Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 30, 2024, 03:20:16 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1662602 krát)
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1875 kdy: Září 21, 2009, 09:21:28 pm

toto je virtuální realita a má své omezení.
hlavně má své omezení, že si dvě města zalagujou opravdu překrásně a většina se přeskáče po mapě k ďáblovi, ale co, dejme tam ještě jednu ves ať je to tutovka  Kroutím očima
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1876 kdy: Září 21, 2009, 09:24:00 pm

No, to já si zas nemyslím, že by to muselo být tak hrozné. Je pravda, že vzhledem k své nepřítomnosti jsem se od spálení Elfí snad žádné větší akce nezúčastnil, ale ta byla jednou odložena právě kvůli lagům a nakonec to bylo nějak vyřešeno a vše běhalo dost slušně.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1877 kdy: Září 21, 2009, 11:46:25 pm

Naprosto souhlasím s Cendem, kdyby se uskutečnila tahle akce, tak si nikdo ani neškrkne...když si vzpomenu jen na turnaj a jak sem dostal/odeslal tell za 2 minuty...mno tohle by byla vražda...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #1878 kdy: Září 22, 2009, 07:51:16 am

Když jsme v naší sekci oznámili že útok odložíme, tak nám za to právě vynadal a nazval nás srabama, tím ta možnost odkladu padla.
Jinak jak už bylo napsáno jinde, nakonec jsme s útokem souhlasili také, ikdyž s náležitým odporem, to že se neuskutečnil bylo spíš vzájemné nepochopení při domluvě.
zbytek nemá cenu komentovat, odpověd plyne z výše uvedeného.

kecas fikusoviny mel byt poradna rez pro cely server a jen tvoje bazirovani na nesmyslnych pravidlech ze dana vec nebyla ohalsena tolik hodin ale jen tolik hodin dopredu celou hru zdrbal takze se zdrz projevu a jdi mrsit hru zase nekam jinam nebyt tebe vse by se uskutecnilo
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #1879 kdy: Září 22, 2009, 08:35:44 am

Mad vyuzil moznost, ktora vyplyva z pravidiel. Ak chcete, tak navrhnite zmenu pravidiel, ale neurazajte niekoho len koli tomu, ze tie pravidla dodrziava.
Zaznamenáno
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #1880 kdy: Září 22, 2009, 08:41:20 am

Mad vyuzil moznost, ktora vyplyva z pravidiel. Ak chcete, tak navrhnite zmenu pravidiel, ale neurazajte niekoho len koli tomu, ze tie pravidla dodrziava.

s timto souhlasim. Vyuzil moznosti, je to v poradku, bylo to tak akceptovano a nepreju si aby se kdokoli dale v teto zalezitosti vrtal. Je to odehrane, uzavrene, vyuzil sve pravo Veta ktere ma jednou za realny mesic. hotovo.

pojdte hrat a nechte forum odpocivat  Mrknutí.

Děje vašich postav se odehravaji jinde než na foru. tak bezte a tvorte je Škleb
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #1881 kdy: Září 22, 2009, 12:48:14 pm

Naprosto souhlasím s Cendem, kdyby se uskutečnila tahle akce, tak si nikdo ani neškrkne...když si vzpomenu jen na turnaj a jak sem dostal/odeslal tell za 2 minuty...mno tohle by byla vražda...
Jo taky mi bohatě stačil ten utok kraterskejch na orky ve větrově. Když ti fušeráci nahážou  stovku dlouhotrvajících plošných kuzel do jedné lokace navíc jsou ještě ve fullbufu není se čemu divit.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Ondrasos
Mob
*
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
Odpověď #1882 kdy: Září 22, 2009, 01:52:03 pm

Skrček ma pravdu a navíc z uraženosti hodil ooc ůtok na cagl pak Úsměv) prostě ,, jak malé děcko,,
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #1883 kdy: Září 22, 2009, 02:21:38 pm

Nerejpejte do toho jinak to ohlášení jeslti bylo o 2 hodiny později tak co furt jsou to 3 dny.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1884 kdy: Září 22, 2009, 02:32:14 pm

Mě se hlavně vůbec nelíbila myšlenka, že se bude zároven konat útok Acronů a pak ještě Větrov vs. Greyové, to by bylo při nejlepším na odlog.
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #1885 kdy: Září 22, 2009, 02:49:40 pm

Mě se hlavně vůbec nelíbila myšlenka, že se bude zároven konat útok Acronů a pak ještě Větrov vs. Greyové, to by bylo při nejlepším na odlog.
Mě ta myšlenka přišla solidní ono stejně i když tyhle frakce maji hodně hráů většina znich má jiné postavy i v jiných frakcích takže se síly rovnoměrně rozdělí na  ruzne lokace upřímně server ty boje zvládá např při tom utoku větrovskejch jsme dostal šílené lagy až když jsme přišel do lokace kde se bojovalo jinak to bylo ok a to tam bylo doslova narváno.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1886 kdy: Září 22, 2009, 02:52:15 pm

ja si spis myslim, ze 2-3 bitvy najednou nebudou horsi, nez kdyz by byl 1 utok,
protoze pocet hracu bude stejny a jestli budou pritomni v 1 nebo vic bitvach nebude mit vliv

je dokonce mozne, ze by to mohlo byt lepsi, protoze se 1 bitva nebude "promitat" vsem hracum najednou
ale treba jen 1/3 hracu... server nebude muset posilat najednou tolik efektu na tolik klientu
tezko rict, nikdy se to nezkouselo...
Zaznamenáno
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #1887 kdy: Září 22, 2009, 03:01:12 pm

ja si spis myslim, ze 2-3 bitvy najednou nebudou horsi, nez kdyz by byl 1 utok,
protoze pocet hracu bude stejny a jestli budou pritomni v 1 nebo vic bitvach nebude mit vliv

je dokonce mozne, ze by to mohlo byt lepsi, protoze se 1 bitva nebude "promitat" vsem hracum najednou
ale treba jen 1/3 hracu... server nebude muset posilat najednou tolik efektu na tolik klientu
tezko rict, nikdy se to nezkouselo...

A vyzkoušet se má všechno, takže vzhůru do boje.. já jsem na to docela zvědavej... vsázím na Neuse a jeho pravdu. Jsem totožného názoru  Úsměv Mrknutí
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #1888 kdy: Září 22, 2009, 03:28:08 pm

Sami spameři tady. Raději se domluvte slezte se na jednom místě a pořádně se pomlatte.

Já nevím, mě se zdá že útoky na město jsou zde vlastně jen proto aby nebyla nuda - aby se něco dělo - a většinou nejde ani o ten cíl ale se v týmech pořádně pomlátit - prostě nějaké to týmové CvC (PvP).

Proto se radši někde sejděte pobijte se. A zbytečně se jako hráči navzájem nenasírejte kvůli dobíjení měst.
Toť můj názor.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #1889 kdy: Září 22, 2009, 04:39:14 pm

Tak jo lidi bitva o pahorek Úsměv Pravidla: tám co dorazí první k pahorku a udrží tam sveho vlajikonoše aspon 15 min vyhrává Úsměv
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Stran: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS