Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 02:11:10 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1662492 krát)
Amelor
Host
Odpověď #1425 kdy: Červenec 21, 2009, 08:28:32 am

Tak dokaž že ti jde o neco víc, predved nam neco vic než bezduche pobíhani a rezani všeho na co naraziš, jak tak koukam zatim pro všechny ty tve obeti to byl jen sprosty a zbabely PK.
Už jsme slyšeli jak premyšlil, nad lvlem postav/obeti, classech...

Ješte jedna citace:

"Vždy mějte na paměti, že cílem hry je, abyste se bavili Vy, i ostatní."
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #1426 kdy: Červenec 21, 2009, 08:55:16 am

Tak dokaž že ti jde o neco víc, predved nam neco vic než bezduche pobíhani a rezani všeho na co naraziš, jak tak koukam zatim pro všechny ty tve obeti to byl jen sprosty a zbabely PK.
Už jsme slyšeli jak premyšlil, nad lvlem postav/obeti, classech...

Ješte jedna citace:

"Vždy mějte na paměti, že cílem hry je, abyste se bavili Vy, i ostatní."
To vy pořád nahazujete  ty věci o lvl tu se fakt lvl postav moc poznat nedá nevíš jestli je jen 15 nebo 20+ lvl se dá poznat jen u 7- lvl ti většinou mívaj vybaveni typu obyč fullplatu atd. A už vubec nepoznáš lvl 20+ a 30+
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Amelor
Host
Odpověď #1427 kdy: Červenec 21, 2009, 08:55:29 am

Tak ted me to chytlo, se zas rozepišu.  Mrknutí

Tvrdiš že ti jde o hru.
Tak nam to teda dokaž. Na začatek nemusi každa tva obet končit smrti.
Priklad, tenkrat u toho mlyna (promin že se k tomu zas vracim) misto OOC tellu jsi me mohl treba *riznout* do ruky napriklad a *zlovestne se zasmat*. Jsi lovec? Tak se s koristi trochu pohrej, zkus stravit čas premyslenim nad tim jak ji dat zajimavou šanci, misto premysleni nad tim jak ho co nejrychleji a nejefektivneji zabiju.

Ja vim ted by jsi chtel asi napsat jak je to pro tebe nebezpečne. Ja ti reknu, když to chceš hrat, tak to hrej poradne, ze všim všudy, je to riziko povolani.
Pokud ti teda nejde jen o to dorezat a nasrat cely server.

A dal, pokud maš opradovy zajem a nechceš si jen tupe (navic za nefer podminek) merit sily:

Co treba nechavat u obeti nejakou stopu? Listek nejake byliny, mužeš si dat vyrobit specialni dyky...možnosti je hodne.
Co vyčlenit každe z obeti par radku v IC sekci?

No proste tu svoji postavu trochu propracuj, pokud tvrdiš že to neni jen "prostredek na zabijeni hraču".

ED: On me porad nechape, tva drowka nezna žadny LVL a ty by jsi se nad nim taky nemel zamyšlet, pokud hraješ svoji postavu.
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #1428 kdy: Červenec 21, 2009, 09:04:34 am

Tak ted me to chytlo, se zas rozepišu.  Mrknutí

Tvrdiš že ti jde o hru.
Tak nam to teda dokaž. Na začatek nemusi každa tva obet končit smrti.
Priklad, tenkrat u toho mlyna (promin že se k tomu zas vracim) misto OOC tellu jsi me mohl treba *riznout* do ruky napriklad a *zlovestne se zasmat*. Jsi lovec? Tak se s koristi trochu pohrej, zkus stravit čas premyslenim nad tim jak ji dat zajimavou šanci, misto premysleni nad tim jak ho co nejrychleji a nejefektivneji zabiju.

Ja vim ted by jsi chtel asi napsat jak je to pro tebe nebezpečne. Ja ti reknu, když to chceš hrat, tak to hrej poradne, ze všim všudy, je to riziko povolani.
Pokud ti teda nejde jen o to dorezat a nasrat cely server.

A dal, pokud maš opradovy zajem a nechceš si jen tupe (navic za nefer podminek) merit sily:

Co treba nechavat u obeti nejakou stopu? Listek nejake byliny, mužeš si dat vyrobit specialni dyky...možnosti je hodne.
Co vyčlenit každe z obeti par radku v IC sekci?

No proste tu svoji postavu trochu propracuj, pokud tvrdiš že to neni jen "prostredek na zabijeni hraču".

ED: On me porad nechape, tva drowka nezna žadny LVL a ty by jsi se nad nim taky nemel zamyšlet, pokud hraješ svoji postavu.
Tebe jsme nechal protože jsi logl přímo předemnou a utočit na někoho hned po jeho logu neni zrovna moc dobre.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Amelor
Host
Odpověď #1429 kdy: Červenec 21, 2009, 09:07:55 am

Ja vim proč jsi to udelal, vic mi na to nerekneš?

ED: Rad bych slyšel jestli maš zajem zlepšit svou hru, nebo si mysliš že je vše v poradku a chceš nam predvadet to co doposud.
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #1430 kdy: Červenec 21, 2009, 09:45:22 am

Ja vim proč jsi to udelal, vic mi na to nerekneš?

ED: Rad bych slyšel jestli maš zajem zlepšit svou hru, nebo si mysliš že je vše v poradku a chceš nam predvadet to co doposud.
Njn nepřečetl jsme to celé jinak stopy jsme nechával většinou po hráčích co to přežili.... Jinak jak říkmá už se na tom ostatním pracuje.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #1431 kdy: Červenec 21, 2009, 10:13:24 am

Tak si můžeš vzít příklad z pramenů odjinud: Znáš (drowa) Drizzta Do Urdena? Smích
Zaznamenáno
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #1432 kdy: Červenec 21, 2009, 11:07:29 am

Tak si můžeš vzít příklad z pramenů odjinud: Znáš (drowa) Drizzta Do Urdena? Smích

Správně je to Drizzt Do'Urden  Mrknutí Smích Jen nevím, zda-li je to zrovna dobrý příklad. Zavádět sem tyhle anarchistické prvky...  Škleb Radši tu naší drowku, než jeho
Poslední změna: Červenec 21, 2009, 11:12:26 am od maku Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
PUX5
Nováček

Příspěvků: 17


Zobrazit profil
Odpověď #1433 kdy: Červenec 21, 2009, 11:49:06 am

Dohadujete se o kravinách....zajimavé, že na kandošce jsou nějak moc v módě toppicy typu "On mě zabil", "Ona je na mě zlá", "Škaredé DM".....atd. Dle mě to dělá jen špatnou pověst modulu.....škoda.

PS: Ne nehraju tu, jen pravidelně pročítám fora modulů NWN a tohle mě tu už zaráží.
Zaznamenáno
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #1434 kdy: Červenec 21, 2009, 12:32:37 pm

Dohadujete se o kravinách....zajimavé, že na kandošce jsou nějak moc v módě toppicy typu "On mě zabil", "Ona je na mě zlá", "Škaredé DM".....atd. Dle mě to dělá jen špatnou pověst modulu.....škoda.

PS: Ne nehraju tu, jen pravidelně pročítám fora modulů NWN a tohle mě tu už zaráží.

No, tak si jdi zase svou cestou. Nehraješ tu, tak tě nemá co zarážet, když nevíš, o co go.
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
PUX5
Nováček

Příspěvků: 17


Zobrazit profil
Odpověď #1435 kdy: Červenec 21, 2009, 02:47:25 pm

Dohadujete se o kravinách....zajimavé, že na kandošce jsou nějak moc v módě toppicy typu "On mě zabil", "Ona je na mě zlá", "Škaredé DM".....atd. Dle mě to dělá jen špatnou pověst modulu.....škoda.

PS: Ne nehraju tu, jen pravidelně pročítám fora modulů NWN a tohle mě tu už zaráží.

No, tak si jdi zase svou cestou. Nehraješ tu, tak tě nemá co zarážet, když nevíš, o co go.

Hehe tuhle odpověď jsem čekal.....no co už *mávne rukou*
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1436 kdy: Červenec 21, 2009, 03:00:59 pm

Dohadujete se o kravinách....zajimavé, že na kandošce jsou nějak moc v módě toppicy typu "On mě zabil", "Ona je na mě zlá", "Škaredé DM".....atd. Dle mě to dělá jen špatnou pověst modulu.....škoda.

PS: Ne nehraju tu, jen pravidelně pročítám fora modulů NWN a tohle mě tu už zaráží.

No, tak si jdi zase svou cestou. Nehraješ tu, tak tě nemá co zarážet, když nevíš, o co go.



Hehe tuhle odpověď jsem čekal.....no co už *mávne rukou*

hele PUXI nezlob a pojd do hry ... Venda ti to ochotne vysvetli  Mrknutí
Zaznamenáno

Amy
Host
Odpověď #1437 kdy: Červenec 21, 2009, 03:31:21 pm

Dohadujete se o kravinách....zajimavé, že na kandošce jsou nějak moc v módě toppicy typu "On mě zabil", "Ona je na mě zlá", "Škaredé DM".....atd. Dle mě to dělá jen špatnou pověst modulu.....škoda.

PS: Ne nehraju tu, jen pravidelně pročítám fora modulů NWN a tohle mě tu už zaráží.

To víš, lidi z démony a staré jádro DH se občas ukáže a dělají binec  Škleb Smích
Zaznamenáno
Jerry
Lord
****
Příspěvků: 521



Zobrazit profil
Odpověď #1438 kdy: Červenec 22, 2009, 05:13:00 pm

"Škaredé DM".....
Jako na kazdem serveru DM je banda lidi bez fantazie, kteri maji az chorobnou radost kazit hracum hru pro jejich vlastni poteseni Úsměv, protoze proste nemaji nic lepsiho na praci  Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk  Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno

*Nas*any odesel z Kandelabrie*... a potom se vratil, protoze nekterym lidem strasne chybel ..
Pokud nechcete, aby lidi na serveru hrali, tak ho rovnou vypnete

Pokud je DM psychicky labilni, nema vubec logovat do DM konzole!
Šedostínka
Host
Odpověď #1439 kdy: Červenec 22, 2009, 06:34:46 pm

Aha, dobře.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS