a jiné to uvedlo na pravou míru a jeho činy dalo dopořádku. Snáma to krom toho, že jsem za to vyskočil na oligachách nemá nic společného, prohlásil jsem, že hra se má hrát ve volné chvíli pro zábavu. Nikoliv v termínech, který se hodí jen někomu. Konkrétně byla řeč o drowech a temnotě(který se jediný domluvili). A ostatní budou mít povinnost dělat si čas na hru a chodit se sem vytáčet.
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #1871 kdy: Září 21, 2009, 07:56:45 pm

Ne tím jsem chtěl říct, že jedno dm nás za to že nemáme čas, jak Kráter tak Větrov sjezdilo a nás začalo navíc urážet a jiné to uvedlo na pravou míru a jeho činy dalo dopořádku. Snáma to krom toho, že jsem za to vyskočil na oligachách nemá nic společného, prohlásil jsem, že hra se má hrát ve volné chvíli pro zábavu. Nikoliv v termínech, který se hodí jen někomu. Konkrétně byla řeč o drowech a temnotě(který se jediný domluvili). A ostatní budou mít povinnost dělat si čas na hru a chodit se sem vytáčet.

Aha. To bude tím, že do oligarchů nemám přístup. Nicméně:

Když jsem i já, jako vyhlášený prudič, přistoupil na utok NPC na kráter, s vědomím, že mě to může stát i změnu ve směrování postavy a ztráty všeho co dosáhla, překvapuje mne, že ty se nedokážeš domluvit s nepřátelským spolkem, kterému můžeš dle pravidel říct na první termín NE.

No .. nevím. Příjde mi to spíše tak, že jsi se obával, že by jsi větrov bez pomoci horské neubránil, ale možná se pletu. (Neznám schpnosti proměn)


EDIT. uplně nejvíc nefér mi příjde, že všichni jsme podmínky hry akceptovali a ty se mění jen kvůli někomu, kdo s utokem NPC neměl nic společného. Stálo nás to dost času a IC peněz...
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Mad
Hrdina
***
Příspěvků: 290



Zobrazit profil
Odpověď #1872 kdy: Září 21, 2009, 08:36:43 pm

Když jsme v naší sekci oznámili že útok odložíme, tak nám za to právě vynadal a nazval nás srabama, tím ta možnost odkladu padla.
Jinak jak už bylo napsáno jinde, nakonec jsme s útokem souhlasili také, ikdyž s náležitým odporem, to že se neuskutečnil bylo spíš vzájemné nepochopení při domluvě.
zbytek nemá cenu komentovat, odpověd plyne z výše uvedeného.
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #1873 kdy: Září 21, 2009, 08:43:56 pm

Stejné podmínky pro všechny.........  Úsměv
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #1874 kdy: Září 21, 2009, 08:55:40 pm

Ono  šlo spíš o to že utok byl schválně ic plnovaný s akrony na stejnou dobu aby se tak rozdělili síly měst a nepřišli žádné posily a když jedno město utok vetuje a druhé ne nastává problém. Ic by se toto uskutečnilo často ale toto je virtuální realita a má své omezení.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Stran: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS