Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 12:58:32 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Lektvary  (Přečteno 3144 krát)
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
kdy: Prosinec 10, 2017, 08:13:47 pm

Zdravim Neusi , mám dotaz ohledně lektvarů  ... šlo by je pojmenovávat ? či co by obnášela taková změna vzhledem ke stavajicímu kraftu diky za odpověď ....
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Prosinec 11, 2017, 08:52:53 pm

Zdravim Neusi , mám dotaz ohledně lektvarů  ... šlo by je pojmenovávat ? či co by obnášela taková změna vzhledem ke stavajicímu kraftu diky za odpověď ....
Myslim, ze ne.
Uz je to davno co jsem to delal, ale myslim, ze nazvy lektvaru se berou z 2da souboru (z haku). Takze to nepujde libovolne menit.
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Prosinec 11, 2017, 11:10:00 pm

Díky , přemýšleli jsme jak obohatit RP a pojmenování lektvarů vypadalo jako slušný nápad takovej zelenej ležák  Smích nebo orčí krvák  Škleb by se líp prodali ...mam oka už cajk tak se dá hrát ... Smích

Našli jsme jeden problém s úkoly , když si postava nabere úkoly a plní je, je nutné postavu uložit dostatečně včas před restartem , odlogovaním ,jinak úkoly nejdou splnit ,i kdyz hra ukládá samotná, musí se přes runu uložení ....dělá to pak nemilé problémy.
Poslední změna: Prosinec 11, 2017, 11:28:04 pm od Isidur Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS