Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 11:56:04 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1662460 krát)
Zeus
Host
Odpověď #1440 kdy: Červenec 22, 2009, 07:23:41 pm

"Škaredé DM".....
Jako na kazdem serveru DM je banda lidi bez fantazie, kteri maji az chorobnou radost kazit hracum hru pro jejich vlastni poteseni Úsměv, protoze proste nemaji nic lepsiho na praci  Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk  Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb

po hube nic ?
Zaznamenáno
PUX5
Nováček

Příspěvků: 17


Zobrazit profil
Odpověď #1441 kdy: Červenec 24, 2009, 08:31:38 am

"Škaredé DM".....
Jako na kazdem serveru DM je banda lidi bez fantazie, kteri maji az chorobnou radost kazit hracum hru pro jejich vlastni poteseni Úsměv, protoze proste nemaji nic lepsiho na praci  Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk  Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb

Hmm.....jenže někdy si za to můžou sami hráči. Problém je že to málokdo přizná  Mrknutí
Jinak je mi jasné, že ne se všema se dá vyjít, protože platí pravidlo, že blbec se najde vždy a všude. Kroutím očima

PS: možná byste byli spokojenější bez DM, ale jak to znám, tak byste zase nadávali, že se nic neděje a podobně.....prostě člověk je věčně nespokojený tvor
Zaznamenáno
Jerry
Lord
****
Příspěvků: 521



Zobrazit profil
Odpověď #1442 kdy: Červenec 24, 2009, 09:01:15 am

"Škaredé DM".....
Jako na kazdem serveru DM je banda lidi bez fantazie, kteri maji az chorobnou radost kazit hracum hru pro jejich vlastni poteseni Úsměv, protoze proste nemaji nic lepsiho na praci  Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk  Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb
Hmm.....jenže někdy si za to můžou sami hráči. Problém je že to málokdo přizná  Mrknutí
Ano, za to jake je DM muzou hraci, to je logicky argument .....
Zaznamenáno

*Nas*any odesel z Kandelabrie*... a potom se vratil, protoze nekterym lidem strasne chybel ..
Pokud nechcete, aby lidi na serveru hrali, tak ho rovnou vypnete

Pokud je DM psychicky labilni, nema vubec logovat do DM konzole!
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #1443 kdy: Červenec 24, 2009, 09:42:50 am

"Škaredé DM".....
Jako na kazdem serveru DM je banda lidi bez fantazie, kteri maji az chorobnou radost kazit hracum hru pro jejich vlastni poteseni Úsměv, protoze proste nemaji nic lepsiho na praci  Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk  Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb
Hmm.....jenže někdy si za to můžou sami hráči. Problém je že to málokdo přizná  Mrknutí
Ano, za to jake je DM muzou hraci, to je logicky argument .....
Ani nevíš jak moc je to logický argument  Mrknutí.
Pokud by vše běželo jak má, nikdo z hráčů by se nechoval v rozporu s pravidly, zdravým rozumem a morálními hodnotami, pak jsem si jist, že by DMka byla jiná. Ve chvíli kdy řeší obtíže, prohřešky a jsou nuceni dělat protiopatření jsou zase jiní, takže ano, jaké je DM je částečně rovněž dílem hráčů se kterými pracuje a je nucen komunikovat. No a jak psal Puxík, vždycky je lepší začít při obtížích u sebe, zamést si před vlasním prahem a možná potom, pokud to nepomůže, hledat chyby jinde.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
PUX5
Nováček

Příspěvků: 17


Zobrazit profil
Odpověď #1444 kdy: Červenec 24, 2009, 10:20:06 am

Ano Jerry.....částečně to pravda je, asi jak psal Amras.

Si vem, jakou bys měl náladu, když bys místo zábavy musel neustále řešit nějaké prohřešky a nebo dohady hráčů a to dost často?
Ze začátku se to dá, ale pak začneš ztrácet chut a i tobě samému jako DM začnou povolovat nervy.....a někdy se ani nedivím, je těžké si někdy udržet nadhled nad věcí.

Na druhou stranu je ale pravda, že jsou i DM, kteří na to "nemají". To je už je ale jiný problém.....problém s kterým sem se setkal.

PS: Jinak přiznám mám BAN na jednom modulu, že jsem řekl co si myslím o vedení modulu, DM a WB  Mrknutí

Jo ještě bych málem zapoměl  Úsměv, jedna věc je ale nejhorší a to jest.....že pokud hráči mají hru jen proto aby zvyšovali hodnotu svého EGA, tak to pak není hra....hra je k tomu, aby bavila, což bohužel někteří nechápou, ale co už.
Poslední změna: Červenec 24, 2009, 10:23:52 am od PUX5 Zaznamenáno
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #1445 kdy: Červenec 24, 2009, 10:22:54 am

Ano Jerry.....částečně to pravda je, asi jak psal Amras.

Si vem, jakou bys měl náladu, když bys místo zábavy musel neustále řešit nějaké prohřešky a nebo dohady hráčů a to dost často?
Ze začátku se to dá, ale pak začneš ztrácet chut a i tobě samému jako DM začnou povolovat nervy.....a někdy se ani nedivím, je těžké si někdy udržet nadhled nad věcí.

Na druhou stranu je ale pravda, že jsou i DM, kteří na to "nemají". To je už je ale jiný problém.....problém s kterým sem se setkal.

PS: Jinak přiznám mám BAN na jednom modulu, že jsem řekl co si myslím o vedení modulu, DM a WB  Mrknutí

Muhehe, ty takový kliďas  Škleb .... kde jsi to trhnul?
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
PUX5
Nováček

Příspěvků: 17


Zobrazit profil
Odpověď #1446 kdy: Červenec 24, 2009, 10:25:21 am

Muhehe, ty takový kliďas  Škleb .... kde jsi to trhnul?

No já nejsem klidas.....mě měli za rebela a provokatéra.....částečně je to pravda. Mrknutí
Zaznamenáno
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #1447 kdy: Červenec 24, 2009, 10:34:08 am

Muhehe, ty takový kliďas  Škleb .... kde jsi to trhnul?

No já nejsem klidas.....mě měli za rebela a provokatéra.....částečně je to pravda. Mrknutí
No psal jsem to s tochou ironie v klávesách, ale nečekal jsem že jsi to někde vyhrotil až tak že jsi trhl BAN. Jdu si prolézt fóra.  Úsměv
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #1448 kdy: Červenec 24, 2009, 10:51:01 am

Hej vy dva...
Neukazujte nám tady jak se chovají jiné DM na jiných světech. Kandelabrie byla vždycky o něčem jiném...
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Jerry
Lord
****
Příspěvků: 521



Zobrazit profil
Odpověď #1449 kdy: Červenec 24, 2009, 11:03:19 am

Hej vy dva...
Neukazujte nám tady jak se chovají jiné DM na jiných světech. Kandelabrie byla vždycky o něčem jiném...
To sice jo, ale DM jsou stale o tom samem ....
Zaznamenáno

*Nas*any odesel z Kandelabrie*... a potom se vratil, protoze nekterym lidem strasne chybel ..
Pokud nechcete, aby lidi na serveru hrali, tak ho rovnou vypnete

Pokud je DM psychicky labilni, nema vubec logovat do DM konzole!
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #1450 kdy: Červenec 24, 2009, 11:28:53 am

Hej vy dva...
Neukazujte nám tady jak se chovají jiné DM na jiných světech. Kandelabrie byla vždycky o něčem jiném...
Nerozumím této poznámce, o DM na jiných světech a jejich chování tu nepíši a nikde nezpochybňuji, že je Kandelábrie o něčem jiném jak jako svět tak obsazením a teamem tvůrců a DM. Jen tvrdím, že DM jsou jen dvě písmenka s technickým označením funkce za nimiž se schovává normální člověk, který se chová podle toho jakou má zrovna náladu, jak se vyspal, zda ho něco baví či nikoli, jestli se cítí v "pohodě" nebo nikoli a podle toho se chová navenek. Tohle je naprosto normální model chování u lidí.
Př.:
1) V zaměstnání řeším jeden problém za druhým, telefony zvoní jeden přes druhý, nic se nedaří a podřízení se na mě ke všemu utrhují, že nestíhají, chtějí volno, nakonec si jdou na oběd a vrátí se místo za 30min. za 90min. ..... mé chování - jsem podrážděný, hučím, nadávám jim, odsekávám do telefonu, nebaví mě to, všechno trvá dýl a jsem nepříjemný na své okolí - tohle je důsledek předešlých okamžiků.
2) Od rána pracuji na nabídce ke které mám korektní podklady, jedná se o novou věc a ještě tak novou a atipickou, že jsem plný očekávání jak se to vyvyne. Těším se na jedníní o tomto, vše jde jak má, všichni dělají co mají a co z toho vyplývá .... citím se fajn, s podřízenými laškuji, pustím je domů u půl hodinky hoďku dřív, pokud mají hotovou svou práci, nic neřeším a nehrotím, do telefonu jsem fajn a operativně klidně vymýšlým alternativní postupy, snažím se okamžitě pomoct pokud je to v mých silách kolegům na jiných regionech, práce udělám 2x tolik co normálně a co víc, baví mě to a celý den se řehním .... opět důsledek předchozího.
Takže ano, trvám na tom, že je logické a relevantní uvažovat o tom, že za postoji a chováním DM lze do jisté míry hledat chování a činnost hráčů. Pokud máš na tuto věc jiný názor pak sem s ním, moc rád si ho přečtu a můžeme se o něm pobavit.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Zeus
Host
Odpověď #1451 kdy: Červenec 24, 2009, 11:53:30 pm

btw : ta hlava v horske jako ODSTRASUJICI PRIPAD neni na blbem miste ? v hospode ?  si to RP predstav vlezes do hospody/banky a prvni co uvidis je hlava drowa. 
Koho to jako ma odstrasit ? dalsi drowy ? sance ze se k te vytrine dostanou je 1:1000000 jestli nejsou uplne blby....  hlava na hranici , pred mestem , pred hradem ... mozna nekoho odstrasi , ale tohle je divny ... sem myslel ze to po par dnech zmizi , ale ono to porad splnuje svuj ucel na spravnem miste Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
Jerry
Lord
****
Příspěvků: 521



Zobrazit profil
Odpověď #1452 kdy: Červenec 24, 2009, 11:58:55 pm

btw : ta hlava v horske jako ODSTRASUJICI PRIPAD neni na blbem miste ? v hospode ?  si to RP predstav vlezes do hospody/banky a prvni co uvidis je hlava drowa. 
V takovem pripade bych se spojil s protialkoholni nebo protidrogovou lecebnou. A pokud se ti hlavou honi tohle, tak bys to asi mel udelat taky Úsměv
Zaznamenáno

*Nas*any odesel z Kandelabrie*... a potom se vratil, protoze nekterym lidem strasne chybel ..
Pokud nechcete, aby lidi na serveru hrali, tak ho rovnou vypnete

Pokud je DM psychicky labilni, nema vubec logovat do DM konzole!
Amy
Host
Odpověď #1453 kdy: Červenec 25, 2009, 07:25:31 am

Ta hlava je tam schválně, protože kdyby byli kdekoliv jinde, už by tam nebyla.
Nebojte se, je zatavená ve vitrínce takže nesrmdí Úsměv

Mizet nebude, dokud si pro ni Drowové nepřijdou. Tedy, jestli na to mají koule a lidi Úsměv
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #1454 kdy: Červenec 25, 2009, 07:36:21 am

Ta hlava je tam schválně, protože kdyby byli kdekoliv jinde, už by tam nebyla.
Nebojte se, je zatavená ve vitrínce takže nesrmdí Úsměv

Mizet nebude, dokud si pro ni Drowové nepřijdou. Tedy, jestli na to mají koule a lidi Úsměv
Koule by byli ale lidi chybějí Úsměv však se stačí mrknout na statistiky Úsměv
Podle nich je komplet podtemnáku jen o něco víc jak trpaslíků.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Stran: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS