Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 24, 2024, 03:14:19 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1660485 krát)
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5175 kdy: Březen 20, 2016, 09:58:13 am

// Chci se zeptat jak je to s těmi démony ? už v podstatě kameny k tomu potřebné máme ne ? uhrát to tak že to ta postava která je má u sebe předala někomu nebo že se rovnou daly ty kameny Dannan .. takhle je to zabržděný na jednom hráči kterej logne jednou za rok .. Díky za odpověd klidně do PM jen mě to zajímá jak to je jelikož ti psi mě štvou Smích

Už je to opět rozehrané tak to chce chvilku času  Úsměv
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5176 kdy: Březen 21, 2016, 10:52:26 am

Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 879



321467197
Zobrazit profil Email Soukromá zpráva (Offline)
   
Re: co se děje v ELFÍ VESNICI
Odpověď #202 kdy: Včera v 10:56:03 pm
Odpověď s citací
Citace: Firean  Včera v 04:59:51 pm
Loristin poslal na severní frontu desítky nemrtvých na hlídku . Velitelem této hordy je pán zombii ..
Netuší že právě tam elfové poslali zvědy .

Otazka : Informoval jsem se zda se nemrtvaci budou hrat ci ne , bylo mi zdeleno ,ze ne , tak jak to vlastne je ?
Je to dulezite , pokud se to bude hrat meni to situaci  Mrknutí
Nahlásit moderátorovi     Zaznamenáno
Firean
Nováček

Příspěvků: 29



Čučíš na mě ? .. čuč na sebe a bude ti líp Mrknutí


Zobrazit profil Email Soukromá zpráva (Offline)
   
Re: co se děje v ELFÍ VESNICI
Odpověď #203 kdy: Dnes v 07:15:57 am
Odpověď s citací
//nechápu kdo ti řek že ne , jen tu hru chci oživit trocha  Úsměv  Smích
navíc jsem to psal v IC sekci že moje postava vyvolala válku pomocí nemrtvých proti orkům
Nahlásit moderátorovi     Zaznamenáno
Pekin a Deekin nejlepší koboldí komando ! ..
Druidka Vany : Dobrá druidka která se ráda stará o přírodu .
Paladinka Misa Allenson : Paladinka která se nebojí žádného nebezpečí , a ráda se postaví zlu .
Loristin - nemrtvej nekrouš .

Elfí zvědové byli vysláni na místo pravděpodobného výskytu démonů, což je vrchovina v okolí Železné věže a nemrtví se podle toho co jsem četl pohybují trochu dál na severu v okolí pevnosti orků což neznamená, že se nepotkají  Úsměv
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #5177 kdy: Březen 21, 2016, 03:05:21 pm

//nechápu kdo ti řek že ne , jen tu hru chci oživit trocha  Úsměv  Smích
navíc jsem to psal v IC sekci že moje postava vyvolala válku pomocí nemrtvých proti orkům
Tak se zeptam jinak Elfi je spolcena s nemrtvakama ?
Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #5178 kdy: Březen 21, 2016, 04:56:09 pm

Zase  letím do práce . Rozhodl jsem se že Nadar bude hlídat vesnici a trpaslice Floor pujde s někým na průzkum nemrtváků na sever . Vidím má dost hodně červený boty asi jí spadnou za boje , tak šup stoupla si ke stavu a hodila je nastav . Prelognu na Nadara (je to celkem dobrej krejčí) že jí to opraví . Oprava se super povedla boty opravdu skoro nové , chybělo snad jen 15-20 bodíků.   Jenže jak došil tak mu samozřejmně boty spadli do invu , hodil je zpět - relog na Floor (trpaslice) hned je hodila na sebe že vyrazí a prd PRD  - jsou samozřejmně prokleté takže ted stojí uprastred a bosa a  nepujde na qest. Letím do práce , ale jedno ještě. Včera byl trh. Vidím že Dajarddova postrava dává na prodej paradní boty 5+ pro trpaslici jak dělané .  Samozřejmně je prodal DM protože potřebuje zlatky jako každý z nás . Nemohl jsem přihodit proti DM tolik zlatek nemám.
 Jenže oni totiž bazarové vitríny zejí v Horské i u nás zejí prázdnotou . Hráči vše raději prodají na trhu , než-li by to dali do vitríny a kolega si to koupil. prostě je to nedořešené - bohužel a DM musí systémové chybky nahrazovat vlastní pílí . Díky bohu,  že zde jsou ty nejlepší DM na planetě NWN .               
    Jinak Dajardd mi napsal při trhu , že se jedné jeho postavě hodí můj prsten který jsem prodával - ihned jsem jej schoval a má ho u mně. Jsem totiž rád že tu hraje. 
 Co se týká oprav tento systém je postavený na min počet hráčů 20+ děnně . To neplácám tak to je - počítá se že ve vesnici budou min dva krejčí dva kováři atd atd.   Ale nejsou .
 Samozřejmně že jsem mohl dát boty opravit tovaryšovi , ale ten není moc šikovný a neopravil by je jak Nadar .     
     
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #5179 kdy: Březen 21, 2016, 05:10:31 pm

Přátelé Elfí vsi jsou i přáteli trpaslíka Mikaela hraničáře, který má peněz dost (jeden z mála). Nechť je trpaslice k němu vyslána do Horské a on jí už nějaké botičky za pakatel obstará.
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #5180 kdy: Březen 21, 2016, 06:17:43 pm

//nechápu kdo ti řek že ne , jen tu hru chci oživit trocha  Úsměv  Smích
navíc jsem to psal v IC sekci že moje postava vyvolala válku pomocí nemrtvých proti orkům
Tak se zeptam jinak Elfi je spolcena s nemrtvakama ?

//jak je dlouho starý NWN ? 9-10 let ? .  her je více tak proč tu hru neoživit .
podle mého názoru by si DMka atd . měla vážit hráčů pamatuji kdy na K2 bylo 20-30 lidí a to ta hra byla nová .
jen můj názor nic proti
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #5181 kdy: Březen 21, 2016, 06:22:13 pm

//a 15 hráčů př . je úspěch i pro tenhle server o Thalii nemluvím nevím proč se tam lidi drží ale jsou to staří veteráni .
snad víte co tím chci říci, NWN je hoodně starý jak už jsem psal, a hráči se zde drží
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #5182 kdy: Březen 21, 2016, 06:25:30 pm

//nechápu kdo ti řek že ne , jen tu hru chci oživit trocha  Úsměv  Smích
navíc jsem to psal v IC sekci že moje postava vyvolala válku pomocí nemrtvých proti orkům
Tak se zeptam jinak Elfi je spolcena s nemrtvakama ?
//spolčena ? . nemrtváci jsou proti všem a určitě má postava nevyhlásila válku proti elfům to určitě ne psal jsem že má postava vyhlásila válku s orky .
a elfové určitě neví že Loristin je jakoby císař nemrtvých (ne všech) je spousta nekromantů kteří vládnou armádám nemrtvých .
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #5183 kdy: Březen 21, 2016, 09:43:12 pm

Pohoda a leháro zavládly v Elfí vsi..  Asi je to nemoc Smích Je to nakažlivé a rasu si to nevybírá Smích



Cho-cho - Elfský povaleč
Lagnar - Trpasličí vymetač hospod
Gladius - Lidská plechovka
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #5184 kdy: Březen 21, 2016, 09:44:51 pm

Není nad pořádnej chillout že? Ta plechovka jsem já. Smích
Relax dont do it:
https://www.youtube.com/watch?v=-Xs1inuNKQI
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #5185 kdy: Březen 21, 2016, 10:14:21 pm

//nechápu kdo ti řek že ne , jen tu hru chci oživit trocha  Úsměv  Smích
navíc jsem to psal v IC sekci že moje postava vyvolala válku pomocí nemrtvých proti orkům
Tak se zeptam jinak Elfi je spolcena s nemrtvakama ?

//jak je dlouho starý NWN ? 9-10 let ? .  her je více tak proč tu hru neoživit .
podle mého názoru by si DMka atd . měla vážit hráčů pamatuji kdy na K2 bylo 20-30 lidí a to ta hra byla nová .
jen můj názor nic proti
No tak zacnu asi od zacatku  Mrknutí Asi si me nepochopil , vubec mi nejde o to abych te nak odrazoval od podpory hry to v zadnym pripade , jen mi prislo dost divne psat IC za nemrtvaka ve vlakne Elfi , proto ta otazka zda se to bude hrat ci nikoli a vztah Elfi k nemrtvakum .
Kazda akce na podporu hry je dobra vec , hraci , cirkve a spolky pak muzou reagovat , takhle nebylo jasne kdo co vlastne hraje  Mrknutí
Jinac NWN byla vydana roku 2002 , a vzkaz pro ty zvecneny na momentce  Smích orgie za bileho dne ze se nestydite  Smích Smích

Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #5186 kdy: Březen 21, 2016, 10:18:27 pm

Ja vim co ti vadí: žes tam nebyl s náma a nemohl ses přidat! Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Smích
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #5187 kdy: Březen 21, 2016, 10:45:27 pm

Safrys byl jsem odhalen  Škleb Škleb Škleb vsak ono se postesti ...
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5188 kdy: Březen 23, 2016, 11:12:44 am

Zase  letím do práce . Rozhodl jsem se že Nadar bude hlídat vesnici a trpaslice Floor pujde s někým na průzkum nemrtváků na sever . Vidím má dost hodně červený boty asi jí spadnou za boje , tak šup stoupla si ke stavu a hodila je nastav . Prelognu na Nadara (je to celkem dobrej krejčí) že jí to opraví . Oprava se super povedla boty opravdu skoro nové , chybělo snad jen 15-20 bodíků.   Jenže jak došil tak mu samozřejmně boty spadli do invu , hodil je zpět - relog na Floor (trpaslice) hned je hodila na sebe že vyrazí a prd PRD  - jsou samozřejmně prokleté takže ted stojí uprastred a bosa a  nepujde na qest. Letím do práce , ale jedno ještě. Včera byl trh. Vidím že Dajarddova postrava dává na prodej paradní boty 5+ pro trpaslici jak dělané .  Samozřejmně je prodal DM protože potřebuje zlatky jako každý z nás . Nemohl jsem přihodit proti DM tolik zlatek nemám.
 Jenže oni totiž bazarové vitríny zejí v Horské i u nás zejí prázdnotou . Hráči vše raději prodají na trhu , než-li by to dali do vitríny a kolega si to koupil. prostě je to nedořešené - bohužel a DM musí systémové chybky nahrazovat vlastní pílí . Díky bohu,  že zde jsou ty nejlepší DM na planetě NWN .               
    Jinak Dajardd mi napsal při trhu , že se jedné jeho postavě hodí můj prsten který jsem prodával - ihned jsem jej schoval a má ho u mně. Jsem totiž rád že tu hraje. 
 Co se týká oprav tento systém je postavený na min počet hráčů 20+ děnně . To neplácám tak to je - počítá se že ve vesnici budou min dva krejčí dva kováři atd atd.   Ale nejsou .
 Samozřejmně že jsem mohl dát boty opravit tovaryšovi , ale ten není moc šikovný a neopravil by je jak Nadar .     
     
Pokud chcete některé věci při trzích tak je potřeba napsat a určitě se to nechá zahrát tak, aby byli všichni spokojeni  Úsměv
Tak mě napadlo co trh mezi hráči?
Prostřídat postavy a vyměnit a nebo prodat mezi sebou věci co mají postavy nastřádaný z pokladů a pak to co nikdo chtít nebude dát na trh s DM až bude?
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #5189 kdy: Březen 23, 2016, 11:18:36 am

Trh mezi hraci neni spatny napad ,ale ma to svoje pro a hlavne proti nikdo nikomu nezaruci ze danou vec nebude mit prokletou .
Kor kdy by slo o veci dobre ulezele a neznale putovani po postavach  Mrknutí

Musely by hraci veci na sebe nasadit aby bylo jasno  Škleb
Poslední změna: Březen 23, 2016, 11:25:44 am od Isidur Zaznamenáno
Stran: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS