Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 03:18:34 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 346 347 [348] 349 350 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1654023 krát)
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #5205 kdy: Březen 26, 2016, 11:45:11 am

No a ? to je moje věc ne že platím lvl za prachy ? nevím kde expit tak si vydělávám třeba s NPC nebo DM questů

Však t  to nezakazuju ale ty se potom divíš že tě to stálo tolik peněz a nakonec kvuli tomu že vyvoláš někde demi kde nemáš půůjdeš na hranici .. Smích
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #5206 kdy: Březen 26, 2016, 11:49:32 am

Jak jsem psal zahrat se da vsechno i to upaleni a jeste si to uzijes  Škleb chce to jen fantazii , nikdo prece netvrdi ,ze si budes mazat ci nak jinak mrsit postavu  Mrknutí
A i kdyz postava nekouzli neznamena ,ze nepozna letajici lebku  Škleb by musel bejt slepej a blbej ... hold v pritomnosti paladinu budes mit asi smulu kdyz to pouzijes ...

To Ram : Vim , co tim chtel basnik rict  Mrknutí ale nelze pominout charakter paladina a jeho boj proti nemrtvim a zlu , pokud odbouras tuhle hraz aby se ignoroval charakter postav bude tu akorat bordel .
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #5207 kdy: Březen 26, 2016, 12:07:11 pm

Jen abych řekl RP umím hrát . Ale má postava bojovat neumí max . s dýkou nic víc neunese . Demilicha vyvolávám protože to je jediný super bojovník který ochrání . A když bych ho nemohl vyvolávat tak musím používat kouzla což je blbost protože zakouzlím kvílení a všichni padnou kdo nemá imku na smrt samozřejmě je spoustu jiných kouzel ale já mám na tu nekromancii školu a zaměření .
Včera mi Gorgos psal abych nepoužíval kouzla z nekromancie a proč vůbec jak sakra může paladin poznat že kouzlím nekromancii ? .. když on není čaroděj ? . A už mi hrozil zatykač . tak kde to jsme ? jen že vyvolám lebeňu .  další otázka jak může poznat že jsem nemrtvý ? . Můžu se vymluvit že lebeňu vyvolávali i učitelé na akademii (RP) a nebyli to nemrtvý .
Lebku (demiliche)  dokaze  vyvolat jen nejaky silny carodej, nemusi byt nemrtvy, ale není to nic dobrého, lebka je vždy zakonne zla. Tak s tim paladin musí mit obtize, stejne tak z kouzly nekromancie, když je pozna. Myslim ze Paladin ma spelcraft (znalost kouzel), protože taky kouzli. Takze kouzla muze znat. V ramci RP nemusíš používat mocna kouzla nekromancie, muzes pouzit i třeba magickou střelu (jednickove kouzlo). I to staci aby ses zapojil do boje. Osobně si myslim, že bys neměl vyvolávat nemrtve a používat nekromancii před zraky těch, teři pro tebe mohou představovat nebezpečí. Ale to už musíš zvažit sam. V ramci kvestu, pak muže byt na mistě vyvolat liche, po domluvě s DM apod.
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #5208 kdy: Březen 26, 2016, 12:09:13 pm

Jak jsem psal zahrat se da vsechno i to upaleni a jeste si to uzijes  Škleb chce to jen fantazii , nikdo prece netvrdi ,ze si budes mazat ci nak jinak mrsit postavu  Mrknutí
A i kdyz postava nekouzli neznamena ,ze nepozna letajici lebku  Škleb by musel bejt slepej a blbej ... hold v pritomnosti paladinu budes mit asi smulu kdyz to pouzijes ...

To Ram : Vim , co tim chtel basnik rict  Mrknutí ale nelze pominout charakter paladina a jeho boj proti nemrtvim a zlu , pokud odbouras tuhle hraz aby se ignoroval charakter postav bude tu akorat bordel .

Jasny. Nikde jsem však toto neopominul (nebo možná ano, ale protože to je jasné všem, že to tak je, že paladin musí bojovat proti zlu ve všech jeho podobách), jen sem ukazal i na jiné stranky paladina a zakonne dobrého presvedceni, tak aby se i nemrtvak mohl napr. v kvestu realizovat a nemusel skoncnit v plamenech.
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #5209 kdy: Březen 26, 2016, 12:14:51 pm

Dobře nějak se s tím vyrovnám (zvyk s K1)  Smích už to neřešme a dejme tomu čas  Smích nějak to vymyslím s DM .
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #5210 kdy: Březen 26, 2016, 12:17:50 pm

Otazkou realizace je proc a jak ... trochu jsem zabrouzdal po netu a celkove ...zajimavej nazor cituji

"V DnD muze paladin az chvilkove omdlit, pokud najde auru moc silnyho zla. Urcite by mel poznat pany smrti, cerny strazce, kleriky temnejch bohu a naopak. Nechapu situaci, kdy si spolu vyrazi tyhle dva protichudni vyznavaci nekam"

Toto se dozvis na 99% sevrech kde se hraje RP
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #5211 kdy: Březen 26, 2016, 12:19:54 pm

Dobře nějak se s tím vyrovnám (zvyk s K1)  Smích už to neřešme a dejme tomu čas  Smích nějak to vymyslím s DM .
Jak jsem psal hrat a pouzivat fantazii  Mrknutí
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5212 kdy: Březen 26, 2016, 05:23:53 pm

Však nemusíte brát na Q ty nejsilnější postavy co máte, můžete brát takové, které se hodí do party a vůbec nemusíte pozabíjet co nejvíc nepřátel stačí se zůčastnit a postavy co jsou v rozporu s RP si nechat na jiný Q třeba  Úsměv
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5213 kdy: Březen 26, 2016, 05:32:42 pm

Jo a zítra bude velikonoční zábava  Mrknutí
Všichni jsou zváni od raních hodin do pozdního večera  Smích
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #5214 kdy: Březen 26, 2016, 06:15:42 pm

Trochu mě mrzí, že jsem zítra celý den pryč. Hněv Mrknutí
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5215 kdy: Březen 26, 2016, 06:23:53 pm

Myslím, že pozítří také něco bude  Úsměv
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #5216 kdy: Březen 26, 2016, 08:34:55 pm

Super. Smích
Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #5217 kdy: Březen 26, 2016, 10:21:44 pm

No dobře , Firean je tu tlačen trochu do kouta až se mi to moc nelíbí , protože kdyby to chtěl mohl by hrát na Eq či Thalii.  Mně spíše zaráží chování jednoho paladina na patečním qestu. Tvrdím že ta postava není paladin ale černý strážce za paladina převlečený . Zajímají ho jen prachy jak a kde komu sebrat co jde a celkově vůbec katastrofa. Mám trošku pomalejší PC a nebo připojení a toho dotyčný paladin tak využíval , tak důsledně až jsem z qestu utekl protože kdybych to neudělal musel bych ho okamžitě napadnout a hodně vulgárně mu vynadat !  Bylo by tu co řešit . Takže z tohoto důvodu jsem zdrhl. Na závěr jsem mu napsal " Jsi se napakoval co?" odpověděl  " jo jo" Vůbec to nepochopil , musíme počkat dle mne tak 5 let a ono mu to dojde.   Pro ty co netuší tak tento paladin mi vybíral hbitě všechny pozustatky pod nohama. Šel jsem tedy bokem ale tam dávali orkové max 17 zl . ŠEL JSEM S FLOOR tedy blíže až do středu kde se orkové objevovali a začal je zabíjet zabil jsem jednoho a musel jsem bojovat s druhým . Cíleně si ten paladin stoupl za mně a sebral mi obě hromádky kdy čekal až toho druheho dorazím.               
                           Pokud chcete někoho upalovat tak máte druhého adepta. Smích    Tolik k RP.                   
  Jinak já si nestěžuji vyrovnám se s tím po svém , chtěl jsem se jen zastát Fireana protože se s ním dobře hraje, alespon mně. 
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #5218 kdy: Březen 26, 2016, 10:44:05 pm

Hmm. Nerad bych, aby nastalo: ,,uraziš jednoho, odejde druhej,,. Proto se do toho nebudu zapojovat. Chci aby hrálo v klidu a míru, co nejvíce hráčů. Jako třeba dnes, to bylo slušné. Mrknutí
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #5219 kdy: Březen 27, 2016, 05:03:21 am

Ono vubec problematicky je kdyz si neskuseny hrac  vybere ke hrani charakter paladina , cerne strazce ,panu smrti ... je to dost problematicky i pro otrle hrace zvladnout natoz pro zacinajiciho a opravdu malo hracu hraje svoje charaktery .Nejde o urazky , ale o to nasmerovat hrace ke hre charakteru kterej je tomu odpovidajici , pravidel DnD ,FR , ty nevymazes jsou soucasti hry a sytemu na tom je to postaveny boj dobra proti zlu .
Proto nez si udelat charakter je lepsi si o nem neco zjistit jakym smerem by postava mela jit ,nekdy mi to prijde ,ze hraci maji strach hrat charakter se strachu reakce ostatnich a flame na foru ,ze tohle zahral tak a tak , Paladin a Cerny strazce to jsou dva fanaticky charaktery boje dobra proti zlu a obracene.
Ono kdyz to clovek vezme kolem a kolem tak by to spravne melo byt prestizni povolani protoze ciny mluvi za paladiny.
Kdo hral kampan jiste vi jak se tazdy rozhodnuti odrazilo v kampani.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 346 347 [348] 349 350 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS