Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 20, 2024, 10:15:01 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1659624 krát)
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #1845 kdy: Září 14, 2009, 02:36:14 pm

K těmhle posledním 2 stránkám nemůžu říci nic jiného, než-li well done Šněky a Ariane. Už bylo na čase. Šneky, žádné omlouvání - jsi v právu! Nenech se zlanařit tím,že tu Amy zase demostrativně odchází a pár šašků tady z toho má Vánoce ve smyslu toho,že mají opět důvod k existenci (jak nápadně mi to připomíná muj soud a její demonstrativní odchod jako hráče - třeba to dopadne stejne.. uleží se ji to v hlavě a řekne si "on měl asi ten Šněkoun pravdu, nachytal mě... měla jsme smulu no.
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #1846 kdy: Září 14, 2009, 03:26:22 pm

K těmhle posledním 2 stránkám nemůžu říci nic jiného, než-li well done Šněky a Ariane. Už bylo na čase. Šneky, žádné omlouvání - jsi v právu! Nenech se zlanařit tím,že tu Amy zase demostrativně odchází a pár šašků tady z toho má Vánoce ve smyslu toho,že mají opět důvod k existenci (jak nápadně mi to připomíná muj soud a její demonstrativní odchod jako hráče - třeba to dopadne stejne.. uleží se ji to v hlavě a řekne si "on měl asi ten Šněkoun pravdu, nachytal mě... měla jsme smulu no.
Máš recht Maku, je to v podstatě jen demonstrace a mlácení prázdné slámy, tak si tedy pojďme všichni sednou a dohodnout se že jednou pro vždy skoncujeme se suportem na tomto světě, žádný support v rámci spolků, kamarádů, prostě dejme na všechno ceník a za vše se bude platit natvrdo a na dřevo, já budu první kdo to podepíše a kdo pomůže se zavedením tohoto pořádku. Jinak je postihování těchto věcí tak trošku na leváka a zavání nespravedlností typu jaktože oni můžou a já ne.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #1847 kdy: Září 14, 2009, 03:38:32 pm

K těmhle posledním 2 stránkám nemůžu říci nic jiného, než-li well done Šněky a Ariane. Už bylo na čase. Šneky, žádné omlouvání - jsi v právu! Nenech se zlanařit tím,že tu Amy zase demostrativně odchází a pár šašků tady z toho má Vánoce ve smyslu toho,že mají opět důvod k existenci (jak nápadně mi to připomíná muj soud a její demonstrativní odchod jako hráče - třeba to dopadne stejne.. uleží se ji to v hlavě a řekne si "on měl asi ten Šněkoun pravdu, nachytal mě... měla jsme smulu no.
Máš recht Maku, je to v podstatě jen demonstrace a mlácení prázdné slámy, tak si tedy pojďme všichni sednou a dohodnout se že jednou pro vždy skoncujeme se suportem na tomto světě, žádný support v rámci spolků, kamarádů, prostě dejme na všechno ceník a za vše se bude platit natvrdo a na dřevo, já budu první kdo to podepíše a kdo pomůže se zavedením tohoto pořádku. Jinak je postihování těchto věcí tak trošku na leváka a zavání nespravedlností typu jaktože oni můžou a já ne.

Jako ve škole "proč jste zapsala do třídní knihy mě - jen mě - když kecá celá třída?! To je nefér". Prostě jsou tu pravidla, ohlídat se to dost dobře nedá. Tak to máš i v reálném světe. Někdo má lhot tu "smulu" a je přichycen/potrestán. Kolik řidičů porušuje dopravní předpisy a kolik z nich je potrestáno?
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1848 kdy: Září 14, 2009, 03:59:57 pm

Mno a mě se zas nezdá moc RP když sem například konkrétně v rodině a donesu tunu materiálu a někdo z rodiny z toho vyrobí vercajk/itemy, že bych za to měl ještě platit...taky platíš někomu z rodiny, když ti ráno udělá kafe a snídani? Úsměv
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #1849 kdy: Září 14, 2009, 04:05:11 pm

K memu prohresku a supportu Amy

ano priznavam to,  vice duvodu proc to tak bylo atd jsem uvedl v nasi sekci aby nebyl zbytecny flame.
proste dokud se to neplati hotove pri predani je to suport . konec.

zadna Rp hra netreba. Slibena platba materialem . neni provedena tudiz suport.

sice to vidim i z jineho uhlu, ale aby byl klid a zacli jste hrat a ne porad smrdet na foru .. ano byl to OOC support, prevleceny do RP drug dealrskeho kopyta.
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Scoffi
Mob
*
Příspěvků: 98



Zobrazit profil
Odpověď #1850 kdy: Září 14, 2009, 05:49:48 pm

K těmhle posledním 2 stránkám nemůžu říci nic jiného, než-li well done Šněky a Ariane. Už bylo na čase. Šneky, žádné omlouvání - jsi v právu! Nenech se zlanařit tím,že tu Amy zase demostrativně odchází a pár šašků tady z toho má Vánoce ve smyslu toho,že mají opět důvod k existenci (jak nápadně mi to připomíná muj soud a její demonstrativní odchod jako hráče - třeba to dopadne stejne.. uleží se ji to v hlavě a řekne si "on měl asi ten Šněkoun pravdu, nachytal mě... měla jsme smulu no.
Máš recht Maku, je to v podstatě jen demonstrace a mlácení prázdné slámy, tak si tedy pojďme všichni sednou a dohodnout se že jednou pro vždy skoncujeme se suportem na tomto světě, žádný support v rámci spolků, kamarádů, prostě dejme na všechno ceník a za vše se bude platit natvrdo a na dřevo, já budu první kdo to podepíše a kdo pomůže se zavedením tohoto pořádku. Jinak je postihování těchto věcí tak trošku na leváka a zavání nespravedlností typu jaktože oni můžou a já ne.

Myslím že tohle se ti nikdy nepovede, i kdyby to podepsali všichni hráči na serveru, protože jeden ti řekne tohle není support a druhý při stejné věci zase že je takže, myslím že tohle se nemá snahu se uchytit. A navíc když přijde někdo nový na server určitě o tom nebude vědět a až se to za pár měsíců vytříbí tak určitě už ten hráč co přišel se to naučí, udělá si třeba druhou postavu a zase budeme u toho kde jsem byli takže já říkám že takhle to určitě nepůjde.
Zaznamenáno

Ogren - Kapitán Kandelábrijské legie !
Pelien Kley - Trpaslík co se vrátil domů...
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #1851 kdy: Září 14, 2009, 06:20:54 pm

Slíbil jsem, že do toho už nebudu více vrtatn vipovi děkuji za jeho příspěvek a beru to tak jak napsal i s tím dovětkem o jiném úhlu pohledu. Ostatním děkuji za názory, některé jsou vhodné k popřemýšlení. Takže hurá do hry a pojďme se bavit, doufám, že si Amy dá pauzu, pak se ji po nás začne stýskat a zase se na nás dojde kouknout.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #1852 kdy: Září 14, 2009, 06:23:45 pm

Heh co vy, ale já chudák přišel kvůli jejímu vzteku o postavu Smích.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1853 kdy: Září 14, 2009, 06:45:49 pm

Buď rád, že si z toho vyvázl tak lehce Škleb
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #1854 kdy: Září 14, 2009, 11:40:17 pm

Pěkná názorová taškařice , na serveru ,kde :
a) pravidla jsou děravější než cedník
b) dobro vesele obchoduje se zlem   
c) suport a přehazování jsou na denním pořádku a to nejen mezi postavami ,ale i světy ( povrch vz . podtemno )
d) PK ,přelogy ,vendety a OOC jednání vesele kvete
e) přidělování trestů je naprosto odlišné případ od případu …
f ) atd ,atd ,atd

Prostě úžasné .Jsme to ale  kabrňáci a jak rychle jsme se naučili lobovat za své zájmy či momentální „kamarády“ obzvláště ,když víme že nás nikdo krom systému nehlídá .
PS:
Zlatá žumpa ,tam se ví,že že všemi směry v místnosti od postavy  ,je to sfině na sfini, ale co je za jejími dveřmi, je většinou nepříjemné překvapení .
Tady by jeden nad některými posty pouze zvracel …. Jsem v rozpacích
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #1855 kdy: Září 15, 2009, 05:04:59 am

Na tady máš hard a kyblíček dědo, bud užitečný Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1856 kdy: Září 15, 2009, 07:23:51 am

v žumpě je pořádek, netřeba vytírat  Mrknutí
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #1857 kdy: Září 15, 2009, 10:45:33 pm

To formi:

a) ano, manual ke K2 ma "JEN" 42 stran, holt by to chtelo asi chtelo tak nekolik set stran, ale to bohuzel na modulu urcenem pro zabavu nejde... proto jsou tu DM
b)pokud dobro nevi ze je to zlo je to ok, pokud ne, je to proti RP
c)proto se s tim snazime neco delat, mezi svety to nema vubec co delat
d)uved pripad a dodej screeny...
e)jasne, to se totiz jmenuje policejni nevyspitatelnost:D
f)atd,atd,atd padej do hry a neflamuj furt:)
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #1858 kdy: Září 16, 2009, 06:47:37 am

Jestli ti jde o železná pravidla atd zkus spíš EQ nebo obdobný pw svět. Inač je pravda že K2 nemá sepsané realie = že skoro každj si muže vytvořit vlastně jakoukoliv postavu ať je jak chce proti rp muže  si na ni udělat realie a je zavodou už to rp je.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1859 kdy: Září 16, 2009, 08:25:20 am

realie nejake "obecne" plati vsude i na k2, zakladni veci jsou odvodit ze sepsane historie, dost veci je nastavena rovnou v modulu a v chovani sveta
to ze si 1 postava udela nejakou "svoji realili", nemusi znamenat ze plati... musi ji vecina okoli uznat
proste plati nazor veciny

dohuzel dost hracu je uplne ztraceno a zmateno volnosti a dela kraviny
tj. bude asi postupny prechod od demokracie k tyranii Úsměv
Poslední změna: Září 16, 2009, 08:36:39 am od Neus Zaznamenáno
Stran: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS