Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 26, 2024, 07:06:45 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1661767 krát)
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5190 kdy: Březen 25, 2016, 10:36:36 am

Ahoj, takže máme tu něco k plnění ukolů Úsměv
1-Pokud si vezmete ukol od NPC postavy vracejte jí ho a nedávejte ho do hostince kam se vracejí ukoly od DM. Pokud by ho tam někdo od vás vykoupil dostanete jen peníze a přijdete o XP a občas i něco navíc co vám může NPC dát.

2-Pokud ukol nechcete plnit nebo na to nemáte tak si ho nechte na později, nebo ho zničte v koši na odpadky, ale nikam a nikomu ho nedávejte nepůjde mu vrátit.

3-A poslední věc berte jen svoje ukoly a ukoly ostatních nechte být ty od NPC stejně nevrátíte a dotyčného kterému patřil připravíte o zisk a ty z hostince sice můžete vrátit, ale
brát někomu něco co mu patří není dobré a už s vámi určitě nikdy nikam nepůjde a to je ta mírnější varianta  Mrknutí
Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #5191 kdy: Březen 25, 2016, 12:56:17 pm

   Re: co se děje v ELFÍ VESNICI
Odpověď #207 kdy: Dnes v 09:39:49 am
   Odpověď s citací
Armádu nemrtvých doplňují posily lichů , demilichů a nemrtvých pirátů z Myse Beznaděje . Míří na sever , očekává se obrovská bitva mezi orky a nemrtvými . Avšak démoni zbržďují přesun nemrtvých na sever . 

               
                                  Je potřeba  trochu pozorně číst sekci IC . Tam totiž Nadar psal že budou-li v hordách lichové , nařídí evakuaci vesnice.   Proč to napsal . 
 1 - neví kdo příjde bránit vesnici nebo kdo příjde bojovat k věži. 
 2 - ze zkušenosti vím jak to zase bude vypadat - kouzlící lichové vyrobí mega lagy, postavy se nebudou ani moci pořádně pohnout a budou padat. 
 3 - Lichové  budou lvli mít na max a  vše ve vesnici či na bojišti vykosí . Hráči se akoráte naserou a zase je 14 dní neuvidíme. Já se nenaseru protože se evakuuji jako první.Smích Minulé zažitky před par lety mi stačili . Nejlepší  qesty co jsem zažil byli bez silných mágů , nelagovalo to tak a hráči si zahráli a potěšilo je vítězství bez mrtvých ve vlasních řadách.  Jo a nemáme flašky uzdrav a nebo alespon vyleč silné zranění.
   
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #5192 kdy: Březen 25, 2016, 01:12:14 pm

   Re: co se děje v ELFÍ VESNICI
Odpověď #207 kdy: Dnes v 09:39:49 am
   Odpověď s citací
Armádu nemrtvých doplňují posily lichů , demilichů a nemrtvých pirátů z Myse Beznaděje . Míří na sever , očekává se obrovská bitva mezi orky a nemrtvými . Avšak démoni zbržďují přesun nemrtvých na sever . 

Ono psat neco do IC sekce umi kazdy ,ale odehrat to uz ne , proto jsem psal at si to taky odehraje kdyz to  pise.
A s vesnici nemusis hybat tahne podle popisu s nemrtvakama na sever a tam jsou trpaslici a pak orci..
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #5193 kdy: Březen 25, 2016, 01:36:54 pm

//mmt já nepsal že útočím na Elfí nebo tak. nemrtváci bojují proti orkům ne trpaslíkům atd.
Poslední změna: Březen 25, 2016, 01:50:46 pm od Firean Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #5194 kdy: Březen 25, 2016, 01:45:27 pm

//mmt já nepsal že útočím na Elfí nebo tak nemrtváci bojují proti orkům ne trpaslíkům atd.
Ja taky psal at si to odehrajes  Smích Tim ti bylo naznaceno ,ze tohle psani do IC fora neni uznavano pokud neprobehne oficielne ve hre ,a stesti preje pripravenym ,  to bych taky mohl napsat ,ze Auril podpori verici a posle Akolyty ...ale pokud se nic takoveho neodehraje pozbyva to prinoosu ke hre , kde se muze zapojit x hracu uz to chapes ?
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #5195 kdy: Březen 25, 2016, 01:49:17 pm

//ok tak si to můžeme zahrát mě je to jedno . ale jak říká Nadar ať nejsou zase hráči naštvaní že tam budou nějací lichové no a ? . to by ta má armáda byla neúčinná ne ? Smích trochu tu hru nabudit Úsměv
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #5196 kdy: Březen 25, 2016, 01:54:14 pm

Sehrat se da vsechno domluv se s DM , protoze bez nej tam nemrtvi pirati a ostatni  nemrtva havet asi nebude  Mrknutí
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #5197 kdy: Březen 25, 2016, 02:05:50 pm

Asi ne no Smích
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #5198 kdy: Březen 25, 2016, 09:50:29 pm

Dejte taky nemrtvákovi šanci. Je to jeden z těch, koho rád vidím ve hře. Opravdu se snaží o to (s některými dalšími), aby to tu neupadlo. Nevidím důvod proč by ho DM nemohl podpořit (když bude chtít) a nějakou armádu nemrtváků tam prsknout. Třeba příště, až půjde o Elfí ves. Neřeknu nic Mrknutí
//Přitom Elfí ves mu nemusí být nutně příliš zavázána, ale může si tím např. získat určitou úctu, toleranci, odměnu nebo tak, i když je nemrtvý. Apod.
Poslední změna: Březen 25, 2016, 09:58:02 pm od ram Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #5199 kdy: Březen 26, 2016, 05:34:46 am

Napisu to asi takhle ...Budme radi ze DM neposuzuje hru podle charakteru postav pac to by nebyly ani bonusy ani jine odmeny ,ale opacne.
A vstavaj mi hruzou vlasy kdyz paladin se zastava nemrtvaka , jeste ,ze tohle neni HCRP sevr , nikdo ho preci nenuti hrat nemrtvaka a ma dost postav aby k dany situaci lognul tu ktera je tomu odpovidajici ,vyvolat liche mezi paladinama je tezky ooc a nebejti Q tak by to dopadlo uplne jinak s jeho postavou a uz by hnila v zalazi a stavela se hranice na upaleni  Mrknutí
Jsou naky mantinely ,ktery by se porusovat nemely at se jedna o kohokoli.

Byt paladinem vyuziju tuhle situaci na odhaleni nemrtvaka a tim si vyslouzit zreba titul rytire  Mrknutí sance byla reakce paladiinu zadna skoda ocekaval jsem koho to napadne ... zjistit kdo tam vyvolal toho liche
Poslední změna: Březen 26, 2016, 05:50:08 am od Isidur Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #5200 kdy: Březen 26, 2016, 09:38:49 am

Ok , beru ale kdyby mou postavu upálili na hranici tak znova teda expit novou postavu nebudu  Úsměv dal jsem do něho hodně úsilí a peněz komu by se líbilo aby jeho postava umřela že jo chápu je to RP ale má to taky svoje meze .
Není to přece Thalie nebo Equilibrie
Poslední změna: Březen 26, 2016, 10:04:17 am od Firean Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #5201 kdy: Březen 26, 2016, 10:50:51 am

Napisu to asi takhle ...Budme radi ze DM neposuzuje hru podle charakteru postav pac to by nebyly ani bonusy ani jine odmeny ,ale opacne.
A vstavaj mi hruzou vlasy kdyz paladin se zastava nemrtvaka , jeste ,ze tohle neni HCRP sevr , nikdo ho preci nenuti hrat nemrtvaka a ma dost postav aby k dany situaci lognul tu ktera je tomu odpovidajici ,vyvolat liche mezi paladinama je tezky ooc a nebejti Q tak by to dopadlo uplne jinak s jeho postavou a uz by hnila v zalazi a stavela se hranice na upaleni  Mrknutí
Jsou naky mantinely ,ktery by se porusovat nemely at se jedna o kohokoli.

Byt paladinem vyuziju tuhle situaci na odhaleni nemrtvaka a tim si vyslouzit zreba titul rytire  Mrknutí sance byla reakce paladiinu zadna skoda ocekaval jsem koho to napadne ... zjistit kdo tam vyvolal toho liche
Tak ono to striktní posuzování už není tak úplně možné. Hraje tu jednak málo hráčů (o které není radno přijít, pokud nemá server zaniknout) a někteří z nich prostě nevědí jak hrát určité charaktery a přesvědčení, někteří jsou velmi mladí. Takže tady nelze uplatňovat nějakou striktnost a přísnost, jak to bylo kdysi. Dále RP možnosti jsou téměř neomezené a já, když Beran vyvolal liche sem psal Gorgosovi do tellu at to zkusí nějak RP zahrát a at ho nezatýká hned. Asi nebyl čas to RP pořešit. Ale kdybych já byl na místě se svým paladinem, tak první otázka mojí postavvy by samozřejmě byla, kdo vyvolal liche? Druhá, proč ho vyvolal. Po zjištění, že jej někdo vyvolal na pomoc proti orkům by to mou postavu přimělo přemýšlet. Proč nějaký čaroděj (živý nebo nemrtvý) má zájem pomáhat mojí postavě a Horské vesnici proti orkům? On neutočí na mě, on neútočí na obyvatele vsi. Ale chce mi pomoci proti orkům. A pak přichází další otázka. Mám upálit někoho kdo mi pomáhá? Ikdyž jsou jeho prostředky zlé? K čemu mě vede mé zákonně dobré přesvědčení?Z pravidel K2: Dobro znamená lásku k bližnímu, respektování života a uznávání důstojnosti myslících bytostí. Dobré postavy dokáží činit oběti pro dobro ostatních. Zákonně dobrá postava se chová tak, jak se od dobré osoby čeká. Spojuje závazek boje se zlem s poslušností konat tak neúnavně. Mluví pravdu, drží své slovo, pomáhá těm co jsou v nouzi a zakročuje proti nespravedlnosti. Zákonně dobrá postava nesnáší, když zůstane vina nepotrestána. Zákonné dobro je nejlepší přesvědčení jaké si můžeš zvolit, jestliže tvá postava bude spojovat čest a soucit. Dále o bohu Jeho:Jedním z těchto aspektů je také Věčný Oheň, jež představuje bdělost, ochranu, ale zároveň také trestající ruku. Věčný oheň smývá všechny hříchy, zahání temnotu a chrání před ní. Proto je tento aspekt vyznávaný hlavně mezi paladiny a kleriky, kteří šíří „Jeho“ světlo tam, kde je toho třeba. Z těchto informací, které jsou velmi podobné tomu, co nám říká křesťanství (a pravděpodobně také z něho vyšly), by měl paladin (podle mě) nejednat jako nějaký fanatik a zabíjet vše, co je na první pohled zlé, ale hledat především vůli svého Boha, který nemusí být ON, ale je zákoně dobrý. Všechni jeho činny musejí být v souladu s jeho přesvědčením, které je zákoně dobré. Musí spojovat (jak je uvedeno u přesvědčení) čest a soucit. Bylo by čestné a bylo by soucitné zabít a upálit někoho, kdo mi pomáhá proti mým nepřátelům? Nebude  nejdřív moje postava paladina znát všechny okolnosti než se rozhodne? A dokáže také odpouštět? Nejenom zabíjet? Toto necht si každá zákoně dobrá postava přebere sama.
Poslední změna: Březen 26, 2016, 10:59:19 am od ram Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #5202 kdy: Březen 26, 2016, 11:11:39 am

Jen abych řekl RP umím hrát . Ale má postava bojovat neumí max . s dýkou nic víc neunese . Demilicha vyvolávám protože to je jediný super bojovník který ochrání . A když bych ho nemohl vyvolávat tak musím používat kouzla což je blbost protože zakouzlím kvílení a všichni padnou kdo nemá imku na smrt samozřejmě je spoustu jiných kouzel ale já mám na tu nekromancii školu a zaměření .
Včera mi Gorgos psal abych nepoužíval kouzla z nekromancie a proč vůbec jak sakra může paladin poznat že kouzlím nekromancii ? .. když on není čaroděj ? . A už mi hrozil zatykač . tak kde to jsme ? jen že vyvolám lebeňu .  další otázka jak může poznat že jsem nemrtvý ? . Můžu se vymluvit že lebeňu vyvolávali i učitelé na akademii (RP) a nebyli to nemrtvý .
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #5203 kdy: Březen 26, 2016, 11:36:09 am

Ok , beru ale kdyby mou postavu upálili na hranici tak znova teda expit novou postavu nebudu  Úsměv dal jsem do něho hodně úsilí a peněz komu by se líbilo aby jeho postava umřela že jo chápu je to RP ale má to taky svoje meze .
Není to přece Thalie nebo Equilibrie
Jen abych řekl RP umím hrát . Ale má postava bojovat neumí max . s dýkou nic víc neunese . Demilicha vyvolávám protože to je jediný super bojovník který ochrání . A když bych ho nemohl vyvolávat tak musím používat kouzla což je blbost protože zakouzlím kvílení a všichni padnou kdo nemá imku na smrt samozřejmě je spoustu jiných kouzel ale já mám na tu nekromancii školu a zaměření .
Včera mi Gorgos psal abych nepoužíval kouzla z nekromancie a proč vůbec jak sakra může paladin poznat že kouzlím nekromancii ? .. když on není čaroděj ? . A už mi hrozil zatykač . tak kde to jsme ? jen že vyvolám lebeňu .  další otázka jak může poznat že jsem nemrtvý ? . Můžu se vymluvit že lebeňu vyvolávali i učitelé na akademii (RP) a nebyli to nemrtvý .

Proto je t tvém zjmu aby tě neodhalili .. Asi když vyvoláš demiliche tak to u paladina vzbudí podezření a začne hned zkoumat .. navíc demiliche nevivolá jen tak nějaý čaroděj ale jen Nemrtvý ( ano i to se učí paladini Smích )
Máš plno jiných kouzel .. IMGs cejch a pod .. když jsou maximalizovaný jsou silný jak prase .. a na 9 kruhu je ještě mm dojem ted nevím jak se to kouzlo jmenuje .. ale hází se na vůli a na výdrž a zasáhn to jen nepřítele v oblasti ..
bodet by tě nestála ta postava tolk peněz když platíš levely a expy zlatkama xD

Edit : Jinak jo hned jsem se vyptával kdo to vyvolal a tak .. jenže ostatní hnaly hned dopředu takže nějaké rp tam moc nešlo
Zaznamenáno
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #5204 kdy: Březen 26, 2016, 11:38:22 am

No a ? to je moje věc ne že platím lvl za prachy ? nevím kde expit tak si vydělávám třeba s NPC nebo DM questů
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS